Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2014 o 20:38, McFlash napisał:

Zwierzyniec WoT-a z dedykacją dla mery''ego. Polecam akcję z SU-152 http://replays.quickybaby.com/result.php?id=67541

No niezłe. Miałeś pecha bo za dużo pudeł (mówię na takie strzały "ślepaki"), bym chyba przy takim czymś jajko zniósł ;P Jakim cudem tak szybko naprawiłeś silnik? Masz bota czy refleks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Victory!
Battle: Hidden Village
Vehicle: E 75
Experience received: 2 370 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 45 627
Battle achievements: Mastery Badge: "1st Class"
Mission completed! Reward: Premium days added: 3

SerB uratował i zwierzątko z 57wr Stalinem Siódmym zamiast ubić, to zdetrackowało kończąc po chwili żywot od mojego pocisku.
Mało brakowało, a udałoby się w końcu wbić Ace''a na E75, ale poszło parę missów jak zwykle...

Jakby ktoś pytał, nie nie robię pańszczyzny dla WZ, a tylko trzema nacjami w których mam najwięcej pojazdów na stanie.
Darmowy tydzień premki zawsze w cenie, tym bardziej że grając VIII-X nie ma problemów z fragami i dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... i znowu chyba po raz pierwszy od wejścia 8.6 jestem tak zniechęcony do gry. Niestety przez scumbag mod ponownie 3-4 arty na stronę stały się normą przez co połowa garażu jak tylko wyjedzie jest wysadzana na poczekaniu. Znowu te wspaniałe mecze kiedy każde kampi w krzakach bo spot=śmierć z nieba. Tym bardziej że teraz mogą cię zgarnąć w absurdalnych miejscach jak np. po mostem lub przez okna.... Najgorsze że nawet nie da się z tym polemizować bo od razu usłyszy się jak to artyleria jest nieodłączną częścią gry, jak to bez niej wszyscy by kampili(orly?), albo pojawiły by się magiczne niezniszczalane campy TD oraz wymaga masy skilla i mod nic nie zmienia. A najlepiej to się nie odzywać bo każdy kto krytykuję artę to noob, w końcu to elita gry.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Muszę sobie zainstalować tego moda i zobaczyć jak się z tym gra :)
Ostatnio komuś pieprznąłem przez okno i była radocha, ale to był przypadek czysty. Moda jeszcze nie mam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle WG popisało się profesjonalizmem . Brak możliwości kontynuowania misji na WZ11 , na gold oraz obniżek na czołgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 21:17, Pierogi_z_Cukrem napisał:

No niezłe. Miałeś pecha bo za dużo pudeł (mówię na takie strzały "ślepaki"), bym chyba
przy takim czymś jajko zniósł ;P


Wtedy byłem już po użeraniu się z randomami na X, więc moja reakcja po każdym kiepskim strzale sprowadzała się do zwykłego "meh".

Dnia 19.12.2014 o 21:17, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Jakim cudem tak szybko naprawiłeś silnik? Masz bota
czy refleks?


Dzień, w którym zainstaluje sobie bota będzie tym, kiedy mój lapek pochłoną ognie piekielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 06:41, Tomoya-kun napisał:

[...]


Ten mod zmienia tyle, że gra artylerią stała się o niebo przyjemniejsza. Fakt, teraz artyleria może dorwać w bardziej absurdalnych miejscach, ale przecież celność pozostaje nadal tak samo dziadowska, więc trafienie w kogoś przez okienko graniczy z cudem. Z resztą tak samo trafienie z dalszej odległości jest czymś bardzo trudnym. Niektórzy jeszcze piszą, że teraz to bęzie można artylerią lepiej przycelować w daną część czołgu - na takie teksty nóż się w kieszeni otwiera.

Arta wciąż jest zbyt słaba, a na pole gry wyjechało więcej graczy, ponieważ widok powoduje, że wreszcie gra się przyjemniej. Rzut z góry jest męczący i mało praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2014 o 10:45, Barnette napisał:

Arta wciąż jest zbyt słaba, a na pole gry wyjechało więcej graczy, ponieważ widok powoduje,
że wreszcie gra się przyjemniej. Rzut z góry jest męczący i mało praktyczny.


gra artą, tak trudna :''<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 12:36, dark_master napisał:

gra artą, tak trudna :''<


Ostatnio dowiedziałem się, że na arcie skill jest potrzebny do wyboru pocisków. Tja, już widzę żonglerkę pomiędzy HE i AP na czymś innym niż Ob 261. Do tego polecam KW-2, gdzie różnica pomiędzy AP a HE to kwestia zwycięstwa, a nie kaprysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 10:45, Barnette napisał:

> [...]

Ten mod zmienia tyle, że gra artylerią stała się o niebo przyjemniejsza. Fakt, teraz
artyleria może dorwać w bardziej absurdalnych miejscach, ale przecież celność pozostaje
nadal tak samo dziadowska, więc trafienie w kogoś przez okienko graniczy z cudem. Z resztą
tak samo trafienie z dalszej odległości jest czymś bardzo trudnym. Niektórzy jeszcze
piszą, że teraz to bęzie można artylerią lepiej przycelować w daną część czołgu - na
takie teksty nóż się w kieszeni otwiera.

Bo arta ma słabą celność tak? Takich przykładów mam tony....

20141221154516

20141221154530

20141221154542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 15:46, Tomoya-kun napisał:

Bo arta ma słabą celność tak? Takich przykładów mam tony....


Zaraz ktoś napisze, że przecież arta w 0.8.6 dostała nerfa celności, na co ja odpiszę, iż nerfa nie dostała, ponieważ bez zwiększenia dyspersji przy jednoczesnym globalnym buffie celności artyleria stałaby się jeszcze celniejsza. Dla niej nic się nie zmieniło. Czuję się niczym Pani Cake...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 16:04, McFlash napisał:

Zaraz ktoś napisze, że przecież arta w 0.8.6 dostała nerfa celności, na co ja odpiszę,
iż nerfa nie dostała, ponieważ bez zwiększenia dyspersji przy jednoczesnym globalnym
buffie celności artyleria stałaby się jeszcze celniejsza. Dla niej nic się nie zmieniło.
Czuję się niczym Pani Cake...

Zapomniałęś że usłyszałbyś o tym że arta zwalcza kamperów (co widać po moich screenach w końcu strasznie tu kampie) oraz bez nich TD stały by się niezniszczalne i tak jest w każdej grze bez arty(ewentualnie że lepiej jest je krytykować bo bez arty narzekalibyśmy na nie). I z dyspersją jest ten problem że jeśli ktoś z modem celuje w bok maszyny ma wieksze szanse na jej trafienie w to słabsze miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 16:14, Tomoya-kun napisał:

I z dyspersją jest ten problem że jeśli ktoś z modem celuje w bok maszyny ma
wieksze szanse na jej trafienie w to słabsze miejsce...


Tak, jasne. Obecnie gram na francuskim VII tierze (a akurat francuska arta ma jak na artę "dobrą" celność i?
Z odległości do 500m jeszcze można coś ustrzelić (w sensie jakieś 80% strzałów jest celnych), ale nie ma mowy o celowaniu w czułe punkty maszyny wroga. Zawsze jest to uderzenie za 200-400HP. Jeżeli chciałbym przycelować w dół boku, lub dach wieży to każdy strzał przechodzi mi za czołg - i nie mam cierpliwości próbować w nieskończoność, gdy przeładowuję prawie pół minuty. W odległości ok. 800+ metrów to już jest jakiś koszmar, bo większość strzałów, które wydaje się, że powinny wejść - mija cel lub uderza za mniej niż 200HP.

Gdybym miał wyliczać pewniaki, które nie trafiają w cel, to mógłbym napisać książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 16:14, Tomoya-kun napisał:

Zapomniałęś że usłyszałbyś o tym że arta zwalcza kamperów (co widać po moich screenach
w końcu strasznie tu kampie) oraz bez nich TD stały by się niezniszczalne i tak jest
w każdej grze bez arty(ewentualnie że lepiej jest je krytykować bo bez arty narzekalibyśmy
na nie).


Gdzie bym tam zapomniał. Mogę dać linka do mojego męczenia się z idiotami, którzy nie rozumieją najprostszych argumentów - tam jest wszystko.

Dnia 21.12.2014 o 16:14, Tomoya-kun napisał:

I z dyspersją jest ten problem że jeśli ktoś z modem celuje w bok maszyny ma
wieksze szanse na jej trafienie w to słabsze miejsce...


O ile RNG pozostaje to samo, to rzeczywiście można je nieco lepiej umiejscowić.

PS. Właśnie stałem za Mausem i wraz z medami tłukliśmy go zdrowo. Ponieważ był już przedostatnim przeciwnikiem dla każdego to był już zwykły relaks. JEB! Moje T92 pieprznęło w Mausa, obok którego stałem. Najchętniej dałbym takiego bana na miesiąc, niech małpiszon (zielony w XVM) użyje mózgu to czegoś innego niż podtrzymywaniu sklepienia czaszki.
http://wotreplays.com/site/1445495?secret=b32cfdbc897958fea2e0355e01f45dbf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 16:28, McFlash napisał:

Gdzie bym tam zapomniał. Mogę dać linka do mojego męczenia się z idiotami, którzy nie
rozumieją najprostszych argumentów - tam jest wszystko.

Widziałem, regularnie czytam ten temat od dawna mimo że wszystko w nim ujęte bez powtarzania zmieściło by się na może 4 stronach.

Dnia 21.12.2014 o 16:28, McFlash napisał:

PS. Właśnie stałem za Mausem i wraz z medami tłukliśmy go zdrowo. Ponieważ był już przedostatnim
przeciwnikiem dla każdego to był już zwykły relaks. JEB! Moje T92 pieprznęło w Mausa,
obok którego stałem. Najchętniej dałbym takiego bana na miesiąc, niech małpiszon (zielony
w XVM) użyje mózgu to czegoś innego niż podtrzymywaniu sklepienia czaszki.
http://wotreplays.com/site/1445495?secret=b32cfdbc897958fea2e0355e01f45dbf

Cytując Jingelsa jeśli pozostaje ostatni przeciwnik a twoja arta jest jeszcze żywa ona staje się największym wrogiem. Wypadało by tylko w tle puścić https://www.youtube.com/watch?v=6iWrIfEgFlQ
Ewentualnie proponował bym postępowanie z nią tak jak z typami59G na chińskim serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 16:28, McFlash napisał:

Gdzie bym tam zapomniał. Mogę dać linka do mojego męczenia się z idiotami, którzy nie
rozumieją najprostszych argumentów - tam jest wszystko.


Nie masz monopolu na rację ani prawa do obrażania innych userów, więc uważaj na słowa proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 17:04, Budo napisał:

Nie masz monopolu na rację ani prawa do obrażania innych userów, więc uważaj na słowa
proszę.


Że co? Przedstawiam logiczne argumenty mające wszelkie podstawy, a ty piszesz mi o jakimś monopolu na prawdę? Dyskutuj z takimi argumentami jak moje, to może wtedy to będzie miało sens. Zaklinanie rzeczywistości i zwykłe kłamstwa na mnie nie działają.
Nie moja wina, że ktoś jest kretynem. Mam gdzieś polityczną poprawność, więc dla mnie kretyn to kretyn.

Tomoya-kun
Tja, znany utwór i chyba ulubiony Jinglesa. Dla mnie arta nie jest nigdy przyjacielem, tylko rakiem tej gry. Psuje cały gameplay, ale widać wspaniale odpowiada tym, którzy nie potrafią sobie poradzić sami bez magicznego wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie psują ją bardziej wszystkie domorosłe unicumowate zwierzęta nie potrafiące grać niczym innym jak magazynkowcami i śmiejący jeszcze narzekać na artę.

A prawda o wocie jest taka, że zepsuty jest przez brak ladderowego matchmakera, a nie jakies klasy pojazdów.
A ból dupy o artę nr.666 i tak niczego nie wniesie i tak nie ma żadnych szans na to by zniknęła z gry i dobrze, bo kwik makaków onehitowanych w batchatach czy T57 jest aż nader słodki.
Czekam właśnie na promocję i odkupuję T92. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 17:24, meryphillia napisał:

A prawda o wocie jest taka, że zepsuty jest przez brak ladderowego matchmakera, a nie
jakies klasy pojazdów.

akurat gówno prawda. Tzn pomogłoby to może zielonym ze środka, gdzie ludzie ogarniają o co chodzi ale nie są jakimiś mistrzami, ale tym wszystkim "prosom" (a już zwłaszcza podniecającym się własnymi statami) wyszłoby to bokiem, jak wszyscy zaczęliby okupywać ulubione spoty do kampienia jak na turniejach i tylko by się nawzajem wyzywali kto ma się ruszyć pierwszy. Stronk taktik, much fun.

Bo z artylerią, że powtórzę raz tysięczny, jest ten problem, że nie tyle jest zła, tylko zwyczajnie zepsuta. Nikt mnie nigdy nie przekona że pojazd strzelający ponad pagórkami, z zasięgiem na całą mapę oraz największym DMG w grze ładującym dużą część ammo w weakspoty (aka cały dach 99% pojazdów) oraz wywołującym masę krytykow trafieniem nie tylko w wóz, ale i obok niego jest zbalansowany. Bo "uuu mam tak trudno musze czekać aż przeładuje a celownik się skupi, a potem jeszcze rng" - no shit sherlock, ja to miałem chociażby w ARL44, a do tego musiałem stawać an face i nie płakałem.

Choć trochę skilla to wymaga world of warships, bo trzeba brać pod uwagę swoję prędkośc, prędkośc przeciwnika i kierunek w którym aktualnie się obaj udajemy by brać odpowiednie poprawki na te lecące i po 7 sekund pociski które muszą trafić bezpośrednio by zadać dmg, a nie statyczne klikanie po mapie w wocie z herbatką w ręku (bo nawet kontry innej artylerii nie ma się co specjalnie obawiać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 19:05, dark_master napisał:

Bo z artylerią, że powtórzę raz tysięczny, jest ten problem, że nie tyle jest zła, tylko
zwyczajnie zepsuta. Nikt mnie nigdy nie przekona że pojazd strzelający ponad pagórkami,
z zasięgiem na całą mapę oraz największym DMG w grze ładującym dużą część ammo w weakspoty
(aka cały dach 99% pojazdów) oraz wywołującym masę krytykow trafieniem nie tylko w wóz,
ale i obok niego jest zbalansowany. Bo "uuu mam tak trudno musze czekać aż przeładuje


Nie do końca. Akurat te cechy nie są tym, co psuje arty. Psuje ją duży zasięg, niemal brak konieczności ruszania się (chyba, że się trafi sensowna anty-arty po drugiej stronie) i wspomniane wysokie obrażenia.
Grille i Priest to przykłady fajnych arty. Oba mają ograniczony zasięg, Grille ma strasznie wąski kąt strzału, Priest szeroki, ale za to małe obrażenia. Grille wymaga skilla, Priest jest fajny do wsparcia, bo może strzelać dużo, ale niczego nie zdejmie na strzał. A trafienie za np. 20% HP to w porównaniu z trafieniami od zwykłych czołgów niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować