Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2012 o 22:04, Skrzypiec napisał:

Su-5 to jedna z fajniejszych art. Mało zadaje ale szybciutko ładuje i celuje. Fajna zabawka.

Najbardziej boli 14 amunicji na bitwę, bo to praktycznie gwarancja, że w okolicach 3/4 meczu, nawet bardzo oszczędzając, jej po prostu zabraknie. Nijak ma się też do poprzedniczki, która zdaje się jako jedyna ma obrotową wieżę, a do tego rozsądniejsze ilości pocisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 22:44, Mercuror napisał:

> Su-5 to jedna z fajniejszych art. Mało zadaje ale szybciutko ładuje i celuje. Fajna
zabawka.
Najbardziej boli 14 amunicji na bitwę, bo to praktycznie gwarancja, że w okolicach 3/4
meczu, nawet bardzo oszczędzając, jej po prostu zabraknie. Nijak ma się też do poprzedniczki,
która zdaje się jako jedyna ma obrotową wieżę, a do tego rozsądniejsze ilości pocisków.

Mało która arty ma obrotową wieżę i w zasadzie grając arty należy się przyzwyczaić do działa z ograniczonym kątem strzału. Pograj sobie na Grille z najmniejszym kątem w grze, to docenisz Su-5 :-)
Przy czym ja nie narzekam na Grille - jak się już człowiek nauczy tym grać, to potrafi zarządzić. Jeden z najlepszych pojazdów w mojej karierze. Ustrzeliłem z niego przez całą mapę jadącego w poprzek meda na Westfield :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy cena golda jest zawyżona; polemizował bym...

Zawsze możesz kupić trzy pudełka za 90zł, dzieki czemu zdobędziesz (nie posiadając wcześniej M2 LT w garażu) 7500g, co możesz wykorzystac na zakup dwóch miesięcy premki.
Mając przez tyle czasu premkę i grając po 2/3 godziny dziennie, jesteś w stanie wbić od zera co najmniej jeden, dowolny TX w grze.

---

Koniec weekendowego szarpania zaowocował kiloma nowymi zdobyczami w moim garażu. :3

O ile w najbliższy weekend nie będzie ciekawego speszjala (moduły za połowę ceny), to robie sobie dwa tygodnie przerwy od tej nędznej gierki. ;]

20120805235100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 11:30, Darkstar181 napisał:

Da ktoś linka do spisu specjali w danym miesiącu?


http://worldoftanks.eu/news/3255-august-calendar-pl/

prosz.. na głównej jest - Terminarz ;)


a ja.. bawię się wciąż, mam już E-75, nie wymaksowanego jeszcze, Ferdi pojawił się w mym garażu.. IS-7 będzie za 60k expa, M103 za 100k expa, także jest co robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thx

Dnia 06.08.2012 o 11:57, lygy napisał:

a ja.. bawię się wciąż, mam już E-75, nie wymaksowanego jeszcze, Ferdi pojawił się

Ponoć dwa najlepsze czołgi w niemieckim drzewku, nie licząc mausa. E-75 uznany nawet za najlepszego w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 13:49, Ifym napisał:

Da się pobrać tę grę legalnie z torrentów żeby móc grać na ''normalnych'' serwerach?


Jak najbardziej, tylko użyj tego ze oficjalnej, europejskiej strony World of Tanks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 11:57, lygy napisał:


a ja.. bawię się wciąż, mam już E-75, nie wymaksowanego jeszcze, Ferdi pojawił się w
mym garażu.. IS-7 będzie za 60k expa, M103 za 100k expa, także jest co robić ;)

>

M103 sobie odpuść.
Jeszcze przed patchem 0.7.4 można było popykać ze względu na szybką i mocną lufę M58.
Niestety półgłówki znefrili działo i nawet tier 8 nie da się przebić.
Pancerz wanny bok/tył 50mm.
Czołg dostaje od 5 tier.
Koszty utrzymania kosmiczne.
W życiu tak się nie nadenerwowałem.

Ciekawym wydaje się być tier 10 średnich czołgów niemieckich E-50 auf.
Tam jest piękne, jeszcze nie znerfione działo 105mm o penetracji 270 mm i dmg 390/510 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, ostatnio od nowa gram w WoT (mniej wiecej od czasu mojego ost. postu ;) jednak na nowo mnie wciagnelo) i o ile walki T-V do T-VIII sa z miare kumatymi ludzmi, to T-I do T-III jak na razie to katorga... a leveluje francuskie TDki. No nic, sie zobaczy jak bedzie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 12:32, Darkstar181 napisał:

Thx

proszę bardzo ;)

Dnia 06.08.2012 o 12:32, Darkstar181 napisał:

Ponoć dwa najlepsze czołgi w niemieckim drzewku, nie licząc mausa. E-75 uznany nawet
za najlepszego w grze...

nie wiem, czy najlepsze.. ale dobre na pewno są - mówię to po tym, co widziałem jak grali nimi dobrzy gracze :) mój E-75 jeszcze nie ma najlepszego silnika, wieży, ani działa - zatem jeżdżę sobie na ulepszonych gąskach i z działem od Tygrysa II, robiąc krzywdę większą bądź mniejszą innym czołgom ;)

Dnia 06.08.2012 o 12:32, Darkstar181 napisał:

M103 sobie odpuść. (...)

to, że jednej osobie coś nie wychodzi, nie znaczy że reszta ma tego nie spróbować. jestem zdania, że każdy, jeśli tylko potrafi wystarczająco dobrze grać, poradzi sobie w danym czołgu. czasem wymaga to 50 bitew, czasem 200, ale w końcu poznaje się dobre i słabe strony - w grze - a nie bazując na samych statystykach (co dla mnie osobiście jest nieco śmieszne). wybacz więc, ale niezależnie od Twojej rady, pójdę tą drogą gdyż po prostu chcę to zrobić, nawet jeśli przemęczać się będę musiał, jak z kilkoma innymi maszynami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 13:52, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Jak najbardziej, tylko użyj tego ze oficjalnej, europejskiej strony World of Tanks.

Tak swoją drogą - Z tym kompem (Q6600, GF8800GS, 2GB RAM) mam po co to ściągać? Fajnie to wygląda, pograłbym, ale ten komputer już trochę leciwy jest.

Zajebisty nick swoją drogą, heheheh. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 19:02, Ifym napisał:

> Jak najbardziej, tylko użyj tego ze oficjalnej, europejskiej strony World of Tanks.

Tak swoją drogą - Z tym kompem (Q6600, GF8800GS, 2GB RAM) mam po co to ściągać? Fajnie
to wygląda, pograłbym, ale ten komputer już trochę leciwy jest.


W razie czego poszukaj skompresowanych tekstur i WoT Tweaker do obecnej wersji. Pozwolą nieco odciążyć kompa, a na wygląd nie wpływają źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadanie premium wpływa na odznaki mistrzostwa? (Tzn czy liczy się do nich xp gołe czy razem z bonusem za premium.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 23:01, JaN-J napisał:

Czy posiadanie premium wpływa na odznaki mistrzostwa? (Tzn czy liczy się do nich xp gołe
czy razem z bonusem za premium.)

Tak, exp z premium też się liczy.
Przeczytaj dokładnie opisy medali, przy każdym jest napisane w jaki sposób rozwiązywany jest problem "rozdawania" medali. gdy obydwie strony mają np. tyle samo killsów (dla Top Guna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uch, ten nowy system z dwoma tierami różnicy maks. mimo wszystko boli w okolicach IV-VI tieru. IV to są jeszcze liche średniaki co najwyżej, a VI to często już dobre ciężkie czołgi, jak KW-1 chociażby. I takiego nie idzie zadrasnąć średniakiem, a co za tym idzie powolność niespecjalnie im wadzi. Więc póki co mam ruletkę i jak widzę, że jestem na dole tabeli to wiem, że bitwa skończy się moim zgonem, chyba że przekampię całość na bazie i akurat trafi mi się ogarnięta drużyna. Damn, nie lubię ruletek, wolę uczciwe starcia, gdzie liczy się mój refleks i celność, bez niwelowania tego brakiem penetracji przy strzale z 2 metrów czy wręcz rykoszetem, bo wróg akurat jest czołgiem ciężkim, a ja jadę PzIII/IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KW-1, to TV, a nie TVI. ;)

Wieczorami może częściej rzucać na wyższe widełki, boweim mało graczy jest ogólnie, z czego spora liczba gra juz topowymi pojazdami.
W południe najczęściej losuje nas gdzieś pośrodku albo i na czele stawki, zreszta dwa tiery róznicy, to i tak zbyt wielka tragedia nie jest, zawsze możesz po prostu czaić się na większego przeciwnika, a nie od razu jechać na H2H z wiadomym raczej skutkiem.

Jedynie, to co mi się nie podoba w nowym MM, to fakt, że zastosowano go tez dla pojazdów premium, co jest jednym wielkim nieporozumieniem, bo niby co taki Churchill może zrobić Isowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 02:06, meryphillia napisał:

KW-1, to TV, a nie TVI. ;)

A tam, czepianie się szczegółów, po prostu źle skomponowałem zdanie, a akurat spam KW-1 utkwił mi w głowie po ostatnim meczu, gdzie takich było cztery.

Dnia 07.08.2012 o 02:06, meryphillia napisał:

Wieczorami może częściej rzucać na wyższe widełki, boweim mało graczy jest ogólnie, z
czego spora liczba gra juz topowymi pojazdami.
W południe najczęściej losuje nas gdzieś pośrodku albo i na czele stawki, zreszta dwa
tiery róznicy, to i tak zbyt wielka tragedia nie jest, zawsze możesz po prostu czaić
się na większego przeciwnika, a nie od razu jechać na H2H z wiadomym raczej skutkiem.

A tam gadanie, widzę przecież przed wylosowaniem meczu ile jest graczy danego tieru i danego rodzaju pojazdy i spokojnie dałoby się z tego zrobić coś bardziej uczciwego i fair dla każdego gracza w meczu, a nie tylko tych z góry listy.
Czajenie się na przeciwnika kończy się tym, że on mnie zauważa i robi ze mnie miazgę zanim zdążę go cudem do 50% zjechać. Czajenie się większą grupką kończy się totalnym olaniem prośby o takowe czajenie się.

Dnia 07.08.2012 o 02:06, meryphillia napisał:

Jedynie, to co mi się nie podoba w nowym MM, to fakt, że zastosowano go tez dla pojazdów
premium, co jest jednym wielkim nieporozumieniem, bo niby co taki Churchill może zrobić
Isowi...

No widzisz, mam ten sam problem z tierem IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 23:11, Kubelo napisał:

> Czy posiadanie premium wpływa na odznaki mistrzostwa? (Tzn czy liczy się do nich
xp gołe
> czy razem z bonusem za premium.)
Tak, exp z premium też się liczy.
Przeczytaj dokładnie opisy medali, przy każdym jest napisane w jaki sposób rozwiązywany
jest problem "rozdawania" medali. gdy obydwie strony mają np. tyle samo killsów (dla
Top Guna).

Nie mówię o medalach typu top gun tylko odznakach III, II i I klasy oraz Mistrz Kierownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować