Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Przecież masz napisane ile wystrzelonych pocisków było.
Mylisz się także myśąc, że ma to na celu cokolwiek innego niż wygrindowanie pojazdu z świetnymi statami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 18:14, vip_konius napisał:

oplaca sie robic t57 heavy? i zaloge z e5 dac mu ??

Opłaca się robić. Bardzo dobra maszyna.
Jeśli chodzi o przenoszenie załogi z T110E5... Ja bym tego nie zrobił, bo E5 to też mocarny czołg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma dostać nerfbatem za to że jest OP.
Miał dostać w nadchodzącym patchu, ale chyba jedna jeszcze dane mu będzie być OP''em przez kilka miesięcy.

Jak najbardziej warto, bo niewykle irytujący to pojazd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ponownie serwer wywaliło... Choć z 1 strony to może i dobrze bo przerwie mi to złą passę teamów:

1. T28 prot walę do 2x M103 i zajechał mnie od tyłu KV13... tygrys 2 siedzi za domkiem i gapi się jak mnie wykańcza med..
2. znowu prot jadę doliną i odbijam co mogę starając się zrobić wyłom tylko po to aby zobaczyć że 3 pozostałe TD i 2 HT siedzą sobie po 2 stronie w krzakach i nie myślą się ruszyć za mną i to wykorzystać
3. Nie mogłem się wycofać z pod ognia Panterą bo jagdpanther stwierdził że musi się przepchnąć wąskim przejściem jednocześnie odcinając mi ucieczkę
4. W zginąłem w M103 zablokowany przez Typa59 który oczywiście nie mógł się wycofać bo trzeba było strzelić (oczywiście z dingiem) w przód JagdTigera
5. W KV5 robię szybki zjazd robiąc sobie tarczę z staranowanego sporta po czym zajeżdżają mnie 4 HT które wcześniej starały się w miarę trzymać dystans widząc resztę teamu... .która oczywiście wycofała się aby nie być ostrzelaną (mimo że walili do mnie)
Dzisiaj już nie tylko są idiotami ale nawet przeszkadzają w grze.... na szczęście jutro koniec specjala i znowu większość z nich zniknie do weekendu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca sie wrzucać kierowcy t-62a czyścioszka jako czwartą umiejętność? Ma naprawę, BiA i gładka jazdę. Irytuja mnie te jego notoryczne podpałki. Tylko czy ten perk będzie na tyle pomocny, by sobie odpuścić szkolenie czegoś innego, choćby kamuflarzu, czy tego do lepszej jazdy po "nietwardym" gruncie?

Btw. Wreszcie wywalili ten poroniony garaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I takie gry na low tierach to ja lubię jeszcze, gdyby mnie ostatnia Suka 85b nie dobiła to by i steel wall był xD. A wszystko dzięki temu że poszło się afk na chwilkę (jedzenie samo się nie zrobi).

20130813102444

20130813102453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu sprawiłem sobie Koenigstigera póki co z lepszym działem 10,5 cm i wszystkim poza wieżą. Nie mniej koszt amunicji jak i brak premki zdecydowanie mnie odrzucają od gry tym czołgiem, bo pomimo wygranej i ugraniu obrażeń i tak jestem na wielkim minusie ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 10:51, Hacket napisał:

W końcu sprawiłem sobie Koenigstigera póki co z lepszym działem 10,5 cm i wszystkim poza
wieżą. Nie mniej koszt amunicji jak i brak premki zdecydowanie mnie odrzucają od gry
tym czołgiem, bo pomimo wygranej i ugraniu obrażeń i tak jestem na wielkim minusie ;/.

Przywykniesz, norma na VIII tierze i wyżej bez odpowiedniego dmg(co najmniej tyle co twoje HP)nie masz szans wyjść na plus bez premium. Dlatego albo kup sobie niskotierowego zarabiacza ala KV1 albo jeśli dorobisz się więcej wysokotierowych tanków kupno prem tanka. Poza tym KT jeszcze nie jest taki zły do robienia dmg, tragicznie jest z ekonomią np. T-32 który ma pestki nadal po 1k a tylko 198 pen + średniawą celność co powoduje że masa z nich to zwykłe dingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2013 o 11:05, Tomoya-kun napisał:

Przywykniesz, norma na VIII tierze i wyżej bez odpowiedniego dmg(co najmniej tyle co
twoje HP)nie masz szans wyjść na plus bez premium. Dlatego albo kup sobie niskotierowego
zarabiacza ala KV1 albo jeśli dorobisz się więcej wysokotierowych tanków kupno prem tanka.
Poza tym KT jeszcze nie jest taki zły do robienia dmg, tragicznie jest z ekonomią np.
T-32 który ma pestki nadal po 1k a tylko 198 pen + średniawą celność co powoduje że masa
z nich to zwykłe dingi.


Teraz w sumie takiej biedy nie ma skoro są te misje i właśnie dzięki tym misjom i kv udało sie dorobić na tego tanka :P. Zastanawia mnie czy na kt wykorzystać złota i dobić załodze do 100 ze skillami czy jednak zachować to złoto na coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 11:22, Hacket napisał:

Teraz w sumie takiej biedy nie ma skoro są te misje i właśnie dzięki tym misjom i kv
udało sie dorobić na tego tanka :P. Zastanawia mnie czy na kt wykorzystać złota i dobić
załodze do 100 ze skillami czy jednak zachować to złoto na coś lepszego.

Wg. mnie, szkolenie załogi na 100% za 200 golda to czysta strata kasy. Jeśli bardzo chcesz ich przeszkolić, to lepiej poczekać do eventu -50% na szkolenie załogi.
Złoto lepiej zachować na jakiegoś prem tanka, kupowanie slotów, no i wyciąganie dosyłaczy, wentylacji itp. z czołgów, ew. na kupno przecenionej premki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 21:34, McFlash napisał:

> Super bitwa, grałem najsłabszym czołgiem w drużynie ;/

Przebij to :P


Podoba mi się pluton 2 z przeciwnej drużyny.:D
Nie wiem czemu WG nie wprowadzi jakiegoś systemu karania za aż takie szczyty głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jeszcze pikuś - w założeniu tiery się zgadzają, tylko ELC ma rozwalony spread.

Lepsze są plutony 1x TX + 2x TI... Z czego oba te piździki giną od razu, albo zaklepane przez własną drużynę, albo po wjechaniu w jakiegokolwiek z własnej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 00:21, Wilkv napisał:

To jest jeszcze pikuś - w założeniu tiery się zgadzają, tylko ELC ma rozwalony spread.


No właśnie przez tego ELC nie pasują i ludzie grający(nawet w klanie są, ale chyba to w sumie niewiele znaczy) powinni sobie z tego zdawać sprawę. Już nie raz sam widziałem podobnie robione plutony(skaut V tieru + jakieś inne czołgi z III czy IV) i wielkie krzyki potem co też ten paskudny mm im zrobił, że muszą z tier IX bitwę grać.xD

Obrazek - ''jak może świetnie przysłużyć się drużynie dobrze ustawiony i zakamuflowany niszczyciel robiąc przy tym dość niski dmg(że o żałośnej celności nie wspomnę)''.:D

20130816005138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować