Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Stug III odblokowany :) Teraz jeszcze tylko 250.000 kredytów do zakupu... Które działo w Stugu jest najlepsze? Widziałem same 75mm i jedną 105mm, którą mam już odblokowaną za czasów Hetzera. A teraz expię na T1 Heavy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 21:58, RamboPL napisał:

Stug III odblokowany :) Teraz jeszcze tylko 250.000 kredytów do zakupu... Które działo
w Stugu jest najlepsze? Widziałem same 75mm i jedną 105mm, którą mam już odblokowaną
za czasów Hetzera. A teraz expię na T1 Heavy.


Na StuGu obowiązkowo 75. Haubica przydaje się jedynie na bliskich dystansach, a stug się do nich nie nadaje ;p
T1 Heavy to świetny czołg(przynajmniej był taki na początku gry), a na pewno lepszy od M3 Lee. Gralo mi sie na nim całkiem przyjemnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 22:13, Buachu napisał:

T1 Heavy to świetny czołg(...). Gralo mi sie na nim całkiem przyjemnie ;p


Zgadzam się, T1 to bardzo dobry czołg, chociaż ze swoim odpowiednikiem ZSRR, czyli KW nie ma szans. A jak się KW ulepszy do 107mm... masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2011 o 09:33, RamboPL napisał:

Zgadzam się, T1 to bardzo dobry czołg, chociaż ze swoim odpowiednikiem ZSRR, czyli KW
nie ma szans. A jak się KW ulepszy do 107mm... masakra :)


T1 Heavy to czołg wsparcia, nie nadaje się do frontalnego ataku, w przeciwieństwie do KV.
Z kolei działa KW nie są jakieś super celne więc z dużej odległości T1 wygra z KV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 10:01, Buachu napisał:

Z kolei działa KW nie są jakieś super celne więc z dużej odległości T1 wygra z KV :D


107 mm ZiS 7 jest wystarczająco celne. Z nim T1 jest dla KV na dwa strzały, jak sobie zamontuje 152 mm to taki T1 jest na strzał. Grałem T1 i KV w becie. O ile KV ze 107 gra była boska (chyba miałem nawet 9 zniszczeń w jednej grze) to T1 to była masakra i po kilku grach sprzedałem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 10:24, Kerigun napisał:

107 mm ZiS 7 jest wystarczająco celne. Z nim T1 jest dla KV na dwa strzały, jak sobie
zamontuje 152 mm to taki T1 jest na strzał. Grałem T1 i KV w becie. O ile KV ze 107 gra
była boska (chyba miałem nawet 9 zniszczeń w jednej grze) to T1 to była masakra i po
kilku grach sprzedałem go.


To jak się gra danym czołgiem zależy od skilla i własnych upodobań :D A ze 152 prawie wszystko schodzi na 1 hita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 18:18, Strider napisał:

Tutaj można pooglądać wstępnie nowe maszyny:
http://world-of-tanks.livejournal.com/1490231.html

E-75 i E-100 to w sumie nic nowego. ;) E-75 nawet wygląda identycznie bym powiedział, pewnie tylko mu pancerz wzmocnią + pewnie więcej modułów. E-100 z tego, co widzę lżejszy Maus. Ale fajnie, fajnie. Różnorodność. ;)

Zastanawiają mnie te zdjęcia... Ktoś wszedł do studia Wargaming podczas przerwy i pstrykał fotki? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 09:33, RamboPL napisał:

> T1 Heavy to świetny czołg(...). Gralo mi sie na nim całkiem przyjemnie ;p

Zgadzam się, T1 to bardzo dobry czołg, chociaż ze swoim odpowiednikiem ZSRR, czyli KW
nie ma szans. A jak się KW ulepszy do 107mm... masakra :)


T1 to w sumie niezły czołg, ale problem zaczyna się przy przejściu na M6 bo dopóki nie ma się w nim działa 90mm, to praktycznie jest to walka T1 tylko z jeszcze wyższymi tierami... no ale na T29 warto czekać :).

BTW. Te nowe czołgi wyglądają miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 10:48, Buachu napisał:

To jak się gra danym czołgiem zależy od skilla i własnych upodobań :D A ze 152 prawie
wszystko schodzi na 1 hita :D


No mnie się źle grało T1, po prostu. Dla mnie za duży, ciężki, wolny, jedynie pancerz fajny. Jasne, jak nim grałem to i raz Top Gun medal miałem. IMO KV ze 107 jest dla mnie dużo fajniejszy, można z tym działem jeszcze ostro podziałać przeciwko wyższym tierom. A z działem 152 nie miałem styczności, no może miałem ale jak ten po złej stronie lufy, istne działo-znikajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 12:55, MKRaven napisał:

T1 to w sumie niezły czołg, ale problem zaczyna się przy przejściu na M6 bo dopóki nie
ma się w nim działa 90mm, to praktycznie jest to walka T1 tylko z jeszcze wyższymi tierami...
no ale na T29 warto czekać :).

BTW. Te nowe czołgi wyglądają miodzio.


Dokładnie M6 z 76mm to po prostu T1 z trochę lepszym pancerzem. Za to z 90mm można już poszaleć. No a T29 maksymalnie ulepszony, to po prostu killer, Tiger czy IS są od niego gorsze. A te nowe czołgi zapowiadają się mega ciekawie, mam nadzieję, że podadzą chociaż jakąś datę kiedy mają zamiar wprowadzić te drzewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T29 nawet z 90mm jest już lepszy od Tygrysów i ISów ;) . Na M6 dopóki nie zrobiłem działa 90mm męczyłem się niesamowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 18:37, MKRaven napisał:

T29 nawet z 90mm jest już lepszy od Tygrysów i ISów ;) . Na M6 dopóki nie zrobiłem działa
90mm męczyłem się niesamowicie...


Nie no, T29 bez 105 ma szanse z ISem tylko lufa w lufe na bliskim kontakcie, bo z daleka to IS spokojnie t29 sklepie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol z tym standardowym działem 80mm czy jakie on tam ma? To jeszcze mi się nie zdarzyło 0_o. Chyba, że chodzi o jakieś inne działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie męczą mnie już te T-28 i M3 Lee. Ani jednym ani drugim nie mogę wypracować fajnej taktyki, T-28 ma stanowczo za lekki pancerz i z powodu gabarytów jest bardzo łatwym celem, działa ,,na papierze" niby ma dobre ale z KW czy T1 i tak nie ma szans (57mm). M3 Lee to już w ogóle zwrotności nie ma, działa dają radę, ale często przez to że jestem unieruchomiony to i tak nie mogę się bronić. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 13:43, Danio237 napisał:

Strasznie męczą mnie już te T-28 i M3 Lee. Ani jednym ani drugim nie mogę wypracować
fajnej taktyki, T-28 ma stanowczo za lekki pancerz i z powodu gabarytów jest bardzo łatwym
celem, działa ,,na papierze" niby ma dobre ale z KW czy T1 i tak nie ma szans (57mm).
M3 Lee to już w ogóle zwrotności nie ma, działa dają radę, ale często przez to że jestem
unieruchomiony to i tak nie mogę się bronić. Jakieś rady?


Przeboleć to i przebić się do KW, bądź T1 Heavy. To ok. 20000 punktów doświadczenia :) Staraj się trzymać za ciężkimi czołgami, jedź w grupie, szczególnie jako M3 Lee. Wszystko przez zryty balans, czołgi z tieru 4 wrzuca do jednej bitwy z tierem 7. Jeśli się da nie daj się trafić, nie wystawiaj się na ostrzał, nawet jak widzisz czołg niższego tieru od swojego zachowaj ostrożność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 13:43, Danio237 napisał:

Strasznie męczą mnie już te T-28 i M3 Lee. Ani jednym ani drugim nie mogę wypracować
fajnej taktyki, T-28 ma stanowczo za lekki pancerz i z powodu gabarytów jest bardzo łatwym
celem, działa ,,na papierze" niby ma dobre ale z KW czy T1 i tak nie ma szans (57mm).
M3 Lee to już w ogóle zwrotności nie ma, działa dają radę, ale często przez to że jestem
unieruchomiony to i tak nie mogę się bronić. Jakieś rady?


M3 Lee po prostu musisz działać bardziej jak TD. Tzn. ustawiaj się dalej i w miarę możliwości nie wdawaj się w bliskie walki bo wtedy przeciwnik wykorzysta twój brak działa na wierzy. Z odległości M3 Lee ma chyba jedno z najlepszych dział w swojej klasie ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować