Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2015 o 23:47, Pierogi_z_Cukrem napisał:

> 13% szans na zwycięstwo - wygrana. Yay.
Podrzuć konfigurację xvm.


Zawsze biorę z oficjalnej strony: http://www.modxvm.com/en/download-xvm/

PS. Ustawienia do szans są na stronie xvm i trzeba je ręcznie aktywować, bo od jakiś 3 aktualizacji domyślnie są wyłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2015 o 09:38, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Nie ma szans. Co bym nie ustawiał to i tak zawsze pokaże mi standardowe znaczniki. poziomu
gracza według WN8 też nie rozpoznam.


Standardowe znaczniki to które? :D W tej paczce statsy wyświetlają się w skali 00-XX.

Od zawsze korzystałem z xvm tylko z oficjalnej strony. Kiedyś jeszcze modyfikowałem sobie pliki by mieć podgląd mapki na cały ekran, ale gdy przy każdej aktualizacji wgrywając nowego moda ustawienia mi się resetowały to odechciało mi się edytować te pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2015 o 10:30, Barnette napisał:

Standardowe znaczniki to które?

Takie jak na screenie 1. Wgrywam moda i nic, cały czas te same. Co ciekawe kiedy uploaduje moje ustawienia xvm na stronie to wyświetla się tak jak na creenie 2 a jakoś w grze tego nie mogę aktywować.

20150217112406

20150217112532

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2015 o 15:01, McFlash napisał:

Sprawdź czy dobrze zainstalowałeś xvm. Posprawdzaj nazwy folderów.

Inne pierdoły działają z tego moda a rating nie. Dlatego prosiłem o konfigurację aby porównać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2015 o 15:57, Pierogi_z_Cukrem napisał:

> Sprawdź czy dobrze zainstalowałeś xvm. Posprawdzaj nazwy folderów.
Inne pierdoły działają z tego moda a rating nie. Dlatego prosiłem o konfigurację aby
porównać ;)


A tu masz wszystko zaznaczone?

20150217160225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misja: zniszcz wrogi czołg cięższy wyższego poziomu niż ty (w MT).
Poza X mam tylko średni czołg V. Ok, więc gramy.

Około 10x z rzędy losuję maksymalnie V tier w bitwie. No paczcie jakie piękne MM. Nigdy mi się coś takiego jeszcze nie zdarzyło, by w tylu bitwach ani razu nie rzuciło na VI ani VII. Se zrobiłem misyjkę. ALT+ F4, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Masz dychę, ale nie masz nic niżej i jeszcze narzekasz? A gdzie miałeś mózg jak kasowałeś pojazdy? Ludzie, litości... dają kredyty za darmo, a ci jeszcze narzekają. Jak tak płaczesz, to weź odinstaluj, bo zły wg nie losuje tak, jak jaśnie pan ma ochotę. Albo jeszcze inna rada- weź sobie skasuj misje i graj, jakby ich nie było- powinieneś być zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2015 o 23:18, Budo napisał:

/.../

Masz dychę, ale nie masz nic niżej i jeszcze narzekasz? A gdzie miałeś mózg jak kasowałeś
pojazdy? Ludzie, litości... dają kredyty za darmo, a ci jeszcze narzekają. Jak tak płaczesz,
to weź odinstaluj, bo zły wg nie losuje tak, jak jaśnie pan ma ochotę. Albo jeszcze inna
rada- weź sobie skasuj misje i graj, jakby ich nie było- powinieneś być zadowolony.

Mi się wydaje, że Barnette chciał ukazać, śmieszność sytuacji, normalnie jak chcesz grać na topce to cię nie wyrzuci, ale jak akurat misje robisz, to 10x rzędu będziesz na topce xD ironia losu, o ile można w przypadku WoTa mówić o losowaniach z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złośliwość losowań w przypadku misji jest okropna ;) Misja: Zabij dwie artylerie - nie ma artylerii. Misja: Zabij dwa czołgi poziom wyżej - losuje ''idealnie'' dla nas - jesteśmy na topce :D
Najlepsze są misje z podpaleniem - strzelasz i liczysz, że w końcu to wpadnie.
Ale to i tak pewnie wszystko polega na tym, że po prostu na siłę chcemy to zrobić i dlatego zauważamy te losowania. Inaczej by nas tak to nie irytowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty weź lepiej uruchom swój mózg, bo widzę, że z myśleniem masz duże problemy.

Rozumiesz, że niemożliwe jest by coś zdjąć, gdyż nie losuje mi w ogóle pojazdów o poziom wyższych? Za trudne do kapnięcia, bywa.

I oczywiście - jakże czesto zdarza się, że dostajesz 10 lub więcej bitew będąc top tierem. Z RZĘDU.

Jak masz pisać takie pierdoły to lepiej nie pisać nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak, 10 gier z rzędu na topie. Na bank. Znikające kule. Matchmaking zrobiony pod udupianie dobrych graczy. WG zrobiło zamach na wtc. Czołgiem wlecieli w wieżowce.
Ludzie na serio, ogarnijcie się, bo żal czytać. Nawet jeśli miałeś te 10 gier na topie (w co nie wierzę)- to się ciesz. Dobry mm, okazja na zrobienie expa i dobrych wyników. Nikt Ci nie trzyma pistoletu przy głowie każąc robić misję, si? Więc przestań się stresować i po prostu sobie graj. Ludzie na serio zapominają, że to tylko gra, gdzie jeździsz wirtualnymi czołgami. Po co te frustracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 09:48, Budo napisał:

Tak, 10 gier z rzędu na topie. Na bank.


Nie, robię sobie jaja, bo mi się nudzi. Masz problem, pęka ci żyłka - nie komentuj. Ja po prostu stwierdzam fakty, a wczorajszym było to, że przez godzinę nie byłem w stanie wykonać misji, tylko przez MM. Czy snuję jakieś teorie? No chyba nie.

Ale widzę, że dla niektórych większym problemem jest to, że w ogóle raczyłem napisać, jak to mnie lipnie (i jak na złość) losowało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 11:52, Barnette napisał:

Ale widzę, że dla niektórych większym problemem jest to, że w ogóle raczyłem napisać,
jak to mnie lipnie (i jak na złość) losowało. :D


Bo wylewać żale na tą mierną gierkę też trzeba umieć, prezentując je z wdziękiem buldożera toczącego się z górki z pijanym i śpiącym w kabinie kierowcą... że tak skromnie zauważę. ]:>

A misje mają przeca jak na razie nieograniczony czas, więc gdzie się tak spieszyć i bulwersować jeszcze o niewykonalność, jak i tak w większości przypadków opierają się na rng i głupim farcie, a nie jakichś umiejetnościach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja życiówka jeśli chodzi o dmg chyba- wreszcie zrobiłem ostatnią misję dla ciężkich czołgów na Stuga. Maszyna to IS-3, było ciężko- zadałem ponad 5k, odbiłem 2600, przyjąłem ok 1k. Straaasznie ciężki orzech do zgryzienia bez odpowiednich czołgów. Na szczęście w tamtej grze miałem odpowiednią pozycję, a poza wrogim IS''em-3 to moi przeciwnicy nie grzeszyli skillem.

20150218143813

20150218143823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować