Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Takim M7 na czysto za walke wychodzi jakieś 10-15 tyś.. więc takie 250 tyś kredytów to jest 20-25 bitew :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś premium poprzez PaySafe Card? Z kalkulacji na stronie WOTa wynika, że płacąc w funtach, po przeliczeniu wyjdzie 39,97zł, jednak z tego, co wyczytałem na stronie PSC, od transakcji "międzynarodowych" pobierane jest 4% podatku, który IMO nie został uwzględniony na stronie WOTa. Jak to jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 09:48, Kolumbiadek napisał:

Kupował ktoś premium poprzez PaySafe Card? Z kalkulacji na stronie WOTa wynika, że płacąc
w funtach, po przeliczeniu wyjdzie 39,97zł, jednak z tego, co wyczytałem na stronie PSC,
od transakcji "międzynarodowych" pobierane jest 4% podatku, który IMO nie został uwzględniony
na stronie WOTa. Jak to jest? :)


Ja tylko kupuje Golda poprzez Paysa :) I nie ma z tym żadnych problemów, płacisz tyle ile wynosi cena pakietu złota podana przez Wargaming - nigdy mi jeszcze nie doliczyli tych 4% podatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba za bardzo udaną walkę...
Na PzIV średni zarobek to 12k.


Ta czy siak już 20 walk w stockowym Ausf B i nie jest aż tak tragicznie (nie licząc bezmózgów z randomów ]:>).

20110528162018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 16:20, meryphillia napisał:

Chyba za bardzo udaną walkę...
Na PzIV średni zarobek to 12k.


Mi się kilka razy udało na M7 za przegraną walkę dostawać i po 8 tyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tygrysa to zmniejszyli po ostatnim patchu? W porównaniu do mojego T29 to jakaś mała kluska jest. Dzisiaj dowiedziałem się, że amerykański T34 to złom, wraz z Tygrysem kąsaliśmy go aż padł. Średnio za bitwę T29 wyciągam ~700 expa i ok. 15000 kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 19:55, RamboPL napisał:

Tygrysa to zmniejszyli po ostatnim patchu? W porównaniu do mojego T29 to jakaś mała kluska
jest. Dzisiaj dowiedziałem się, że amerykański T34 to złom, wraz z Tygrysem kąsaliśmy
go aż padł. Średnio za bitwę T29 wyciągam ~700 expa i ok. 15000 kredytów.


IMO każdy złom z działem 155mm to dobry czołg jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed bitwą screen 1.
Po bitwie screen 2.

Uroki CW :P

Oczywiście dostałem Confederat''e. Uszkodzony IS-7, IS-7, IS-7, IS-7, IS-7, IS-7, Maus, Maus, Maus, Object.704 i Object.704 :P

20110529222352

20110529222410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 22:25, Wilkv napisał:

Oczywiście dostałem Confederat''e. Uszkodzony IS-7, IS-7, IS-7, IS-7, IS-7, IS-7, Maus,
Maus, Maus, Object.704 i Object.704 :P


Tutaj już chyba się liczy skill na spółkę ze szczęściem :P Ja dziś podobną bitwe miałem tylko niesprawiedliwość była niższa jeśli o tiery idzie :D Ostatecznie wygraliśmy a gra była zacięta. My przeciwko 3 KV z fajnymi działami a ja w T1 ze StuGiem. Nasze KV nie dość że stockowe to jeszcze AFK przez całą grę :D Inny gra to taka że połowa graczy powiedziała że mamy pograne a tu wygrana z 3 czołgami straconymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 23:43, Kerigun napisał:

Tutaj już chyba się liczy skill na spółkę ze szczęściem :P Ja dziś podobną bitwe miałem
tylko niesprawiedliwość była niższa jeśli o tiery idzie :D


Przecież to wyraźnie klan na klan. Tu nie było losowania.

I tak ładnie poszło, chociaż wróg się trochę nie popisał, mało zniszczyli. Dla arty to jednak nie jest aż taki problem - na tych tierach często arty liczy bardziej trafienia niż kille, bo za mało zdejmuje na jeden strzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 23:43, Kerigun napisał:

Tutaj już chyba się liczy skill na spółkę ze szczęściem :P

Sporo też zrobiło zgranie drużyny i taktyka.

Dnia 29.05.2011 o 23:43, Kerigun napisał:

...

No wiesz... Ciężko porównywać walkę z KW-kami do walk z Mausami i IS-7 ;)

pkapis -> Ano wróg się nie popisał. Jakby wszyscy pojechali na jeden raz, to byśmy to przegrali. A tak ich IS-7 się czaiły, czekały. Nasze głównie je odkrywały, potem każdy schodził na salwę od artylerii, czasami nawet niecałą (jak jeden przypadek z tej bitwy, gdzie trafiłem idealnie między dwa z nich, obu zdjąłem 40%, zostawiając ich na dobicie).

Największy problem ze zniszczeniem stanowiły oczywiście Mausy, ale to wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesująca gra jest an EU scouty się chowają zamiast jechać na wroga 2min do końca wróg am KW z 10% pz3 4x arty a nasz scout w bazie siedzi a ja KW napewno tam dojadę z tą zawrotną szybkością
I ten nieszczęsny balans co zamiast ułatwiać expa uprzykrza życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, mam takie pytanko. Co to jest Niszczyciel czołgów??? bo widzę ze takie czołgi są ale wydaje mi się ze chyba wszystkie czołgi maja za zadanie niszczyć inne czołgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 11:21, Antek100100 napisał:

Ekhm, mam takie pytanko. Co to jest Niszczyciel czołgów??? bo widzę ze takie czołgi są
ale wydaje mi się ze chyba wszystkie czołgi maja za zadanie niszczyć inne czołgi :)


To taki czołg co może obracać tylko lufa ma zwiększony kamuflaż i dość szybkie celne działa
Ale jak ci ubiją gąski to marny twój los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probowalem sobie zagrac w tego WoT''a ale oczywiscie (hehe, standardowo) problem sie pojawil. Zainstalowalem, odpala sie okienko z napisem play. Nie moge jednak kliknac play, zaden patch sie nie sciaga, bez przerwy jest tylko znaczek loading i zadnego postepu. Nie moge nawet zamknac okienka za pomoca krzyzyka, tylko za pomoca "prawy-> zamknij"... Ma ktos jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować