Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Ah, ładniutka dzisiaj bitwa na T34 :] Nie ma porównania gra dzisiaj z weekendem, gdzie wygranie czegokolwiek graniczy z cudem.

20130605185443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 18:55, Wilkv napisał:

Ah, ładniutka dzisiaj bitwa na T34 :] Nie ma porównania gra dzisiaj z weekendem, gdzie
wygranie czegokolwiek graniczy z cudem.

Faktycznie jest o niebo lepiej niż w weekend ale nadal sporo bitew kończy się tak jak te. Naprawdę mnie zadziwia jak niektórymi świetnymi maszynami można aż tak mało dmg nabić.

20130605190640

20130605190701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można liczyć, że z jakąś artą będzie jak przy podziale KV, że dadzą KV1 i KV2 i dwa sloty w garażu? Czy raczej będzie jak w przypadku niemieckich medów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 11:30, Paoro napisał:

Można liczyć, że z jakąś artą będzie jak przy podziale KV, że dadzą KV1 i KV2 i dwa sloty
w garażu? Czy raczej będzie jak w przypadku niemieckich medów?

Teraz raczej nic nie dzielą, a jedynie dodają nowe pojazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 11:30, Paoro napisał:

Można liczyć, że z jakąś artą będzie jak przy podziale KV, że dadzą KV1 i KV2 i dwa sloty
w garażu? Czy raczej będzie jak w przypadku niemieckich medów?

Nie ma za bardzo już jak dzielić pojazdów. Inne czołgi po zmianie modułów co najwyżej zmieniają minimalnie swoją wersję (np. z Aufs D do Aufs E) a nie jak to było z KV 1 -2 w prawie że kompletnie inne czołgi. Obecnie jedynie jest opcja że jak wprowadzą wybór kadłubów dla maszyn to KV1S stanie się jednym z wariantów KV -1 (liczę tylko że pozbędą się tej 122 wtedy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chciał zakupić super persha to musi się pospieszyć. Skoro WG nie miało pojęcia co zrobić z shitstormem odnośnie nerfu Super Pershinga postanowili go kompletnie wywalić:

News from South Korean cluster announcement, rough translation:

Tankers!
We are sorry to inform you that the Super Pershing will be removed from the stores of all servers around the world upon the request of Wargaming.net headquarters.
Thus the planned discount of the Super Pershing(note : local event for Korean server only)will be cancelled according to this.
We''ll let you know about the details regarding the Super Pershing within a few days.

We apologize you for the abrupt change of the details of the specials.
We''ll do our best to provide you better services in the future.
Thank you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Było już mówione kilka miesięcy temu.
Jedyny darmowy slot jaki dostaną gracze kiedykolwiek (nie licząc konkursów itp.), będzie miał miejsce tylko przy wprowadzaniu nowej nacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Arty noob". :3

1000 za direct hit posto w zad jak wyjechal zza budynku cofając się przed T110E5, reszta od radosnego płomienia który może nauczył campera w TX, że nie zostaje się na samym końcu mapy i nie pomaga teamowi wygrać gry. :D

20130607062235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co myślicie o automatycznych gaśnicach ?? Używam teraz zwykłych ale naszła mnie myśl jedna. Przez około miesiąc gdzie gram codziennie kilkanaście bitew zużyłem coś około 5 gaśnic. Zastanawiałem się czy by nie przerzucić się na automatyczne co oprócz automatycznego użycia mają -10% do szansy na wybuch pożaru. Co o tym myślicie, jutro promocja na nie będzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 22:46, Kerigun napisał:

Powiedzcie mi co myślicie o automatycznych gaśnicach ?? Używam teraz zwykłych ale naszła
mnie myśl jedna. Przez około miesiąc gdzie gram codziennie kilkanaście bitew zużyłem
coś około 5 gaśnic. Zastanawiałem się czy by nie przerzucić się na automatyczne co oprócz
automatycznego użycia mają -10% do szansy na wybuch pożaru. Co o tym myślicie, jutro
promocja na nie będzie ;]


zalezy czym grasz, szkopskie czolgi pala sie prawie po kazdym strzale w brzusia od przodu ;) ja gram ostatnio ruskimi, amerykansami i brytolami i ogien widze baaardzo rzadko. sam tez rzadko podpalam te nacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 22:46, Kerigun napisał:

Powiedzcie mi co myślicie o automatycznych gaśnicach ?? Używam teraz zwykłych ale naszła
mnie myśl jedna. Przez około miesiąc gdzie gram codziennie kilkanaście bitew zużyłem
coś około 5 gaśnic. Zastanawiałem się czy by nie przerzucić się na automatyczne co oprócz
automatycznego użycia mają -10% do szansy na wybuch pożaru. Co o tym myślicie, jutro
promocja na nie będzie ;]

Polecam wrzucać je do wysokotierowych czołgów. Używam ich na IS-8, E-75, ISU, AMX 50 100 oraz T-32. Poprawa jest zauważalna, warto ją mieć.
Podobny manewr zalecam zrobić z apteczkami. Wchodzi sporo mniej hitów w załogę, ale trzeba wziąć poprawkę na to, że wtedy nie warto jej używać na jednego straconego załoganta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 22:54, Kubelo napisał:

Polecam wrzucać je do wysokotierowych czołgów. Używam ich na IS-8, E-75, ISU, AMX 50
100 oraz T-32. Poprawa jest zauważalna, warto ją mieć.
Podobny manewr zalecam zrobić z apteczkami. Wchodzi sporo mniej hitów w załogę, ale trzeba
wziąć poprawkę na to, że wtedy nie warto jej używać na jednego straconego załoganta.


Trochę mam tych wysokotierowców, chyba od 9 tieru powrzucam bo od 8 to by było za dużo. A co do nacji to gram ogólnie wszystkim, zbijam x2 na moich 6 primary tankach a tam to różnie bywa, teraz to Indien Pz, SU-5, T-34-1, IS-2 i T34 ;] Chyba sobie troche zakupie tych gaśnic :D

Co do apteczek to nie wiem bo jak ktoś mi rani strzelca to nie będę czekał aż mi kogoś jeszcze zrani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 09:59, meryphillia napisał:

Niegrywalne gówno pełne małp.

Wins/Battles: 7-1 (16) (43.75%)


a co bedzie za pare godzin jak wiekszosc malp zje juz sniadaniowego banana i az do bananowego obiadu beda grac :D

ide odespac nocke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować