Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2012 o 19:11, meryphillia napisał:

Pamietaj też że już niebawem kolejny prezent, czyli TII premium amerykański na Nowy Rok.
;)

Z, czy bez darmowego slota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 19:15, meryphillia napisał:

Logika nakazuje myśleć że z darmowym slotem, ale częstokrotnie logika i poczynania WG
nie szły ze sobą w parze zbytnio.

;)

Pytam ponieważ ostatnio słyszałem, że WG ma zamiar zarzucić praktykę dawania darmowego slota przy wprowadzaniu nowych linii/nacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wim czy to prawa, ale ponoć faktycznie polaczki biedaczki, to zakała w oczach WG.
Jak wieśc gminna niesie, nowa edycja boxowa w Niemczech zawiera te promocje co u nas są dla nowych graczy, tyle tylko że kod jest dla starych.

Poza tym w nowym numerze wydania Komputer Świat Gry (oczywiście niemieckiego wydania) jest kod (pewnie ten sam soft trzeba użyć co u nas był) na jeden dzień premki, T2 LT premium wraz z miejscem w garażu.
Jak ktoś ma mozliwość sobie sprawić, to te 3.80EU nie będzie dla niego chyba wielkim wydatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na tym forum kiedyś mądrze powiedział, że w tej grze wszystko się zeruje, to co się zarobi kiedyś się straci, jeśli wiodło się dobrze musi wieść się źle. I miał szczerą rację.

Udała mi się jakaś bitwa na T-150. Działo celne, ładnie zadaje DMG a od czołgu wszystko przyjemnie się odbija i Specjalista na koniec bitwy... no ogólnie cacy.
Bitwa zaraz potem - zestaw wrogów bogatszy (IS-3 i Loewy) ale już trudno. I co się okazuje dalej - za każdym razem jak miałem pojazd wroga w celowniku, czy zajmował on większą część jego czy mniejszą, jakimś cudownym sposobem moje pociski przelatują obok, ponad, walą w ziemię gdzieś przed wrogiem... wszędzie tylko nie w niego. 13 pocisków około wystrzelonych (i nie na chybił trafił tylko z celowaniem) a tylko 3-4 z nich trafiły w cel. Reszta - gdzie tam...

Poza tym coś się dziwnego podziało z doborem map - 3 albo 4 bitwy już dzisiaj na Westfield z obroną bazy (podkreślam - za każdym razem obrona bazy). To samo z Erlenbergiem i też z obroną bazy, kilka bitew dzisiaj. Ale na Himmelsdorfie, Malinowce już nie bardzo, dziś ani jednej bitwy tam nie miałem. Ba, kiedyś często grało się na El Haluf, fantastyczna mapa, a teraz już prawie w ogóle tam nie trafiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 23:55, UnionPacific napisał:

Poza tym coś się dziwnego podziało z doborem map - 3 albo 4 bitwy już dzisiaj na Westfield
z obroną bazy (podkreślam - za każdym razem obrona bazy). To samo z Erlenbergiem i też
z obroną bazy, kilka bitew dzisiaj.


Bowiem nikt przy zdrowych zmysłach nie gra tego trybu.
Dlatego tak często Cię losuje, bo zwyczajnie nie ma kim zapełnić.

Mnie baboony irytowały nawet na spotkaniowej do tego stopnia, że zostawiłem tylko klasyczny random.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2012 o 23:55, UnionPacific napisał:

Poza tym coś się dziwnego podziało z doborem map - 3 albo 4 bitwy już dzisiaj na Westfield
z obroną bazy (podkreślam - za każdym razem obrona bazy). To samo z Erlenbergiem i też
z obroną bazy, kilka bitew dzisiaj. Ale na Himmelsdorfie, Malinowce już nie bardzo, dziś
ani jednej bitwy tam nie miałem. Ba, kiedyś często grało się na El Haluf, fantastyczna
mapa, a teraz już prawie w ogóle tam nie trafiam.

Wyłącz dobór tego kretyńskiego trybu. Mi się traił dziś pierwszy raz od miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo dodaj sobie jeszcze dosyć dziwny, spiskowy współczynnik wygranych. Większość graczy ma win/lose ratio w pobliżu 50% i z reguły nie jest to spowodowane brakiem umiejętności, ale najzwyklejszym fartem w losowaniu teamu. Jak gminna wieść niesie WG cichaczem wprowadziło coś takiego jak bonus/karę do penetracji pancerza, dzięki której już na początku system wie kto na 90% wygra. Stąd jak głosi legenda pochodzą dziwne dingi, braki penetracji nawet jeśli działo na 100% powinno wejść w pionową płytę pancerza. Wiem, że brzmi to dziwnie, ale parę osób z forum WoT''a testowało tą teorię i coś w tym musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktywowałem sobie premium, zdążyłem przegrać 3 bitwy na T-29(z każdej średnio po ~900 expa wyłapując i ginąc jako ostatni xD) i kiedy szykowała się pierwsza wygrana(gdzie to udało się też ładnie postrzelać), to sobie odpalili ''prace konserwacyjne na serwerze''.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż czekam aż wprowadzą zablokowanie możliwości pisania gdy jest się martwym. Czemu? Połowa graczy, która padła w idiotyczny sposób nie wyznaje zasady "jesteś martwy- zamknij ***" po czym komentuje jak reszta gra. Przykład? Siedzę sobie na moim omlecie 1946, połowa się już dała zabić i równocześnie muszę pilnować swojego tyłka, 2 innych stron i bazy by nie dać się objechać. Dobra kij bronię bazy, ale 5 osób już tam wjeżdża a ja mam zaliczony ammo rack, strzelca, gąsienice, wizjery i jeszcze radiooperatora. Ustawiam się by już jak najmniej oberwać w ślepej uliczce (zaliczając steel walla po 23 strzałach przeżywając resztę gry, tak propo postów jak pancerz jest do kitu). A jeden zaczyna rzucać teksty "TD nie są dla ciebie, idź pograć czymś innym". No tak kurde bo każdy TD na 7 tierze ma 100mm pancerza po boku by móc przetrwać ataki z paru stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 13:06, Hydro2 napisał:

Cóż czekam aż wprowadzą zablokowanie możliwości pisania gdy jest się martwym. Czemu?
Połowa graczy, która padła w idiotyczny sposób nie wyznaje zasady "jesteś martwy- zamknij
***" po czym komentuje jak reszta gra.

Jest coś takiego jak opcja wyciszenia. Uzyj jej a nie bedzie problemu.

A możliwość rozmowy po tym jak czolg padnie jest niezwykle wazna, dzieki temu mozna podac np. lokalizacje wrogiej artylerii ktora sie odkrylo tuz przed smiercia, a ktora ze wzgledu na kiepskie radio mogla nie dotrzec do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 13:11, Darkstar181 napisał:

Jest coś takiego jak opcja wyciszenia. Uzyj jej a nie bedzie problemu.

Już parę miesięcy temu osiągnąłem limit osób zablokowanych. Jest on wspólny dla listy kontaktów jak i listy ignorowanych. Więc to nie działa tak pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 16:49, Wilkv napisał:

> Jest coś takiego jak opcja wyciszenia. Uzyj jej a nie bedzie problemu.
Już parę miesięcy temu osiągnąłem limit osób zablokowanych. Jest on wspólny dla listy
kontaktów jak i listy ignorowanych. Więc to nie działa tak pięknie.


Ja ta na flame nie zwracam uwagi. :P
http://www.youtube.com/watch?v=sAWgFN54iHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 13:06, Hydro2 napisał:

Cóż czekam aż wprowadzą zablokowanie możliwości pisania gdy jest się martwym.


Wielu newbies, którzy nie okazali się jednak typowymi makakami, wygrało mi bitwe dzieki moim radom "zza grobu"...

Nie zawsze trolluję po śmierci i od czasu do czasu, gdy chce mi się zostac dłużej w bitwie, a widze jakiegoś nieporadnego gracza, próbuje mu pomóc, co czasami dzięki jego współpracy, przechyla szalę zwycięstwa na naszą korzyść lub chociaż ów newbie poznaje nieco grę i ugrywa cokolwiek.
Być może w kolejnej bitwie mając moje rady w pamięci, nie będzie bał się będąc na topce w KW-1S z 122mm, wyjechać na wpół martwego M3 Lee, który czeka na pomoc od teamu.

Blokada czatu dla martwych, to kretyński pomysł.
Ja mogę pójść nawet dalej i sobie napisać, że każdy kto zginie powinien miec resetowane konto i zaczynać od nowa.
A co, równie genialny pomysł, co blokada czatu dla martwych... ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 18:20, d7 napisał:

Wtrace sie nieco w temat, aby pokazac wam jak MM ogarnia teamy o 5 nad ranem :)

Cóż... Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś do gry w deszczu? ;) I Ty nadal w TH widzę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować