Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Gdyby upadł obok, to z AMX''a raczej nic by nie zostało właśnie.
Problem w tym, że pocisk trafił centralnie w gąski i te wchłonęły cały dmg.

Identyczna sytuacja ma miejsce z spaced armor czasami.
Były przypadki, gdy trafiałem T92 przykładowo w belkę E-100 albo właśnie gąski i te wchłaniały cały damage.
Raz w jednej bitwie sam jadąc w E-100 najpierw zebrałem strzał z GW E-100 za 0, a zaraz po nim Obj. 261 się zdziwił. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 19:36, meryphillia napisał:

Gdyby upadł obok, to z AMX''a raczej nic by nie zostało właśnie.

Raczej by nawet nie został strackowany... ;) 203 mm pocisk przeciwpancerny

Dnia 01.11.2013 o 19:36, meryphillia napisał:

(...)

Bardzo często widzę to też na T95, gdzie strzał pada w przednią płytę i się ześlizguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale małpy, jezdzilem sobie dzisiaj dla fanu KW2, średnio 4 kille na bitwe ale za to przegrywałem seryjnie, a najlepsze są tk jezdzące w plutonach, zaczynaja strzelać, a jak ja rozwale takiego to robie sie niebieski, no i wszyscy we mnie strzelaja... dlaczego jak ktos strzeli mnie 3 razy to on nie jest tk tylko ja jak mu oddam raz z trolla ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 17:09, Paoro napisał:

Ale małpy, jezdzilem sobie dzisiaj dla fanu KW2, średnio 4 kille na bitwe ale za to przegrywałem
seryjnie, a najlepsze są tk jezdzące w plutonach, zaczynaja strzelać, a jak ja rozwale
takiego to robie sie niebieski, no i wszyscy we mnie strzelaja... dlaczego jak ktos strzeli
mnie 3 razy to on nie jest tk tylko ja jak mu oddam raz z trolla ;P


Bo liczy się ilość dmga ;] Jak trafisz kilka razy na takich tk to zadasz każdemu kilkaset dmga, taki tk moze zada moze nie wiec ty jestes ten zły bo wiecej szkód wyrządzasz. Ustrzelisz tk 2-3 razy dziennie i juz Ci sie zbiera team dmg do niebieskości ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To suabo się starałeś w gromieniu małpiszont.
U mnie spadały z drzew niczym ulęgałki. ]:>

Ale teraz będa spadki, bo dolazłem do limitu konta czyli 53.84 win ratio. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, odstawiłem grę kilka miesięcy temu, ale widzę że pojawiły się dawno zapowiadane kompanie 7v7.
Działa to jakoś sensownie, idzie pograć nie mając ekipy i szukając zespołów przez matchmaking?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 22:27, scott napisał:

Teoria meryphilla chyba ma sens

Dziś 32 bitwy i tylko 6 zwycięstw - gra jest lekko frustrująca

Mi wczoraj szło całkiem znośnie miałem te 60% WR. Ale dzisiaj ludzie złapało totalne skretynienie. Narazie wygrany 1 mecz na 10 i to taki gdzie wrzuciło mnie jako jedną z 2 VIII na IX i X. Ledwie nabiłem 800dmg jak mnie dorwały dwa t62...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 22:27, scott napisał:

Teoria meryphilla chyba ma sens

Dziś 32 bitwy i tylko 6 zwycięstw - gra jest lekko frustrująca

Wczoraj miałem tak, z rana szło bardzo dobrze, doszedłem do mojego limitu WR i przestałem grać, ale reszte dnia poprostu sie nudziłem i coś mnie pokusiło by jeszcze pograć, no i masz tu może na 30 bitew wygrałem 10. A w każdej bitwie ubijałem po 3-4 tanki. Dzisiaj to samo, widze ze jak jest weekend to w sobote z rana da sie jeszcze pograć, ale już popołudniu albo w niedziele poprostu nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Poleci mi ktoś jakąś linię artylerii, żeby się przyjemnie grało? Kiedyś grałem ruską artą (jeszcze przed tym dużym nerfem), ale się zniechęciłem i przestałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 11:00, Budo napisał:


Poleci mi ktoś jakąś linię artylerii, żeby się przyjemnie grało? Kiedyś grałem ruską
artą (jeszcze przed tym dużym nerfem), ale się zniechęciłem i przestałem.


Chociaż nie gram SPG, to ludzie polecają na ten moment artylerię francuską (celność) oraz brytyjską (spore możliwości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2013 o 10:50, Paoro napisał:

Wczoraj miałem tak, z rana szło bardzo dobrze, doszedłem do mojego limitu WR i przestałem
grać, ale reszte dnia poprostu sie nudziłem i coś mnie pokusiło by jeszcze pograć, no
i masz tu może na 30 bitew wygrałem 10. A w każdej bitwie ubijałem po 3-4 tanki. Dzisiaj
to samo, widze ze jak jest weekend to w sobote z rana da sie jeszcze pograć, ale już
popołudniu albo w niedziele poprostu nie warto.

Najdziwniejsze jest to że jakoś drużyny przeciwnika albo mimo idiotyzmu wygrywaja albo nawet grają całkiem sensownie. To jakaś magia że jest taki powalony podział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 11:56, Tomoya-kun napisał:

Najdziwniejsze jest to że jakoś drużyny przeciwnika albo mimo idiotyzmu wygrywaja albo
nawet grają całkiem sensownie. To jakaś magia że jest taki powalony podział...

Jak patrze na staty w XVM to niestety moi zazwyczaj są w kolorach pomidorowo-marchewkowych, a u przeciwnika jak nie żółto to znajdzie się zawsze plutonik fioletowych, którzy we 3 potrafią zrobić przewagę. Niestety w weekendy takie jak ten pula małp jest tak wielka ze losuje mnie z nimi do 3/4 bitew. Póki jest to 50% to ok, ale jak jest 75% szans na trafie do bezmozgiego teamu to lepiej nie grać. Niestety 250 koła kredek za 7 przeżytych bitew to jest skandal, to jest wspieranie małp na A1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut
To jest dość ciekawa ironia że po przeczytaniu tego właśnie wpadł mi do przeciwników taki plutek unicumów z EXN0M 2 BC i Wafentager e-100. Oczywiście wybili oni w pień całe coś co chyba miało nazywać się natarciem bo ci geniusze zamiast czekać pchali się w las gdzie tamci stali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 12:56, Paoro napisał:

Jak patrze na staty w XVM to niestety moi zazwyczaj są w kolorach pomidorowo-marchewkowych,
a u przeciwnika jak nie żółto to znajdzie się zawsze plutonik fioletowych, którzy we
3 potrafią zrobić przewagę. Niestety w weekendy takie jak ten pula małp jest tak wielka
ze losuje mnie z nimi do 3/4 bitew. Póki jest to 50% to ok, ale jak jest 75% szans na
trafie do bezmozgiego teamu to lepiej nie grać. Niestety 250 koła kredek za 7 przeżytych
bitew to jest skandal, to jest wspieranie małp na A1.


O, to sreberka są tylko za przetrwanie 7 bitew? Dobrze wiedzieć, sam sobie postoję w paru dobrych do tego miejscach i nie robiąc absolutnie nic zgarnę szmalec.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 23:39, meryphillia napisał:

To suabo się starałeś w gromieniu małpiszont.
U mnie spadały z drzew niczym ulęgałki. ]:>

Ale teraz będa spadki, bo dolazłem do limitu konta czyli 53.84 win ratio. :/


Starałem się .... w kilku przegranych bitwach miałem więcej expa niż najlepszy w zwycięskiej.
Ale przyjrzałem się temu win ratio i :
Co by nie było gram tylko randomy.\

Ogólne 56,77%
Najnowsze - 45,15%
Ostatnie 7 dni - 51,88
Last 1000 bitew - 58,16
Last 6790 bitew 59,91

Hym czyli co staję się małpiszonem ? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 16:14, scott napisał:

Starałem się ....

To się nie staraj, a będziesz miał takie samo win ratio jak teraz ;)

Nephren-Ka@

Mam wrażenie, że małpiszony najpierw próbują przetrwać te kilka bitew a dopiero potem zaczynają myśleć by coś ustrzelić ;P a tak serio to dla mnie ubicie 24 fragów, to szybsze zadanie niż przetrwanie 7 bitew.. na tą wentylacje nawet 100 fragów to była pestka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 19:17, Nikodem95 napisał:

Ale 250k kredytów jest za 24 fragi + 7 przetrwanych bitew + po nich zagranie jednej losowej
bitwy, a nie do wyboru :)

A czy ja powiedziałem, że jest inaczej? Po prostu zawsze udaje mi się ubić szybciej te 24 fragi niż spełnić drugi warunek jakim jest przetrwanie 7 bitew. I powiem szczerze, gdy zostało mi do wykonania tylko przeżycie, to nie walczyłem w pierwszym szeregu jak to mam w zwyczaju, tym bardziej jak widziałem, że mam ogarnięty team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować