Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2012 o 20:30, meryphillia napisał:

Raczej nie, choć może w końcu rozwiążą z tym sprawę, bo lekko nieteges się zachowują.
Sam z chęcią kupiłbym 7 starych kodów, ale na razie jest to niepewne...

ok to się wstrzymam i dziękuję za ostrzeżenie, wiedziałem że lepiej najpierw zapytać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 19:56, Skrzypiec napisał:

> gdzie znajdę najtańsze keye z wersji pudełkowej II do zakupu?
Na allegro ;].

Nie kupujcie niz związanego z WoTem na allegro! Ostatnio dosłownie setki osób zostały zbanowane za (podobno) lewe kody z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego radzę uważać przy ściąganiu dowolnych rzeczy związanych z WoTem. Jeden znajomy ściągnął patcha z torrentów(przynajmniej On twierdzi, że to jest źródło) i od tego czasu ma duże problemy z padającym/spowalnianym netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 23:06, Nalfein napisał:

Wiem, że banują za złoto i prem tanki z allegro, ale o kodach nie słyszałem.

Za kody też do jednego banu sam się przyczyniłem

Kupiłem boxa w markecie (auchan ) - zafoliowany itd.
Wracam do domu - wklepuje a tu - kod został użyty już.
Wiec pisze do suportu i tam dostaje info że kod został wpisany 3tyg. wcześniej.
Przesłałem im zdjęcia pudełka i paragonu - odpisali że ktoś inny wklepał ten kod 3 tyg. wcześniej. i wiedzą dokładnie kto i kiedy.
Z całą korespondecją poszedłem do marketu gdzie kase mi zwrócili i powiedzieli, że zgineło im tak sporo kodów.
Z tego co wiem sklep zgłosił do wg tą sprawę - więc pewnie się posypały bany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 23:11, scott napisał:

> Wiem, że banują za złoto i prem tanki z allegro, ale o kodach nie słyszałem.
Za kody też do jednego banu sam się przyczyniłem
/ciach/


A ja tego totalnie nie rozumiem.xD Niech ganiają tych ludzi, którzy zwinęli i sprzedawali te kody, a nie banują tych którzy nieświadomie kupili(zwłaszcza, że cena identyczna). Ale ofc jesteśmy w Polsce, i pewnie standardowo dostanie się tym, którzy nic nie zrobili.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 00:40, Nephren-Ka napisał:

> > Wiem, że banują za złoto i prem tanki z allegro, ale o kodach nie słyszałem.

> Za kody też do jednego banu sam się przyczyniłem
> /ciach/

A ja tego totalnie nie rozumiem.xD Niech ganiają tych ludzi, którzy zwinęli i sprzedawali
te kody, a nie banują tych którzy nieświadomie kupili(zwłaszcza, że cena identyczna).
Ale ofc jesteśmy w Polsce, i pewnie standardowo dostanie się tym, którzy nic nie zrobili.xD


Nie. Jesteśmy w sytuacji w której banują ludzi korzystających z kradzionych kodów, które kupili po okazyjnej cenie, nie pytając o źródło i dowód legalności. Kupujesz dużo taniej na allegro, itp. to licz się z tym, że kupisz od złodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 00:45, pkapis napisał:

Nie. Jesteśmy w sytuacji w której banują ludzi korzystających z kradzionych kodów, które
kupili po okazyjnej cenie, nie pytając o źródło i dowód legalności. Kupujesz dużo taniej
na allegro, itp. to licz się z tym, że kupisz od złodzieja.


Jak dużo taniej, jak cena się niczym niemal(1zł? albo i tego nie, czasem było tę złotówkę drożej) nie różniła?
Zdaje się też, że na Allegro nie można chyba handlować kradzionym towarem i robiąc to łamiesz prawo. Mnie totalnie nie interesuje, z jakiego to źródła pochodzi(primo to groszowa sprawa, secundo wchodzą na Allegro w domyśle uważam towar oferowany tam za legalny). Także niech sobie autora aukcji banują do woli, a od moje konta trzymają się z daleka. I to pisząc czysto hipotetycznie, bo pudełko już dość dawno kupowałem - i owszem, na Allegro, płacąc dokładnie tyle samo co na Gram.pl(''produkt czasowo niedostępny'' zdaje się był wtedy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie niesłuszne bany sa do wyjaśnienia, co zresztą jest chyba normalne i jesli nabywca jest w stanie poświadczyć że to on był prawowitym właścicielem owego kodu WG spokojnie zdejmuje bana.
Zreszta przypadki takich banów były tak nieliczne, że nie wymagają większej uwagi.

Natomiast bany dla cwaniaków co kupuja na alledrogo golda za nawet i 3/4 ceny nominalne i myślą że "wszystko jest ok" z takim goldem, bany dostaja jak najbardziej słuznie, aż w końcu być może przestaną udawać cwaniaków...

Tak czy srak niestety przygoda z wotem kończy się dla mnie z dzisiejszym dniem.
Poziom "optymalizacji" stał się tak żenujący, że kończę zabawę aż do czasu ewentualnego fixa tego co zjebało WG albo do przełamania się i kupna współczesnego komputera.
Tak czy siak nie prędko to nastąpi, a ja mam w końcu czas na zabranie się za bardziej pożyteczne rzeczy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 02:05, meryphillia napisał:

Natomiast bany dla cwaniaków co kupuja na alledrogo golda za nawet i 3/4 ceny nominalne
i myślą że "wszystko jest ok" z takim goldem, bany dostaja jak najbardziej słuznie, aż
w końcu być może przestaną udawać cwaniaków...


Tu się zgadzam w 100%, bo to od razu widać.

Dnia 05.10.2012 o 02:05, meryphillia napisał:

Tak czy srak niestety przygoda z wotem kończy się dla mnie z dzisiejszym dniem.
Poziom "optymalizacji" stał się tak żenujący, że kończę zabawę aż do czasu ewentualnego
fixa tego co zjebało WG albo do przełamania się i kupna współczesnego komputera.
Tak czy siak nie prędko to nastąpi, a ja mam w końcu czas na zabranie się za bardziej
pożyteczne rzeczy. ;]


Optymalizacji lepszej to ja jakoś nie widzę w kolejnych łatkach(bo musieliby coś poprawić xD). Ale przerwy od gry są fajne. Sam w sumie gram raz na 2-3 tygodnie więcej jak godziną, a przez resztę dni jeździ sobie brat. Fajnie się potem wydaje pojawiające się na koncie sreberko.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 09:50, MKRaven napisał:

Czy ktoś jeszcze oprócz mnie ma wrażenie też, że po ostatnim update Tiger zaczął robić
bardzo dobry piniondz? :P

Obecnie trwa event z okazji unifikacji Niemiec i niektóre szwabskie czołgi maja zarobek +70%. Wiem, że pantera ma, może tygrys też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 09:50, MKRaven napisał:

Czy ktoś jeszcze oprócz mnie ma wrażenie też, że po ostatnim update Tiger zaczął robić
bardzo dobry piniondz? :P

Tiger teraz jest czołgiem miesiąca i ma 30% do zarobków do 15.10. od 16.10 tankiem miesiąca będzie tiger II i to on będzie miał 30%

Event który był dotyczył jpanther i pantherI i tam było 70%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 00:40, Nephren-Ka napisał:

> > Wiem, że banują za złoto i prem tanki z allegro, ale o kodach nie słyszałem.

> Za kody też do jednego banu sam się przyczyniłem
> /ciach/

A ja tego totalnie nie rozumiem.xD Niech ganiają tych ludzi, którzy zwinęli i sprzedawali
te kody, a nie banują tych którzy nieświadomie kupili(zwłaszcza, że cena identyczna).
Ale ofc jesteśmy w Polsce, i pewnie standardowo dostanie się tym, którzy nic nie zrobili.xD

Jak kupisz kradzione auto to myślisz że nikt Ci go nie zabierze ? Nawet zostaniesz posądzony o paserkę !
Auto zabiorą, a Ty możesz wytoczyć proces i domagać się zwrotu od tego u kogo kupiłeś.

W cale się nie dziwię że banują za lewe kody, doładowania które śmierdzą taniością i tyle - kupuj w sklepie legalnie i będzie wszystko ok. Normalne, że jeżeli coś jest tańsze/sporo tańsze i ze źródła nie oficjalnego to jest to często wał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 22:11, Tomoya-kun napisał:

> > gdzie znajdę najtańsze keye z wersji pudełkowej II do zakupu?
> Na allegro ;].
Nie kupujcie niz związanego z WoTem na allegro! Ostatnio dosłownie setki osób zostały
zbanowane za (podobno) lewe kody z allegro

Raczej za kody nie banują. To po prostu keye wyciągnięte z pudełka nie jak gold czy tanki czyli pewnie jakieś transakcje na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 13:27, Skrzypiec napisał:

Raczej za kody nie banują. To po prostu keye wyciągnięte z pudełka nie jak gold czy tanki
czyli pewnie jakieś transakcje na boku.

To zależy bo czasem niektórzy załatwiają te keye też na lewo. Np przez generator(czasem nieświadomie je skupują) i wtedy zdarza się właśnie że taki key pudełkowy jest nieaktywny bo był użyty na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 13:29, Tomoya-kun napisał:

> Raczej za kody nie banują. To po prostu keye wyciągnięte z pudełka nie jak gold
czy tanki
> czyli pewnie jakieś transakcje na boku.
To zależy bo czasem niektórzy załatwiają te keye też na lewo. Np przez generator(czasem
nieświadomie je skupują) i wtedy zdarza się właśnie że taki key pudełkowy jest nieaktywny
bo był użyty na allegro.

Tak też może być. Tylko często w przypadku lewych key''ów są one tańsze np 75% wartości. A wtedy wiadomo że to fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 11:52, scott napisał:

Jak kupisz kradzione auto to myślisz że nikt Ci go nie zabierze ? Nawet zostaniesz posądzony
o paserkę !
Auto zabiorą, a Ty możesz wytoczyć proces i domagać się zwrotu od tego u kogo kupiłeś.


Szczerze? Kupując legalnie auto na serwisie aukcyjnym czułbym się równie mało odpowiedzialny jak przy pudełku(już pomijając to, że w przypadku czegoś stokrotnie droższego niż 30 zł oszustwo byłby znacznie bardziej widoczne).

Dnia 05.10.2012 o 11:52, scott napisał:

W cale się nie dziwię że banują za lewe kody, doładowania które śmierdzą taniością i
tyle - kupuj w sklepie legalnie i będzie wszystko ok. Normalne, że jeżeli coś jest tańsze/sporo
tańsze i ze źródła nie oficjalnego to jest to często wał.


Zaczynam przestawać się dziwić, że od dłuższego czasu się kładzie taki nacisk na czytanie ze zrozumieniem(a i tak nic to nie daje). Jaką znowu taniością? Wszędzie(w sieci czy normalnie) to pudełko ~30 zło kosztuje i za tyle je też nabyłem. I dalej nie rozumiem, czemu banować ludzi, którzy kupili wszystko legalnie(no chyba że wystawienie pudełka z grą na Allegro nie jest legalne), a nie karać oszustów, którzy wyciągali te kody z pudełek i poszły one znowu do sprzedaży za jakiś czas.
Rozumiem bany za zakup złota - tam faktycznie cena jest znacznie niższa i sam wydawca zastrzegał, że można je bezpiecznie kupować tylko u niego. Aczkolwiek jakoś nie słyszałem, żeby Wargaming miał wyłączność na sprzedaż pudełek z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 11:43, KuroNeko napisał:

Obecnie trwa event z okazji unifikacji Niemiec i niektóre szwabskie czołgi maja zarobek
+70%. Wiem, że pantera ma, może tygrys też.

A to już chyba wiem dlaczego nawet stare PzKpfw III i IIIA oraz StPzII tak dobrze mi ostatnio zarabiają. Gram ostatnio głównie nimi (grind) i w ciągu tygodnia, niewiele grając, nabiły mi ponad pół miliona. To by wychodziło, że te również. Minimalny zarobek na czysto, to 6k za bitwę - nawet jak totalnie skopana i przegrana. Przy wygranej kasa skacze w górę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować