Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Jedynym mankamentem topowego Hispano Suiza na T1 Cunningham Of Doom jest zasięg.
Gdy jednak Loltraktor znajdzie sie w jej zasiegu, schodzi w całości na jeden magazynek.
Przynajmniej u mnie. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 23:49, meryphillia napisał:

Jedynym mankamentem topowego Hispano Suiza na T1 Cunningham Of Doom jest zasięg.
Gdy jednak Loltraktor znajdzie sie w jej zasiegu, schodzi w całości na jeden magazynek.

Przynajmniej u mnie. ]:>

a lolek na stockowym działku ma dobrą celność bo z ~400m 80% strzałów wchodzi, a jak wchodzi to przebija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 19:07, scott napisał:

Witam

Mam kod dla nowych graczy na 3 dni premki 1000 złota
Jak ktoś chce to plz info


Aktualne nadal? Grałem kiedyś w WoTa, ale postanowiłem, że teraz zacznę od początku, a zawsze się przyda coś na start;-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2012 o 17:02, Karol44 napisał:

> Witam
>
> Mam kod dla nowych graczy na 3 dni premki 1000 złota
> Jak ktoś chce to plz info

Aktualne nadal? Grałem kiedyś w WoTa, ale postanowiłem, że teraz zacznę od początku,
a zawsze się przyda coś na start;-d

Hej - no już poszedł wiec nie pomogę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych co grają na najnowszym teście. Chodzi mi o nową linie rosyjskich niszczycieli czołgów. Jaki czołg w obecnym drzewku prowadzi do pierwszego w nowej linii i ile expa potrzeba na wybadanie go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Object 263 w dużym skrócie:
- przednia płyta (górna i dolna) oraz "buda" nie do przebicia dla czołgów o penetracji <280mm,
- działo na wzór T62A - duży rof, mały dmg,
- 1050 km przy 60 tonach = 17,5 km na tonę co daje nam przyspieszenie na poziomie całkiem zwinnego czołgu średniego,
- jedyny weakspot jak do tej pory to jarzmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co oni zrobili z drzewkiem rozwoju... było czytelne na jednej stronie, to teraz przewijać cholera wie po co i te z dupy wyglądające strzałki jako odnogi... zagralem wczoraj jedna bitwe to ulepszenia graifczne i wydajnosciowe baaardzo na plus. Jest ladniej i wiecej FPSow jednoczesnie. Dzwieki strzalów... dno. No i server oczywiscie za maly - bede probowal sie polaczyc kolo 2-3 w nocy, teraz szkoda nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej teraz śmieszą strzały z luf dużego kalibru z oddymiaczem (? nie wiem jak to się fachowo nazywa, po angielsku muffle breaker czy coś takiego), co jest głównie widoczne na działach niemieckich. Brzmi to jak pukawka...

Do tego jeszcze dźwięk 180 tonowego Mausa jadącego po piasku - brzmi jakby jechał po zgniłych owocach.

Niektóre dźwięki na prawdę nie pasują do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 18:32, Wilkv napisał:

Mnie najbardziej teraz śmieszą strzały z luf dużego kalibru z oddymiaczem (? nie wiem
jak to się fachowo nazywa, po angielsku muffle breaker czy coś takiego), co jest głównie
widoczne na działach niemieckich. Brzmi to jak pukawka...

Do tego jeszcze dźwięk 180 tonowego Mausa jadącego po piasku - brzmi jakby jechał po
zgniłych owocach.

Niektóre dźwięki na prawdę nie pasują do gry.

Po naszemu to chyba nazywa się poprostu hamulec (jeśli chodzi o to zakończenie luf czołgu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak już od dawna nie korzystam z oryginalnych dźwięków. Zainteresuj się modem dźwiękowym Jafeta. Dopiero wtedy czuć, że prowadzi się czołg.
A, i to jest hamulec wylotowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 18:32, Wilkv napisał:

Mnie najbardziej teraz śmieszą strzały z luf dużego kalibru z oddymiaczem (? nie wiem
jak to się fachowo nazywa, po angielsku muffle breaker czy coś takiego),

Hamulec wylotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 20:03, Darkstar181 napisał:

Parę godzin ściągania testowego clienta tylko po to by zobaczyć pełne serwery :/ Poczekam
do 3 w nocy, lol.


Wciskaj się na chama. Trzymaj enter na ekranie logowania aż do skutku albo klikaj jak szalony. To działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 20:11, McFlash napisał:

> Parę godzin ściągania testowego clienta tylko po to by zobaczyć pełne serwery :/
Poczekam
> do 3 w nocy, lol.

Wciskaj się na chama. Trzymaj enter na ekranie logowania aż do skutku albo klikaj jak
szalony. To działa.

Juz się udało, wlazłem godzinę temu.
Gra wygląda na tym patchu naprawdę nieźle. Sand River z tumanami kurzu i piasku o brzasku poranku jest po prostu piękna :)
A i fizyka też ma zastosowania. Na cliffie (czy też coast, nie pamiętam) scouty wjeżdżają sobie na latarnie, a w porcie amerykańskim (znowu nie pamiętam nazwy, lol) zepchnąłem Tygryskiem z mostu t34 :) Miodzio.

No i pomijam fakt że mogłem sobie pojeździć czołgami których w normalnym cliencie pewnie dłuuugo nie zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą, wam też, czy tylko mnie ten test tak się sypie do pulpitu jak głupi? Zwłaszcza alt-tabowania zdaje się nie lubić.

A co do nowej grafiki - ładna, ale tylko na sand river, tam faktycznie oświetlenie robi wrażenie. Na innych mapach jakoś tak się wszystko nienaturalnie od tych czołgów odbija. Plus za to za białe cammo, inskrypcje i loga, aczkolwiek mogłyby być obok krzyży i gwiazd, a nie zamiast nich. Tak samo przydałoby sie więcej rodzajów wspomnianych gwiazd i krzyży, a także możliwośc dodania numeru taktycznego (na wieży miałoby to więcej sensu niż napis który ma podwójną, najpierw czarną a potem jeszcze białą, ramkę. W ogóle przydałyby się same białe napisy bez ramek), ale i tak nie jest źle, jest co rozbudowywać. szkoda tylko że tak bezsensownie jest ten test zorganzowany, bo można wejść do każdej bitwy pod warunkiem, że jest to bitwa tierów 8-10, a chciałem potestować ARL44 ;/ Tak samo nie wiem co za idiota projektował nowe drzewka i menu rozwoju, bo z czymś tak totalnie niewygodnym i nieczytelnym nie miałem do czynienia od czasu.. world of warplanes. Tak samo powinno się rozstrzelać imbecyla, który w luncherze usunął listę newsów, bo te kafle informują dokładnie o niczym, pachnie to próbą sztucznego nabicia odwiedzin na głównej. Nowe podsumowanie bitwy ujdzie, jaknie że tyloma statystykami nas zasypują, ale jakby dodali jeszcze jedną kartę z klasycznym podsumowaniem to bym się nie obraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 22:02, dark_master napisał:

swoją drogą, wam też, czy tylko mnie ten test tak się sypie do pulpitu jak głupi? Zwłaszcza
alt-tabowania zdaje się nie lubić.

>
Mi często wywala po załadowaniu/skończeniu bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować