Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Gram od połowy bety i nie stwierdzam większego spadku w zarobkach.
Na poszczególnych pojazdach oczywiście, że zmieniły się nieco zarobki, ale oglądając wczoraj screeny z bety, stwierdzam jednak, że zarobki wielce się nie zmieniły (sam miałem taka teorię spiskową)...

Choć myk z nowymi statystykami na końcu i ukazaniem ile dostajemy bez premium, a ile dostalibyśmy mając premium jest genialny w swojej prostocie, bowiem pewnie większość niepłacących cholera zżera, że tak mało zarabiają.
Oczywiście staje się to motywacją dla sporej ilości ludzi, by jednak zacząć kupować golda na konto premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 10:49, Tomoya-kun napisał:

> a co powiesz na to IS 8 strzela do Pz38t z najlepszej armaty i (tym go nie pokonamy)

No niestety 8.0 wprowadziło chyba sporo bugów odnośnie wykrywania trafień i obrażeń.
Utwierdziłęm się w tym odbijając bokiem hellcata pocisk z T29....

E tam, mi dzisiaj tył trolololo-50-2 odbił pocisk 122 mm z su-152 z tak 15-20 metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 21:37, meryphillia napisał:

Gram od połowy bety i nie stwierdzam większego spadku w zarobkach.
Na poszczególnych pojazdach oczywiście, że zmieniły się nieco zarobki, ale oglądając
wczoraj screeny z bety, stwierdzam jednak, że zarobki wielce się nie zmieniły (sam miałem
taka teorię spiskową)...

Ja gram krócej ale podobnie jak Darkstar181 i wielu innych graczy zauważyłem że bodajrze od 7.2 zarobki strasznie poleciały. Teraz zarabianie czymkolwiek poza premką lub prem tankiem mija się z celem bo ciułanie po max 10k na bitwę na + jest po prostu coraz mniej opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 21:31, Darkstar181 napisał:

Ja zaczynam powoli darować sobie grę. Wkurza mnie jak cichaczem dranie tną zarobki prawie
wszystkim tierom. Tiger P przy zniszczeniu 4 heavy tanków zarabia mi 16 tysiecy, a koszt
amunicji z naprawami to najcześciej 12 tysiaków.
Nie lepiej z niższymi tierami, tam to samo. Z 5 to chyba ostatnio tylko KV1 coś potrafi
zdziałać, bo przecież PzIV straciło swoje dawno działo. Gram od marca i widzę różnicę
w zarobkach. Denerwuje mnie że po kryjomu wywijają takie numery.

a ja jak na początku narzekałem na granie i zarobki w wyższym T tak w jgpanther tVII, przy celności 10/11, spokojnie wychodzi się niezależnie od bitwy na + tak 8-10k, wystarczy trafiać i fakt przebijać się, ale 105 jest tak magiczna że z 20m rykoszetuje a z 400 trafia w lekko wystający bok pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 7.2 to różne rzeczy się działy, to raz.
Dwa że w tamtym okresie doszło do nerfów i buffów zarobków przy okazji któregoś z patchy.
A trzy, nie wydaje mi się, by zarobki zmalały, co prawda fakt, że nie mam tutaj odniesienia ile się zarabiało bez premium wtedy, a ile obecnie, bo zwycajnie nie gram bez konta premium.

Zarobki w takim PzIV przykładowo spadły, co jest oczywiste z racji działą, które zadaje mniejsze uszkodzenia, a i potrafi często dingac od pojazdów z którymi usunięte działo nie miało prawa.
Na takim KW-1 zarabiam podobne sumy, w granicach maksimum 40k (średnia 20-25k), jak miało to miejsce przez 8.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet na szybko udało mi się to osiągnąć w łózku i na touchpadzie ;)
http://sdrv.ms/O0Wxxp
co do samej bitwy byłem na alt-tab więc pierwsze 2 min są nieruchome, a potem od razu idealna okazja 400 czy 500m i skrawek przeciwnika, i oczywiście trafiony, a to działo ma niby gorszą celność niż 88...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale 105 jest tak magiczna że z 20m rykoszetuje a z 400

Dnia 01.10.2012 o 21:48, kindziukxxx napisał:

trafia w lekko wystający bok pojazdu.

Mi kiedyś grając KV2 ze 107mm 5 razy pod rząd (!!!) rykoszetował pocisk od boku (!!!) T-62 (czy też T-59, ten med na VII tierze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 22:13, Darkstar181 napisał:

>ale 105 jest tak magiczna że z 20m rykoszetuje a z 400
> trafia w lekko wystający bok pojazdu.
Mi kiedyś grając KV2 ze 107mm 5 razy pod rząd (!!!) rykoszetował pocisk od boku (!!!)
T-62 (czy też T-59, ten med na VII tierze)

i to jest moim zdaniem momentami niezrozumiałe, bo czasami na 100% człowiek nie ma 70 stopni strzału a i tak zrykoszetuje, sam częściej mam rykoszety TD z 105 z bliska niż z daleka, rozumiałbym jeszcze jakieś TIX, ale nie 5 medy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 22:13, Darkstar181 napisał:

>ale 105 jest tak magiczna że z 20m rykoszetuje a z 400
> trafia w lekko wystający bok pojazdu.
Mi kiedyś grając KV2 ze 107mm 5 razy pod rząd (!!!) rykoszetował pocisk od boku (!!!)
T-62 (czy też T-59, ten med na VII tierze)

To norma, te ruskie medy mają chory pancerz i odbijają większość strzałów lub dostają za 0. Ostatnio chciałem załatwić t-44 używając 90mm z t25/2 i od jego tyłka wszystko mi rykoszetowało mimo że to działo o dużej penetracji. Żeby tak się grało usa albo ger medami gdzie każdy strzał wchodzi jak w masło.
Btw.
włączyłem dzisiaj po raz pierwszy od danwa chat głosowy i po 2 bitwach tego żałowałem. Niestety nasi rodacy wchodzili na szczyty zdolności aby pozostali normalni ludzie nie przyznawali się do tego że są z polski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 22:18, kindziukxxx napisał:

i to jest moim zdaniem momentami niezrozumiałe, bo czasami na 100% człowiek nie ma 70
stopni strzału a i tak zrykoszetuje, sam częściej mam rykoszety TD z 105 z bliska niż
z daleka, rozumiałbym jeszcze jakieś TIX, ale nie 5 medy.


Tu nie chodzi o ustawienie pojazdów, a kąt uderzenia pocisku. Tutaj mam dobry przykład, na czym to dokładnie polega. Pocisk wystrzelony ze 105 E-50 powinien się przecież przebić w tym przypadku, ale co się stało? Specjalnie na 1/3 prędkości dla sprawdzenia, jak poleciał pocisk http://www.youtube.com/watch?v=U4UZ860w6dQ&feature=youtu.be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 23:17, Ichvander napisał:

Czy detrack jest liczony jako trafienie krytyczne?


Tak.

Dnia 01.10.2012 o 23:17, Ichvander napisał:

I czy przy trafieniu krytycznym jest
jakis iinny komunikat niz zwyczajne "hit" etc.?


Nie wiem, od dawna nie używam paczek dźwiękowych od WG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2012 o 23:23, McFlash napisał:

Tu nie chodzi o ustawienie pojazdów, a kąt uderzenia pocisku. Tutaj mam dobry przykład,
na czym to dokładnie polega. Pocisk wystrzelony ze 105 E-50 powinien się przecież przebić
w tym przypadku, ale co się stało? Specjalnie na 1/3 prędkości dla sprawdzenia, jak poleciał
pocisk http://www.youtube.com/watch?v=U4UZ860w6dQ&feature=youtu.be

to jest nie sety nie do przeskoczenia, mają pewne algorytmy które działają, jest to momentami denerwujące ale cóż taka mechanika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To działo 10T2C dla t-54, to nowość ostatniego pacza, czy wcześniej coś przegapiłem?
I czy ta mniejsza penetracja kosztem szybkostrzelności i czasu namierzania w porównaniu z D-54 jest opłacalna, czy lepiej sobie odpuścić to ustrojstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 09:03, Dux napisał:

To działo 10T2C dla t-54, to nowość ostatniego pacza, czy wcześniej coś przegapiłem?

Patch 8.0, czyli najnowszy.

Dnia 02.10.2012 o 09:03, Dux napisał:

I czy ta mniejsza penetracja kosztem szybkostrzelności i czasu namierzania w porównaniu z D-54 jest opłacalna, czy lepiej sobie odpuścić to ustrojstwo?

Ja sobie zainwestowałem w to działo. Spisuje się jak na razie dobrze. Szybko celuje, całkiem celne na duże odległości. W walce w zwarciu i tak i tak objeżdżasz przeciwnika, więc to jest tylko na plus że przeładowujesz te 0.6s szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło wam się kiedyś przy użyciu AMX12t spenetrować amerykańskiego t9? Ja dzisiaj nie wiem jakim cudem, waląc od frontu i to w wierze, wpakowałam mu prawie cały magazynek.. Chyba jest to dosyć dziwne, biorąc pod uwagę, że hamełykańce mają wierze niczym bunkry, a topowe działo AMXa nie ma tak magicznej penetracji.. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze odpalenie gry od czasu update''u do 8.0 i zastaje mnie taka niespodzianka (patrz screenshot). Ok, wspominali coś o usprawnieniu grafiki, ale ta wygląda jakby ktoś najadł się LSD. :D Co można z tym zrobić? Dodam, że gra przed update''m śmiagała bez zarzutu. Karta graficzna to GF GTX 460.

20121002184342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam napisać do pomocy technicznej (chociaż ja kilka dni czekam już, aż ktoś ruszy moją wiadomość...).
Ale fajnie to wygląda- w bitwie też tak masz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co można z tym zrobić?

Dokładnie w tej kolejności:
1. Szpetnie zaklnąć ("motyla noga" jeszcze ujdzie, ale "niech to pioruny" to już przesada).
2. Wezwać mrocznych bogów.
3. Przeprowadzić pośpieszną ewakuację wszystkich modów, o ile takowe były włączone.
4. Jeśli nadal to nie pomoże, to złożyć w ofierze ww. mrocznym bogom przynajmniej dwa rude koty.
5. Przełączyć się na starą grafikę.
6. Przy dalszej egzystencji tego problemu zastanowić się, kiedy ostatnio złożyło się przyjacielską wizytę producentowi swojej karty graficznej w celu ściągnięcia i kulturalnego zainstalowania najnowszych sterowników.
7. Kopnąć kosz na śmieci, ale nie za mocno, bo potem będzie trzeba sprzątać.
8. Pogrzebać w ustawieniach grafiki, może tam coś się znajdzie, co ma na pieńku z grafiką.
9. Napisać do supportu WG wraz ze screenem i danymi kompa razem ze sterownikami.
10. Przeczytać wiadomość w stylu "Drogi Graczu! Mamy Cię serdecznie gdzieś, ale ponieważ postanowiłeś wysłać nam tego ticketa, to niemal z automatu informujemy Cię, że masz za słaby komputer, a do tego przydałoby się więcej golda. Dziękujemy za pomoc w rozwijaniu naszej gry, wal się".
11. Napisać list do św. Mikołaja, aby Ovi pod choinkę od otrzymał paczkę z napisem ACME Dynamite Company z wystającym z niej syczącym sznurkiem.
11a. Możesz spotkać się z odmową, bo Białoruś to rewir Dziadka Mroza, a on nie lubi konkurencji.

Punkty 3, 5, 6 , 8 i prawie 9 są w miarę poważne, możesz je sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować