Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2012 o 16:23, meryphillia napisał:

Tylko zarobki JP i Panthery były zwiększone.
Reszta pojazdów zarabiała normalnie, nie licząc Tygrysa który jest czołgiem miesiąca.

No to w takim razie nie wiem jak nabiłem tyle (jak dla mnie) kasy... :)
Na wersji 7.5 miałem 400 tys. Teraz milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2012 o 14:35, Nephren-Ka napisał:

Szczerze? Kupując legalnie auto na serwisie aukcyjnym czułbym się równie mało odpowiedzialny
jak przy pudełku(już pomijając to, że w przypadku czegoś stokrotnie droższego niż 30
zł oszustwo byłby znacznie bardziej widoczne).

To nie zwalnia Cię od odpowiedzialność ! Cokolwiek byś nie nabył, a było by kradzione zostanie to Tobie zabrane bo tak działa prawo ! Ty możesz szukać zadość uczynienia u sprzedwacy - złodzieja wbij sobie to do głowy.
Czemu wg banuje ?
Bo blokuje konto do czasu uzupełnienia golda wydanego przez użytkownika lub zabiera mu gold i nie banuje !
np: gość kupił na aukcji 2000 golda i wydał 1500 - dostaje mejla od wg aby zakupił 1500 i uzupełnił saldo ( 500 mu zabrali) - mają do tego prawo - kolega z gildii uzupełnił 12500 golda i mu odblokowali konto - teraz on może ściągnąć kasę od złodzieja co robią w pozwie zbiorowym ludzie oszukani przez tego użytkownika nie wg - dla wg to ty jesteś osobą, która użyła nielegalnej tranzakcji !!!
A ty możesz teraz zaskarżyć złodzieja - proste.

Nawet jak klucz box kradziony kosztował na allegro 30 zł i w sklepie też i okazało się, że był kradziony to dostaniesz bana albo zwrócisz równowartość golda z tego klucza - a kase idź odzyskaj od oszusta bo kogo oszukał oszust ? Ciebie czy wg - ? Ciebie wydymał a ty prawie/nieświadomie wydymałeś wg. Zresztą skąd wg ma mieć pewność, że ty nie jesteś złodziejem ? Jak to udowodnisz to pewnie sprawę da się załatwić i tyle, ale to co wydałeś (ten gold) masz oddać i tyle, bo ty go wydałeś w grze !

Dlatego dałem przykład samochodu bo to popularny temat i wielu nieświadomych kupujących straciło autka bo były kradzione i co lepsze musieli udowodnić, że nie są paserami.
btw. czytać ze zrozumieniem potrafię ( mam nadzieję że Ty też) ale nie zgadzam się z Twoimi teoriami.
Wg działa zgodnie z prawem i tyle czy się to komoś podoba czy nie - po tą są oficjalne kanały dystrybucji aby z nich korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 19:13, scott napisał:

/ciach/
Dlatego dałem przykład samochodu bo to popularny temat i wielu nieświadomych kupujących
straciło autka bo były kradzione i co lepsze musieli udowodnić, że nie są paserami.
btw. czytać ze zrozumieniem potrafię ( mam nadzieję że Ty też) ale nie zgadzam się z
Twoimi teoriami.
Wg działa zgodnie z prawem i tyle czy się to komoś podoba czy nie - po tą są oficjalne
kanały dystrybucji aby z nich korzystać.


Wiem o co Ci chodzi, ale mimo tego dalej nie rozumiem, czemu karę mają ponosić użytkownicy, którzy absolutnie legalnie kupują pudełko przez sieć, a zupełnie ktoś inny był oszustem. Do czego jeszcze dochodzi to, że ten kto legalnie owe pudełko kupił musi się potem ''x czasu'' zajmować wyjaśnieniem sprawy. Jak to mówi jeden mój znajomy ''ja pierd*** takie coś''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończę z WOT, niezłą chamówę odwalili. Osłabili PZ IV ale łaskawie wprowadzą lepszy PZ IV jako premium. Bosko, ciekawe kiedy zaczna robić takie rzeczy z kolejnymi popularnymi czołgami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie gra mimo odznaczenia opcji potrafi wrzucić na walkę nie preferowaną i tak dzisiaj trafiłem na do ataku, ale to był pierwszy raz więc można to wybaczyć.
Inną kwestia w sprawie 8.0 to w końcu LT można jeździć bez przypadkowych blokad co bardzo poprawiło jeżdżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PzIV nadal pozostaje sympatycznym pojazdem i nie widzę problemu w tym, że wydawca chce zarobić sobie pieniądze.
Nikt nie zmusza nikogo do grania przecież, a tym bardziej kupowania czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 22:24, meryphillia napisał:

PzIV nadal pozostaje sympatycznym pojazdem i nie widzę problemu w tym, że wydawca chce
zarobić sobie pieniądze.
Nikt nie zmusza nikogo do grania przecież, a tym bardziej kupowania czegokolwiek.


Nie w momemncie gdy wydawca ogłasza że gra jest "darmowa" Likwiduje darmowy czołg, przywracając go z pewnymi modyfikacjami (np tier) do gry jako płatny. Jasne ma prawo i do niczego nie zmusza ale jest to po prostu kpienie sobie z graczy, nie widzisz tego, trudno. Ja czuję się okpiony i nie mam zamiaru dalej sie w to bawić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 22:24, meryphillia napisał:

PzIV nadal pozostaje sympatycznym pojazdem i nie widzę problemu w tym, że wydawca chce
zarobić sobie pieniądze.

Tyle że tym pojazdem teraz zupełnie inaczej się gra. O ile wcześniej mógł z powodzeniem robić za snajpera, teraz trzeba nim atakować z bliska.

Dnia 05.10.2012 o 22:24, meryphillia napisał:

Nikt nie zmusza nikogo do grania przecież, a tym bardziej kupowania czegokolwiek.

Jak ja nie lubie tego idiotycznego, wydawałoby się że usprawiedliwiającego wszystko sloganu. Primo, czołg był wcześniej za darmo. Teraz jest w osłabionej wersji (za dobrze zarabiał), a lepsza jest płatna. To tak jakby ktoś dał ci telefon, a po miesiącu wymontował z niego aparat fot. ogłaszając że teraz musisz za niego zapłacić. Niby można się nim dalej posługiwać, ale jego walory za znacznie uszczuplone.
Pod względem prawa jest to legalne (znajduje się w warunkach umowy że w każdej chwili mogą coś zmienić,plepleple, bardzo ogólnikowe przepisy) ale pod względem etycznym jest to zwykłe sk@$%.stwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zmieniło się coś w tym że gra jest darmowa?

Nadal możesz grać od pierwszego do ostatniego tieru całkowicie za darmo.

Ba!
Można nawet bez wydania złotówki zdobyć wszystkie pojazdy w grze, nie licząc pojazdów premium.

Ba!
Obrotny gracz, na konkursach i graniu w klanach może obłowić się złotem i kupować pojazdy premium tez nie wydając na to ani złotówki...

Na serio nie rozumiem niektórych.

A koniec końców nikt nie zamieniał PzIV, bo dla Waszej wiadomości PzIV Schmalturm wróci jako pojazd premium, ale Tieru VI, a nie V.

I tak, PzIV nadal nadaje się jako snajper (od boku spokojnie przebija się przez KW-1 na 400-500 metrach), po prostu nie ma już przekoksowanego działa jak na swój tier.
No ale gracze wota nie byliby sobą gdyby nie ciagły płacz, jak to jest im źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2012 o 23:00, meryphillia napisał:

I tak, PzIV nadal nadaje się jako snajper (od boku spokojnie przebija się przez KW-1
na 400-500 metrach), po prostu nie ma już przekoksowanego działa jak na swój tier.
No ale gracze wota nie byliby sobą gdyby nie ciagły płacz, jak to jest im źle...


Nie wiem gdzie widzisz płacz ale to Twoja sprawa, ja mówię o robieniu ludzi w balona. Wiesz idąc Twoim tokiem myślenie to: o co wam chodzi ? Macie PZ IV, jeździ , strzela więc jest ok, a jak chcecei to co było to trzeba zapłącić. Przdmówca napisał że to kwestia etyczna i się z nim zgadzam. Nie mam nic przeciwko nowym pojazdom premium, ktoś chce to niech płaci, tu jednak chodzi o troche coś innego , dostajemy (płatny) czołg który był już (za darmo), zmieniono tylko tier .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 23:00, meryphillia napisał:

A zmieniło się coś w tym że gra jest darmowa?

Nadal możesz grać od pierwszego do ostatniego tieru całkowicie za darmo.

Ba!
Można nawet bez wydania złotówki zdobyć wszystkie pojazdy w grze, nie licząc pojazdów
premium.

Ba!
Obrotny gracz, na konkursach i graniu w klanach może obłowić się złotem i kupować pojazdy
premium tez nie wydając na to ani złotówki...

Na serio nie rozumiem niektórych.

A koniec końców nikt nie zamieniał PzIV, bo dla Waszej wiadomości PzIV Schmalturm wróci
jako pojazd premium, ale Tieru VI, a nie V.

I tak, PzIV nadal nadaje się jako snajper (od boku spokojnie przebija się przez KW-1
na 400-500 metrach), po prostu nie ma już przekoksowanego działa jak na swój tier.
No ale gracze wota nie byliby sobą gdyby nie ciagły płacz, jak to jest im źle...


PzIV używał tego samego działa co StuG II, ale z gorszą celnością i RoF, więc ciężko mówić o OP dziale. Dodatkowo przypłacał to ograniczona mobilnością i powolnym obrotem wieży.
No i co to za snajper, który ma średnią celność, bardzo mały dmg i wcale nie taki duży RoF? To jest dupa, nie snajper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym problem na serio?

PzIV nawet stając się pojazdem premium nie będzie już tym samym czym był.
Płacze są zawsze przy takich okazjach, bo ta sama sytacja była przy rozdziale starego KW na dwa modele, z których żaden nie jest już takim rzeźnikiem, jakim był pierwotny KW, a jednak i jednym i drugim idzie grać dzisiaj i dobrze się bawić.

Po drugie w grze jest już takie multum pojazdów, z czego ponad połowa nadaje się swobodnie do grindowania kredytów beż posiadania konta premium.

Płacz za starym PzIV jest tylko i wyłącznie dlatego, że w dobrych rękach stawał się pojazdem OP, młócącym wszystko jak leci.
Taka jest prawda.

KuroNeko >>> Wszystko zależy od gracza i jego umiejętności.
Ja bawiłem się przykładowo w snajpera... w KW-2 z trollem, ściagąjąc połowę HP takiemu KT jadącego bokiem jakieś 450-500 metrów odemnie...

A prawda jest taka że PzIV w dobrych rekach nadal potrafi namieszać.
Wczoraj przy 3-7fps w ciagu 5 bitew ściągnałem 20 nieogarów, też pewnie uważających, że obecnie PzIV jest kupą gówna.
Jak widać niemiło się rozczarowali. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 23:24, meryphillia napisał:

Ale w czym problem na serio?

PzIV nawet stając się pojazdem premium nie będzie już tym samym czym był.
Płacze są zawsze przy takich okazjach, bo ta sama sytacja była przy rozdziale starego
KW na dwa modele, z których żaden nie jest już takim rzeźnikiem, jakim był pierwotny
KW, a jednak i jednym i drugim idzie grać dzisiaj i dobrze się bawić.

Po drugie w grze jest już takie multum pojazdów, z czego ponad połowa nadaje się swobodnie
do grindowania kredytów beż posiadania konta premium.


Jakoś nie zauważyłem żeby zrobili z któregoś z tych KW premium tu raczej chodzi o sam fakt że coś co było za darmo teraz będzię płatne. Zakładam że polityka firmy będzię zmierzać w tym kierunku że najbardziej popularne pojazdy (pozwalające grać bez premium) będą w ten sposób traktowane.

Ja traktowałem PZIV jako pojazd dzięki któremu mogłem grać tierami VIII - X nie mając premium. Chodzi także o zarabianie aby także móc je kupić. Proszę pokaż mi którymi pojazdami (gram tylko niemieckimi) mogę to teraz robić na podobnym poziomie. Polityka firmy idzie w kierunku maksymalizacji zysków, stopniowo ograniczając "darmowość" , Chcesz się dobrze bawić płać, co z tego że do tej pory bawiłeś się za darmo, teraz musisz albo zapłacić, albo będzie dłużej, ciężej żeby mieć to samo. Wspomnisz moje słowa jak zaczną robić to samo z kolejnymi popularnymi (zarabiającymi) czołgami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czego się spodziewasz po darmowej grze?
Że twórcy jeszcze będa dorzucać do inetersu, tym bardziej że interes idzie jak świeże bułeczki?

No a skoro grałeś tylko i wyłącznie niemieckimi i tylko i wyłącznie w PzIV znalazłeś zarabiacza, który już od roku conajmniej zarabiał marnie, to... no nie wiem co napisać nawet...

Chociażby VK3001P ma dobry stosunek zarobków do kosztów amunicji i naprawy.
VK3601H też potrafi ładnie zarobić z racji potencjalnie dużego dmg jaki potrafi zadać w bitwie.
PzIII/IV będać podobnym pojazdem do pzIV pewnie także zarabia na jego poziomie.

W obecnej chwili wielu chwali sobie StuGIII, który dostał lekiiego buffa ponoć, nie wiem nie posiadam obecnie w garażu.

No i koniec końców, zawsze pozostają takie zarabiacze jak M4, M4E8, M10, KW-1, T-34, T-20 itd. itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na Stugu zrobiłem Asa pancernego (odznaka mistrzowska)ale to jednak nie to samo co PZ IV (dawne). Tam mam ponad 1 k bitew i jestem po prostu wku....
A czego się spodziewam po darmowej grze ? Niczego, po prostu po takiej zagrywce rezygnuję z niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co Wy tu macie z tym zarabianiem. Sam jestem co najwyżej średnim graczem, ale jak wyjdzie mi mecz to spokojnie zarabiam jak na obrazku. M4, który też kiedyś ponoć dostał nerfa(nie wiem dokładnie, nie pamiętam go z czasów świetności). PzIV po zmianie działa podobne gry mi się zdarzają.

20121006005848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 09:19, MasterChiefGT napisał:

Jakie są teraz opłacalne perki dla załogi na TD ?

Cammo, sixth sense, repair, to coś od zwiększania prędkości rotacji gąsienic, na strzelca opcjonalnie armorer albo to co utrzymuje widok pojazdu na 2 sek (reszta się nie opłaca), na ładowniczego w sumie można dodać zmniejszenie szans na uszkodzenie ammo rack, a na radiotelegrafistę wg uznania (francuskie tdki na top tierach ich nie posiadają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować