Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2014 o 19:15, Budo napisał:


Która armata na su-100? Na razie jeżdżę ze 100 mm i jestem bardzo zadowolony, nie mam
jeszcze 122 odkrytej. Co myślicie? W dużej spluwie przeraża mnie mała celność, czas przeładowania
i cena pocisków. Przy moich skillsach to będzie słono kosztować :/


To ja chyba jakiś dziwny jestem, bo Churchill VII bardzo mi się podobał i miło go wspominam, bezstresowo sobie zrobiłem Black Prince''a jak był podwójny xp.

A co do SU-100 to ja jeździłem ze 122ką. Ma świetne pieprznięcie które wynagradza wszystkie mankamenty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 19:15, Budo napisał:


Która armata na su-100? Na razie jeżdżę ze 100 mm i jestem bardzo zadowolony, nie mam
jeszcze 122 odkrytej. Co myślicie? W dużej spluwie przeraża mnie mała celność, czas przeładowania
i cena pocisków. Przy moich skillsach to będzie słono kosztować :/


122mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 19:24, Reffan napisał:

To ja chyba jakiś dziwny jestem, bo Churchill VII bardzo mi się podobał i miło go wspominam,
bezstresowo sobie zrobiłem Black Prince''a jak był podwójny xp.


BP zrobiłem, nawet wczoraj kupiłem bo była zniżka. Nie chcę już wracać do Cromwella bo dawno temu sprzedałem. Nie wiem jak zrobię te brakujące 50k bo z frustracji zaraz rozwalę kompa. Muszę co jakiś czas zagrać jakąś 10 niemiecką co by odreagować (polecam e-50 M :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 22:32, Tass napisał:

I jeszcze bana dali mi a tylko jednego ubiłem :( Dziwne , on pierwszy strzelił ale ja
go załatwiłem :(

Automat, o ile gość nie jest niebieski niestety ubijesz coś takiego a banują jak za gracza. Z doświadczenia wiem że o ile nie zrobisz tego w bazie i lub nie walniesz w niego wiele razy to powinno to olać ale są wyjątki. Dlatego też ja najbardziej lubie kiedy ktoś do mnie strzeli jak jestem w KV2, wtedy już nie muszę poprawiać a system mnie olewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety grałem tym nieszczęsnym churchilem VII a on m6 więc na jednym strzale się nie skończyło :P Ale wkurzył mnie bo na dzień dobry rozwalił mi amunicję :( musiałem zestaw naprawczy zużyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie T25/2. Niestety z Hellcata nie przechodzi nic, ale nie jest źle. Jeździ i strzela i nawet nieźle mi idzie jak na full stock. Lubię tę linię :)

Drugi screen Luchsem- chyba mój rekord expa. To jest mały rzeźnik, masakra normalnie. Kto dał taką penetrację do autocannona xD

20140105130838

20140105130914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 13:09, Budo napisał:

Kupiłem sobie T25/2. Niestety z Hellcata nie przechodzi nic, ale nie jest źle. Jeździ
i strzela i nawet nieźle mi idzie jak na full stock. Lubię tę linię :)

T25/2 jest niezły, bardzo długo miałem na nim jeden z swoich najlepszych wyników. Niestety jest przez większość niedoceniany ze względu na brak dużej alphy ale nadrabia to celnością i Rof''em (pomijam oczywisty plus posiadania wieży). Drugie działo to jeden z tych wypadków kiedy na papierze to wygląda tak sobie ale w praktyce zmienia dość dużo więc warto je w miarę szybko wybadać. No i radzę ci już teraz zacząć zbierać wolne doświadczenie na wykup dział w Prototypie bo z 90mm jest on lekko mówiąc upośledzony, a 105mm jednak na tym tierze jest znośna ale dużo poniżej przeciętnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 18:34, Tass napisał:

Zrobiłem 100 k KW 1S i Hellcatem. Na razie mam 50k Churchilem VII i szlag mnie trafia,
Chyba najwiekszy crap w WOT. Pochylenie działa nie istnieje, musi być super płasko żeby
w coś przycelowac. Predkość 20km/h , jeszcze w Mausie to jakoś idzie ale przy tym gó...
to tragedia. Łyka każdy strzał i nie ma nawet jak kątować bo wszystko wchodzi. A jego
działo, tragedia, jeszcze cos przebije (o ile nie jest z wyższego tieru) ale na tym tierze
jego dmg to żart. Każdy jest w stanie mnie załatwić, choćby mobilnością

Cromka jest do wbić tych 100 k expa, a nie Churchill VII, skąd pomysl by tym grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli się uczę miejsc na spotowanie tym TYPE 64. Fajny czołg, tak przy okazji choć jak rzuca na dół stawki, to nie warto nawet myśleć o zaatakowaniu kogokolwiek:)

Jak to jest z tą żarówka itd? Mam dowódcę na 100%, Celowniczego i radiooperatora także. Wybrałem dowódcy Camo, Celowniczemu i Radiooperatorowi zabawki do wykrywania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2014 o 15:17, alexiej napisał:

Jak to jest z tą żarówka itd? Mam dowódcę na 100%, Celowniczego i radiooperatora także.
Wybrałem dowódcy Camo, Celowniczemu i Radiooperatorowi zabawki do wykrywania...

Zdolnościami ?
Trzeba dokładnie czytać ich opisy. W takim wypadku wiedziałbyś że kamuflaż trzeba dać całej załodze, ponieważ jego wartość jest dzielona przez wszystkich członków załogi. Innymi słowy camo dowódcy będzie samo w sobie bezużyteczne jeśli pozostali czołgiści nie posiadają tej zdolności.

Inne działają samodzielnie, wraz ze wzrostem procentowym. W przypadku żarówy dla dowódcy (6 zmysł) trzeba mieć pełne 100 % aby zdolność była aktywna. Jeśli zostaniesz wykryty, nad czołgiem pojawi się ikona żarówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2014 o 14:57, Paoro napisał:

Cromka jest do wbić tych 100 k expa, a nie Churchill VII, skąd pomysl by tym grać?


Cromwella jakiś czas temu sprzedałem a załogę na Cometa przeniosłem, nie chciało mi się z powrotem wracać :( Przy okazji odkrywałem BP więc pomyślałem że Churchilem zrobię te 100k , ale nie idzie . Wczoraj byłem tak zeźlony tym crapem że jak m6 z teamu mnie walnęła i rozwaliła moduł to już jechałem ją do końca. Efekt - ban na 24 h i teraz guzik już mogę zrobić :P a jest niedziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 15:17, alexiej napisał:

Powoli się uczę miejsc na spotowanie tym TYPE 64. Fajny czołg, tak przy okazji choć jak
rzuca na dół stawki, to nie warto nawet myśleć o zaatakowaniu kogokolwiek:)

Cóż to scout raczej nie licz na bycie w topce. Twoim zadaniem jest najlepiej całą bitwę podświetlać przeciwnika, tym bardziej że to co team im zrobi liczy się na twoje konto. Uważaj też na inne lekkie ponieważ twoim głównym atutem z nimi jest ucieczka jak cię dorwą nie masz szans w wymianie ognia.

Dnia 05.01.2014 o 15:17, alexiej napisał:

Jak to jest z tą żarówka itd? Mam dowódcę na 100%, Celowniczego i radiooperatora także.
Wybrałem dowódcy Camo, Celowniczemu i Radiooperatorowi zabawki do wykrywania...

Lepiej weź na całej załodze Camo bo to podstawa lekkiego a po zrobieniu jego 100% wymień je u dowódcy na żarówkę(6 zmysł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 15:28, Darkstar181 napisał:

Jeśli zostaniesz wykryty,
nad czołgiem pojawi się ikona żarówki.


Liczyłem, że gdy w końcu któryś dowódca uzyska te 100% to usłyszę: "Wykryli nas!" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 18:40, Becamer napisał:

Liczyłem, że gdy w końcu któryś dowódca uzyska te 100% to usłyszę: "Wykryli nas!" :(


Nic straconego. Część modów z komendami załogi ma także kwestię zarezerwowaną dla żarówy. Można też dać jakiś dźwięk (znakomicie sprawdza się w tej roli sygnał wykrycia z MGS). Dawno już jednak takiego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostałem po bitwie jakieś 15% dodatkowych kredytów i jakieś 40% więcej doświadzczenia za "bohaterski opór". Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? Bitwa była raczej, słaba i przegrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować