Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2012 o 15:20, Nephren-Ka napisał:

Bardzo fajnie się dzisiaj gra, m/w tak jak na obrazku.xD I tak sobie myślę, że muszę
być strasznym noobem, skoro sam nie wygrywam mapy.:/ Cóż, chyba będzie pora wywalić tę
grę w końcu.xD

Szczerze? 247 expa i 8k kredytów za przegraną bitwę (nawet bez premki) to bardzo mało. Mój rekord (bez premki) odniosłem na AMX 13 90 gdzie za przegraną bitwę otrzymałem 1600 expa i 50k kasy. 4 zniszczone pojazdy, 5 uszkodzonych, trafień z penetracją było chyba ze 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 15:47, Kubelo napisał:

Szczerze? 247 expa i 8k kredytów za przegraną bitwę (nawet bez premki) to bardzo mało.
Mój rekord (bez premki) odniosłem na AMX 13 90 gdzie za przegraną bitwę otrzymałem 1600
expa i 50k kasy. 4 zniszczone pojazdy, 5 uszkodzonych, trafień z penetracją było chyba
ze 25.


Ale ja wiem, że to jest bardzo(żeby nie powiedzieć żałośnie) słabo. Tylko trzymając samemu jedną flankę to trochę słabo się gra(a i tak chyba sporo wytrzymałem xD). Bo reszta drużyny wyginęła sobie w bazie. Jak to zrobili, to chyba nikt nie wie.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urrra !!!
Od jutro tydzień prototypów niemieckich ! Wszystkie są o połowę tańsze, więcej zarabiają. Podpięto do nich jako bonus zwykłego Tygrysa (który notabene był przeceniony niespełna miesiąc wcześniej.)
Ten miesiąc ma chyba najlepsze specjale jakie do tej pory były :P
Do tego parę innych bonusów jak tańsze sloty garażowe itp.
http://worldoftanks.eu/news/3722-german-prototype-special/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 19:31, Darkstar181 napisał:

Urrra !!!
Od jutro tydzień prototypów niemieckich ! Wszystkie są o połowę tańsze, więcej zarabiają.
Podpięto do nich jako bonus zwykłego Tygrysa (który notabene był przeceniony niespełna
miesiąc wcześniej.)
Ten miesiąc ma chyba najlepsze specjale jakie do tej pory były :P
Do tego parę innych bonusów jak tańsze sloty garażowe itp.
http://worldoftanks.eu/news/3722-german-prototype-special/

Widziałem zacny event !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 10:42, McFlash napisał:

No bez przesady ;)

Tak czy inaczej Niemcy też doszli do tego, że łamany pancerz przedni jaki był w ich klasycznych Tygrysach powodował głównie wzrost wagi. Nie wiadomo czy pod wpływem czołgów rosyjskich z którymi przecież walczyli, ale fakt jest faktem. Z drugiej strony przedni profil tygrysa, to na oko jakieś >50% płyty pod katem znacznie większym niż 45%, więc teoretycznie bardziej efektywny w tych miejscach niż płyta pod kątem 45%. am jednak widziałem w jakimś muzeum tygrysa z dziurą dokładnie w tym niewielkim kawałku nachylonym pionowo, więc trafienia w te miejsca mogły się zdarzać nie tak rzadko (np. w połowie przypadków celnych trafień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 19:31, Darkstar181 napisał:

Urrra !!!
Od jutro tydzień prototypów niemieckich ! Wszystkie są o połowę tańsze, więcej zarabiają.
Podpięto do nich jako bonus zwykłego Tygrysa (który notabene był przeceniony niespełna
miesiąc wcześniej.)
Ten miesiąc ma chyba najlepsze specjale jakie do tej pory były :P
Do tego parę innych bonusów jak tańsze sloty garażowe itp.
http://worldoftanks.eu/news/3722-german-prototype-special/

będzie można zakupić sprzętu eksploatacyjnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 20:26, Olamagato napisał:

> No bez przesady ;)
Tak czy inaczej Niemcy też doszli do tego, że łamany pancerz przedni jaki był w ich klasycznych
Tygrysach powodował głównie wzrost wagi.

ok, ale pamiętajmmy o dwóch faktach:
1. pancerz pierwszego tygrysa był prosty, ponieważ uznano, że póki nie istneje działo które byłoby w stanie go przebić i jeszcze długo się nie pojawi, nie ma więc sensu wydziwiać z kształtem - zwłaszcza, że duże ''pudełko'' jest łatwiejsze i szybsze w produkcji (nie mówiąc o łatwiejszym rozplanowaniu wnętrza) niż skątowane z każdej strony dziwadło.
2. nawet wspomniany tygrys królewski miał na przodzie seryjnej wieży dużą, grubą, prostą pancerną płytę, z tych samych powodów co wyżej (plus doświadczeń z eksploatacji wież porshe gdzie półokrągły przód powodował rykoszety w cienki strop)

problem w grze wynika więc tylko z tego, że pojazdy nie walczą ze sobą tak jak wchodziły 'historycznie', tylko są dobierane losowo wg widzimisię twórców, co prowadzi do rzucania tygrysa na ISy 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

from 07:30 CEST (05:30 GMT) on Tuesday 4th September until Tuesday 11th September at 07:00 CEST (05:00 GMT):

Jak zwykle ktoś niedomógł przy tłumaczeniu na polski. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dodatkowo znowu consumables za pół ceny. ;]
Też skorzystałem z promo na sloty i kupiłem 12 i pewnie jeszcze dokupie z 10.

Odkupiłem też dotychczas VK3601H i VK3002DB, dwa pozostałe serii 3001 też pewnie odkupię jutro czy pojutrze. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 23:28, kindziukxxx napisał:

ltraktor from hell też nie jest zły nawet w grach przeciwko większości przeciwników z
IIt :)



LTraktor w zasadzie na Tier I jest za dobry, z drugim ma w miare równe szanse. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 00:06, UnionPacific napisał:

LTraktor w zasadzie na Tier I jest za dobry, z drugim ma w miare równe szanse. :)


Na pierwszym tierze topowe działa pozostałych tankietek swobodnie radzą sobie z pancerzem lolka i nie jest on żadnym OP na tym tierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 00:13, meryphillia napisał:

Na pierwszym tierze topowe działa pozostałych tankietek swobodnie radzą sobie z pancerzem
lolka i nie jest on żadnym OP na tym tierze.


Na pierwszym tierze chyba jedynym problemem to jest trafienei w cel :D Reszta to juz chyba bezproblemowo :D

Miałem ostatnio fajną bitwę na moim T57 :D Malinovka, niskie tiery, 6 ubiłem i gre skończyłem ostatecznie w bazie wroga :D

A special fajny. W końću kupiłem VK 3002 DB. W sumie do pełni szczęścia niemieckiego drzewka brakuje mi GW type E, E-50M, Maus i JagdPanther 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszym I tierem jest, o dziwo MS-1. Na nim udało mi się pobić swój rekord, zaliczyłem 7 zabić w jednej bitwie. :)
Swoją droga. VK kupiłem dosłownie jeden dzień przed promocją na prototypy. FML.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować