Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

O, tego nie wiedzialem, ze jest +/- 25%. Kierowalem sie czystymi danymi z wiki.worldoftanks.com, dzieki ;)
Celowal chyba wlasnie w weakspoty, szczerze mowiac nie znam ich na IS-3. Ale wszystkie smugi byly mniej wiecej w tym samym miejscu, na ee zlaczeniu frontu wiezy i plyty gornej (wlazu?).

Dzieki za info ;) a znacie moze jakas dobra strone gdzie w prosty i przejrzysty sposob sa pokazane weakspoty czolgow? Czy do wszystkiego trzeba dojsc samemu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 17:25, Ichvander napisał:

Dzieki za info ;) a znacie moze jakas dobra strone gdzie w prosty i przejrzysty sposob
sa pokazane weakspoty czolgow? Czy do wszystkiego trzeba dojsc samemu? ;)


http://www.wotdb.info/# Na karcie czołgu na dole zakładka Vulnerability. Część czołgów tego nie ma, bo w ich przypadku znajomość słabych stron nie jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 17:25, Ichvander napisał:

O, tego nie wiedzialem, ze jest +/- 25%. Kierowalem sie czystymi danymi z wiki.worldoftanks.com,
dzieki ;)
Celowal chyba wlasnie w weakspoty, szczerze mowiac nie znam ich na IS-3. Ale wszystkie
smugi byly mniej wiecej w tym samym miejscu, na ee zlaczeniu frontu wiezy i plyty gornej
(wlazu?).


Właz dowódcy to bardzo dobre miejsce do celowania, zwłaszcza w zwarciu. Pociski prawie zawsze się przebijają. Innym niezłym miejscem, przynajmniej na niektórych czołgach, jest połączenie wieży i korpusu. Kiedyś prawie rozwaliłem w ten sposób Tygrysem Lowe - niestety miał kumpli blisko.

Dnia 13.12.2012 o 17:25, Ichvander napisał:

Dzieki za info ;) a znacie moze jakas dobra strone gdzie w prosty i przejrzysty sposob
sa pokazane weakspoty czolgow? Czy do wszystkiego trzeba dojsc samemu? ;)


Jest parę stron. Poza tym można je wypatrzeć, jeśli się wie, że coś takiego istnieje. Np. właśnie włazy na wieży czy gniazdo km z przodu to praktycznie zawsze weakspoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną rzecz zauważyłem, latem grając dużo T-34 i KV-1 ciągle wygrywałem, znaczy się częściej. Teraz długo grałem jednym czołgiem parę bitew z rzędu i raz się wygrywało raz przegrywało. Wróciłem do grania na zmianę 2 czołgami i od razu sypią się wygrane, albo losuje bardziej ogarnięty ludzi, albo ja lepiej gram, ale fakt jest taki, że częściej zwyciężam :) Przy okazji odkrywania francuskiego i niemieckiego drzewka wróciłem do 2 tieru i faktycznie łatwej się gra, zawsze też trafi się jakiś weteran który tu zarabia i w dwóch czy trzech spokojnie można przesądzić o wygranej mając nawet samych noobów w teamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 17:06, Hacket napisał:

Wczoraj udało się w końcu wykupić działko 8,8 do vk3601 i od razu gra się lepiej działo
ładnie huczy zadaje piękne obrażenia i w końcu mam szanse dobić kogoś na swoim tierze
i wzwyż :P. Do tego czasu grało się jak po grudzie a teraz poezja ;]

Który VK jest lepszy 3601H czy 3001P? I jeszcze pytanko o Tigery, lepszy jest Tiger P prawda? czyli warto iść jednak w VK3001P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 18:35, Paoro napisał:

zawsze też trafi się jakiś weteran który tu zarabia


"Weteran" nie gra na tych tierach dla zarobku, a dla czystej przyjemności w klepaniu neewbies i chwili odstresowania od wyższych tierów.
Zarabianie na TI-III mija się z celem, bowiem więcej zarobimy grajac moneymakerami na TV.
Jedyny dobry zarabiacz niżej niż TV, to PzKpfw B2 740 (f), którym praktycznie co bitwę stukamy 14-20k cr. bez premki.

VK36 dla mnie był przyjemniejszy, ale P nie jest zły.
W teorii Tiger P ma wytrzymalszy front od zwykłego Tygrysa; w praktyce różnie to bywa.
A w co warto iść?
W to do czego chcesz dojść, czyli czy do Mausa czy do E-100, z czego na obecną chwilę E-100 będzie łatwiejszy do opanowania dla osoby która nigdy nie grałą TX HT niemieckimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2012 o 18:41, Paoro napisał:

Który VK jest lepszy 3601H czy 3001P? I jeszcze pytanko o Tigery, lepszy jest Tiger P
prawda? czyli warto iść jednak w VK3001P?


co do vk 3601 i 3001 drugiego nie posiadam ale z meczów jakie grałem i w których uczestniczył ten model jakoś specjalnie wiele nie robił w porównaniu z 3601. Do tego jak patrze ma słabsze silniki vk 3601 z odblokwanymi silnikami jest całkiem szybki. Samych tygrysów widziałem do tej pory więcej niż wersji p ale póki co sam zbieram na tygrysa to się nie wypowiem. Nie mniej od odblokowania działa 3601 jest kozacki silny pancerz, jak na takiego kloca szybki ale za to wolno się obraca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 17:25, Ichvander napisał:

Dzieki za info ;) a znacie moze jakas dobra strone gdzie w prosty i przejrzysty sposob
sa pokazane weakspoty czolgow? Czy do wszystkiego trzeba dojsc samemu? ;)


Wystarczy sprawdzić specyfikacje poszczególnych pocisków by dowiedzieć sie jakie są "widełki" penetracji. Dodatkowo jest jakaś kara do penetracji jak cel jest oddalony o (chyba) ponad 100 metrów, nie dotyczy HE, HEAT i HESH.

BTW, ktoś wie jak przetłumaczono High explosive squash head (HESH) na nasz piękny język :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale koszę grając na przemian KV-1 i KV-2 :D fajna bitwa mi wyszła grając KV-2. Nie wiem co ludzie panikują z tym TOG II*, ja sam rozwaliłem w jednej bitwie 2 takie, a jakby KV-2 byłby trochę szybszy to i bym rozwalił więcej wrogów. To jest najlepsza bitwa jaką rozegrałem KV-2 do tej pory, więc się pochwalę :D Trochę wkurzające jest to info, że gdybym grał na premium to uciułałbym 43 tysiące kredytów, a tak dużo mniej :/

20121213205219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę na te wasze screeny...

Tylko ja jestem taką dziwną osobą że gram po angielsku, z przełączaniem na niemiecki podczas jazdy moim Tygryskiem specjalnie dla zwiększenia klimatu ? :P

No sorry, ale te polskie komunikaty są po prostu tak słabe że słuchać się ich nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że co? Ludzie panikują przed TOG?! Bogowie, poziom randomów osiągnął właśnie kolejne dno. Przecież to jest free frag, ledwie ruszające się 1400 hp do zbicia. Troll przebija to coś waląc w przednią płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna gram na angielskim kliencie (pod nagrania i z powodu mniejszej ilości baboli), a dźwięki załogi od dawna latają u mnie pomiędzy pingwinami, Space Marines i Imperial Guard - ten zestaw jest o wiele lepszy i brakuje mi w sumie tylko porządnej paczki z Futuramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 20:57, Paoro napisał:

Ale koszę grając na przemian KV-1 i KV-2 :D fajna bitwa mi wyszła grając KV-2. Nie wiem
co ludzie panikują z tym TOG II*,

Serio ?
Dla mnie to jest taka powtórka z premium churchilem. Szmelc jakich mało. Nigdy, przenigdy nie zostałem zniszczony przez takiego, wręcz przeciwnie, za każdym razem usuwałem takich z drogi.
Z TOGiem jest to samo. Każdy (poza niskimi tierami) powinien się cieszyć ze spotkania z nim, gdyż jest to nic innego jak łatwe sreberko do zdarcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz tylko zagrałem z swojsko brzmiącymi komendami.
Więcej nie mam zamiaru...

Przełączanie się na niemiecki język, to już akurat czysta fanaberia, wystracza mi angielska wersja swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 21:06, McFlash napisał:

Że co? Ludzie panikują przed TOG?! Bogowie, poziom randomów osiągnął właśnie kolejne
dno. Przecież to jest free frag, ledwie ruszające się 1400 hp do zbicia. Troll przebija
to coś waląc w przednią płytę.

No niestety też nie wiem, ale panikują :P A tu mam jeszcze screena z innej mapki tej górzystej > latające KV-2 xD
Często się wam takie babole zdarzają? Mi w sumie raz ten jeden, ale widziałem za to innego tanka zanurzonego po pas w asfalcie :P

20121213211427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 21:08, McFlash napisał:

Od dawna gram na angielskim kliencie (pod nagrania i z powodu mniejszej ilości baboli),
a dźwięki załogi od dawna latają u mnie pomiędzy pingwinami, Space Marines i Imperial
Guard - ten zestaw jest o wiele lepszy i brakuje mi w sumie tylko porządnej paczki z
Futuramy.

O, na to nie wpadłem. Dźwieki ze Warhammera mogą być dobre.
Możesz podać nazwę paczuszki/moda ? Znajde sobie w necie przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 21:14, Paoro napisał:

Często się wam takie babole zdarzają?


To nie tyle co babol, co lag.

Najbardziej chamski przykład tego typu babola, to wrak widmo, który wykazuje że pojazd ma jeszcze ileś HP, a tak na prawde albo stracił całą załogę albo następiło rozłączenie klienta i choć pojazd jest juz wrakiem, to serwer uparcie pokazuje że ma jakieś HP.
Niestety wiele naabów nie potrafi odpuścić i strzelaja do czegos takiego przez kilka minut nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2012 o 21:16, Darkstar181 napisał:

> Futuramy.
O, na to nie wpadłem. Dźwieki ze Warhammera mogą być dobre.
Możesz podać nazwę paczuszki/moda ? Znajde sobie w necie przy okazji.

Nevermind, już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować