Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2012 o 15:23, Misquamaqus napisał:


M103 sobie odpuść.
Jeszcze przed patchem 0.7.4 można było popykać ze względu na szybką i mocną lufę M58.
Niestety półgłówki znefrili działo i nawet tier 8 nie da się przebić.

Jak nie potrafisz przebić t8 z działa o 269 pen,. średniej to się naucz grać...
Co znerfili ? Celność chyba minimalnie i przeładownie. dmg bez zmian pozostał z tego co pamiętam

Dnia 06.08.2012 o 15:23, Misquamaqus napisał:

Pancerz wanny bok/tył 50mm.
Czołg dostaje od 5 tier.
Koszty utrzymania kosmiczne.
W życiu tak się nie nadenerwowałem.


Mnie się tym lepiej gra niż e75, tam to hardkor był bez top działa i silnika.
Obecnie gram m103 bez najlepszego guna i jest bardzo przyjemnie to usa ht i trzeba nim troche inaczej pogrywać :P Tego trzeba torchę z głową porowadzić to nie stary is4 - wwwwwwwwwwww forward !!!
btw. taki t32 to dla mnie najlepszy t8 ht w grze chodź ma najmniejszą penetrację, ale nadrabia stylem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 01:40, Mercuror napisał:

Uch, ten nowy system z dwoma tierami różnicy maks. mimo wszystko boli w okolicach IV-VI
tieru.


Wcześniej bolał bardziej, gdy twój TIV mógł trafić do bitwy nie tylko z max TVI, ale i TVIII

Dnia 07.08.2012 o 01:40, Mercuror napisał:

IV to są jeszcze liche średniaki co najwyżej, a VI to często już dobre ciężkie
czołgi, jak KW-1 chociażby. I takiego nie idzie zadrasnąć średniakiem, a co za tym idzie
powolność niespecjalnie im wadzi.


Gdy jeszcze KV-1 nazywał się po prostu KV, miał działa które obecnie ma KV-2 i wymiatał.

Dnia 07.08.2012 o 01:40, Mercuror napisał:

bazie i akurat trafi mi się ogarnięta drużyna. Damn, nie lubię ruletek, wolę uczciwe
starcia, gdzie liczy się mój refleks i celność, bez niwelowania tego brakiem penetracji
przy strzale z 2 metrów czy wręcz rykoszetem, bo wróg akurat jest czołgiem ciężkim, a
ja jadę PzIII/IV.


Ale to nie wynika z MM, bo ten jest lepszy, tylko z faktu, że między TIV a TV jest spora różnica w wartościach pancerzy i dział. Czołgi TIV potrafią startować z działami TII i niektóre nigdy nie wychodzą poza TIII. Jedynie radzieckie czołgi i TD mają w ogóle możliwość dojścia do TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 01:40, Mercuror napisał:

Uch, ten nowy system z dwoma tierami różnicy maks. mimo wszystko boli w okolicach IV-VI
tieru. IV to są jeszcze liche średniaki co najwyżej, a VI to często już dobre ciężkie
czołgi, jak KW-1 chociażby. I takiego nie idzie zadrasnąć średniakiem, a co za tym idzie
powolność niespecjalnie im wadzi. Więc póki co mam ruletkę i jak widzę, że jestem na
dole tabeli to wiem, że bitwa skończy się moim zgonem, chyba że przekampię całość na
bazie i akurat trafi mi się ogarnięta drużyna. Damn, nie lubię ruletek, wolę uczciwe
starcia, gdzie liczy się mój refleks i celność, bez niwelowania tego brakiem penetracji
przy strzale z 2 metrów czy wręcz rykoszetem, bo wróg akurat jest czołgiem ciężkim, a
ja jadę PzIII/IV.

Podobnie jest między III-V, no niestety na 4 gry trafiam do jednej gdzie jestem u góry, a w 3 gdzie jestem u dołu. To jest bez sensu, bo 1 strzał i po mnie.. a ja musze nieźle się na strzelać. I ciągle: "trafiliśmy, ale nawet go nie zarysowaliśmy"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 01:40, Mercuror napisał:

Uch, ten nowy system z dwoma tierami różnicy maks. mimo wszystko boli w okolicach IV-VI
tieru. IV to są jeszcze liche średniaki co najwyżej, a VI to często już dobre ciężkie
czołgi, jak KW-1 chociażby. I takiego nie idzie zadrasnąć średniakiem, a co za tym idzie
powolność niespecjalnie im wadzi. Więc póki co mam ruletkę i jak widzę, że jestem na
dole tabeli to wiem, że bitwa skończy się moim zgonem, chyba że przekampię całość na
bazie i akurat trafi mi się ogarnięta drużyna. Damn, nie lubię ruletek, wolę uczciwe
starcia, gdzie liczy się mój refleks i celność, bez niwelowania tego brakiem penetracji
przy strzale z 2 metrów czy wręcz rykoszetem, bo wróg akurat jest czołgiem ciężkim, a
ja jadę PzIII/IV.

Ale p3/4 spokojnie może wymanewrować KV-1 i KV-2, ot gdy cała reszta bije się frontalnie, ty wjeżdżasz na plecy. Ten czołg imo jest najbardziej genialnym medem z niemieckiego drzewka ze względu na moc silników i solidne działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 23:52, meryphillia napisał:

Zawsze możesz kupić trzy pudełka za 90zł, /ciach/


Hmm, a można te nowe pudełka gdzieś w necie bezpiecznie zakupić? Bo w Kieleckim dostać coś takiego to graniczy chyba z cudem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2012 o 12:13, Paoro napisał:

Podobnie jest między III-V, no niestety na 4 gry trafiam do jednej gdzie jestem u góry,
a w 3 gdzie jestem u dołu. To jest bez sensu, bo 1 strzał i po mnie.. a ja musze nieźle
się na strzelać. I ciągle: "trafiliśmy, ale nawet go nie zarysowaliśmy"..


Im dalej w tierach tym częściej będzisz słyszał ten komunikat ;)
Staraj się trzymać lekko z tyłu silniejszych braci i zajeżdzać wroga od boku/tylu jak jest kimś innym zajęty - ryzykowne to czasem, ale lepsze niż paść za "darmo"/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i się da, trzeba tylko uważać by nie wtopić i nie kupić starej edycji.
No i maksymalnie tylko trzy, bowiem więcej kodów nie da się użyć na jednym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 14:56, meryphillia napisał:

Pewnie i się da, trzeba tylko uważać by nie wtopić i nie kupić starej edycji.
No i maksymalnie tylko trzy, bowiem więcej kodów nie da się użyć na jednym koncie.


Jak to tak ?? Akurat kupiłem trzy bo taniej wychodziło niż 5500 golda via WoT. Myślałem że to będzie dobry sposób na doładowania złota :] A tu kicha jeśli nie można więcej jak 3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 15:19, meryphillia napisał:

Takie zabezpieczenie WG, by ludzie wydawali więcej, niż mniej. ;)


Dobrze że mi powiedziałeś :D Tak to bym w październiku poszedł i stracił 90 zł :D No nic, trzeba będzie w normalny sposób zdobywać złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 02:06, meryphillia napisał:

Jedynie, to co mi się nie podoba w nowym MM, to fakt, że zastosowano go tez dla pojazdów
premium, co jest jednym wielkim nieporozumieniem, bo niby co taki Churchill może zrobić
Isowi...

pozdrawiamy pz38h735 który trafia juz tylko do bitew z tierami 3. Ok, niby sobie radzi, ale come on, jego zaletą miał być pancerz w zamian za pierdziawkowe działo i zerową mobilność, a teraz to żadnego z tego nie ma. A tak się nim fajnie 4fun jeździło..

Na marginesie, skąd wiedziałem, że nie minie nawet tydzień i już się zaczną jęki, że dwa tiery różnicy to dalej za dużo bo cośtam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 14:56, meryphillia napisał:

Pewnie i się da, trzeba tylko uważać by nie wtopić i nie kupić starej edycji.
No i maksymalnie tylko trzy, bowiem więcej kodów nie da się użyć na jednym koncie.


Doszedłem do podobnych wniosków.xD Automat z Allegro działa całkiem przyjemnie(27,90, po kilku sekundach wszystko się ma). Bo oferty z zwykłych sklepach sieciowych to w większości stara edycja, a jak już pojawi się nowa to ''produkt chwilowo niedostępny'', a i za przesyłkę sobie krzyczą jakieś ceny z kosmosu.

Teraz pytanie, czy da się jakoś wykorzystać ''kod zaproszenia'' na działającym już koncie.xD Obstawiam, że się nie da, ale wolę zapytać na wszelki wypadek, ludzie w sieci nie takie rzeczy już robili.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2012 o 17:27, dark_master napisał:

Na marginesie, skąd wiedziałem, że nie minie nawet tydzień i już się zaczną jęki, że
dwa tiery różnicy to dalej za dużo bo cośtam :)

AMX12t i walka z TX i... można zbić spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 18:28, kindziukxxx napisał:

> Pewnie i się da, trzeba tylko uważać by nie wtopić i nie kupić starej edycji.
> No i maksymalnie tylko trzy, bowiem więcej kodów nie da się użyć na jednym koncie.

>
http://allegro.pl/world-of-tanks-wot-2012-box-2000-gold-50k-kredytow-i2528515673.html
czy to jest to?

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 18:28, kindziukxxx napisał:


Ja wykorzystałem to: http://allegro.pl/world-of-tanks-7-dni-premium-2000-gold-klucz-skan-i2544350087.html
Pudełka do ręki się co prawda nie dostaje, ale unikasz przesyłki z którą pewnie kilka dni zejdzie.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 17:27, dark_master napisał:

pozdrawiamy pz38h735 który trafia juz tylko do bitew z tierami 3. Ok, niby sobie radzi,
ale come on, jego zaletą miał być pancerz w zamian za pierdziawkowe działo i zerową mobilność,
a teraz to żadnego z tego nie ma. A tak się nim fajnie 4fun jeździło..


Część czołgów premium w ogóle jest traktowana po macoszemu. Ja mam PzW V/IV i też gra się nim tak sobie. Pantera, z której ma podstawę, została w międzyczasie ściągnięta o tier w dół i doszły lighty i medy francuskie, z którymi V/IV nie ma jak konkurować - ma mniejszą siłę ognia, mobilność i mimo lepszego kadłuba, słabą wieżę w którą strzały wchodzą jak w masło. To taki przerośnięty Leopard, tyle że med.
I osobiście takie nastawienie zniechęca mnie od wydawania golda na premium, albo brania preorderu na WoWP czy WoB - po prostu już wiem, że za jakiś czas wyjdą zwykłe pojazdy bijące mój na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2012 o 22:04, pkapis napisał:

Część czołgów premium w ogóle jest traktowana po macoszemu. Ja mam PzW V/IV i też gra
się nim tak sobie.

akurat po Pz V/IV można się tego spodziewać, już w samych założeniach wyglądał słabo (zresztą, oryginał tego wozu to była modyfikacja polowa i służył jako wóz dowodzenia dla ferdynandów, nawet wieża się nie obracała bo miała inną średnicę niż standardowa od pantery i trza ją było przyspawać na stałe) bo ratować mógł go tylko MM, ale zgadzam się z samą tezą. A już w ogóle tanim chwytem jest celowe osłabianie pojazdów by zmusić do kupna nowych.. Po tym moim pz38 się cudów nie spodziewałem, ot wóz dołączony do edycji pudełkowej, okazał się wcale przyjemny jak się go ogarnęło, ot zabawka by się pobawic (bo kokosów to on nie trzepał), a tu jebs, patch i nagle z zabawki robi sie crap. Wspomniany Churchill to samo zresztą.
Cóż, cała polityka WG, opłaca się kupić tylko te najdroższe premiumy (a i nimi trzeba umieć jeździć) i to wsio czasu po premierze co by nie dostac ninja nerfem jak typ, a jak nie chcemy wywalac tylee kasy, to lepiej juz kupic premkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 22:47, dark_master napisał:

akurat po Pz V/IV można się tego spodziewać, już w samych założeniach wyglądał słabo
(zresztą, oryginał tego wozu to była modyfikacja polowa i służył jako wóz dowodzenia
dla ferdynandów, nawet wieża się nie obracała bo miała inną średnicę niż standardowa
od pantery i trza ją było przyspawać na stałe) bo ratować mógł go tylko MM, ale zgadzam


Tyle, że normalnie WG nie ma oporów żeby zmienić czołgi jeśli tak im pasuje. Choćby KV rodzielony na KV-1 i KV-2, przeniesienie IS-4 na TX czy ostatnie odebranie paru czołgom niektórych dział. Nie widzę więc dlaczego V/IV nie mogli dać długiej 75mm od PzW IV.
Zwłaszcza że na początku ten czołg miał sens - był jako takim scoutem, który mógł wytrzymać parę strzałów (o ile nie wchodziły w wieżę). Ale odkąd pojawiły się T-50 i francuskie lighty, nie ma miejsca dla med scoutów tego typu. Gdyby miał lepszą wieżę i działo, mógłby przynajmniej zachowywać się jak prawdziwy med.

Dnia 07.08.2012 o 22:47, dark_master napisał:

się z samą tezą. A już w ogóle tanim chwytem jest celowe osłabianie pojazdów by zmusić
do kupna nowych.. Po tym moim pz38 się cudów nie spodziewałem, ot wóz dołączony do edycji


Zwłaszcza że uderza to w ludzi, którzy chcą wydawać prawdziwe pieniądze na tę grę. I dzięki takim decyzjom przestają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować