Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2014 o 20:18, Tomoya-kun napisał:

nawet nie czuje ich ceny. Kawy, racji itp używam tylko na maszynach ala T30 gdzie mam
wentę i BIA na całej załodze bo to naprawde wtedy poprawia osiągi maszyny.


Naprawdę czyli jak bardzo? Bo ja w czołgu z wentylacją , po samym dodaniu braterstwa broni zauważyłem poprawę która w zasadzie stawia pod znakiem zapytania sens wybierania tego perka, mianowicie czas przeładowania przyspieszył o jakiś 1%. Reszty : prędkości, szybkości obrotu i celowania nie sprawdzałem, ale to też chyba jest niezauważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 21:10, Lucek napisał:

Naprawdę czyli jak bardzo? Bo ja w czołgu z wentylacją , po samym dodaniu braterstwa
broni zauważyłem poprawę która w zasadzie stawia pod znakiem zapytania sens wybierania
tego perka, mianowicie czas przeładowania przyspieszył o jakiś 1%. Reszty : prędkości,
szybkości obrotu i celowania nie sprawdzałem, ale to też chyba jest niezauważalne.

Ten perk opłaca się w sumie tylko w wysokotierowych maszynach, a najbardziej w TD. W T30 z tym zestawem Rof z 2,8 skacze mi do prawie 3,3. NA medach itp nie znalazłem do niego zastosowania, różnice to za duża kosmetyka.

Budo
Gdzie ty tu czołg widzisz? Na tym screenie są same krzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie udało się komuś zdobyć IS6? Czy ten event jeszcze trwa? Albo chociaż znacie kogoś komu się to udało? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 21:15, Tomoya-kun napisał:

Budo
Gdzie ty tu czołg widzisz? Na tym screenie są same krzaki


Jak się bardzo dobrze przyjrzysz, to na środku jest w krzakach ruski tedek. Tylko kawałek wystaje.

alexiej---> hehe jak jakieś pz coś tam ładuje z autocannona to można :P
Ja zrobiłem dzisiaj spartana na su-152. Była chwila grozy, oko w oko ze sportem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 22:40, Paoro napisał:

Takie pytanie udało się komuś zdobyć IS6? Czy ten event jeszcze trwa? Albo chociaż znacie
kogoś komu się to udało? :D

Event skończył się 16 nad ranem i powiedział bym że był dość prosty jeśli miało się konto premium, 6 tiery każdej nacji w garażu i było się ogarniętym graczem. Znam całkiem sporo tych co to wykonali.

Budo
Faktycznie widzę kawałek lufy, tam może być czołg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 22:50, Budo napisał:

> Budo
> Gdzie ty tu czołg widzisz? Na tym screenie są same krzaki

Jak się bardzo dobrze przyjrzysz, to na środku jest w krzakach ruski tedek. Tylko kawałek
wystaje.

alexiej---> hehe jak jakieś pz coś tam ładuje z autocannona to można :P
Ja zrobiłem dzisiaj spartana na su-152. Była chwila grozy, oko w oko ze sportem xD


Mnie KV Sport zaczyna tak wkurzać, że żałuje iz go mam. Co z tego, że ma "pieprznięcie" 122ką jak 3/4 strzałów leci "Panu Bogu w okno" ... albo jeszcze lepiej;/ Mapka Himmelsdrof i kamie sie na górze z kilkoma Heavykami i czekam na rush przeciwnika. Kryję się za kupą gruzu a po jej drugiej stronie nieogar w Sporcie tak jak ja. Ja sobie spokojnie czekam az on wypali i wyjeżdzam kawałek tak aby mieć go w kółeczku, celuję z bliska w miejsce kierowcy BAM!!! i wchodzi mi za 0 :<

I tak 5 razy pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 15:48, alexiej napisał:

Mnie KV Sport zaczyna tak wkurzać, że żałuje iz go mam. Co z tego, że ma "pieprznięcie"
122ką jak 3/4 strzałów leci "Panu Bogu w okno" ... albo jeszcze lepiej;/ Mapka Himmelsdrof
i kamie sie na górze z kilkoma Heavykami i czekam na rush przeciwnika. Kryję się za kupą
gruzu a po jej drugiej stronie nieogar w Sporcie tak jak ja. Ja sobie spokojnie czekam
az on wypali i wyjeżdzam kawałek tak aby mieć go w kółeczku, celuję z bliska w miejsce
kierowcy BAM!!! i wchodzi mi za 0 :<

Zauważ że sport tak działa żę tobie idzie na nim tak jak piszesz a byle idiota trafi cię kompletnie bez mierzenia z rollem pod 509.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerwa od narkotyku trwała równe dwa tygodnie.
Uwaga, znowu bezczelnie grasuję na serwerze. ]:>

Jakoś mało ludzie starali się o tego miernego Is-6, bo na TVIII śladowe ilości napotyka się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 15:53, Tomoya-kun napisał:

Zauważ że sport tak działa żę tobie idzie na nim tak jak piszesz a byle idiota trafi
cię kompletnie bez mierzenia z rollem pod 509.


I dlatego żałuję, że nie poszedłem w stronę TDków niemiaszkowych, lub Churchilla i dalej w TDki Angielskie :< Celność 0,46 i czas przycelowania taki, że az boli plus to co zauważyłeś - byle pomidor jadący na pałę potrafi wylosować mega shot a ja czając się i jadąc rozważnie mam 5 dingów ;/

Ale pierwszy dziś mecz był spoko. Mapka z magicznym laskiem, wjeżdżam tam z innym sportem i spokojnie wybijamy co się pokaże na 2 strzały ... nabiłem 5 kili i gdy nie ten Sport drugi który we mnie specjalnie wjechał i zabrał 6 ty miałbym medal :<

Co On zrobił? Ja sobie spokojnie juz przycelowuję w E25 który stoi bokiem do mnie, juz mam go i nagle .... Celowanie od nowa a tamten go z bliska 1 strzałem i mi zabiera :<

A prosiłem go o bycie wyrozumiałym :<

@ McFlash

Niestety nie zapisuje mi wszystkich - tylko ostatnią, a mecz był w środku partii, mogę Ci pokazać gdzie celowałem tylko znajde zdjęcie czołgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 16:27, McFlash napisał:

Daj powtórkę, to pokażę dlaczego te pociski nic mu nie zrobiły.


Celowałem za każdym razem w ten punkt. Dziwne :<

20140120164126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 16:41, alexiej napisał:

Celowałem za każdym razem w ten punkt. Dziwne :<


Wiesz, punkt celowania a trafienia to często dwa różne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 16:35, alexiej napisał:

I dlatego żałuję, że nie poszedłem w stronę TDków niemiaszkowych, lub Churchilla i dalej
w TDki Angielskie :< Celność 0,46 i czas przycelowania taki, że az boli plus to co
zauważyłeś - byle pomidor jadący na pałę potrafi wylosować mega shot a ja czając się
i jadąc rozważnie mam 5 dingów ;/

To co za problem teraz się na nie przerzucić? W niemieckich pisałeś że masz Stuga a on już z długą 75 potrafi cuda. Co prawda następny Jpz4 jest taką miną tego drzewka ale cóż warto dla następnych maszyn. Nowych niemieckich TD sam nie polecam do wymagają one dość dużo ogarnięcia przez bycie zrobionymi z mokrego kartonu. Angielskie TD mają ten problem ze zaczynają być konkretne dopiero na AT15 bo wcześniejsze niestety są przeciętne. Ewentualnie spróbuj iść w niemieckie ciężkie wymagają innego podejścia ale maja bardzo fajne działa.

Dnia 20.01.2014 o 16:35, alexiej napisał:

A prosiłem go o bycie wyrozumiałym :<

To typowe, zawsze kiedy mam 5 lub co gorzej 7 fragów team nagle dostaje skrzydeł lub wręcz małpiego rozumu aby tylko zabrać mi wszystkie pozostałe fragi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Defeat
Battle: Hidden Village 2014-01-20 18:23:28
Vehicle: KV-1
Experience received: 920
Credits received: 69 142
Battle achievements: Sniper

1 win, 5 defeat.
Chyba poleci znowu z dysku na dwa tygodnie.
Nie idzie w ogóle już grać, takie zezwierzęcenie grasuje na randomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 18:35, meryphillia napisał:

Defeat
Battle: Hidden Village 2014-01-20 18:23:28
Vehicle: KV-1
Experience received: 920
Credits received: 69 142
Battle achievements: Sniper

1 win, 5 defeat.
Chyba poleci znowu z dysku na dwa tygodnie.
Nie idzie w ogóle już grać, takie zezwierzęcenie grasuje na randomie.



Easy come, easy go? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 18:35, meryphillia napisał:

1 win, 5 defeat.
Chyba poleci znowu z dysku na dwa tygodnie.
Nie idzie w ogóle już grać, takie zezwierzęcenie grasuje na randomie.


Jak przy tych porażkach łapiesz dobre staty jak w bitwie na KW, to serio się tym przejmujesz? ;p


Ja wczoraj odkryłem sobie w końcu BL-10 na ISU, najlepsze działo jakie do tej pory widziałem.:D Grając dobre 30 bitew raz tylko trafił się strzał ''za zero''(we francuski td dziesiątkę), poza tym dmg wchodzi ładnie(4 przebicia to ok 2,5k dmg) i bez problemu kończę każdą bitwę na plus, czy porażka czy zwycięstwo. A jak trafi się na jakieś szóstki to już w ogóle kino, bo sporo można na jeden strzał zdjąć(zresztą niektóre siódemki też), jest zabawa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 19:00, Nephren-Ka napisał:

/.../ się tym przejmujesz? ;p


Tym, że wole wygrywać, a nie przegrywać?

Dnia 20.01.2014 o 19:00, Nephren-Ka napisał:

Ja wczoraj odkryłem sobie w końcu BL-10 na ISU, najlepsze działo jakie do tej pory widziałem.:D


LEL

Masz po prostu farta.
Niebawem SerB przykręci śrubkę i zrozumiesz dlaczego BL-10 zwane jest najbardziej wrednym działem w tej grze. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować