Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2013 o 03:25, meryphillia napisał:

Niegrywalna kupa gówna.
Tyle w temacie ostatnich dni.

Trzeba się umieć dostosować ... nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 03:25, meryphillia napisał:

Niegrywalna kupa gówna.
Tyle w temacie ostatnich dni.


Trzeba grać systemem ''wchodzisz, robisz szybko 30 fragów na KV-1 i jakimś niszczycielu, wychodzisz, zapominasz''. Jak tylko miesiąc się skończy będzie dużo sreberek na koncie, a pewnie wraz z końcem bonusu odpadnie sporo makaków korzystających z tej okazji.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Szybko 30 fragów", gdy każda małpa czeka aż ty postrzelasz się z celem po czym dobija ci go sprzed nosa.
Aha...

Mam aktualnie za dużo fajnych gier do zobaczenia, by irytowały mnie stada skretyniałych małp promowanych przez debili z WG:

20130818014747

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 17:49, Nephren-Ka napisał:

> Niegrywalna kupa gówna.
> Tyle w temacie ostatnich dni.

Trzeba grać systemem ''wchodzisz, robisz szybko 30 fragów na KV-1 i jakimś niszczycielu,
wychodzisz, zapominasz''. Jak tylko miesiąc się skończy będzie dużo sreberek na koncie,
a pewnie wraz z końcem bonusu odpadnie sporo makaków korzystających z tej okazji.;p

Ja też już w WoTa nie gram, szkoda czasu, 7 tys. bitew na karku i najwyższy czas skończyć. Jest wiele ciekawszych gier niż to co oferuje WG. Od września pykać bede w Roma II, ew. FIFE :D z WoTem definitywny koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 01:48, meryphillia napisał:

Mam aktualnie za dużo fajnych gier do zobaczenia, by irytowały mnie stada skretyniałych
małp promowanych przez debili z WG:


Za dwa tygodnie i tak zainstalujesz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 12:48, Bartkula napisał:

O co chodzi z tymi 30 fragami? Bo nie bardzo jestem na czasie :P

Nabij danego dnia 30 fragów i dostaniesz 300 000 kredytów srebra. Wszystko w ramach misji trwającej przez ten miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 12:02, Reffan napisał:

Za dwa tygodnie i tak zainstalujesz... :P


Najbliżej przy okazji 8.8.
Chyba że jakis gift wcześniej wpadnie.

A tak mam dosyć na razie i poszedł w piz... ten tego, by nie kusił leżąc na dysku. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można mieć problemy z fragami.;p Taki przykładowy noob jak ja odpala KW-1, gra tak jak zawsze, a przeciwnicy sami aż pchają się pod działo.:D
Wcześniej uczestniczyłem w bitwie przegranej 3-14(bo b1 z mojego teamu odstrzelił hetzer również z mojego teamu xD) i też było fajnie, bo ustawiłem się ładnie at 2 i te 3 fragi były moje.

Przy okazji ten ewent w końcu przekonał mnie do KW. Kiedyś nie lubiłem go za bardzo, potem(przy evencie kiedy miał 100% do zarobków) stał się neutralny, ale teraz gra mi się nim tak fajnie, że nawet zakupiłem kamuflaże na każdy rodzaj mapy.:D

20130819141908

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2013 o 19:05, Wilkv napisał:

Z cyklu: sprawiedliwy balans wg. WG :]


10k bitew mam zagranych, i nigdy nie trafiłem na coś takiego.;p
Za dużo grasz, to i trafiasz na takie bugi.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2013 o 20:49, KuroNeko napisał:

Rozumiem, że zmietliście przeciwnika bezproblemowo. :P

Tak, ale połowa małp z mojej drużyny zginęła. A niemalże cały przeciwnik przede mną uciekał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po kiego grzyba się mordowałem z tą krótką 10,5 na kt skoro i tak stockowa więcej przebija i jest szybsza fakt że dmg jest mniejszy... Zostało mi jakoś z 13k expa do długiej to się wyrobie wtedy dopiero zacznę się bawić. Choć strasznie fajnie się tym kt gra w końcu coś odbija gorzej jak się trafią Xtier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 23:08, Kerigun napisał:

Myślę nad zakupem Pz IV Schlaumturm, będzie 50% taniej a czołg od dawna mi chodził po
głowie. Ktoś nim grał ?? Jakieś opinie ??


Kupiłem go kiedyś w promocji takiej jak ta.
To taki dobry stary pz Iv tylko że wolniejszy i mniej zwrotny,
Grać tym trzeba jak TD i tylko 2-3 linia,
Jedyne co mi przeszkadza to zdupy MM gdzie często walczymy z tierami VIII i nic ciekawego nie da się wtedy zrobić bo :
mała penetracja i mała mobilność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 08:58, scott napisał:

> Myślę nad zakupem Pz IV Schlaumturm, będzie 50% taniej a czołg od dawna mi chodził
po
> głowie. Ktoś nim grał ?? Jakieś opinie ??

Kupiłem go kiedyś w promocji takiej jak ta.
To taki dobry stary pz Iv tylko że wolniejszy i mniej zwrotny,
Grać tym trzeba jak TD i tylko 2-3 linia,
Jedyne co mi przeszkadza to zdupy MM gdzie często walczymy z tierami VIII i nic ciekawego
nie da się wtedy zrobić bo :
mała penetracja i mała mobilność

Czyli guano. Jak był na V tierze, to mógł robic z powodzeniem za snajpera, a nawet walczyć na pierwszej linii. Pamiętam że żadne rosyjskie churchile które wtedy były popularne nie mogły się z nim mierzyć.
A potem zabrali wieżyczkę i działko bo stwierdzono że za silny... ale żeby znerfić rosyjskiego Kv1, o, co to to nie ( i może dobrze, jedyny 5 tier którym da się coś normalnie ugrać, a nikt nie mówi że przepakowany bo wszyscy nim grają :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 08:58, scott napisał:

Kupiłem go kiedyś w promocji takiej jak ta.
To taki dobry stary pz Iv tylko że wolniejszy i mniej zwrotny,
Grać tym trzeba jak TD i tylko 2-3 linia,
Jedyne co mi przeszkadza to zdupy MM gdzie często walczymy z tierami VIII i nic ciekawego
nie da się wtedy zrobić bo :
mała penetracja i mała mobilność


Kupiony :D Grałem dużo starym PZ IV i dobrze mi się grało, wtedy to na V tierze często walczyłem na 8 i jakoś się dało coś ugrać :P Na pewno lepiej będzie mi się nim grało niż Shermanem premium za beta testy co ma całe 92 penetracji ;( Tam na 6 tiery nic nie mogłem poradzić a z 5 miałem często problemy :D BTW, chyba teraz mogę spokojnie mojego wysłużonego PZ IV sprzedać i całą dobroć (załoga 3 skille oraz moduły) przenieść do nowego nabytku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować