Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2013 o 19:17, Nikodem95 napisał:

Ale 250k kredytów jest za 24 fragi + 7 przetrwanych bitew + po nich zagranie jednej losowej
bitwy, a nie do wyboru :)


Trochę nie rozpoznałeś ironii.:P
Nie wiem, jak gram i bitwa dobrze mi i drużynie wychodzi, to nie mam problemu z przetrwaniem i odkąd bonus się zaczął szybciej zdobywam wymagane przetrwane bitwy niż fragi.
Inna sprawa jest taka, że nawet idiota zrozumie że lepiej pomóc w wygraniu bitwy niż sobie stać w tym a1 i czekać że ''może się samo jakoś wygra''. Choć takich też ofc nie brak i można trafić na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 21:26, Nikodem95 napisał:

Szczerze? To coś kręcisz z tą ironią ;)


Nah, ani trochę. Czytam na tyle dużo, że zrozumienie tego o co chodzi w misji w WoT nie jest dla mnie szczególnie trudne.xD Podobnie jak lekkie zdziwienie na to, że te warunki mogą w jakiś sposób premiować makaków siedzących w a1. Wszak przecież chyba jednak większość graczy zauważa, że lepiej cokolwiek w bitwie zrobić, bo wtedy o wygraną łatwiej. A tacy którzy tam siedzą i tak będą to robić, bez znaczenia jaka będzie misja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Są jakieś specjalne warunki żeby dostać kredyty za misję? Zrobiłem tanking 24/7 obie części i nie dostałem nagrody, a mam zahaczone, że complete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 01:25, Budo napisał:

Są jakieś specjalne warunki żeby dostać kredyty za misję? Zrobiłem tanking 24/7 obie
części i nie dostałem nagrody, a mam zahaczone, że complete...


24 fragi + 7 przetrwanych bitew + kolejna zagrana bitwa, w której nic nie jest ważne, byle ją zagrać i sreberka wpadają po jej zakończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 18:55, Paoro napisał:

> Starałem się ....
To się nie staraj, a będziesz miał takie samo win ratio jak teraz ;)


Tyż tak myślę dlatego wyebałem to g.. z dysku szkoda nerwów.
W sumie to jedyna gra przy której rzucam miechem przed monitorem ....
Mam nadzieję że uda się sellnąć konto - po to w sumie wbiłem 6m-c premki w wopie aby uatrakcyjnić ofertę sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dzięki, na szczęście ogarnąłem wczoraj i przeczytałem małym druczkiem, że jeszcze jedna losowa bitwa.

Ja się dziwię, że Wy się tak wotem przejmujecie, dla mnie to wcielenie gry casualowej i nie przejmuję się wcale. Wiele jest bitew, gdzie ginę nie oddając nawet strzału i nie wiem co mnie zabija, no i trudno, garaż i następny pojazd. Jedyne co mnie czasem trochę irytuje to faile za kierownicą, na przykład ostatnio na autorunie spadłem z góry, zraniłem dwóch członków załogi, poszło 60% hp, urwałem gąski i rozpieprzyłem silnik. No, ale życie, wypadki chodzą po ludziach, akurat mi się pić zachciało w takim momencie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 18:45, Budo napisał:

Ja się dziwię, że Wy się tak wotem przejmujecie /ciach/


Ależ to proste - gracze który grają lepiej niż przeciętny makak irytują się że przez mm w losowych bitwach muszą się zniżać do grania w jednej drużynie z gorszymi od siebie. Co z tego że są kompanie czy klany, które skupiają dobrych graczy, żeby grali w swoim gronie i nie marudzili, lepiej krzyczeć co chwilę jaka ta gra zła i jakich idiotów losuje do bitew.xD

Screen - pierwsza bitwa od kilku dni, ustawiłem się jak każda małpka na wzgórzu i ładnie ostrzelałem inne małpki, łącznie z dwoma KW które na mnie jechały, ale jakoś tak tylko raz zostałem trafiony.xD

Edit - nie będzie screena, forum pokazało że wgrało, ale nie wgrało. Ach to paskudne WG, nawet tutaj żyć nie dają i screeny ze swojej gry cenzorują.xD

20131104191659

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niegrywalne gówno:
6 bitew kw2 wszystkie przegrane, zazwyczaj zostawałem sam na polu bitwy..
Screen z ostatniej która mnie dobiła.. już nie tylko czerwony to kolor idiotów. Ci dwaj panowie postanowili sie zniszczyć już na wstępie. Raportuje ale co z tego, oni są jak zombie w Walking Dead, jest ich coraz więcej i nie da się walczyć z tymi frajerami.

20131104192201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 19:25, Paoro napisał:

Niegrywalne gówno:
6 bitew kw2 wszystkie przegrane, zazwyczaj zostawałem sam na polu bitwy..
Screen z ostatniej która mnie dobiła.. już nie tylko czerwony to kolor idiotów. Ci dwaj
panowie postanowili sie zniszczyć już na wstępie. Raportuje ale co z tego, oni są jak
zombie w Walking Dead, jest ich coraz więcej i nie da się walczyć z tymi frajerami.

To poczekaj aż wprowadzą roaming i zaleje nas fala radzieckich pomidorów wtedy będziesz marzył o graniu z botami.
U mnie dzisiaj przegięciem było zgarnięcie gwiazki 5x na pattonie za całe 1,5k expa. Walczyłem sam(stock kompletny) z dwoma 9 przeciwnika a reszta teamu zadowoleni z własnego geniuszu scapowali bazę jednym wielkim rushem.... To już przegrane się trafiają z większym zarobkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 19:35, Tomoya-kun napisał:

U mnie dzisiaj przegięciem było zgarnięcie gwiazki 5x na pattonie za całe 1,5k expa.
Walczyłem sam(stock kompletny) z dwoma 9 przeciwnika a reszta teamu zadowoleni z własnego
geniuszu scapowali bazę jednym wielkim rushem.... To już przegrane się trafiają z większym
zarobkiem...

Oj widze ze każdy ma z WoTem traumatyczne przeżycia :(
Mnie wkurza to, że możesz mieć w teamie fioletych "geniuszy" wyzywających wszystkich od noobów, a następnie zabijających się nawzajem, albo niszczących się, bo nie chcą grać z noobami.. no bez jaj, a teamy były wyrównane..

20131104194532

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 19:47, Paoro napisał:

Mnie wkurza to, że możesz mieć w teamie fioletych "geniuszy" wyzywających wszystkich
od noobów, a następnie zabijających się nawzajem, albo niszczących się, bo nie chcą grać
z noobami.. no bez jaj, a teamy były wyrównane..


Sprawdzaj takim staty po bitwie. Bardzo często się okazuje, że sporo zielonych nabiło sobie staty na kompaniach lub lolkach cieszących się zasłużoną sławą wymiataczy na swoich tierach. Ogólnie potwierdza się moja opinia, że coraz więcej zielonych nabiło sobie ten kolorek na gorszych od siebie, a sami prezentują co najwyżej przeciętny poziom, lecz w swoim mniemaniu są superuberpro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 20:49, McFlash napisał:

Sprawdzaj takim staty po bitwie. Bardzo często się okazuje, że sporo zielonych nabiło
sobie staty na kompaniach lub lolkach cieszących się zasłużoną sławą wymiataczy na swoich
tierach. Ogólnie potwierdza się moja opinia, że coraz więcej zielonych nabiło sobie ten
kolorek na gorszych od siebie, a sami prezentują co najwyżej przeciętny poziom, lecz
w swoim mniemaniu są superuberpro.

Niestety zauważ że praktycznie nie ujrzysz unicumów na maszynach nie mających opinii OP. Co rusz widzę jakieś plutony fioletowych sportów, Fochów 155, T57 tip. Ale jakoś nie zdarza mi się ich wyłapać na "normalnych" czołgach z danych tierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 21:01, Tomoya-kun napisał:

Niestety zauważ że praktycznie nie ujrzysz unicumów na maszynach nie mających opinii
OP. Co rusz widzę jakieś plutony fioletowych sportów, Fochów 155, T57 tip. Ale jakoś
nie zdarza mi się ich wyłapać na "normalnych" czołgach z danych tierów.


Nie wiem, jak Tobie losuje graczy, ale sam widzę fioletowych na maszynach najróżniejszych. Spójrz zresztą w listę pojazdów, którymi jeżdżą. Osobniki, o których wspomniałem, mają ogromną przewagę takich właśnie OP maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie, dlaczego widać w grze tylko jedną linię ruskich tdków? Wszędzie latają su-152, albo isu-152 z trollami, a nigdzie nie widać su-100m1, czy su-101? To takie kiepskie maszyny, czy ludzie po prostu wolą brutalną siłę ognia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 21:54, Budo napisał:

(...)

Druga linia jest po prostu badziewna. Nie prezentuje sobą niczego wartościowego. Na T7 masz mizerne działo z mizerną przebijalnością (175mm). Na T8 musisz się namęczyć kilkanaście tysięcy na działo cokolwiek warte, ale z szybkostrzelnością tej armatki po 3-4minutach jesteś bez amunicji. I wciąż przebijalność na T8 nie powala.

Nie wspominam już nawet o wychyle działa, który nie istnieje - w żadnym kierunku. W dół masz wychył o bodajże 1-2 stopnie, czyli działo leży niemalże na płasko z czołgiem. Na boki aby zmienić cel z przodu Maus''a na tył Maus''a stojącego na skraju rysowania musisz obrócić czołg.

Przez T8 nie przebrnąłem, ale T10 też nie prezentuje się rewelacyjnie. Widziałem może ze 2-3 bitwy, gdzie nie zeszły te Obiekty na strzał od arty. I to były jedyne bitwy, gdzie arty nie było. Nie oznacza to jednak, że przetrwały więcej niż 2 minuty.

A co do czystej siły ognia z linii ISU to też racja. Lepiej strzelić raz na 13-15s za ~750 z przebijalnością 268mm, niż 2 razy za ~300 z przebijalnością 225mm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 21:54, Budo napisał:


Mam pytanie, dlaczego widać w grze tylko jedną linię ruskich tdków? Wszędzie latają su-152,
albo isu-152 z trollami, a nigdzie nie widać su-100m1, czy su-101? To takie kiepskie
maszyny, czy ludzie po prostu wolą brutalną siłę ognia?


Bo to jest przykład balansu pojazdów w tej grze - tzn ich braku ;)
To jest linia dla masochistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za opinie. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia z tą linią, to dajcie znać, bo właśnie będę niedługo wybierał linię od ruskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować