Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2011 o 21:09, Jackal-pl napisał:

Sry, że dwa pod rząd, ale nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie - różnica między free
exp a normal exp.
I po co go zamieniać?


Nie pod rząd a z rzędu się mówi:P

Free exp możesz użyć na dowolnym czołgu, a normalny możesz wykorzystać jedynie na tym który go zdobył.

A że połowa gier przegrana znaczy tyle, że dobry balans jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 21:09, Jackal-pl napisał:

Sry, że dwa pod rząd, ale nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie - różnica między free
exp a normal exp.
I po co go zamieniać?


Normalne masz tylko na danym czołgu, do badania jego modułów i tym podobnych. Free exp jest osobną pulą i można go wykorzystać w dowolnym czołgu. Zamieniać się opłaca, jak zrobisz czołg elitarnym (wszystko zbadane) to zbierasz expa co nie masz co z nim zrobić. Posiadając golda możesz zamienić exp z elitarnego czołgu na free exp do badania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to no-life''y... Dzisiaj zostałem już zabity przez parę Tygrysów, T29, SU-152, SU-14... Wczoraj przez IS''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 13:31, Wilkv napisał:

Ludzie to no-life''y... Dzisiaj zostałem już zabity przez parę Tygrysów, T29, SU-152,
SU-14... Wczoraj przez IS''a...


Tak samo jak grywałem w Halo 2 na XBL i dostawałem w pupę do 10-latków. Są ludzie, nie koniecznie nołlajfy, którzy nie mają nic innego do roboty.
...
Jeżeli wypali mi wolna sobota, to i Ja spędzę pół dnia na WoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o skilla tutaj. To chodzi o poświęcany temu czas. To już przekracza granice przyjemności po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 13:31, Wilkv napisał:

Ludzie to no-life''y... Dzisiaj zostałem już zabity przez parę Tygrysów, T29, SU-152,
SU-14... Wczoraj przez IS''a...


Hee a ja myślałem, że minie grubo ponad kilka tygodni zanim ktoś już będzie miał te czołgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 14:19, Wilkv napisał:

To nie chodzi o skilla tutaj. To chodzi o poświęcany temu czas. To już przekracza granice
przyjemności po prostu.


Po części to wina twórców gry którzy sami napędzają no-lifów, ponieważ pierwsze kilka osób które dotrze do ostatniego tieru artylerii i cięzkich czołgów dostanie od 7000 do 10 000 golda. Szczegóły tutaj:
http://game.worldoftanks.eu/news/contests/climb_top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 15:47, Stfforex napisał:

Po części to wina twórców gry którzy sami napędzają no-lifów, ponieważ pierwsze kilka
osób które dotrze do ostatniego tieru artylerii i cięzkich czołgów dostanie od 7000 do
10 000 golda. Szczegóły tutaj:
http://game.worldoftanks.eu/news/contests/climb_top



no to teraz zaczynamy liczyć ile im to zajmie :P tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 17:30, m1kel1 napisał:

> Po części to wina twórców gry którzy sami napędzają no-lifów, ponieważ pierwsze
kilka
> osób które dotrze do ostatniego tieru artylerii i cięzkich czołgów dostanie od 7000
do
> 10 000 golda. Szczegóły tutaj:
> http://game.worldoftanks.eu/news/contests/climb_top


no to teraz zaczynamy liczyć ile im to zajmie :P tydzień ?


To i tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 20:58, Jackal-pl napisał:

Tak, trafiam na takich idiotów do mojej drużyny, że połowa gier przegranych, wtf.


Jak masz pół na pół wygrane i przegrane, to raczej trafiasz na przeciętnych graczy, a nie na idiotów, chyba, że chcesz powiedzieć, że sam wykosiłeś pół drużyny przeciwnej ;) ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...
Przesiadka z Tygrysa na lekkie czołgi jest z lekka szokująca.
Już zapomniałem jakie szybkie są te maleństwa i trzeba sobie wszystko przypomnieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 22:42, RamboPL napisał:

Mam pytanie: opłaca się wydać te 30 zł za 1500 złota?


Myślę, że warto jeśli chce się kupić miejsca w garażu i nabić expa i złota podwójnie lub wymienić na free expa.. ale jeśli cały czas tak? :) co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 22:42, RamboPL napisał:

Mam pytanie: opłaca się wydać te 30 zł za 1500 złota?


raczej nie, bo to chyba tydzień grania na 2x exp :/
jak już to brałbym na miesiąc albo 2 ale to tylko moja opinia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie oznaka spędzonego czasu, bo nie da się tak szybko w normalny sposób dojść do takich pojazdów.
Wydają po prostu zakupione złoto na free exp, który to zdobywają nabytymi premium czołgami.

Gdyby nie to, że gra po becie nie wniosła nic nowego i nadal posiada totalnie "z dupy" wzięty spotting i balans, to tez bym zapłacił, by nie męczyć się tymi popierdółkami małymi, bo co to za frajda trafiać Hetzerem czy PzIII do bitew z T29, Tygrysami II czy Is''ami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja czekam najkrócej do lipca, jeśli chodzi o ewentualny zakup gold''a. Być może nawet dłużej.

A w chwili obecnej męczę T-28 zakichane... Byleby do KV, gdzie spędzę z miesiąc zbierając 127k expa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować