Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2012 o 12:08, Hydro2 napisał:

To i tak dobrze, ja na S-35CA z 105mm zarobiłem 36k z czego 24-25 na plus


Niższy tier = bardziej opłacalna gra. Rzadko się zdarza nawet w przegranej bitwie być na minus. Przy wyższych tierach normą jest, że się wychodzi ledwo na plus. W szczególności kiedy pociski wchodzą za zero lub w magiczny sposób rykoszetują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 16:47, dizzy1942 napisał:

> To i tak dobrze, ja na S-35CA z 105mm zarobiłem 36k z czego 24-25 na plus

Niższy tier = bardziej opłacalna gra. Rzadko się zdarza nawet w przegranej bitwie być
na minus. Przy wyższych tierach normą jest, że się wychodzi ledwo na plus. W szczególności
kiedy pociski wchodzą za zero lub w magiczny sposób rykoszetują..

Wiem, grałem konserwantem czy Ferdkiem i wybicie się na plus było dosyć trudne. I chyba w tym momencie sprzedam E-50 na korzyść francuskich medów i TDków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru kupno 4 czołgów, stać mnie w sumie tylko na jeden. Zastanawiam się nad Pershingiem, Panterą II, T-44 i AMXem 50 100. Który z tych czołgów byście mi polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 19:57, Kubelo napisał:

Mam do wyboru kupno 4 czołgów, stać mnie w sumie tylko na jeden. Zastanawiam się nad
Pershingiem, Panterą II, T-44 i AMXem 50 100. Który z tych czołgów byście mi polecili?


Jeśli nie miałeś do czynienie z autoloaderem polecam AMX :D sam kończę go gridnować i fajny jest nawet :D
T-44 bardzo przyjemny, miło się nim grało, bardzo przyjemny czołg. Panthera 2 to taki heavy med do grania z 2 linii ale potrafi poszaleć. Do pershinga brakuje mi 50k expa to Ci nie powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 20:59, Kerigun napisał:

Jeśli nie miałeś do czynienie z autoloaderem polecam AMX :D sam kończę go gridnować i fajny jest nawet :D

Gram aktualnie AMX 13 90 i idzie mi dobrze, ale boje się tego plastikowego pancerza i większego rozmiaru AMXa 50 100. Chociaż kusi mnie długa 90-tka na autoloaderze.

Dnia 20.08.2012 o 20:59, Kerigun napisał:

T-44 bardzo przyjemny, miło się nim grało, bardzo przyjemny czołg.

Z T-44 jest inny problem - z tego co słyszałem, stockowy jest szczególnie słaby, a żeby załadować do niego 100mm potrzebuje wieży i gąsek a tyle free expa nie mam...

Dnia 20.08.2012 o 20:59, Kerigun napisał:

Panthera 2 to taki heavy med do grania z 2 linii ale potrafi poszaleć.

Panterę mam prawie w elicie przez inne niemieckie czołgi i w sumie tylko dla tego się nad nią zastanawiam, bo powoli nudzi mi się ciśnięcie heavy tankami.
A w Pershu stać mnie na najlepszą armatę a do tego bardzo dobrze grało mi się T20 więc jak na razie to jest mój faworyt, chyba, że ktoś mi go odradzi.
Czekam na dalsze porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 19:57, Kubelo napisał:

Mam do wyboru kupno 4 czołgów, stać mnie w sumie tylko na jeden. Zastanawiam się nad
Pershingiem, Panterą II, T-44 i AMXem 50 100. Który z tych czołgów byście mi polecili?


U mnie tylko pers w garażu. Co mogę o nim powiedzieć? Milutki medek, którzy pozwala na spore trollowanie - szybko się obraca, a świetne kąty działa pozwalają kąsać wtedy, kiedy inne czołgi stoją bezczynnie za wzniesieniem. Jest wolniejszy od T20, ale z doświadczenia wiem, że bardzo rzadko ma to jakieś znaczenie. Do tego szybkostrzelna 90, którą można stale detrackować drani (i tutaj pozdrowienia dla pewnego IS-8, który w ten sposób wpisał się na moją listę fragów ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 12:02, Nikodem95 napisał:

>
>

Tak, tak wiem za co się zarabia. Spokojnie, nie ładuję niszczycielem do scouta 20 razy
:) Po prostu zaskakują mnie wyniki niektórych.

Hehe soko - ale wiedz, że te wyniki to zazwyczaj zbieg okoliczności

czyli - fart!+event+ premka lub premtank i to raczej jest odchył od normy takie bitwy są 1 na 1000 (bez premki czy prem tanka).
Więc człowiek się chwali XD ja mam już 14k bitew za sobą i takich kwiatków to może kilka miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma teraz wybór między T-150, KW-2 i KW-1S. Czym się one różnią? Zamierzam wybrać tego ostatniego, by potem iść w ISy. Dobry wybór? Jakie działo w KW-1S jest najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 19:36, Paoro napisał:

Ja ma teraz wybór między T-150, KW-2 i KW-1S. Czym się one różnią? Zamierzam wybrać tego
ostatniego, by potem iść w ISy. Dobry wybór? Jakie działo w KW-1S jest najlepsze?


T-150 to crap moim zdaniem. Trochę lepszy KW z działem 107 mm. KW-2 z derpem dobrze zarabia, a z niego możesz opracować tylko arte T6 - S51. KW - 1S, szybsza wersja KW z wierzą od ISa i działem 122mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 19:42, dizzy1942 napisał:

> Ja ma teraz wybór między T-150, KW-2 i KW-1S. Czym się one różnią? Zamierzam wybrać
tego
> ostatniego, by potem iść w ISy. Dobry wybór? Jakie działo w KW-1S jest najlepsze?


T-150 to crap moim zdaniem. Trochę lepszy KW z działem 107 mm. KW-2 z derpem dobrze zarabia,
a z niego możesz opracować tylko arte T6 - S51. KW - 1S, szybsza wersja KW z wierzą od
ISa i działem 122mm.

Mam nadzieje, że to już lepsza 122ka niż w KW-1 ;P znacie jakieś fajne klany, które przyjmują ludzi z VI tierem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 19:36, Paoro napisał:

Ja ma teraz wybór między T-150, KW-2 i KW-1S. Czym się one różnią? Zamierzam wybrać tego
ostatniego, by potem iść w ISy. Dobry wybór? Jakie działo w KW-1S jest najlepsze?

T-150 olej, jest do dupy.
KW-2 jest bardzo dobrym czołgiem, przed patchem był ustawiony jako V tier, i był dla swoich odpowiedników postrachem (w sumie nadal jest). Obecnie jednak jest rzucony jako VI tier, a i odblokować możesz z niego tylko artylerię T6. W sumie dobry do zarabiania, ale to długoterminowa inwestycja, bo raz że musi się przecież zwrócić (a tani nie jest) a dwa że trzeba w nim wszystko odblokować żeby pokazał pazury.

KW-1S zły nie jest, służy zresztą do odblokowania ISa, ma całkiem niezłe działo 122 (za 17k xp) i jest całkiem zwrotny. Prawda jest taka że w Twoim przypadku chyba najlepiej by było iść w niego. Ja KW2 miałem jeszcze przed dodaniem T-150 i KW1S, więc dużego wyboru nie miałem jak dalej rozwijać drzewko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 20:14, Darkstar181 napisał:

> Ja ma teraz wybór między T-150, KW-2 i KW-1S. Czym się one różnią? Zamierzam wybrać
tego
> ostatniego, by potem iść w ISy. Dobry wybór? Jakie działo w KW-1S jest najlepsze?

T-150 olej, jest do dupy.
KW-2 jest bardzo dobrym czołgiem, przed patchem był ustawiony jako V tier, i był dla
swoich odpowiedników postrachem (w sumie nadal jest). Obecnie jednak jest rzucony jako
VI tier, a i odblokować możesz z niego tylko artylerię T6. W sumie dobry do zarabiania,
ale to długoterminowa inwestycja, bo raz że musi się przecież zwrócić (a tani nie jest)
a dwa że trzeba w nim wszystko odblokować żeby pokazał pazury.

KW-1S zły nie jest, służy zresztą do odblokowania ISa, ma całkiem niezłe działo 122 (za
17k xp) i jest całkiem zwrotny. Prawda jest taka że w Twoim przypadku chyba najlepiej
by było iść w niego. Ja KW2 miałem jeszcze przed dodaniem T-150 i KW1S, więc dużego wyboru
nie miałem jak dalej rozwijać drzewko.

No nie wiem czy "t150 jest do dupy" jak to pięknie zaargumentowałeś. Spokojnie można tym czołgiem grać i jest to gra z przyjemnością. Wlecze się jak Kw2 ma działo jak kw2 ale ma lepszy pancerz niż kw2, który dodatkowo po skątowaniu rykoszetuje wiele.
A sportem można z przyjemnością pograć na seniorach i wbić sobie niezłą załogę na nim :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie widział jest otwarty test fizyki;)
Graficznie gra faktycznie jest zauważalnie lepsza, oświetlenie pięknie, tereny i tekstury jakby ładniejsze, przy czym nie zanotowałem spadku FPS :)

A tutaj kilka screenów jak to dwa niemieckie czołgi zepchnęły IS3 z mostu, po czym ja sobie obok mostu pięknie zjechałem;> Gra teraz będzie jeszcze ciekawsza, bo taktycznie będzie można jeszcze bardziej wroga zaskakiwać, flankować itp;) Jak dla mnie rewelacja choc to tylko betatest;>

Screeny jeszcze gorące!:)

20120821225236

20120821225301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 22:55, Stfforex napisał:

Dodam że zbyt szybki zjazd, lub zbyt stromy potrafi zabrać nam sporo życia lub niszczyć
moduły:)


Powiesz mi jaki czołg prowadzi do nowej linii rosyjskich TD ?? I ile trzeba expa na pierwszego nowego TD''ka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 23:07, Kerigun napisał:

Powiesz mi jaki czołg prowadzi do nowej linii rosyjskich TD ?? I ile trzeba expa na pierwszego
nowego TD''ka.


To jest jak na razie tylko test fizyki, nie ma sklepu, drzewka, magazynu nic a nic, można tylko grać bitwy i opcje zmieniać graficzne itp.:)
Ale mogę powiedzieć że niektóre czołgi mają inny wygląd zewnętrzny np. IS4 wygląda inaczej teraz. Plus osłabili PZIV zabierając długą 75mm i zmienili mu tą drugą wieżę na inną;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 23:13, Stfforex napisał:

Plus osłabili PZIV zabierając długą 75mm i zmienili mu tą drugą wieżę na inną;>

Osłabili to wiadomo. Ale da się tym jeszcze przyjemnie grać, czy trzeba przerzucić się na jakiegoś innego snajperskiego meda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 23:13, Stfforex napisał:

To jest jak na razie tylko test fizyki, nie ma sklepu, drzewka, magazynu nic a nic,
można tylko grać bitwy i opcje zmieniać graficzne itp.:)
Ale mogę powiedzieć że niektóre czołgi mają inny wygląd zewnętrzny np. IS4 wygląda inaczej
teraz. Plus osłabili PZIV zabierając długą 75mm i zmienili mu tą drugą wieżę na inną;>


A dasz sreena nowego PZ IV, mam go obecnie w garażu i często nim zarabiam, wieża nigdy mi się nie podobała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 23:13, Stfforex napisał:

Ale mogę powiedzieć że niektóre czołgi mają inny wygląd zewnętrzny np. IS4 wygląda inaczej
teraz. Plus osłabili PZIV zabierając długą 75mm i zmienili mu tą drugą wieżę na inną;>


O zmianie PzW IV akurat IIRC mówili wcześniej, osobno od nowej fizyki. Mieli za to chyba wzmocnić średnią 75-kę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować