Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Jeszcze parch w robiący na Hellcat/cie 700dmg napisze "noob arty"...
Przybłędzie zostało 8% po kamperiadzie w jednym miejscu, więc stanął sobie na końcu mapy i miał jakies pretensje.
Nie omieszkałem się wyrwać chwasta gdy podjechałem bliżej. :3

Bez kitu niech już szybciej dają otwartą betę tego Ground Forces, to przynajmniej tego rodzaju zwierzyniec zniknie na jakiś miesiąc czy dwa z WoT''a i może da radę grać jakoś, bo to co sie wyprawia od roku w tej grze woła o pomstę do małpiego nieba...

20140122222146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh takie gry to ja lubię tylko szkoda że tak rzadko się zdarzają :P. Przynajmniej zarobek na plus xD.

Mimo tego chyba wracam znów do jaków-9 w wt. Wot to dziadostwo tak zły że przyciąga, ale skoro się dorobiło ukochanego króla tygrysów żal nim nie grać :P...

20140122231338

20140122231356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie!

Tyle sie męczyłem i mam IS <3 ... Oczywiście nadal te same problemy co w Sporcie, ale jednak więcej hpsów i troszkę mocniejszy pancerz dają radę. Ile ja się musiałem namęczyć aby odkryć tę wieżę na 122kę? Masakra! Teraz Bogu dzięki będzie z górki, bo jeszcze silniczek sobie zrobię i radyjko potem i przeniesie się to do IS 3ki :)


Mam zagwostkę - mam w Sporcie dobrą załogę z 80% pierwszego perka na każdym i teraz pytanie, czy warto ich teraz do ISa przenieść, czy doszkolić do 1go perka i dopiero wtedy? No i drugie pytanko ile te wyszkolenie do 100% perka bedzie trwało na Sporcie skoro mam dopiero 80? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 16:12, alexiej napisał:

No i drugie pytanko ile te wyszkolenie do 100% perka bedzie trwało na Sporcie skoro mam
dopiero 80? :<

Zależy jak grasz. Jeśli masz średnią expa na bitwę dajmy na to 300, to długo. Jeśli masz 600, to dwa razy szybciej.
Nie da się dobrze obliczyć ile Ci to zajmie, ale nastaw się na to, że długo. Im bliżej 100% tym więcej expa trzeba za każdy %.

Dodatkowa wskazówka: gdy przeszkalasz załoganta(za kredyty), to tracisz 10% całego jego expa. Wniosek jest taki, że jeśli już przeszkalasz, to przeszkól prędzej niż później, to mniej expa stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że weekend to jeszcze dali T-15 ze slotem za dramo do zrobienia.
Wynik oczywisty.
Nie idzie grać o tej porze, bo najgorsze zwierzęta nawet sobie o grze przypomniały skoro KW-3 na TIX robię największy dmg... całe 1193...

Trzeba się wyspać i noc przesiedzieieć zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 18:25, meryphillia napisał:

Nie dość, że weekend to jeszcze dali T-15 ze slotem za dramo do zrobienia.
Wynik oczywisty.
Nie idzie grać o tej porze, bo najgorsze zwierzęta nawet sobie o grze przypomniały skoro
KW-3 na TIX robię największy dmg... całe 1193...

Trzeba się wyspać i noc przesiedzieieć zatem.

Aż taki dobry ten T-15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 19:22, Paoro napisał:

Aż taki dobry ten T-15?

Szczerze to nie ale jest za darmo wiec odbija ludziom na serwerach. Zadziwia mnie tylko że zdobycie go wymaga wygranych a oni robią wszystko aby było inaczej. Już misja na IS-6 była łatwiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 19:28, Tomoya-kun napisał:

> Aż taki dobry ten T-15?
Szczerze to nie ale jest za darmo wiec odbija ludziom na serwerach. Zadziwia mnie tylko
że zdobycie go wymaga wygranych a oni robią wszystko aby było inaczej. Już misja na IS-6
była łatwiejsza.

He mało tego trzeba być na 10 miesjcu pod względem expa w swojej drużynie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 18:25, meryphillia napisał:

Nie dość, że weekend to jeszcze dali T-15 ze slotem za dramo do zrobienia.
Wynik oczywisty.



Czy Ty kiedykolwiek NIE narzekasz na ludzi? :)

Ja już 1/4 misji mam za sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 20:00, Paoro napisał:

He mało tego trzeba być na 10 miesjcu pod względem expa w swojej drużynie! ;)


Nikt im tego nie przeczytał* i wiedzą tylko, że za 60 bitew mają darmowy czołg premium**. Efekt taki, że nawet ja sobie daruję dzisiaj grę.

* Nie wierzę, żeby takie osobniki posiadły w ogóle umiejętność czytania, a co dopiero ze zrozumieniem.
** Nie wiedzą też, że to III tier, czyli zabawka, a nie odpowiednik T34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 20:14, McFlash napisał:

> He mało tego trzeba być na 10 miesjcu pod względem expa w swojej drużynie! ;)

Nikt im tego nie przeczytał* i wiedzą tylko, że za 60 bitew mają darmowy czołg premium**.
Efekt taki, że nawet ja sobie daruję dzisiaj grę.

* Nie wierzę, żeby takie osobniki posiadły w ogóle umiejętność czytania, a co dopiero
ze zrozumieniem.
** Nie wiedzą też, że to III tier, czyli zabawka, a nie odpowiednik T34.



Polecam pograć, bo naprawdę często wpadam własnie na pomidory bez umiejętności i aż żal nie skorzystac z x3 expa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem i przypadek topowej Jagdpantery, która na samym początku zaspamowała czat tak, że nie było widać lewej strony ekrany przez dobre dwie minuty*, skutecznie mnie wyleczył z prób dalszej gry. Do tego gra IX HT jest cholernie niesatysfakcjonująca, ponieważ przeklęte TD X występują w ilościach hurtowych po każdej ze stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 20:32, McFlash napisał:

Grałem i przypadek topowej Jagdpantery, która na samym początku zaspamowała czat tak,
że nie było widać lewej strony ekrany przez dobre dwie minuty*, skutecznie mnie wyleczył
z prób dalszej gry. Do tego gra IX HT jest cholernie niesatysfakcjonująca, ponieważ przeklęte
TD X występują w ilościach hurtowych po każdej ze stron.


To zejdz na tier 5 lub 4, kup Matyldę i małpuj pomidory, które nie będą umiały Ciebie zabić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 20:32, McFlash napisał:

Grałem i przypadek topowej Jagdpantery, która na samym początku zaspamowała czat tak,
że nie było widać lewej strony ekrany przez dobre dwie minuty*, skutecznie mnie wyleczył
z prób dalszej gry. Do tego gra IX HT jest cholernie niesatysfakcjonująca, ponieważ przeklęte
TD X występują w ilościach hurtowych po każdej ze stron.

To rozegraj sobie na testowym przedsmak tego co bedzie na narodówkach... Jeszcze gorzej było kiedy wpadłem na team francuski gdzie wszystko ma magazynek!

20140124205759

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 20:58, Tomoya-kun napisał:

To rozegraj sobie na testowym przedsmak tego co bedzie na narodówkach... Jeszcze gorzej
było kiedy wpadłem na team francuski gdzie wszystko ma magazynek!


http://static.pokazywarka.pl/bigImages/2631628/10052463.jpg?1390585201

alexiej
Matilda to nie jest wóz dla mnie. Może i ma pancerz (iluzoryczny swoją drogą), ale brak mobilności wyklucza ją dla mnie całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 21:47, McFlash napisał:

> To rozegraj sobie na testowym przedsmak tego co bedzie na narodówkach... Jeszcze
gorzej
> było kiedy wpadłem na team francuski gdzie wszystko ma magazynek!

http://static.pokazywarka.pl/bigImages/2631628/10052463.jpg?1390585201

Cóż to tylko pokazuje że WG znalazło sposób aby walki na 10 były jeszcze bardziej zepsute niż teraz. U brytoli pewnie tego będzie dużo bo nie widuje się prawie ich topowego ciężkiego i meda tylko deathstary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 21:52, Tomoya-kun napisał:

Cóż to tylko pokazuje że WG znalazło sposób aby walki na 10 były jeszcze bardziej zepsute
niż teraz. U brytoli pewnie tego będzie dużo bo nie widuje się prawie ich topowego ciężkiego
i meda tylko deathstary


Na szczęście można to wyłączyć, a znając bezmózgi (cholerni statsiarze już wiedzą) teraz masowo grające na TD X, to minie z kilka dni nim się zorientują w takiej możliwości. Przez ten czas powinno być trochę lepiej, ale nawet w połączeniu z tym mininerfem (buffem w paru przypadkach) smoki nadal są mało grywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małpi raj w całej okazałości.

To co ja spotykam w teamach od wczoraj, to przechodzi małpie pojęcie.
Już się nie mogę doczekać tego havoka, bo będzie to raczej mój definitywny koniec z tą mierną grą na jakiś czas przynajmniej.

20140125090721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować