Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

10 kili i tylko 2k expa coś się nie spisałeś :P
Może i trochę kasy ubiłeś ale expa mało
Zresztą i tak skopali expa swoimi pomysłami

Dlatego już odpuściłem sobie WoT
Na IS3 mając 4-5kili miałem wcześniej za przegraną ponad 1,5k expa teraz za wygrana jak mam 1,5k to jest święto
Genialny pomysł promowania med tankom clouse combat skoro taki T43-T44 zginie walcząc z IS3 mającym BL9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz, zmiany XPa byly troche dziwne. Faworyzuja glownie walke w zwarciu. Ja jako sniper z moja Panterka dostalismy niezle po dupie.Zreszta system dziala na niekozysc wiekszosci niemieckich maszyn, ktore maja genialne dziala i swietna optyke, cala reszta ustepuje znacznie ruskim (glownie) maszynom, ktore z kolei sa idealnie przystosowane do walki na bliskich dystansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrz też na to, że grałem Tierem 10. A im wyższy tier, tym mniej expa. 100% exp dostałem tylko za IS-7, każde inne zabójstwo skutkowało daniem mi mniejszej ilości % doświadczenia za zabicie danego czołgu.

Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi ;)

Poza tym - w CC T30 ginie zbyt łatwo. Jednak muszę ciągle siedzieć ze schowanym kadłubem aby przeżyć. To nie Maus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co ci chodzi mam T29 T32 ale mi chodzi głównie o to że ich podejście do expa jest beznadziejne
Walka w zwarciu od kiedy TD ma zwrotność meda ?
Tak samo Medem mam możliwość skoszenia lepszego tanka a mnie nie widzi czemu nie skorzystać
Teraz mało kto robi wpad medami na linie wroga i robi zamieszanie

Fajniej było wcześniej jak exp normalniejszy
Teraz ląduje KT bez upów w walce z IS7
To jest przyjemnośc jak nie wiem :D
I po tym expie z bliska to nawet uszkadzając IS7 o 70% w tyłek to mam może 400expa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 15:03, Salwatorowiec napisał:

Da się zmienić Nick/Login?


Raczej nie, ale gra jest za darmo, a za 2-3 tygodniekoniec bety i bedzie hard wipe, wiec, wpokojnie mozna zalozyc nowe konto, na jedno wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 15:03, Salwatorowiec napisał:

Da się zmienić Nick/Login?

Pisz do supportu. Z dobrą argumentacją zmienią Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie musiała być naprawdę dobra argumentacja, zęby zmienili w darmowej grze na 2 tygodnie przed końcem bety kiedy to wszystkie konta zostaną wyzerowane i niczym nie będą się różnic od świeżo założonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 21:49, Salwatorowiec napisał:

Co można zrobić jak nie przyjdzie link aktywacyjny do konta?


Może przyszedł, takie maile często są automatycznie rozpoznawane jako spam i lądują w odpowiednim folderze ze spamem. Sprawdź tam.
Jeśli nie, to spróbuj zalogować się na swoje konto przez ich stronę WWW, jeśli mają wszystko rozsądnie zrobione i system wykryje, że nie posiadasz jeszcze aktywacji powinien zaproponować ponowne wysłanie maila aktywacyjnego.
Jeśli tak niestety nie będzie, to pozostaje albo kontakt z supportem, albo próba założenia nowego konta najlepej na innym adresie email (innym w sensie z innego serwisu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 21:49, Salwatorowiec napisał:

Co można zrobić jak nie przyjdzie link aktywacyjny do konta?


Na niektóre serwery mail aktywacyjny idzie dość długo, ale to nie tylko problem tanków. Takie wp.pl ma duuuże opóźnienia przy mailach zagranicznych. Poczekaj, a jeżeli nie dojdzie w ciągu 24 godzin, spróbuj znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 14:53, pkapis napisał:

> Co można zrobić jak nie przyjdzie link aktywacyjny do konta?

Na niektóre serwery mail aktywacyjny idzie dość długo, ale to nie tylko problem tanków.
Takie wp.pl ma duuuże opóźnienia przy mailach zagranicznych. Poczekaj, a jeżeli nie dojdzie
w ciągu 24 godzin, spróbuj znowu.


OFF top: Zmienić na gmail i po kłopocie.

Jak się Wam podoba nowa mapa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 20:28, NintendoPassion napisał:

Jak się Wam podoba nowa mapa?


całkiem spoko ale denerwuje mnie fakt, ja na dole zaczynam i pod górkę trzeba się męczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 20:28, NintendoPassion napisał:


OFF top: Zmienić na gmail i po kłopocie.


Zgoda, ale ja tylko podawałem skąd się mogą brać opóźnienia :-)

Dnia 07.03.2011 o 20:28, NintendoPassion napisał:

Jak się Wam podoba nowa mapa?


Niezbyt. Jest masakryczna dla lekkich czołgów. Połowę czasu jeździ się pod górkę, na marnej prędkości. A że ja w średnie i ciężkie nie zdążyłem dojść, to i narzekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej właśnie dla średnich dobra, bo zaczynają na dole i teoretycznie mogą na całej połaci operować.
Ciężkie na górze zaczynają dosłownie pod nosem wroga, a na dodatek pod samym nosem artylerii, która tam na górkę rzuca właśnie.

Ogólnie mapa mi się nie spodobała, ale dwa razy udało mi się na nie w PzIV zniszczyć po 6 tanków wroga, w tym raz walcząc z cięższymi od siebie, których ktoś zaczynał,a ja dokańczałem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Penetracja.
Oczywiście dmg jest istotny, ale działa z lepszym dmg od penetracji, to nadają się tylko do najwyżej Tieru V, a i tez nie na każdym pojeździe.
Są też pojazdy takie jak Hetzer, który z zamontowaną 105''ką to istny demon. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie
czy też mieliście problem z WoT polegający na tym, że crashowało wam kompa ?:/ i tylko WoT a w innych grach nic się nie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować