Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

/.../

Dzięki. No właśnie brak depresji mnie boli (dlatego robię angielskie medy i wieżowce amerykańskie), ale w maszynach typu t-43, wz-131 jakoś sobie radzę. Także chyba ogarnę :)
Wygląda więc, że zrobię wz-132 żeby się dostać do wz-120, a potem go sprzedam i zostawię wz-131.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jakieś rady co do gry T30? Myślałem, że po prototypie będzie lepiej, a tu tragedia- rzadko kiedy robię więcej niż 1k dmg (przeważnie 0-800), normalnie tragedia. Nie mogę nikogo przebić... wiem, że trzeba się map nauczyć i grać na wieżę, ale jakoś mi nie idzie. No i jaki sprzęt powiedzcie, póki co mam rammer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych amerykańskich TD, ale oczywiście z topowym działem.
W bitwach z chmarą medów czy TX trzymać się w drugiej linii chyba że widzi się iż wróg, to stado wiszących makaków na drzewach na A1.
W bitwach z powolnymi HT u wroga, cisnąć o ile ma się wsparcie teamu, bo reload 20 sekundowy nie pomoże nam w obronie dupska najczęściej, a pamiętać należy że kadłub to praktycznie papierowe T34.

Tedek na serio pokazuje pazur dopiero z topowym działem i załogą z co najmniej dwoma perkami.
Nawet E3 i E4 nie gra mi się tak miło jak T30.

Equip standard: Rammer, Laying Drive i wentylacja albo lornetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2014 o 16:53, meryphillia napisał:

Equip standard: Rammer, Laying Drive i wentylacja albo lornetka.


Z ciekawości... Nie da sie na T30 założyć vStab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, a i też nawet jakby się dało, to nie wiem po co
Tym działem jednak trzeba trochę przycelować, a nie liczyć na bonus od SerBa by podczas jazdy trafiać niczym rasowy baboon z 46WR...

A w temacie owych baboonów... chyba sobie daruję wbijanie tych pięciu winów dla 25g, bo mija się to z celem podczas święta, gdzie jeszcze dodatkowo x5 rzucili, by każdy najpodlejszy nawet makak wypełznął ze swojej jaskini i psuł gry innym. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2014 o 18:29, meryphillia napisał:

A w temacie owych baboonów... chyba sobie daruję wbijanie tych pięciu winów dla 25g,
bo mija się to z celem podczas święta, gdzie jeszcze dodatkowo x5 rzucili, by każdy najpodlejszy
nawet makak wypełznął ze swojej jaskini i psuł gry innym. :/


Chce Ci się w ogóle robić takie zadanie?
Dla mnie to jest całkiem niezły mały bonus dla kogoś, kto siedzi przy grze i jakby samo mu się wbije przy okazji. Ale specjalnie wchodzić, żeby nabić 25 golda, nieeeeeeee no, bez jaj.;p

Mogliby dać już te misje, które tak ładnie wyglądały na serwerze testowym, miałbym może jakąkolwiek motywację żeby coś pograć.
A korzystając z promo na różne rzeczy wyposażyłem sobie FCM z CDA odpowiednio, żeby każdy wiedział czego się po mnie spodziewać.:D

20141227091910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeca na to potrzeba tylko pięciu winów.
A że czasami, jak wczoraj potrzebowałem na to jakichś 25 bitew, to inna para kaloszy. :D
Ogólnie wbiłbym to raz dwa, ale uparłem się szkolić załogę na T92, a że arta zawsze na samym końcu z expem, to udało się nią tylko dwie bitwy wygrać z TOP10.

Ciekawe jak dzisiaj będzie szło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 09:29, meryphillia napisał:

Przeca na to potrzeba tylko pięciu winów.
A że czasami, jak wczoraj potrzebowałem na to jakichś 25 bitew, to inna para kaloszy.:D


Zakładając nawet hiper-optymistyczny scenariusz że potrzebowałbym na taką misję 5 bitew, i tak nagroda wydaje mi się lipna.;p 6 dni trzeba by to wbijać żeby zarobić na jedno miejsce w garażu na promo, marnie.
Bardziej to przydatne dla osób które przekładają od czasu do czasu moduły, co mi się raczej nie przydaje, i tak zawsze kupuję sobie nowe, stać mnie.xD

Dnia 27.12.2014 o 09:29, meryphillia napisał:

Ogólnie wbiłbym to raz dwa, ale uparłem się szkolić załogę na T92, a że arta zawsze na
samym końcu z expem, to udało się nią tylko dwie bitwy wygrać z TOP10.


Coś słabo strzelacie Panie.;p Jeden znajomek tym pogrywa i raczej częściej jak rzadziej wbija dobry dmg, a co za tym i niezły exp. Tylko że on jeszcze z tych, którzy całymi dniami siedzą przy grze, może przez to ma wrażenie lepszych wyników.

Terrible FCM zaliczył Ace''a w zremisowanej bitwie(szósta jaką nim zagrałem), można wyłączyć grę.
Zupełnie wyszedłem z wprawy jeśli chodzi o strzelanie, pudłuję tyle samo co trafię...:/

20141227094455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2014 o 18:29, meryphillia napisał:

Nie da się, a i też nawet jakby się dało, to nie wiem po co
Tym działem jednak trzeba trochę przycelować, a nie liczyć na bonus od SerBa by podczas
jazdy trafiać niczym rasowy baboon z 46WR...

vStab jest lepszy od EGLD pod każdym względem. Stacjonarnie, nie ruszając myszką, w ruchu. Kiedykolwiek. Nie ma takiej sytuacji w grze, gdzie EGLD jest lepsze od vStabów. Potwierdzone naukowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 09:44, Nephren-Ka napisał:

Bardziej to przydatne dla osób które przekładają od czasu do czasu moduły, co mi się
raczej nie przydaje, i tak zawsze kupuję sobie nowe, stać mnie.xD

OMG 51 milionów kredek? Jak? Dlaczego ja.. tyle nie mam... jak to robisz (pytam już któryś raz i nadal nie rozumiem).. mnie nie stać na nic, żeby coś kupic muszę sprzedać.. rozumiem, że w przeważającej części grasz na koncie standardowym.. ja też, ale grając dwukrotnie na IX, straciłem fortune, czyli ok. 2-3 mln na zakup nawet po promocji i potem pociski w ciągu ok. 150 bitew, także wysokie tiery nie dla mnie. Mam odkryte mnóstwo czołgów, ale nie mogę sobie nic kupić.. Jak zrobię IS-2 (dziś zbiłem gwiazdki za 10 tys. expa :D) i Tigera w ich miejsce kupuje kolejne VI i ogólnie będę grał tylko na V i VI na koncie standardowy, jak zarobie z 5 mln to może kupię np. AMX M4, 110 i E75, ale nie wcześniej, bo by grać to trzeba jeszcze to wszystko wyposażyć.

20141227120856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 13:39, Bartkula napisał:

Mam KV1 i kupiłem KV2, więc dlaczego KV1 nie zrobił się jako premium żeby szybciej rozwijać
załogę?


A wybadałeś KV-1S i T-150? Dopóki tego nie zrobisz KV-1 nie zyska statusu elitarnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 13:45, drblase napisał:

> Mam KV1 i kupiłem KV2, więc dlaczego KV1 nie zrobił się jako premium żeby szybciej
rozwijać
> załogę?

A wybadałeś KV-1S i T-150? Dopóki tego nie zrobisz KV-1 nie zyska statusu elitarnego.

Nie.. Myślałem, że wystarczy jeden z następnego tieru. No coż dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 13:39, Bartkula napisał:

Mam KV1 i kupiłem KV2, więc dlaczego KV1 nie zrobił się jako premium żeby szybciej rozwijać
załogę?

Nie ma tak, trzeba jeszcze zrobić KW1S i T150, nie może być za łatwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Streszczenie bitwy na Excelsiorze - mapa: Linia Zygfryda. Wrogowie - top VI tiery więc okej.

Pierwsza sytuacja: wyspotowanie Stuarta i dwa razy strzelam mu w bok. Żaden pocisk nawet nie przebił. (zaznaczam: ja - czołg cieżki V poziom; Stuart - lekki III poziom)

Druga sytuacja: Od boku zajeżdża mnie KV-85 i jednym strzałem zbija ze mnie prawie 500 dmg. Eeeee.. co ku*wa? Owszem - Excelsior nie ma pancerza z boku ale 500 dmg od ''85-tki to jakiś blady dowcip.

Trzecia sytuacja: Ponownie natykam się na wspomnianego wcześniej Stuarta. Z odległości około 30 metrów walę w jego przód - nie przebijam. On wali we mnie - przebija. JA nie przebijam 3 tieru natomiast on mnie już tak. Stuart próbuje uciec - strzelam mu w bok i zadaje obrażenia. Stuart ucieka dalej a ja ładuje mu w silnik, kąt duży ale powinien przebić. Ale nie - rykoszet.

Czwarta sytuacja: Wycofuje się i przy filarach próbuje się przyczaić na cokolwiek. I znów sławetny Kv-85. Ja widzę jego kawałek, on widzi mój kawałek. Ja nie przebijam, on mnie wysadza w powietrze (A biorąc pod uwagę kąty stał do mnie prawie że równolegle.)

Wniosek z tej historii powinien być krótki i ogólnie znany: kto kupuje Excelsiora jest zdrowo po**bany.

W ten czołg wchodzi niewiele mniej pocisków niż w TOGa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami dostajesz dwa strzały na raz i pojawia się wtedy dużo większa wartość uszkodzeń, a nam wydaje się że strzelał do nas jeden pojazd.
Stuart (w każdym razie na chińskim tak miałem) ma pochyły przedni pancerz pod dużym kątem i potrafi nawet KW1 odbić.
Po drugie: "SerB bless RNG". ;)

Excelsiora jeszcze nie testowałem, więc nie skomentuje oprócz tego że Twoje pretensje powinny być kierowane do RNG, a nie samego pojazdu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować