Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2011 o 09:33, RamboPL napisał:

To nie tylko statystyki to święta prawda. O wiele przyjemniej grało mi się Marderem II
niż Hetzerem. Średnio na bitwę niszczyłem o wiele więcej czołgów właśnie Marderem.

Marder jest cudownym niszczycielem. Szczerze mówiąc grało mi się nim najlepiej z wszystkich niemieckich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 09:56, Kapas napisał:

I właśnie tu jest problem, bo ja właśnie przez hetzera musze przejść, żeby zagrać dopiero
następnym niszczycielem z drzewka...


Mam to samo :) Hetzerem ciężko doświadczenie coś idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 20:21, Buachu napisał:

Przeczyść ram przed uruchomieniem gry, bo jak jest zawalony to mapy potrafią się wieczność
ładować. Poza tym pierwsza mapa ładuje się najdłużej :D


Przeczyściłem, ale nic to nie dało. Po za tym coś mało fps`ów mam.
40 jak stoję w miejscu 20-30, gdy się poruszam, czasami spadają do 5. Dziwi mnie to, bo przecież ustawiłem detale na najniższe. Na zdjęciu widać jak to wygląda, budynki rozmazane, nie ma cieni, nie ma AA, a muli jak GTA IV, ehh.

20110421130556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 13:20, Shadover napisał:

> Przeczyść ram przed uruchomieniem gry, bo jak jest zawalony to mapy potrafią się
wieczność
> ładować. Poza tym pierwsza mapa ładuje się najdłużej :D

Przeczyściłem, ale nic to nie dało. Po za tym coś mało fps`ów mam.
40 jak stoję w miejscu 20-30, gdy się poruszam, czasami spadają do 5. Dziwi mnie to,
bo przecież ustawiłem detale na najniższe. Na zdjęciu widać jak to wygląda, budynki rozmazane,
nie ma cieni, nie ma AA, a muli jak GTA IV, ehh.


Bo ta gra ma gorszą optymalizację od GTA4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2011 o 15:48, Salwatorowiec napisał:

Bo ta gra ma gorszą optymalizację od GTA4.


potwierdzam, u mnie na średnim sprzęcie fps nie przekraczają 30 a zazwyczaj są poniżej 20 :P ale jakoś bardzo mi to nie przeszkadza bo gra się nie ścina nawet jak jest zadyma na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 21:30, masterHADES napisał:


> Bo ta gra ma gorszą optymalizację od GTA4.

potwierdzam, u mnie na średnim sprzęcie fps nie przekraczają 30 a zazwyczaj są poniżej
20 :P ale jakoś bardzo mi to nie przeszkadza bo gra się nie ścina nawet jak jest zadyma
na ekranie.


U mnie na ATHLON64 3500 1,5GB RAM GEFORCE 6600 256MB nie dało się grać na minimalnych prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, optymalizacja nie jest najlepsza. FPSy potrafią skakać nawet na najlepszym sprzęcie, całe szczęście że planują zaktualizować silnik, a pierwsze widoczne poprawki optymalizacji mają się pojawić już w patchu 6.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mogę prosić o radę, w jakiej kolejności rozwijać KW? Aktualnie mam tylko podwozie KW-2 i wieżę KW-2. Które działo wybrać? Zbierać na 107mm, czy może odpuścić, wziąć słabsze i zbierać ikspeki na... no właśnie KW-3, czy KW-1S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 16:15, soshman napisał:

Panowie, mogę prosić o radę, w jakiej kolejności rozwijać KW? Aktualnie mam tylko podwozie
KW-2 i wieżę KW-2. Które działo wybrać? Zbierać na 107mm, czy może odpuścić, wziąć słabsze
i zbierać ikspeki na... no właśnie KW-3, czy KW-1S?


107 a potem KW-3, a jak się idzie w artę nie w IS-7 to 152.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się zastanawiam nad wyborem działa do KW. Widziałem że 152mm jest bardzo krótkie i niecelne. Ja poszukuję celnego i dobrze bijącego działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 21:25, Jackal-pl napisał:

@Shadover - jaki masz sprzęt?


Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz (2 CPUs)
NVIDIA GeForce 8600 GT
2046MB RAM

Z tymi małymi fps`ami idzie jakoś grać. Największym problemem w moim przypadku jest te dłuuugie wczytywanie do bitew. Mam nadzieje, że ten nowy patch coś zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urwał nać, wkurza mnie ten idiotyczny system naliczania doświadczenia. Męczysz się, niszczysz 2-3 czołgi, zadajesz obrażenia kolejnym 4, twój zespół przegrywa, a ty dostajesz marne 100 expa... Paranoja, zwycięstwo, czy porażka powinno mieć znaczenie bardziej statystyczne, a nie, jak jest teraz, że jest jednym z głównych warunków otrzymania dużej ilości doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 21:58, RamboPL napisał:

Urwał nać, wkurza mnie ten idiotyczny system naliczania doświadczenia. Męczysz się, niszczysz
2-3 czołgi, zadajesz obrażenia kolejnym 4, twój zespół przegrywa, a ty dostajesz marne
100 expa... Paranoja, zwycięstwo, czy porażka powinno mieć znaczenie bardziej statystyczne,
a nie, jak jest teraz, że jest jednym z głównych warunków otrzymania dużej ilości doświadczenia.


Zgadzam się. Raz miałem sytuację odwrotną. Wszedłem do bitwy, ale szybko musiałem odejść od kompa. Jak wróciłem, okazało się, że dostałem 200 expa, za to, że mój team wygrał, a ja, uwaga, nie ruszyłem się z miejsca. Nonsens.


Zauważyłem pewną dziwną rzecz wśród radzieckiej arty. Mianowicie... Żaden pojazd w rzeczywistości nie był produkowany seryjnie, według tego co piszą w grze... Jedynie SU-26 wyprodukowano 12, lub 14 sztuk. Paranoja. Znacznie więcej niemieckich było produkowanych.
A o StPzII piszą, że wyprodukowano TYLKO 12 sztuk. I tak więcej niż wszystkie radzieckie. Reszta przyzwoicie z niemieckiej oprócz najwyższych tierów. I jak tu nie mówić, że Rosjanie faworyzują swoich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak było już w becie.
Kredyty dostajemy za uszkodzenia głównie, a nie sam fakt zniszczenia wrogiego pojazdu, tym bardziej gdy tylko dobiliśmy kilkuprocentowego trupa. Kredyty lecą też na przykład za wykrywanie jednostek, które następnie niszczone są przez innych graczy, no i oczywiście za wszelakie achievmenty na polu walki.
Wszystko to w zwiększonej ilości jeśli to nasza drużyna ostatecznie wygrywa.
IMO system tutaj akurat jest w porządku.

Co do pojazdów prototypowych, to 80% całości sprzętu w grze, to właśnie prototypy...
To nie jest symulacja, ani żadna gra "historyczna"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 01:36, Jackal-pl napisał:

Wiadomo kiedy ma wyjść ten patch? Bo wszyscy o nim piszą, ale nie ma żadnej konkretnej

ruska speshal beta sie już skonczyła czyli na ruskim wejdzie za tydzien czyli u nas najpóźniej miesiąc, a i przy okazji KW-8 ;] 100ton i 40km/h pieknie sie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 00:42, meryphillia napisał:

Wszystko to w zwiększonej ilości jeśli to nasza drużyna ostatecznie wygrywa.
IMO system tutaj akurat jest w porządku.


Nie jest w porządku. Różnica w expie między zwycięstem a porażką jest drastyczna. Przy takich samych osiągnięciach za przegraną dostaniesz np. 200 xp, za zwycięstwo 1000. W tej chwili bardziej opłaca się nic nie zrobić w bitwie, jeśli twój team wygra, niż być wymiataczem i przegrać.

Mnie osobiście bardziej wkurza jednak system wykrywania. W teorii czołg który strzela powinien się odkryć. W praktyce wczoraj strzelał do mnie KV-3, stojący góra 50m ode mnie za krzakami. Wykryłem gdzie stoi po czterech strzałach, gdy byłem już wesoło płonącym wrakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować