Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2014 o 17:24, meryphillia napisał:

Dla mnie psują ją bardziej wszystkie domorosłe unicumowate zwierzęta nie potrafiące grać
niczym innym jak magazynkowcami i śmiejący jeszcze narzekać na artę.


W ciągu ostatnich 800 bitew na magazynku zagrałem całe... cztery bitwy! No strasznie dużo nimi gram, bana mi.

Dnia 21.12.2014 o 17:24, meryphillia napisał:

A prawda o wocie jest taka, że zepsuty jest przez brak ladderowego matchmakera, a nie
jakies klasy pojazdów.
A ból dupy o artę nr.666 i tak niczego nie wniesie i tak nie ma żadnych szans na to by
zniknęła z gry i dobrze, bo kwik makaków onehitowanych w batchatach czy T57 jest aż nader
słodki.
Czekam właśnie na promocję i odkupuję T92. :3


Przedstaw swój model ligowego MM, to pogadamy. I niech to będzie coś innego niż "WN8 takie, PR takie, WR takie".

dark_master
Na początek proponuję (z rzeczy możliwych do zrobienia od ręki) skrócenie czasu wyświetlania się arcie celów, tj. po spocie jest jeszcze 10 sekund pełnej widoczności przeciwnika. Gdyby arciarzowi czołg znikał natychmiast po urwaniu spota, to szybciej można by było wrócić do gry czołgiście (porządny manewr zajmuje około 20-30 sekund).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W spamie od WG dostałem info że dziś patch, to myślę sobie co mi tam, ściągnę, może są już te misje nowe i zagram po dość dłuższym rozbracie z grą. Sama łatka poszła jak zawsze szybko i sprawnie, a potem to samo co po ostatniej: błąd połączenia z serwerm i nijak nie mogę się zalogować. To chyba tyle jeśli chodzi o jakikolwiek zapał do gry.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 09:21, Nephren-Ka napisał:

W spamie od WG dostałem info że dziś patch, to myślę sobie co mi tam, ściągnę, może są
już te misje nowe i zagram po dość dłuższym rozbracie z grą. Sama łatka poszła jak zawsze
szybko i sprawnie, a potem to samo co po ostatniej: błąd połączenia z serwerm
i nijak nie mogę się zalogować. To chyba tyle jeśli chodzi o jakikolwiek zapał do gry.xD


I później narzeka się na firmę, na to jak to inni są stadem małp. Samemu to nie chce się przeczytać że cytuję:
Wprowadzenie zmian będzie wymagało prac konserwacyjnych na serwerze, które będą trwały od 4:00 do 10:30 w poniedziałek, 22 grudnia.
No cóż, ale to ja jestem nieomylny i pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 09:43, PsyhoSpider napisał:

I później narzeka się na firmę, na to jak to inni są stadem małp. Samemu to nie chce
się przeczytać że cytuję:
Wprowadzenie zmian będzie wymagało prac konserwacyjnych na serwerze, które będą trwały
od 4:00 do 10:30 w poniedziałek, 22 grudnia.

No cóż, ale to ja jestem nieomylny i pro.


Heh, a gdzie ja narzekałem na firmę, na stada małp i pisałem że jestem nieomylny pro?

Nie czytałem całego info(mój błąd, przyznaję) i z przyzwyczajenia(przy poprzednich łatach działało) chciałem się zalogować. Po ostatniej łacie miałem z tym jakiś problem(z winy mojego pc, mojego dostawcy internetu, jakiś zmian w samej grze, nie miałem jakoś zbytniego zapału żeby dochodzić do tego który to powód) i czasem kilka razy musiałem klikać w zaloguj czy też żonglować serwerami(po pewnym czasie problem jakby sam zniknął). Teraz było podobnie i po m/w 20 kliknięciu w logowanie dostałem info, że na serwerze konserwacja(zamiast ''błąd połączenia z serwerem) i to trochę wprowadziło mnie w błąd. Miałem zrobić edycję w poście, ale po 3 minutach forum nie dało mi takiej opcji.
Anyway, dzięki za wyjaśnienie, mimo tej ilości przytyków które razem z nim dostałem.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 09:43, PsyhoSpider napisał:

I później narzeka się na firmę, na to jak to inni są stadem małp. Samemu to nie chce
się przeczytać że cytuję:


Akurat on jest jednym z tyych normalnych użytkowników.

btw Nephren-Ka męczysz się jeszcze z Arlem? Ja chciałem robić tę linię, ale w sumie jak popatrzyłem na te wszystkie maszyny, to mi się odechciało. Mam już podobne tdki ruskie i ich nie lubię, więc odpuściłem. Ja chyba potrzebuję wieży po prostu :)

Zo to teraz zacząłem amerykańskie ciężkie i brytyjskie medy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy brytyjski sherman firefly jest nieco OP. Ale dobrze, może przekonam sie do medów.
Swoją drogą gratulacje dla tych którzy rzucili się na tego amerykańskiego odpowiednika za golda w związku z premiera cienkiego filmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 10:36, Darkstar181 napisał:

Ten nowy brytyjski sherman firefly jest nieco OP. Ale dobrze, może przekonam sie do medów.


Z tego co wiem pójdzie nerf na firefly''a (albo już poszedł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 08:47, McFlash napisał:

Na początek proponuję (z rzeczy możliwych do zrobienia od ręki) skrócenie czasu wyświetlania
się arcie celów, tj. po spocie jest jeszcze 10 sekund pełnej widoczności przeciwnika.
Gdyby arciarzowi czołg znikał natychmiast po urwaniu spota, to szybciej można by było
wrócić do gry czołgiście (porządny manewr zajmuje około 20-30 sekund).

i ściąć DMG o 3/4, zasięg o połowę, uniemożliwić walkę w CC a zamiast złotych pestek dać złote pociski dymne, a zrekompensować ewentualnie wyższymi zarobkami per trafienie. Bo to jest mało śmieszne jak między budynkami lakeville jakiś cwaniak kosi mnie na strzał spoza drawing distance bo akurat na 5 sekund wyjechałem by skosić dwoma strzałami t49 na grani a ja nie miałem żarówy która by mnie ostrzegła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest łatka więc cisnę angielskie medy, powie mi ktoś jak się jeździ angielskim Hellcatem? Też ma tak przykre cofanie i mobilność jak ten amerykański po nerfie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja robię nową linię angielską, ale idę od lekkich. Na czwartym tierze jest bardzo przyjemny valentine, który prowadzi się sam w sumie, a potem już się przeskakuje do nowych tedeków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 10:25, Budo napisał:

btw Nephren-Ka męczysz się jeszcze z Arlem? Ja chciałem robić tę linię, ale w sumie jak
popatrzyłem na te wszystkie maszyny, to mi się odechciało. Mam już podobne tdki ruskie
i ich nie lubię, więc odpuściłem. Ja chyba potrzebuję wieży po prostu :)


Kupiłem, zagrałem kilka bitew(plus kilka na Chi-To) i tak zniesmaczyło mi to grę, że była/jest dłuższa przerwa). Z tym że ten ARL nie będzie raczej tragiczny(tak jak ARL ht, który po odkryciu już kilku modułów jest imo bardzo dobry), pewnie m/w to samo co inne VI tiery jak się go już rozwinie.
Za to ten japoński med tragedia dla mnie, nie przepadam za graniem tym typem pojazdów nawet siedząc w tych uważanych za dobre. A tu wysoki kloc, ani pancerny, ani szybki, ani działa za dobrego nie ma.

Do zwykłych td się przyzwyczaiłem dawno temu(potem dopiero weszły te z wieżą i w sumie to grało mi się nimi jak innymi czołgami które też wieżę posiadały). Pewnie że czasami zginie się po tym jak przeciwnikowi uda się przytulić, ale też miło jest kiedy się wygra z takim delikwentem manewrując(trzeba być sprytniejszym). Pamiętam jak kiedyś w taki sposób do mojego SU-100Y przykleił się M41 Bulldog(nie miał wiele hp) i nijak nie mogłem się uwolnić, poczuł się pewny zwycięstwa i odsunął się na 2-3 metry(stojąc z tyłu) żeby mnie dobić(czy nie wiem w sumie po co). Wystarczyło żebym się nieco rozpędził i korzystając ze znacznie większej masy udało mi się go staranować(co wywołało nawet śmiech kilku graczy którzy sytuację obserwowali).:D

Dnia 22.12.2014 o 10:25, Budo napisał:

Zo to teraz zacząłem amerykańskie ciężkie i brytyjskie medy.


T1 Heavy świetny pojazd, mam do dziś odkąd go odkryłem i zawsze miło się gra. M6 po zmianie mm jest całkiem ok(wcześniej jak trafiał na ix i x tiery nie było za fajnie), T29 chyba jeden z najfajniejszych pojazdów do grania w całej grze. O T32 się nie wypowiem, niby jest dobry, ale jakoś nie lubię nim grać(odkryłem wszystkie moduły i póki co tyle). Do M103 i T110E5 nie dotarłem, choć grałem parę razy jako że obie maszyny posiada znajomek(gra tylko drzewkiem USA) i widać że są to raczej te czołgi, przy których trzeba sporo pomyśleć podczas bitwy i dobrze chronić magazyn amunicyjny(w M103 to chyba bok wieży, w E5 przednia płyta).

Brytyjskich medów nie mam(jednego nawet xD muszę kiedyś dojść choćby do Cromwella bo wstyd tak mieć xD).


Pogram chyba w wolnej chwili na tym francuskim td z CDA, wolny jest ale za to zasięg widzenia i cammo ma świetne(a ja mam załogę z S35-CA która robi już 4 skilla :D), i poczekam na misje, może uda mi się chociaż zrobić tego Stuga(choć patrząc na ogólną chęć do grania w cokolwiek czarno to widzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 11:33, Paoro napisał:

Jest łatka więc cisnę angielskie medy, powie mi ktoś jak się jeździ angielskim Hellcatem?
Też ma tak przykre cofanie i mobilność jak ten amerykański po nerfie?


Mówisz o charioteerze? Widziałem, że hallack i jingles mieli z nim filmiki, więc możesz zobaczyć jakieś bitwy i co tam o nim opowiadają.


Nephren-Ka---> ten arl ma problem w postaci weakspota na dachu... nigdy tego nie schowasz i tam generalnie wszystko wchodzi, więc to pewnie będzie frustrujące. Ale słyszałem, że po nim te amxy to już sama przyjemność :)
Japończyków nie mam żadnych oprócz chi nu kaia i nie będę nic kupował na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2014 o 10:25, Budo napisał:

Zo to teraz zacząłem amerykańskie ciężkie i brytyjskie medy.

Dopiero teraz ? Toć t29 jest uważany za najlepszy cieżki czołg 7 tieru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 12:49, Darkstar181 napisał:

Dopiero teraz ? Toć t29 jest uważany za najlepszy cieżki czołg 7 tieru :D


No wiem, ale zawsze miałem co innego do roboty. Ja i tak od groma linii "ciągnę", jak na to co gram. Jestem na etapie T1 i jest ok. Mam sporo fajnych maszyn do odkrycia jeszcze, ale ja mam taki fetysz, że lubię maszyny mało popularne i dziwne. Także te czołgi uważane za "najlepsze" niekoniecznie mnie pociągały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 12:48, Budo napisał:

Nephren-Ka---> ten arl ma problem w postaci weakspota na dachu... nigdy tego nie schowasz
i tam generalnie wszystko wchodzi, więc to pewnie będzie frustrujące. Ale słyszałem,
że po nim te amxy to już sama przyjemność :)


A popatrz na dach od E5: http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Poradniki/1266/862821890.jpg :D

Dnia 22.12.2014 o 12:48, Budo napisał:

Japończyków nie mam żadnych oprócz chi nu kaia i nie będę nic kupował na razie.


Ja chciałem zrobić, żeby mieć więcej czołgów(względnie w ogóle jakieś mieć, jeśli zaczynałby się od VI tieru) z drzewka do robienia jakiejś ewentualnej misji na expa. Jednak patrząc na to co się dzieje dałem sobie spokój i pewnie jeśli zrobią kiedyś taką misję to zwyczajnie jej nie wykonam(co pewnie byłoby możliwe, ale szkoda mi czasu i nerwów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 09:51, Nephren-Ka napisał:

Anyway, dzięki za wyjaśnienie, mimo tej ilości przytyków które razem z nim dostałem.^^


Mi nie chodziło o Twoją osobę tylko ogólnie o ten temat. Faktycznie może zbyt to personalnie napisałem więc przepraszam. Od pewnego czasu czytam sobie ten temat i doszedłem do wniosku że powinno się zmienić nazwę. Bardziej pasowało by "Hejt na World of Tanks". Przecież nikt nikogo nie zmusza w nią grać. Jest tyle innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 13:02, Nephren-Ka napisał:


Widzisz, E5 potrafi obracać wieżę między strzałami, żeby kryć garnek. Arl takiej sztuki nie wykona ;]
Poza tym na tierze 10 każdy ma tyle peny, żeby przebić, a nie każdy ma celność. Na 6 tierze z celnością jest lepiej jednak.

Dnia 22.12.2014 o 13:02, Nephren-Ka napisał:

Ja chciałem zrobić, żeby mieć więcej czołgów(względnie w ogóle jakieś mieć, jeśli zaczynałby
się od VI tieru) z drzewka do robienia jakiejś ewentualnej misji na expa. Jednak patrząc
na to co się dzieje dałem sobie spokój i pewnie jeśli zrobią kiedyś taką misję to zwyczajnie
jej nie wykonam(co pewnie byłoby możliwe, ale szkoda mi czasu i nerwów).


Z tego co wiem, to można kupować pojedyńcze linie do misji. Czyli np. nie dasz rady zrobić Niemców, to możesz sobie kupić i misja wykonana ^^

Paoro---> jeśli chodzi Ci o Achillesa, to zakładam, że gra podobna jak T67. Snajper z krzaków + pasywny spot. Mobilność wygląda nieźle, zasięg widzenia też, pancerz papierowy. Działo celne, szybkostrzelne z dobrą peną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 13:25, Budo napisał:

Widzisz, E5 potrafi obracać wieżę między strzałami, żeby kryć garnek. Arl takiej sztuki
nie wykona ;]
Poza tym na tierze 10 każdy ma tyle peny, żeby przebić, a nie każdy ma celność. Na 6
tierze z celnością jest lepiej jednak.


Wszystko racja(chociaż ARL-em też możesz się wiercić, co trochę pomaga), ale jednak ten garnek nieco irytuje(widzę po znajomym który stara się jeździć tym pojazdem).;p
Sam pojazd też raczej trudny w obsłudze, i bardziej med jak heavy. Dlatego też chyba nie będę rozwijał nic poza T32, raczej już linia rosyjska. Pamiętam że jak ostatnio grałem to kupiłem KW-4(na stocku dość tragiczny) i może kiedyś doczołgam się do IS-4(a przy okazji oszczędzę free expa na działo dla niego).

Dnia 22.12.2014 o 13:25, Budo napisał:

Z tego co wiem, to można kupować pojedyńcze linie do misji. Czyli np. nie dasz rady zrobić
Niemców, to możesz sobie kupić i misja wykonana ^^


Jedyna prawdziwa kasa jaką wydałem na WoT to pudełko(czy raczej kody z pudełka), gdzie było sporo golda(którego później zamieniłem na miejsca w garażu)i fajny czołg-zabawka(T2 Light Tank oidp). Poza tym wszelki free-gold, kody z CDA(które przeważnie udaje mi się wycyganić od osób które nie grają, a pismo kupują xD). Brat kiedyś na promo kupił sobie nieszczęsne(bo jakoś nie przepadam za tym pojazdem) SU-100Y, ale to też za kasę z telefonu której do niczego innego nie potrzebował. Więcej inwestować nie zamierzam, nie kocham tej gry aż tak.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW

Chyba w końcu ktoś z wystarczającą ilością IQ pojawił się w WG i w końcu po trzech latach jest mozliwość pinga na mapie, zaznaczania celu i używania skrótów komend pomimo bana na czat.

Jestem w szoku normalnie, chyba że to tylko jakieś niedopatrzenie SerBa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dla poglądu dla tych którzy nie wierzą, że moje marudzenie na zwierzyniec w Wocie ma jakieś realne podłoże.
Nawet nie dojechałem do jeziorka jadąc w stronę wzgórza, a już taki ładny wynik...

Co trzeci team coś takeigo własnie mam, a i też dopiero co dosiałem się na tak niski tier, bo ostatnie 5 dni grałem tylko VIII/X.

20141222192518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować