Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

U mnie z kolei stabilność poszła w cholerę. Co kilka bitw klient przestaje odpowiadać, wyskakują jakieś dziwne rzeczy i muszę zabić proces. Gratulacje dla WG, z każdym patchem partolą grę coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz mogłem nieco przetestować.

Do dupy ta wersja. O ile w teście było ok, to tutaj trzeba zjechać z detalami do średnich, wysokich ( w zależności od opcji). Na bank zła optymalizacja, zwłaszcza że na auto-detect niby wali mi wszystko na maksa, ale wtedy lecie 10-15 FPS. A grafa wcale nie taka zajebista.

Aha, sciaganie patcha STRASZNIE obciążyło net, nie wiem czemu. Wcześniej nie było problemu, teraz stron nie dało się w spokoju przeglądać.
Ogólnie to lipa, na teście tak nie było.

No i oczywiście zabrali dobre działo z PZIV, złodzieje !!! Teraz ten czołg nadaje się na żyletki. A wcale nie był przez nie przepakowany, taki snajper. Z daleka przywali, ale sam mocnego pancerza nie ma, przez co łatwo można go było zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 23:01, Olamagato napisał:

Pieprzę tę wersję. Nie dość, że grafika wygląda paskudniej, musiałem zejść z wysokich
na niskie, to jeszcze każdy mnie rozwala jak chce i wszystkim co możliwe. Nie ma już
dźwiękowej informacji o wykrytym wrogu, kupę rzeczy pozmienianych w lokacjach więc trzeba
co chwilę lampić się na minimapę bo jak nie, to trup. Na razie odechciało mi się i spadam
do Xcoma...

ja dzisiaj miałem właśnie wyjątkowo bardzo dobrą serię, nawet AMX 12t zabijałem 2-4 przeciwników na bitwę raz udało mi się nawet 5. jednak nowe oświetlenie mi się nie podoba. Wydajność ja nie odczułem żadnej różnicy, tj. max fps wzrósł co prawda z wcześniejszych 60-70 do 90, ale dropy do 23 są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też FPSy dropnęły obrzydliwie, ale wszystkiemu zaradziło wyłączenie opcji ''vertical synchronization".

Paczyk jak na razie na plus, trzeba uważać gdzie i jak się jeździ, by się nie rozkraczyć lub utopić :D.

Nie rozumiem też hejtu na PzIV, nadal pozostaje bardzo dobrym medem i snajperem, a przy okazji nie ma już OP działa na tym tierze w stosunku do podobnych sobie pojazdów.

Jedyne co irytuje mnie przez cały czas, to nowy sposób zaznaczania celu, ale pewnie i do tego się przyzwyczaję za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2012 o 00:07, meryphillia napisał:

Nie rozumiem też hejtu na PzIV, nadal pozostaje bardzo dobrym medem i snajperem, a przy
okazji nie ma już OP działa na tym tierze w stosunku do podobnych sobie pojazdów.

To teraz niech m4 znerfia bo ma łope działo na tym tierze
Ok zabrali L70 ok ale dali do starego działa całe 4mm penetracji co jest śmieszne dali by te 120 i nikt by nie miał żalu a tak to jest kupa - ja kw1 od boku/tyłu często nie mogę teraz przebić.
Czemu nie zbalansuja takiego kw1-s z jego mega dma i pena na 6 tierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż moja gra wyglądała lepiej - ściągnęło mi do medium, gdzie i tak różnicy w fpsach nie ma w stosunku do poprzedniej wersji. Dostałem trafienie w gąsienice - nie mogłem ani zmienić amunicji ani użyć zestawów naprawczych, dostałem 2 hity przez to od KT . Thanks wargame!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zwracam honor, patch aż takiego spadku FPS nie funduje, okazało się że karta grafiki była nieco przegrzana, trzeba było ją przeczyścić z kurzu. Teraz wszystko chodzi jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko pograłem, bo straciłem zapał do gry po tym jak mój geniusz się objawił... Nabiłem doświadczenie potrzebne do IS''a 8, ale kasy brak... Nie chciało mi się czekać, więc sprzedałem AMX''a, KW-2 oraz... IS''a 3, ale uwaga... Bez wcześniejszego badania 8... Genialne... Musiałem kupić jeszcze raz, zbadać i sprzedać. A, że nie miałem z tego 10mln kredytów to już na czołg brakło...
A teraz co do patcha- zauważyłem duży plus- nie mam już tych krótkich lagów co 30s-1min. Było to wkurzające, bo zawsze taki uruchamiał się np. gdy chciałem się lekko wychylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 17:40, Radekl2 napisał:

Krótko pograłem, bo straciłem zapał do gry po tym jak mój geniusz się objawił... Nabiłem
doświadczenie potrzebne do IS''a 8, ale kasy brak... Nie chciało mi się czekać, więc
sprzedałem AMX''a, KW-2 oraz... IS''a 3, ale uwaga... Bez wcześniejszego badania 8...
Genialne... Musiałem kupić jeszcze raz, zbadać i sprzedać. A, że nie miałem z tego 10mln
kredytów to już na czołg brakło...

Wiesz że mogłeś odkryć IS8 bez ponownego zakupu 3 o ile miałeś wystarczajaco dużo epxa.....

Dnia 28.09.2012 o 17:40, Radekl2 napisał:

A teraz co do patcha- zauważyłem duży plus- nie mam już tych krótkich lagów co 30s-1min.

Ja niestety teraz mam problemy z liczbą fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, patrzyłem i z mojego punktu widzenia się nie dało. Może to jest możliwe, gdy mam tyle expa na tym czołgu, a ja tam kilka tys. musiałem z wolnego doświadczenia zabrać.
Ogólnie byłem tak rozdrażniony, że mogłem nawet to przeoczyć... Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 18:22, Radekl2 napisał:

Szukałem, patrzyłem i z mojego punktu widzenia się nie dało. Może to jest możliwe, gdy
mam tyle expa na tym czołgu, a ja tam kilka tys. musiałem z wolnego doświadczenia zabrać.
Ogólnie byłem tak rozdrażniony, że mogłem nawet to przeoczyć... Ehhhh

Hmm. nawet sprawdziłęm i u mnie nie było problemu po prostu to wykupić przez drzewko tech. Może żeczywiście nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 18:49, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Po czterech walkach...


Ja gram sobie już kilka godzin i spokój, ofc poza falami idiotów, które to od czasu do czasu się pojawiają(ot, wynik 4-14, z czego 4 fragi moje, i to zbite od 100% hp bez żadnej pomocy innych graczy).xD

@Ichvander - u mnie działał, ale powodował ścinkę gry na jakieś 0,1s przed odtworzeniem dźwięku.xD A na nowej łatce nie próbowałem nawet(podobnie z innymi modami), czeka aż ludzie przetestują/zrobią aktualne wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Teraz jest to jakoś inaczej zrobione, bo niby mam napisane, że mogę zbadać czołg powiedzmy za 1500 doświadczenia, ja mam ponad 2000 wolnego i niby to jest mało. Ja tą głupotę zrobiłem przed aktualizacją jeszcze, bo liczyłem, że jak już wprowadzą patcha to poszaleję w IS''ie 8, i poszalałem.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować