Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2012 o 22:17, Wilkv napisał:

Najwięcej problemów wbrew pozorom sprawia mi Tygrys P. Na dystans obaj się odbijamy od
siebie, w bliskim zwarciu zależy od tego, kto zdąży pierwszy załapać kąt... ;)


Jakiś czas temu na Erlenbergu miałem z Tigerem P ciekawą sytuację. Stałem Kv-1Sem na wzgórzu po prawej stronie mapy a scout wykrył wrogiego Tigera P obok budynków po lewej stronie rzeki, bez większych nadzieji wycelowałem w niego licząc że odejmę mu parę HP i zdjąłem go jednym pociskiem w bok (ze 100% HP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w T(P) strzały od boku wchodzą jak w masło... ;) To przednia płyta na dużą odległość sprawia problem dla dział o przebijalności < 200mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe trololo na francuskim piździku. Z jednej strony dobry mecz, z drugiej poziom przeciwników był tak tragiczny, że na tym dzisiaj poprzestałem. I wielka szkoda, że AMX 12t ma tylko 30 nabojów na bitwę, chociaż i tak wystrzelenie całego kompletu złota trochę kosztowało.

20121128235702

20121128235716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 23:59, McFlash napisał:

Małe trololo na francuskim piździku. Z jednej strony dobry mecz, z drugiej poziom przeciwników
był tak tragiczny, że na tym dzisiaj poprzestałem. I wielka szkoda, że AMX 12t ma tylko
30 nabojów na bitwę, chociaż i tak wystrzelenie całego kompletu złota trochę kosztowało.

golden ammo noob? :), ale exp jest bardzo ładny ja na swoim AMX12t najwięcej miałem 1.35k ale z normalnymi pestkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 18:53, McFlash napisał:

Jakoś nie mam ochoty bawić się zwykłą peną, szczególnie po przejściu z mlecza 48. Zresztą
tutaj gold nawet nie był taki potrzebny, co widać na nagraniu głównej części walki
http://www.youtube.com/watch?v=dll8BsNk0Eo

faktycznie, a przyjemnie musi być wbijać się prawie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekania na M3 Lee właśnie odeszły do nicości. Teraz do szału doprowadza mnie M7. Ze stockową wieżyczką i działem na polu bitwy zdziała absolutnie NIC. Zazwyczaj wrzuca mnie do bitew 5-6 tier, a ja jeżdżę z armatką IIIgo tieru :) Dingi, rykoszety, strzały za zero, ale żeby jakiś damage? Nie! Na 10 bitew bodajże mam zniszczonych ZERO czołgów. Wydaje się niewiele, by go maksymalnie ulepszyć - 1990 na gąski i 2700 na wieżyczkę. Ale z bitew zazwyczaj wychodzę z 80-200 expem z naciskiem na to pierwsze. Mam nadzieję, że już ulepszony, wynagrodzi mi wszystkie bóle, ponieważ czeka mnie expienie do Shermana i, po patchu, do T21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wotdb ma dokładne dane, to rzeczywiście nawet penetracja najlepszego działa jest beznadziejna. Dziwne, że wprowadzając drugą linię medów nie dali mu jakiegoś buffa (pewnie dostanie zaraz po zabraniu Sportowi jego 122).
PS. Mogę pożyczyć free expa na dobry procent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ani pancerza, ani działa. Mobilność i prędkość już lepsza, ale mnie w pełni nie zadowala. Free expa mam trochę, ale zbieram na Chińczyków jak się pojawią, żeby chociaż z marszu do 5tego tieru dojść. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Black Prince, którego polubiłem, przyszła u mnie pora na Caern''a.

Tak badziewnego stockowego czołgu na T8 nie widziałem wcześniej... Na BP to działo było na prawdę fajne. Caern co 2gą bitwę walczy z T10, których najzwyczajniej w świecie nie jest w stanie przebić od przodu, od boku z 4 na 6 ma problemy, jeśli mowa o HT.

I do wbicia nie potrzeba raptem 5000 expa jak na M7, a prawie 50000, aby mieć w ogóle jakieś działko ;)

No i mobilnością bez silników też nie powala. Także jeszcze 35000 doświadczenia męki i potem może coś zdoła zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram zazwyczaj bez premium i free expa, więc sporo pojazdów, w tym też tych z wyższych tierów, musiałem ulepszać od zera. Ale takiej masakry, jak na M7, jeszcze nigdy nie doświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 21:52, RamboPL napisał:

Gram zazwyczaj bez premium i free expa, więc sporo pojazdów, w tym też tych z wyższych
tierów, musiałem ulepszać od zera. Ale takiej masakry, jak na M7, jeszcze nigdy nie doświadczyłem.

A grałeś z E-50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 21:52, RamboPL napisał:

Gram zazwyczaj bez premium i free expa, więc sporo pojazdów, w tym też tych z wyższych
tierów, musiałem ulepszać od zera. Ale takiej masakry, jak na M7, jeszcze nigdy nie doświadczyłem.


Mnie obecnie demotywuje T1 Heavy.. Stockowy jest jedną wielką cegłą, która tylko przypomina czołg.. -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 08:27, dizzy1942 napisał:

Mnie obecnie demotywuje T1 Heavy.. Stockowy jest jedną wielką cegłą, która tylko przypomina
czołg.. -.-''


A pokaż mi Waćpanno jakikolwiek pojazd w tej grze, który bez zakupionych modułów będzie ''cud malina'' i w ogóle super. Po to tak grę skonstruowali, żeby było po co odkrywać nowe moduły.:>
O samym T1 było tutaj niedawno. Sam przeważnie na stockowych tankach defensywnie bardzo sobie pogrywam i zawsze jakoś(bez większego narzekania) to idzie do przodu.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 11:36, Nephren-Ka napisał:

A pokaż mi Waćpanno jakikolwiek pojazd w tej grze, który bez zakupionych modułów będzie
''cud malina'' i w ogóle super. Po to tak grę skonstruowali, żeby było po co odkrywać
nowe moduły.:>
O samym T1 było tutaj niedawno. Sam przeważnie na stockowych tankach defensywnie bardzo
sobie pogrywam i zawsze jakoś(bez większego narzekania) to idzie do przodu.:>

S-35CA z działem na starcie mającym 160 pene i 130 dmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówca.
Francuska wanna jest zdecydowanie najlepszym stockowym czołgiem w grze. Mimo, że ostanio działo zostało konkretnie znerfione (DPM, aim time i celność), bez problemu zgrindowałem cały TD używając tylko stockowego działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Badziewie, od rana wpuszcza mnie do drużyn tak tępych że nie da się tego objąć słowami. Co z tego nawet że mamy lepszy skład jak wozami kierują już po prostu ułomy albo coś na podobnym poziomie. Jak nie kampienie cały czas na otwartym polu to jeden debil z drugim dla zabawy zaczynają strzelać w swoich... I można sobie te skargi zgłaszać i zgłaszać do usranej śmierci i co to daje? NIC. Bitwa przegrana bo idioci nie zauważyli że celem misji jest zdobyciue flagi tylko jadą tam gdzie wróg grę rozpoczynał a potem zdziwko "To oni nie mają bazy?", kolejna przegrana bo zamiast na "Kopalnie" lecieć i zająć wzniesienie na środku (a było parę szybkich czołgów do tego) to nie, samemu dojeżdżam na tą górkę podczas gdy pozostałych 14 pacanów chowa się za dwoma skałami obok bazy. Dalej parę pierdół technicznych, czyli strzał w przód a ja nie mam magazynu amunicyjnego, albo czołg nie jest w stanie wycofać i blokuje się dlatego że za nim stoi wrak ciężarówki... po prostu litość bierze i nerwy, że marnuje się czas na podobny syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TK możesz zgłaszać wysyłając replaye do supportu. System banuje automatycznie po przekroczeniu pewnej granicy TK i zadanych obrażeń w sojuszników. Natomiast, gdy wyślesz do supportu dowód umyślnego TK, możliwe, że dostaną bana od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irytujący zaczyna być ten stosunek do serwera EU.
Jakby problem był wielki z opisaniem weekendowego speciala, skoro są one ustalane z dużym wyprzedzeniem.

Chyba w ten weekend kasiory odemnie nie zobaczą na swoim koncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 16:44, meryphillia napisał:

Jakby problem był wielki z opisaniem weekendowego speciala, skoro są one ustalane z dużym wyprzedzeniem.

Coś w tym jest, dziś kupiłem sobie Valentine. Niby strata 60k kredytów jest niewielka, ale wkurzające jest to, że nigdy nie wiadomo, na co będzie obniżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować