Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2011 o 04:54, Redjevel napisał:

Przy okazji ten czołg valentine zostanie?... a i niby on jest jakiś specjalny a prawie
zawsze gdy strzelam nawet nie przeszliśmy przez (armor)"


Był taki okres, że dawali promocyjne kody do bety wraz z Valentine. Ten czołg zostanie i w retailu, grając z takiego konta będziemy mieć go od początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwórz plik .txt.
Dodaj do niego linijkę ''C:\windows\system32\cmd.exe /C start /affinity E X:\...\World_of_Tanks_closed_Beta\WorldOfTanks.exe'', gdzie X:\...\ to ścieżka do katalogu głównego z grą.
Zapisz plik jako WoT.bat i następnie uruchamiaj z tego pliku.

To jest instrukcja dla procesorów 4-rdzeniowych. Gdzieś są opcje do uruchamiania dla procesorów 2-rdzeniowych, ale nie chce mi się ich teraz szukać ;)

Głównie to jest przeniesienie obliczeń z rdzenia głównego na mniej obciążony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 09:43, Wilkv napisał:

Otwórz plik .txt.
Dodaj do niego linijkę ''C:\windows\system32\cmd.exe /C start /affinity E X:\...\World_of_Tanks_closed_Beta\WorldOfTanks.exe'',
gdzie X:\...\ to ścieżka do katalogu głównego z grą.
Zapisz plik jako WoT.bat i następnie uruchamiaj z tego pliku.

To jest instrukcja dla procesorów 4-rdzeniowych. Gdzieś są opcje do uruchamiania dla
procesorów 2-rdzeniowych, ale nie chce mi się ich teraz szukać ;)

Głównie to jest przeniesienie obliczeń z rdzenia głównego na mniej obciążony.


Masz dużą wiedzę na temat Wot. Czy mógłbyś podać link, gdzie ten temat jest bliżej opisany?
Mam 4 rdzeniowy procesor i jakoś WoT mi muli, a Bulletstorm demo jedzie na max detalach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 10:58, NintendoPassion napisał:

Masz dużą wiedzę na temat Wot. Czy mógłbyś podać link, gdzie ten temat jest bliżej opisany?

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/21928-is-the-game-supposed-to-run-on-one-core/

Dnia 09.04.2011 o 10:58, NintendoPassion napisał:

Mam 4 rdzeniowy procesor i jakoś WoT mi muli, a Bulletstorm demo jedzie na max detalach :/

Właśnie problemem jest to, że WoT działa na jednym rdzeniu. Można za każdym razem ustawiać koligację przez menadżer systemu po uruchomieniu gry, albo można to zrobić skryptem, jak to jest opisane pod linkiem. Dokładnie to chodzi o post #2.

Mogę dodać, że na moim Dellu 1747 zyskałem w ten sposób około 5-10 FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tylko niby on tam kosztuje 20k czy 200k a nie widzę tak żeby był zbytnio lepszy a np gdy chce ulepszać i zodbywac nowe czołgi grając tym valentine chyba się nie da? bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 21:15, nightfaler napisał:


Moje ulubione fragmenty:
-"amerykaninów",
-"powiedzmy ras",
-"rosjanie są takimi zergami, mają strasznie dużo słabych jednostek",
-"jakbym robił grę o tytule World of Tanks to na pewno skupiłbym się na czołgach",
-"mamy tutaj jednego członka naszej drużyny"
-"zwiększa nam niewidzialność w krzakach",
-"mamy magazyn gdzie kupujemy czołgi",
-"możemy sobie kupić czołg wcześniej niż go zdobyliśmy",
-"tu jest akurat pokazane jak drzewka idą",
-"trudno jest tak mapę skończyć przed czasem",
-"to jest kupno złotych monet",
-"za złote monety możemy sobie kupować lepsze czołgi",
-"więc musimy tak tymi suwakami przesuwać, żeby nam się zgadzała ich ilość",
-"specjalne umiejętności na jedną bitwę",
-"czołgi nie mają swoich miast i społeczeństwa",
-"bitwy na czołgi",
-"to są plutony, które akurat sobie ludzie porobili",
-"nie wiem jak to pójdzie dalej",
-"bitwy są po 15 minut, to jest męczące jak dla mnie",
-"no weź tam",
-"zaraz bo za skałą jest",
-"mamy taki widok z kokpitu",
-"jakiś symulator polowania teraz",
-"to jest kolejna dziwna rzecz",
-"ma znaczenie to jak strzelamy do przeciwników",
-"gdy strzelimy pod jakiegoś kąta ostrego",
-"pocisk potrafi się odbić od czołgu",
-"nie musisz sam liczyć toru lotu pocisku",
-"można rysować np. po mapie?",
-"czat głosowy, który niby jest w grze, ale którego do tej pory nie ma",
-"skubany schował się za budynkiem",
-"to jest gloryfikowane",
-"za mało dostajemy niż czujemy, że powinniśmy dostać",
-"trudno mi jest kogokolwiek rozwalić",
-"to jest gra dla fanów",
-"mówisz jakby to miało być call of duty",
-"to jest jak pojedynek snajperów, 2 dni musisz siedzieć w jednym miejscu",
-"wjechałeś na jakąś minę?",
-"moim błędem jest to, że jeżdżę artylerią, powinienem siedzieć w jednym miejscu",
-"gdy postrzeli nas wrogi czołg",
-"jesteś trochę za ostry dla tej gry",
-"ta gra ma bardzo precyzyjnie zdefiniowanego odbiorcę",
-"cóż nam pozostało zrobić, wyjść z bitwy",
-"cztery punkty doświadczenia i dwa jakieś te srebrne monety".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D''oh. Zauważyłem już dawno temu, że ekipa tvgry ma tendencje do tworzenia - jakby nie patrzeć - amatorszczyzny, kiedy przychodzi do recenzowania darmowych gier MMO i tym podobnych.
Szkoda, bo WoT na prawdę wyróżnia się jakością i złożonością, w porównaniu z takim na przykład Battlefieldem P4F, i zasługuje (według mnie) na dobrą reklamę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAkie pytanie jak mam niby tego valentine ti wszystkie zdobyte punkty z niego mogę zdobyć na rozwiniecie tych drzewek y zdobyc nowe czołgi? ponieważ narazie nie mam nic bym tak powiedział... tak iwec mam grac np valentine na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 13:38, Redjevel napisał:

TAkie pytanie jak mam niby tego valentine ti wszystkie zdobyte punkty z niego mogę zdobyć
na rozwiniecie tych drzewek y zdobyc nowe czołgi? ponieważ narazie nie mam nic bym tak
powiedział... tak iwec mam grac np valentine na początek?


Gdybyś jaśniej pisał łatwiej byłoby ci odpowiedzieć, ale chyba wiem o co pytasz.

Valentine to czołg premium, a więc doświadczenie na nim zdobyte musisz najpierw prze konwertować na "wolne" doświadczenie płacąc za to złotem aby móc badać czołgi z drzewek poszczególnych nacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 13:13, ts04 napisał:

Moje ulubione fragmenty:
-"skubany schował się za budynkiem",


Ale oni, skubani, faktycznie tak robią. Ile razy ja spokojnie sobie do kogoś strzelałem, a on się chował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 14:04, Redjevel napisał:

Takie pytanie jak kupiłem teraz premium na 60 dni 2x po 30 to to zostanie czy cos ?


Niestety nie, we wtorek jest totalny reset kont, zaczynasz od nowa, przy czym za złoto trzeba już płacić pieniędzmi, jedyne co zostaje to np. czołgi rozdane razem z kluczem do bety, (Stuart, Valentine) i testerzy zamkniętej bety, którzy mają na koncie rozegrane co najmniej 1000 bitew przed premierą gry dostają M4A2E4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również obejrzałem ten filmik z tvgry.pl. To co rzuciło się w moje uszy to "szczelają", oraz "wjechałeś na minę?". Rzeczywiście amatorszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blisko 5000 bitew rozegranych.
Jutro pewnie wrzucę obszerne wypociny na blogaska o "tym i o tamtym" plus o osobistych zdobyczach. ;]

Gra nadal cieszy, ale płacić nie zamierzam, ani za żadną promocję przedpremierową, ani za późniejsze złoto; trudno, grind będzie cięższy i dłuższy, ale na obecnym etapie gra nie zasługuje na żadne wynagrodzenie dla twórców, oprócz mojego zainteresowania tytułem.

I przekonałem się do Mychy. Czołg potrafi być uber, gdy trafimy na dobrą mapę, dobrych kompanów i lebiegów po stronie przeciwnika. Myszur potrafi posiać taki terror, że Is-7 z 50% potrafi obrócić się pleckami i uciekać w popłochu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 20:45, meryphillia napisał:

Blisko 5000 bitew rozegranych.


Kurcze, ja mam ledwo ponad 500 :) Ale mam nadzieję, że premierowa wersja przyciągnie mnie na tyle, że osiągnę tyle co kolega. I szkoda, że nie załapię się na czołg dla betatesterów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla chcącego nolife''a nic trudnego. :D
Gram bodajże od października, a i nie codziennie, bo li tylko 2/3 dni w tygodniu, ale fakt w ciągu tych trzech dni potrafiłem siedzieć w WoT jakieś 30h średnio. :D
Niestety teraz dojście do Myszy będzie trudniejsze i dłuższe, tym bardziej, że mi wydatnie w etapie Tiger - Minimaus, pomógł fest x5.

Salwatorowiec >>> 1000 ponoć, ale z tego co mi wiadomo i tak na czołg załapią się tylko ci, co ten tysiąc mieli nabity jeszcze w zamkniętej becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować