Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2014 o 22:22, Tomoya-kun napisał:

> > > Dobrze że w konfrontacji gram ruskimi :D
> Jak się trafi bitwa USA - Sowieci, to Hellcaty zawsze rozwalaja Sporty. Zresztą
na V
> tak samo, szybkie T49 vs KW1 i Churchile wynik z góry wiadomy.
Konforntacja nie bedzie miała tak długo sensu jak będzie tak duży dysbalans na poszczególnych
tierach.

Dlatego jak jade csłabym tankiem np. niemieckim to wyłączam konfrontacje ;) Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 22:27, Paoro napisał:

Dlatego jak jade csłabym tankiem np. niemieckim to wyłączam konfrontacje ;) Proste.


Mów mi jeszcze.

20140303223317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 22:27, Paoro napisał:

Dlatego jak jade csłabym tankiem np. niemieckim to wyłączam konfrontacje ;) Proste.

Mi to nie robi różnicy bo w sumie bo gram głównie na 8 tierze gdzie już jakieś szanse są (parodia zaczyna się jak jest walka z X) najczęściej jeśli dostaje na narodówce to francuzami bo to nacja która ma szanse zjechać każdą ale tylko jeśli będzie współdziałać bo jak wiemy na randomie nie jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno się nie chwaliłem pokrzepiającym serce garażem.
Po sporych perturbacjach (poleciało znowu sporo niskotierowego złomu) ostatecznie zatrzymałem się na 110 szrotach. ]:>

20140304183058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 18:31, meryphillia napisał:

Dawno się nie chwaliłem pokrzepiającym serce garażem.
Po sporych perturbacjach (poleciało znowu sporo niskotierowego złomu) ostatecznie zatrzymałem
się na 110 szrotach. ]:>


Fajny garaż. Indien Panzer dobra maszyna? Słyszałem dobre opinie i idę tym drzewkiem- obecnie jestem na etapie maksowania vk 28.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W teorii nawet i grywalny i raczej bezproblemowo się go grinduje.
W moim przypadku problem jest taki, że niezbyt odpowiada mi granie medami, więc grind trwa już dość długo i jeśli będzie na takim samym poziomie entuzjazmu jak aktualnie, to na TIX wbiję pewnie gdzieś w 2016 roku. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ten chłam wczoraj i już poszedł z dysku nie no ta gra mnie tak frustruje jak hearthstone. Tyle że jest bardziej nieprzewidywalna i totalnie idiotyczna. No bo jak tu grać jak team poza tobą i 2-3 osobami zadaje jakikolwiek dmg. Rykoszety mimo że to pewniaki w weakspoty są codziennością. A w ciebie walą jak chcą i o dziwo pomimo kontowania to i tak wchodzi. A idziecie z tym crapem do otchłani hadesu.
W sumie w końcu bia na tygrysie królewskim wybiłem przez tą 1 dniową premkę.
Muszę się bardziej uzbroić w cierpliwość na czołgi od Gajin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 00:11, Hacket napisał:

No bo
jak tu grać jak team poza tobą i 2-3 osobami zadaje jakikolwiek dmg.


Czekaj, narzekasz, że jesteś kiepski, a reszta teamu ogarnia? To nie wiem, proponuję plants versus zombies, tam się nie da frustrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 11:10, Budo napisał:

> No bo
> jak tu grać jak team poza tobą i 2-3 osobami zadaje jakikolwiek dmg.

Czekaj, narzekasz, że jesteś kiepski, a reszta teamu ogarnia? To nie wiem, proponuję
plants versus zombies, tam się nie da frustrować.


No właśnie tylko ja i 2-3 osoby z drużyny mają dmg. A reszta nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 23:19, Budo napisał:

> Dawno się nie chwaliłem pokrzepiającym serce garażem.
> Po sporych perturbacjach (poleciało znowu sporo niskotierowego złomu) ostatecznie
zatrzymałem
> się na 110 szrotach. ]:>

Fajny garaż. Indien Panzer dobra maszyna? Słyszałem dobre opinie i idę tym drzewkiem-
obecnie jestem na etapie maksowania vk 28.01.

Nie idź przez scouty, tylko przez medy. Na Afk Panterze zjesz zęby.
A czołg całkeim dobry, w przeciwieństwie do innych Niemców ma dobrą depresję działa, ale za to długo celuje i jest średnio mobilny. Pancerz, zwłaszcza na wieży, też nie zachwyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 11:43, Hacket napisał:


No właśnie tylko ja i 2-3 osoby z drużyny mają dmg. A reszta nic...



E tam - grasz dla frajdy, czy cyferek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zabawy ale ta gra ma czasem poroniony system, który skutecznie odbiera resztki zabawy jakie przy tym crapie zostały. No nic zostaje przy samolotach od Gajin :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się dla frajdy, ale nie wiem czemu masa miernych małpiszonów ma "frajdę" z 300dpb przy 20k "bitwach" i 44% win ratio.

Ja mam frajdę z takich bitew, a nie takich gdzie najlepszą opcją jest szybkie schłodzenie załogi w odmętach pobliskiego zbiornika wodnego...

Victory!
Battle: Cliff 2014-03-06 15:00:24
Vehicle: Rhm.-Borsig Waffenträger
Experience received: 1 853
Credits received: 121 272
Battle achievements: High Caliber, Mastery Badge: "3rd Class"

Mission completed! Reward:
Premium days added: 1

Ed: "odmentach" Haha

20140306152409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, że warto utrzymywać swoje win ratio wysoko a nie spotykać ludzi z 40+ i wykonywać za nich całą robotę ...

Choć może? :D

Meremu wysyłałem bitwę którą zrobiłem H35 Francuskim. Wolnym expem odkryłem wszystkie moduły i poleciałem dla zabawy w zupke pomidorową II tieru. Mapa -> Kopalnia

Aż mnie zatkało gdy zrobiłem Specjalistę, Stalowa Ścianę, Asa Pancernego :D Wystarczyło sie lekko skątować i nagle nikt z pomidorków nie wiedział co mi zrobić :D

Dziś podobnie na następnym Francuzie LVL III ta sama mapa i to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tych tierach są nie tyle pomidory, co po prostu newbie. Narzekania dotyczą (i słusznie) wyższych tierów, gdzie umiejętność jednoczesnego naciskania klawiszy klawiatury i ruszania myszką przy równoległym zachowaniu wszystkich funkcji życiowych łącznie z oddychaniem jest niestety spotykana coraz rzadziej. Co twardsi zawodnicy jednak to potrafią, ale robią to kosztem zaopatrzenia w tlen rejonów w mózgu odpowiedzialnych za myślenie abstrakcyjne. Wczorajsi bohaterowie nie strzelali do wyspotowanych i zdetrackowanych celów, a najlepszy zwiał z idealnej miejscówki w swoim śmigłym ISU w momencie, kiedy wróg wyjeżdżał na pozycję do odstrzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 19:12, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Pacz czym byłem PRO w zespole <screen nr.1>.
Pacz ile arty sie trafiło. Tak chyba miało nie być - albo plutony coś pomytlały <screen
nr. 2>.


Pal licho artę!

TOG II <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować