Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2013 o 22:15, Budo napisał:

Aż tyle kasy? To masakra jakaś. 50 zł to bym wysupłał, ale więcej ta gra warta nie jest
dla mnie :))

Merry trochę przesadza bo na VII da się też zarobić choć tak po 40k bez prem. Te już możesz dorwać poniżej 3k golda jeśli są na przecenie 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 22:15, Budo napisał:

Aż tyle kasy? To masakra jakaś. 50 zł to bym wysupłał, ale więcej ta gra warta nie jest
dla mnie :))

Wg mnie to też zbyt wygórowana kwota. Kiedyś to na grę potrafiłem wydać z 200 zł, ale teraz i to na 1 czołg? Nie ma takiej opcji. Jeszcze jakby można było dostać to złoto, albo chociaż jaką jego część ze sprzedaży, jak się znudzi, ale nie, mam Churchila i moge go sprzedać za ileś tam kredek... Z drugiej strony w sierpniu i wrześniu było tak wiele fajnych promocji ze spokojnie można było z 10 mln kredek uciułać i no nie cisnąc, mi się udało co prawda tylko z 5 mln, ale tydzien z premką jak dla mnie to był wystarczający powód by wrócić do WoTa po dwumiesięcznej przerwie i pograć sobie okazjonalnie... no własnie teraz zaczyna się stanardzik, czyli kredki topnieją, ale chociaż tyle małp nie gra co przy tych promocjach. No ale coś za coś. Znów zrobie chyba sobie przerwę.. jak tam WT są już czołgi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za ile dmg?
3000?

Zaraz mogę wkleić jakies przykładowe bitwy na T34, gdzie w obecnych czasach na serio wbicie 2500dm to wyczyn.
Wątpię by TVII prem lepiej zarabiał od TVIII, bo inaczej ich egzystencja w sklepie byłaby bezcelowa.

Dzisiaj w ogóle jakiś chyba Europejski Dzień Małpy na serwerze EU.
Nie idzie wygrać żadnej bitwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 21:55, meryphillia napisał:

Pod zarobek tylko i wyłącznie TVIII, który w przeliczeniu na złotówki przy okazji jakiejś
promocji, wyjdzie z 200zł.


Wat? Jakieś pół roku temu kupiłem go za ~140zł przy 15% obniżce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu dzisiaj chyba WG wypuściło na randomy zmasowany atak botów.
Bo to co mi do teamu trafiało cały czas na pewno nie było ludźmi.

To co wcześniej narzekałem, to pikus czego dzisiaj się naoglądałem.
Jak będę miał wyższe win ratio niż 25% w 50 bitwach, to będe w wielkim szoku.

Dobrze że się premka skończyła, to nie będzie mi się chciało zbytnio grać w najbliższe dni, bo już mi ręka drgała by zacząć sprzedawać pojazdy z garażu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 23:38, meryphillia napisał:

Za ile dmg?
3000?

40k można dostać za ok 2k dmg na VII prem tanku.. Tu masz mecz gdzie miałem 1,5k . Zarobek 35k na czysto. Za 3,5k dmg za to zarobek bez prem to 70k(tu już screen starszy).

Dnia 10.10.2013 o 23:38, meryphillia napisał:

Zaraz mogę wkleić jakies przykładowe bitwy na T34, gdzie w obecnych czasach na serio
wbicie 2500dm to wyczyn.
Wątpię by TVII prem lepiej zarabiał od TVIII, bo inaczej ich egzystencja w sklepie byłaby
bezcelowa.

Nie zarabiają lepiej niż VIII ale też już da się na nich utrzymać garaż i to całkiem rozsądnie.

20131011095413

20131011095502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 19:50, Ichvander napisał:

BL-9 rykoszetowal od bokow HELLCATA!!!

Standard. Odbij się złotem z O.268 od tyłu T-71 to wtedy pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 20:01, meryphillia napisał:

Na serio nie ogarniam co do kurwy nędzy jest z tą grą w tym tygodniu.
Nie mogę wygrać praktycznie żadnej bitwy.
Jakby SerB z Skisłyjryjem specjalnie się na mnie uwzieli...



Powinieneś poczytać:
http://en.wikipedia.org/wiki/Illusory_superiority
http://en.wikipedia.org/wiki/Dunning–Kruger_effect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, mery jeszcze potrafi jakoś grać. Gorsi są goście na oficjalnym, którzy plują się o każdy ułamek procenta WR czy jednego z fanowskich wskaźników i winę za swoje wyniki zwalają na spisek MM, WG, RNG, SerBa, innych graczy, cyklistów i kosmitów zamiast spojrzeć na siebie. Hmm, w sumie to rozumiem, bo w grze znaczna ich część prezentuje się naprawdę marnie, a przez takie wrzaski forumowe nie poprawiają swojego wizerunku poza nią.
Aha, oczywiście uczą wszystkich jak należy grać, a kiedy pojawia się ktoś, kto rzeczywiście to potrafi, to wyzywają ich od noobów oszukujących system.
W ten sposób zapraszam Cię do wspaniałej orgii głupoty i małych e-penów na oficjalnym forum WoT-a ;)
PS. Taki stan rzeczy utrzymuje się nie tylko w polskiej sekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj doszedłem do wniosku, że każda, ale to każda rzecz która w bitwie idzie nie po mojej myśli(czyli zadania 5k obrażeń i zdobycia co najmniej 6 fragów) jest winą mrówek ogniowych. Z tego miejsca uroczyście ogłaszam, że będę tępił te małe i złośliwe owady powodujące tyle szkód(głownie w WoT oczywiście) ku chwale wszystkich graczy, aby i im było lepiej(tzw. walka o wolność waszą i naszą). Tak mi dopomóż Bóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalnie wybitnym w tej grze, ale na tyle ja ograłem by mieć o niej jakies pojęcie i doskonale zdawać sobie sprawę, że ewidentnie jest coś nie tak w ciągu ostatnich kilku dni:

20131011211759

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 21:19, meryphillia napisał:

Nie jestem specjalnie wybitnym w tej grze, ale na tyle ja ograłem by mieć o niej jakies
pojęcie i doskonale zdawać sobie sprawę, że ewidentnie jest coś nie tak w ciągu ostatnich
kilku dni:


Nie coś, tylko te paskudne mrówki ogniowe, na bank.:/
Ale nie bój nic, już rozpoczynam krucjatę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To prawda, że francuskie i brytyjskie czołgi są droższe w utrzymaniu niż amerykańskie i ruskie? Jestem cienkim graczem i nie chcę się pakować w linie, którymi nie dam rady nic zarobić, ale podoba mi się koncept francuskich ciężkich maszyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 09:37, Budo napisał:


To prawda, że francuskie i brytyjskie czołgi są droższe w utrzymaniu niż amerykańskie
i ruskie? Jestem cienkim graczem i nie chcę się pakować w linie, którymi nie dam rady
nic zarobić, ale podoba mi się koncept francuskich ciężkich maszyn :)

Szczerze obecnie nie zauważyłem aby jakoś mocno się różniły. Brytole na pewno są dużo tańsze w utrzymaniu niż inne bo ammo do ich maszyn bardzo długo kosztuje dosłownie grosze. W Fr mam obecnie V i zarabia on przeciętnie ale też zawsze wychodzę nim na plus nawet na przegranych. Tylko we francuskich lepiej zagryź poduszkę jak będziesz grał B1 albo zbieraj exp na przeskoczenie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować