Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Mogli się szarpnąć na coś lepszego niż czołg drugiego tieru, albo chociaż dodać jeszcze do tego jakiegoś fajnego speciala. No ale darmowe miejsce w garażu zawsze spoko, podobnie jak to było z LTP. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 19:01, jakubcjusz napisał:

Dlaczego? Jeśli potyczka była wyrównana, a o zwycięstwie zdecydowały ostatnie chwile
bitwy, to GG od przeciwnika może wyrażać faktycznie opinie, że gra była ciekawa i dobra.


Spójrz może na screena i jeszcze raz napisz coś o "wyrównanej potyczce"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 17:43, meryphillia napisał:

Ale mnie nimiłosiernie irytuje zawsze, jak wróg napisze jeszcze na koniec "GG".
Nie ma wtedy większego upodlenia i wstydu... :/

Boski dmg ;D jestem ciekaw jak ci się taki udało zrobić, wjechałes na kogoś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 19:08, meryphillia napisał:

> Dlaczego? Jeśli potyczka była wyrównana, a o zwycięstwie zdecydowały ostatnie chwile

> bitwy, to GG od przeciwnika może wyrażać faktycznie opinie, że gra była ciekawa
i dobra.

Spójrz może na screena i jeszcze raz napisz coś o "wyrównanej potyczce"...


no była wyrównana - "równo" Was pojechali ;] no niestety, pociesz się że pewnie równie często bywało odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że w info o tym nowym czołgu na stronie WoT i jego historii jest napisane o prędkości 56km/h na gąsienicach a w znanych już statsach z gry mamy informację, że jego maksymalna prędkość to 38. Hue, hue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 09:50, Becamer napisał:

Fajnie, że w info o tym nowym czołgu na stronie WoT i jego historii jest napisane o prędkości
56km/h na gąsienicach a w znanych już statsach z gry mamy informację, że jego maksymalna
prędkość to 38. Hue, hue.

Dziwine ze się tego czepiasz, przecież ogromna część czolgów w WoT (jak nie większość) to prototypy, które nigdy nie weszły do seryjnej produkcji. Przekłamań względem rzeczywistości jest tak wiele, że 56km/h czy 38 to już niewiele zmienia w tej kwestii. Tak dla oblatanych w temacie czołgi w WT będę głównie te, które były produkowane, czy też zaserwują tam trochę Sci-Fi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 10:06, Paoro napisał:

Dziwine ze się tego czepiasz, przecież ogromna część czolgów w WoT (jak nie większość)
to prototypy, które nigdy nie weszły do seryjnej produkcji. Przekłamań względem rzeczywistości
jest tak wiele, że 56km/h czy 38 to już niewiele zmienia w tej kwestii. Tak dla oblatanych
w temacie czołgi w WT będę głównie te, które były produkowane, czy też zaserwują tam
trochę Sci-Fi?


Teoretycznie czołgi z War Thunder miały być tylko tymi które faktycznie brały udział w walkach (stąd milion wersji T-34 etc), ale jest w niemieckim drzewku np. taka Pantera II, więc pewnie jakieś prototypowe konstrukcje też się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje logiczne wyjaśnienie faktu, że 8/10 bitew ISem-7 pod rząd przegrywam, a w nich prym wiodą strzały za 0, pociski cedzące wszędzie ale nie w cel i nieustające rykoszety? Fakt doboru drużyny (lub braku doboru kogoś ogarniętego) pomijam, chyba że tylko ode mnie zależy zwycięstwo w bitwie : >

I to trzeci weekend z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 19:52, UnionPacific napisał:

Istnieje logiczne wyjaśnienie faktu, że 8/10 bitew ISem-7 pod rząd przegrywam, a w nich
prym wiodą strzały za 0, pociski cedzące wszędzie ale nie w cel i nieustające rykoszety?


Istnieje.
Is-7 to szajs. ;3

A na serio, by przestać płakać nad nim na randomach, załaduj full noobammo i klepaj małpiszony krzycząc za każdą udaną penetracją "Comunism!". ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek.
Jadę w wąwozy i piszę miernym małpom by zrobili pułapkę bo mają naprzeciw statpadderów z EFE.
W odpowiedzi "stfu noob".
Parę minut później...

Ja to się zastanawiam czy oni mają jakąś satysfakcję w dostawianiu takiego łomotu...

20131026204529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 19:52, UnionPacific napisał:

Istnieje logiczne wyjaśnienie faktu, że 8/10 bitew ISem-7 pod rząd przegrywam, a w nich
prym wiodą strzały za 0, pociski cedzące wszędzie ale nie w cel i nieustające rykoszety?
Fakt doboru drużyny (lub braku doboru kogoś ogarniętego) pomijam, chyba że tylko ode
mnie zależy zwycięstwo w bitwie : >

I to trzeci weekend z rzędu.


Bitwy smoków są trudne do samodzielnego wygrania i tyle. O ile na niższych można zaszaleć, tak dychy wymagają znacznie więcej od gracza. Za to strzały za zero można spokojnie wyjaśnić, a gold (HEAT) tylko zmniejszy skuteczność przy nieostrożnym strzelaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 20:46, meryphillia napisał:

Początek.
Jadę w wąwozy i piszę miernym małpom by zrobili pułapkę bo mają naprzeciw statpadderów
z EFE.


A po polsku, co to są statpadderzy z EFE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka
mam taki dziwny problem - właśnie zacząłem bawić się w WOT i mam problem z FPSami. Mam bardzo mocnego lapka (i5 nowej generacji, 16gb ramu, dwie grafiki - mocniejsza GT635m) a gra chodzi jak traktor, na średnich wyciąga na oko max. 20 fps. Dla porównania dodam, że Dead Space 3 śmiga na maksymalnych bez zadyszki.
O co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 22:45, dulak napisał:

O co kaman?


O to, że to Wargaming.
Mistrzowie optymalizacji...

Lucek >>> Internety ukradli? ;)

Fioletowe małpiszony z klanów jeżdżący specyficznymi pojazdami i tylko na noobammo, by im SerB nie ukradł wypimpowanych statystyk.

Oczywiście, że jest wśórd nich pełno na serio dobrych graczy, którzy zniżają się do grania jakimiś plebejskimi pojazdami, ale prawda jest taka że większość z nich jest typowymi randomami, gdy grają samotnie pośród 29 innych randomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 22:45, dulak napisał:

Siemka
mam taki dziwny problem - właśnie zacząłem bawić się w WOT i mam problem z FPSami. Mam
bardzo mocnego lapka (i5 nowej generacji, 16gb ramu, dwie grafiki - mocniejsza GT635m)
a gra chodzi jak traktor, na średnich wyciąga na oko max. 20 fps. Dla porównania dodam,
że Dead Space 3 śmiga na maksymalnych bez zadyszki.
O co kaman?

Mi na podobnej konfiguracji w laptopie (mocniejsza karta- gt640m) wyciąga 29 fps na wysokich.
Po prostu optymalizacja leży.

Na wypasionej stacjonarce czasem zejdzie mi do 25, a co dopiero na laptopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 23:01, meryphillia napisał:

Lucek >>> Internety ukradli? ;)

Fioletowe małpiszony z klanów jeżdżący specyficznymi pojazdami i tylko na noobammo, by
im SerB nie ukradł wypimpowanych statystyk.


No przecież pytam przez internet człowieka wiedzącego (mam nadzieją) co znaczą słowa których używa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wot tweker wyłącza chmury ogień dym z rury wydechowej i wszytko inne co nie wyłączysz w opcjach,na lapku tego używam i da się grać .Ale optymalizacja fakt słaba Gram w tą gre od zamkniętej bety i wtedy miałem na lapku 25-30 fps na najniżyszych HD3200 i amd1.9 a teraz zztym tweekerem ledwo 20 wyciągne .Co pacz to leży optymalizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 22:45, dulak napisał:

Siemka
mam taki dziwny problem - właśnie zacząłem bawić się w WOT i mam problem z FPSami. Mam
bardzo mocnego lapka (i5 nowej generacji, 16gb ramu, dwie grafiki - mocniejsza GT635m)
a gra chodzi jak traktor, na średnich wyciąga na oko max. 20 fps. Dla porównania dodam,
że Dead Space 3 śmiga na maksymalnych bez zadyszki.
O co kaman?

U mnie na podobnej konfiguracji mam ok 30 fps na najwyższych. Tak więc powinno i u ciebie to tak działać. Sprawdź w ustawieniach grafiki czy przypadkiem WoT jako karty graficznej nie używa tej wbudowanej zamiast GT. Bo to może być problemem. No a poza tym to tak, ta gra jest koszmarnie zoptymalizowana i potrafi zarżnąć konfiguracje ciągnące bez problemów najnowsze hity jeśli ma taki kaprys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że WoT ponownie wygrał złotego penka w swojej kategorii powinniśmy niedługo spodziewać się jakiegoś ciekawego specjalu.

Chyba że niewdzięcznicy szybko zapomną o wdzięczności. Wcale bym się nie zdziwił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować