Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Mój pierwszy raz na nowej mapie Swięta Dolina czy coś.. taka jakby chińska zima, oczywiście gdzieś się zablokowałem :D

20130619214024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto w WG wpadł na genialny pomysł 10 tierów (no dobra 9) artylerii, bo gdy dla przykładu KW-2 trafia na zabawki typu m40/m43, GW tiger p czy głupią lorkę 51 to poprawą sytuacji bym tego nie nazwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 21:46, Nalfein napisał:

Nie wiem kto w WG wpadł na genialny pomysł 10 tierów (no dobra 9) artylerii, bo gdy dla
przykładu KW-2 trafia na zabawki typu m40/m43, GW tiger p czy głupią lorkę 51 to poprawą
sytuacji bym tego nie nazwał.


Z artą są teraz cyrki, znacząco wydłużono czas celowania i ładowania. Mam teraz arty 6 poziomu, jak zaczynam celować to nie widze początkowo kółeczka ;D Ale nie powiem, arta teraz trafia niesamowicie celnie w porównaniu do okresu sprzed patcha :D Dobrze ze mam GW E-100, wymaksuje to co mam i dalej nie gram artą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 21:46, Nalfein napisał:

Nie wiem kto w WG wpadł na genialny pomysł 10 tierów (no dobra 9) artylerii, bo gdy dla
przykładu KW-2 trafia na zabawki typu m40/m43, GW tiger p czy głupią lorkę 51 to poprawą
sytuacji bym tego nie nazwał.

Bądźmy szczerzy 8.6 nic nie naprawił tyko jeszcze więcej namieszał/ kompletnie zwalił. Teraz arta wali obrażenia jak chce bo co z tego że dłużej celuje i ładuje jak trafia też o niebo częściej. Nawet tak niecelne dziadowstwo jak priest teraz trafia jak szalony. Znajomy nabił na 1 bitwie hummelem 10k obrażeń. Do tego aby było przyjemniej arta może wylądować jako top tier więc przeciwnik będzie się cieszył z IS-7 i T-57 a wy dostaniecie 2 10 tierowe arty. Tak więc obecnie mecze bez arty będą jak zbawienie podczas gdy w pozostałych będzie grad śmierci z nieba + tony suducide scoutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny świeży przykład: gracze z KW-1 dostają w MM 3x S-51... Powiem szczerze, że gdybym teraz zaczynał grę to nie wiem czy wytrwałbym do 10 tieru. Były cyrki z 10 czy 12 działami na team, ale tak było raz na ruski rok, a teraz regularnie jeżdżąc czołgiem, który ma 600hp można trafić na potwora zadającego ~2000 obrażeń na strzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat sciagnalem pacza, poinstalowalem mody... wlazlem tu na forum i na oficjalne forum... i odlozylem chec grania w to o kolejne 3-4 tygodnie. Coraz gorzej WoT sobie radzi chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ja w sumie nie narzekam.... Jeszcze.Zagrałem parę rundek, w tym KT i E-50 i ani razu nie zniszczyła mnie arta. Ba, ani razu nie dostałem bezpośredniego trafienia, co jest w tych czołgach rzadkością. (zwłaszcza KT)

Jedynie dziwią mnie nowe dźwięki, które są raczej dziwne. Dźwięk przeciwnika zniszczonego przez rammowanie jest taki sam jak zestrzelonego, trochę... zaskakująco to brzmi.
No i celownik dziwnie się zachowuje, po strzale lata na wszystkie strony a podczas jazdy jest jakiś nieintuicyjny.

Ogólnie, póki o nie jest tak źle. Może za mało grałem, by odczuć jakoś poważniej te zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zauważyłem jeszcze 1 minus, jak dawniej Sport i tak był zbyt op. To teraz jego działo potrafi walnąć w właz dowódcy z 300m.
Choć na obronę aktualizacji mogę potwierdzić że poza nienormalną celnością to w końcu arta jest znośna po tylu nerfach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 21:25, Paoro napisał:

Zabrali mi gold ammo z KV2? czym ja mam grać teraz?


Jak to czym? HE i zwykłymi AP ;> Taka kombinacja w zupełności wystarcza (ot, przedwczoraj poleciały 3 AP za 2144 dmg ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko moje odczucia czy może ktoś jeszcze podziela to zdanie, że 8.6 praktycznie zabiło artylerię. Na Ob.212 zdolność ruchu na boki lufy obcięli chyba o 50% i teraz wycelowanie w cokolwiek jest loterią bo w zasadzie wóz musi być ustawiony dokładnie przodem do wroga. Dodatkowo, o stopień obrócę działo poza maksymalne wychylenie lufy i kółko celownika rozpieprza do rozmiarów prawie mojego monitora..

Szkoda, po prostu szkoda. Woda na młyn dla artyhejterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 22:59, UnionPacific napisał:

Nie wiem czy to tylko moje odczucia czy może ktoś jeszcze podziela to zdanie, że 8.6
praktycznie zabiło artylerię. Na Ob.212 zdolność ruchu na boki lufy obcięli chyba o 50%
i teraz wycelowanie w cokolwiek jest loterią bo w zasadzie wóz musi być ustawiony dokładnie
przodem do wroga. Dodatkowo, o stopień obrócę działo poza maksymalne wychylenie lufy
i kółko celownika rozpieprza do rozmiarów prawie mojego monitora..

Szkoda, po prostu szkoda. Woda na młyn dla artyhejterów.


Jest bardzo dobrze - wreszcie można na t9-10 pograć normalnie bez 5x arta na stronę i jeden wielki camp fest.
Może ciut za ostro pojechali z artą, ale dla mnie jest lepiej niż było od wczoraj gra się przyjemniej i nie ginie od salwy satelitarnie namierzanych pocisków.
To akurat w tym patchu jest in +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w końcu przez kilkanaście bitew postrzelałem sobie na tej nowej łatce i różnicy w grze nie ma za bardzo. Pewnie wychodzą tu moje noobskie umiejętności(ale mam wszelkie dodatkowe moduły i zestawy eksploatacyjne!) w połączeniu z graniem na 4-5 tierach ostatnimi czasy.;p
W każdym razie dalej od czasu do czasu trafi się w miarę dobra potyczka.:D

20130621002519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 22:59, UnionPacific napisał:

Nie wiem czy to tylko moje odczucia czy może ktoś jeszcze podziela to zdanie, że 8.6
praktycznie zabiło artylerię. Na Ob.212 zdolność ruchu na boki lufy obcięli chyba o 50%
i teraz wycelowanie w cokolwiek jest loterią bo w zasadzie wóz musi być ustawiony dokładnie
przodem do wroga. Dodatkowo, o stopień obrócę działo poza maksymalne wychylenie lufy
i kółko celownika rozpieprza do rozmiarów prawie mojego monitora..

Szkoda, po prostu szkoda. Woda na młyn dla artyhejterów.

How terrible!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem, że arta dostała potężnego niebezpośredniego buffa. Otóż po zdjęciu gąsienic nalicza obrażenia jak za spotowanie, a że arta zdejmuje gąski praktycznie co strzał to można dostać ogromny bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja słyszę natomiast, to ci którzy nauczyli sie efektywnie grać artą przed tym patchem dalej łoją, jak łojili red baronów, ale właśnie byle makaki z 300EF już nie są w stanie praktycznie zepsuć humoru komuś jednym pociskiem za 1000+ dmg.

Ja natomiast zdradzam sobie całkiem przyjemnie WoT''a.
Olałem wcześniejsze testowe konto i gram sobie teraz już w pełni oficjalnie. :3

Faktycznie jeśli na podobnym poziomie co samoloty zaoferują bitwy tankietkami, to WG będzie musiało się mocno postarać by mi się chcialo jeszcze grać w ich grę. ]:>

20130621150823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pany dobry specjal się szykuje, odkupie ponownie świetnego w tym patchu KW1S, do tego Rudego i będzie gitara.

Proszę powiedzcie mi jak teraz gra się na seniorkach jaka arta najpopularniejsza? Nadal Grille czy Hummel czy może coś jeszcze innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 17:10, Paoro napisał:

No pany dobry specjal się szykuje, odkupie ponownie świetnego w tym patchu KW1S, do tego
Rudego i będzie gitara.

em, a co jest dobrego w tym, że dostaliśmy popłuczyny po rosyjskim specialu, który niby taki sam, a gorszy w każdym aspekcie? nawet pojazdy, z wyjątkami - oni jpantere my jagdpanzera 4..
I nie mówię już nawet o tych questach których już nie powtórzą bo są "za dobre" (pozdro Storm!), ale chociażby o głupim eexpe dla załogi który mają w wymiarze x3 zamiast x2, a do tego przecene na trzydniową i tygodniową premę..
szczerze, nawet amerykanski jest ciekawszy, bo mają 50% przeceny na su100y ktory mnie bardzo korci :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować