Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Najnowsza wersja systemy balansu jest do wglądu tutaj: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/10168-match-making-system/page__view__findpost__p__411816
Jedynym jej zaburzeniem mogą być plutony (ale to już wina tworzących je).

Co do prezentu dla betatesterów, napewno ci z openbety nie dostaną gift czołgu a ci closebeta podobno nie wszyscy, chodzą plotki, że ci przed softwipe''m (1/2 września).
A co dostaną? Według najnowszych drzewek każdej nacji, podobno będzie to KW-220 lub jakiś amerykański czołg, na pewno nie będzie to czołg niemiecki.
Jednak ze względu na to, że premiera została przesunięta na wersję 0.6.4 w której pojawią się jeszcze nowe czołgi: ciężkie premium Lowe i KW-5, średnie KV-13 i Pz38NA, tier 8 artylerie: Obiekt 261, GW-E seria, T-92, drzewka wersji premierowej zostaną uzupełnione o te czołgi i może jednak inny gift czołg dla betatesterów niż teraz pokazany KW-220.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy dokładnie jest koniec bety? Czytałem gdzieś o kwietniu. Bo jeśli tak to nie mam co marnować czasu i poczekam na oficjalny start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 19:11, Kolumbiadek napisał:

12 kwietnia oficjalnie.


Oke dzięki za info. To zaczekam do tego czasu, trochę potrenowałem więc na razie wystarczy ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 22:44, Wilkv napisał:

Podobnie jest z Pershingiem, o którym wszyscy mówią że słaby ;]

Dodatkowo jeszcze - dobrze prowadzone SU-14 potrafi zirytować wroga. Oraz to, że nawet
T-28 potrafi robić za dobrego scouta ;)


Wczoraj pobiłem swój rekord i rozwaliłem 8 maszyn Stug''iem III. Przegraliśmy bitwę, ale satysfakcja pozostała. Pobić 9, to nie lada wyzwanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wprowadzono możliwość składania pre-orderów na pokaźne zestawy złota, każda z paczek zawiera jako dodatkową nagrodę premium tanka.
Ceny może i są atrakcyjne, jednak jak na nasze warunki końcowa suma do zapłaty jest niestety dość wysoka.
HEAVY package: Tank - M6A2E1 (USA), Free slot, Gold – 25000 for only €75 or £63
MEDIUM package: Tank - Pz V/IV (Germany), Free slot, Gold – 18 700 for only €56 or £47
LIGHT package: Tank - А-32 (USSR), Free slot, Gold – 12 500 for only €38 or £32
Więcej szczegółów na:
http://game.worldoftanks.eu/news/general_news/buy_gold_special_price_and_get_unique_tank_free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 12:04, Strider napisał:

Wczoraj wprowadzono możliwość składania pre-orderów na pokaźne zestawy złota, każda z
paczek zawiera jako dodatkową nagrodę premium tanka.
Ceny może i są atrakcyjne, jednak jak na nasze warunki końcowa suma do zapłaty jest niestety
dość wysoka.
HEAVY package: Tank - M6A2E1 (USA), Free slot, Gold – 25000 for only €75
or £63
MEDIUM package: Tank - Pz V/IV (Germany), Free slot, Gold – 18 700 for only
€56 or £47
LIGHT package: Tank - А-32 (USSR), Free slot, Gold – 12 500 for only
€38 or £32
Więcej szczegółów na:
http://game.worldoftanks.eu/news/general_news/buy_gold_special_price_and_get_unique_tank_free


Może i około 300zł nie jest ceną zaporową za Heavy Tank, ale zabiera całą przyjemność z grania. Właśnie levelowanie i rozwijanie drzewka w ej grze przynosi mi dużą satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buuu bardzo ciemno widzę koniec bety;|. Mógłby ktoś posłać jakie jeszcze zmiany szykowane są ze startem pełnej wersji? Głownie ciekawią mnie: premady, (nie będę bulił tylko za to żebym mógł zagrać ze znajomymi ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to mój najlepszy wynik.

Ale gdzieś na forum WoTa widziałem screen, gdzie T30 miał 12 zabójstw i 3 uszkodzenia. Czyli dopadł każdego co był w bitwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które znają się na czołgach od strony technicznej :) Mianowicie posiadam czołg T29 i nie wiem, które rozwiązanie będzie lepsze - zbierać expa na działo 105 mm, czy może kupić sobie nowy silnik? Z jednej strony słyszałem, że działo niecelne, a z drugiej ten silnik nie jest jakoś zachwycająco lepszy od poprzedniego. Proszę o odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie działo. Z 90mm niewiele zdziałasz. A działo jest celne, jeśli tylko potrafisz ruszać myszką, a nie jechać na autoaim. Poza tym będziesz z niego korzystać aż do T34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 22:07, RamboPL napisał:

Mam pytanie do osób, które znają się na czołgach od strony technicznej :) Mianowicie
posiadam czołg T29 i nie wiem, które rozwiązanie będzie lepsze - zbierać expa na działo
105 mm, czy może kupić sobie nowy silnik? Z jednej strony słyszałem, że działo niecelne,
a z drugiej ten silnik nie jest jakoś zachwycająco lepszy od poprzedniego. Proszę o odpowiedzi
:)


Tak jak napisał Wilkv działo. Silnik da tylko kilka koni więcej, co się przełoży na szybkość z podjeżdżaniem na wzniesienia, ale co Ci po szybkości jak nie będziesz nic mógł ustrzelić, a od rozpoznania są czołgi lekkie/średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Wilkv i Nufiko, bo mało brakowało, a wziąłbym silnik. A z autoaima skorzystałem może ze 2 razy, działo nie nadąża za jadącym szybko scoutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 22:24, Wilkv napisał:

Tylko i wyłącznie działo. Z 90mm niewiele zdziałasz. A działo jest celne, jeśli tylko
potrafisz ruszać myszką, a nie jechać na autoaim. Poza tym będziesz z niego korzystać
aż do T34.


Ale przecież silnik również wpływa na "celność" strzałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 19:50, NintendoPassion napisał:

Ale przecież silnik również wpływa na "celność" strzałów.

Nie. Na celność strzału wpływa kilka współczynników:
1) Obecna prędkość
2) Obecna prędkość obrotu wieży
3) Celność działa
4) Poziom wyszkolenia celowniczego i dowódcy
5) Odległość od celu
6) Modyfikator dla czołgu

Silnik nie ma tutaj nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 20:21, Wilkv napisał:

> Ale przecież silnik również wpływa na "celność" strzałów.
Nie. Na celność strzału wpływa kilka współczynników:
1) Obecna prędkość
2) Obecna prędkość obrotu wieży


Nie do końca. Ważne jest przede wszystkim wcelowanie. Obie prędkości możesz mieć równe zero, ale jeśli dopiero co przestałeś się ruszać, to nadal masz spory rozrzut. A to że podczas ruchu rozrzut wzrasta maksymalnie i się utrzymuje, to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować