Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Widzę, że prócz grupy narzekającej na bezmózgie małpy wytworzyła się grupa narzekających na ww. :).

Miałem wrzucić screeny jakie to mi się w ostatnim tygodniu bez przerwy teamy trafiają (np. ja w T29 2,8k dmg a nastepny w teamie ledwo przekracza 400 ...), ale przed chwilą mi się trafiła niezła bitwa. Po początkowych kłopotach ogarnąłem chyba grę T110E5 i to naprawdę świetny czołg :). Wynik może nie należy do najbardziej epickich, ale łątwo nie było, a pierwszy Ace na jedynej swojej X cieszy :).

Teraz zrobić tylko te przeklęte 4k spota z wyróznieniem i będzie stug. Yay ... .

20150218155543

20150218155555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie twojego screena i od razu w oczy rzuciła mi się ta czerwona świetlówka na banerze garażowym. Myślałem, że to miecz świetlny. Jak dobrze, że moja nocna pustynia szybko wróciła do mnie, bo WG przegięło z tym garażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 17:09, McFlash napisał:

Odpaliłem sobie twojego screena i od razu w oczy rzuciła mi się ta czerwona świetlówka
na banerze garażowym. Myślałem, że to miecz świetlny. Jak dobrze, że moja nocna pustynia
szybko wróciła do mnie, bo WG przegięło z tym garażem.


Też mnie troche aktualny wygląd garażu irytuje, ale że ostatnio jak raz czy dwa chciałem ręcznie garaż zmieniać to mi się coś z modami kopało. Więc aktualnie, chcąc nie chcąc, biorę co WG daje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ok ludziska, zbliżam się nieuchronnie do nowych zakupów- problem jest taki, że kredytów nima, a tu trzy dziewiątki do kupienia. Wobec tego potrzebuję rady- co radzicie kupić w pierwszej kolejności? Is-8, AMX 50 120, VK 45.02B? Wszystkimi tymi ósemkami gra mi się przyjemnie, AMX 50 100 trochę odstaje na minus, ale i tak lubię tę maszynę. Doradźcie czym się będzie najprzyjemniej grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 16:59, Budo napisał:


Ok ludziska, zbliżam się nieuchronnie do nowych zakupów (...) Doradźcie
czym się będzie najprzyjemniej grało.


VK i jedziesz z koksem. Czołg idealny do trolowania, bo pancerz lepszy niż 3/4 X tierów i warto przed wycofaniem zrobić sobie masterke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A dadzą mi za darmo minimausa potem? Nie wiem jak zazwyczaj wg robi, to byłby pierwszy przypadek w mojej karierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 18:53, Budo napisał:

/.../

A dadzą mi za darmo minimausa potem? Nie wiem jak zazwyczaj wg robi, to byłby pierwszy
przypadek w mojej karierze.

Zamienią ci Vk na minimausa, jak będziesz miał ją w garażu oczywiście. VK czołg dla nooba, w pozytywnym znaczeniu tego określenia. Jedziesz na pocyzję (wolno) i potem odbijasz niemal wszystko co w ciebie leci. Uważając bardziej na garnek na górze niż na dolna płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 18:53, Budo napisał:

A dadzą mi za darmo minimausa potem? Nie wiem jak zazwyczaj wg robi, to byłby pierwszy
przypadek w mojej karierze.


Z tych trzech które podałeś mam VK i IS-a. Odpowiedź może być tylko jedna - VK.
Nie wiem tylko czy nowy będzie też tak dobry. Zamiana oczywiście będzie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszka która stanie się nowym IX tierem wg wstępnych statystyk będzie jeszcze lepsza niż Maus. Coś pokroju E100 na IX tierze :)

Zazdroszczę tylu otwartych z sukcesami linii, bo dopiero się doczłapałem do T30 ale E4 nie planuję robić na gwałt. Mam też wreszcie IS3 i ponad połowę drogi do T49 :( Plus ostatnio zaszalałem i robię 2 linie baboczków licząc, że niedługo moim KV2 odkryję też i linie ZSRR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 22:31, alexiej napisał:

Zazdroszczę tylu otwartych z sukcesami linii


Nie wiem czy jest czego zazdrościć, bo dochodzisz do dziewiątego tieru, a tu nie ma kasy.

Robię obecnie- lekkie chińskie, lekkie niemieckie, ciężkie francuskie, ciężkie niemieckie, ciężkie rosyjskie, ciężkie amerykańskie, medy brytyjskie, tdki brytyjskie (nowa linia), tdki rosyjskie, tdki amerykańskie, artę ruską, medy ruskie i pewnie jeszcze czegoś zapomniałem. W większości wypadków jestem na poziomie 8-9. Bez dobrych zarabiarek raczej nie miałbym szans tego ciągnąć. Ciężko jest kupować nowe maszyny, a jeszcze gorzej żeby na nie montować odpowiedni sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 00:41, Budo napisał:

Nie wiem czy jest czego zazdrościć, bo dochodzisz do dziewiątego tieru, a tu nie ma kasy.


He he, znam to z autopsji. Ale sposób też jest - rzucić do walki wszelkie prem tanki jakie się posiada i przez kilka dni z zaciśniętymi zębami cisnąć tylko nimi. Potem rzut oka na stan konta i okazuje się że kasy wystarczy już na coś niecoś nowego.ヅ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 01:11, Budo napisał:

Jakbym miał tyle czasu na grę co 10 lat temu, to czemu nie xD


''Panie Ferdku, czas...czas to jest pojęcie względne.''

Po mojemu to WoT jest grą która zasadniczo wymaga sporo czasu(patrząc po tym ile wymagane jest expa do zdobycia wysoko tierowych pojazdów). Jak nie ma jak cisnąć w dużych sesjach, to można też i robić małe przez cały miesiąc(na ten przykład) i też się zarobi. Najważniejsze to nie patrzeć na to ile tej kasy zarabia się przez te godzinę/półtorej dziennie, a przez cały okres zbierania.
Mam podobny zwyczaj ciągnięcia kilku linii naraz i przerażające wydawały się zakupy kolejnych pojazdów, ale stosując metodę ''gram tylko świetnie zarabiającymi pojazdami przez x czasu nie patrząc w ogóle na stan konta'' jakoś to idzie.ヅ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 00:59, Budo napisał:

Ładny wynik, niecodziennie się takie coś zdarza. A ten Jgdpnz dał się tak bić?


Na E5 to całkiem niezły wynik, ale znacznie lepsze się widziało ;). Tym niemniej biorę takie w ciemno :P.
Byłem na lekkim wzniesieniu więc spokojnie w dach Jageru biłem, a on przy moim peek-a-boo pudłował, a potem jak go obskoczyli jeszcze z dwóch stron nie mógł się zdecydować. Dobrze, że szybko padł bo to był ich najlepszy gracz- ponad 2k WN8.

Na IS3 też niecodzienny wynik wykręciłeś, więc graty :).

PS. Ja tam też mam sporo linii otwartych, ale straciłem jakoś chęć do grindu i jestem na tierach V-VII. E75 i T54 mi się w ogóle z garażu nie chce ruszać... . Wszystko chyba przez te misje, zwłaszcza że została mi ostatnia na LT z wyróżnieniem do stuga :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto mój najnowszy nabytek, kupiony po promocji :)

110 podobno najlepsza VIII jeden na jeden, na razie na stocku, aledrugie działo i silnik mam, więc pozostaną gąski, wieża i najelpsze działo do zrobienia. Zobaczyły jak się będzie grało :) W tej chwili mam do grania E75, T54, 110, Rudego i Churchila. Z garażu poszedł Hummel którego skończyłem, trochę uciułałem i jest! Będzie czym jeździć na twierdzach VIII :) Jeszcze tak dużo wysokotierowych czołgów to nie miałem :P zobaczym jak długo będzie mi się udawało zarobić na ich ammo..

20150228191518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2015 o 19:16, Paoro napisał:

/cut

110 jest strasznie niedocenioną maszyną ale moim zdaniem dużo lepszą niż IS3. Co prawda stockowo dość bolesna bo dużo wpuszcza dachem wieży i jednak ta 122mm nie domaga. Ale za to na stocku wymiata, naprawdę ciężko ją rozłupać tym bardziej że dość często i boleśnie oddaje :P I jak chcesz szybko podreperować finanse polecam zrobienie kilku misji - bardzo szybko pozwalaja zarobić trochę drobnych na waciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2015 o 20:10, Tomoya-kun napisał:

> /cut
110 jest strasznie niedocenioną maszyną ale moim zdaniem dużo lepszą niż IS3. Co prawda
stockowo dość bolesna bo dużo wpuszcza dachem wieży i jednak ta 122mm nie domaga. Ale
za to na stocku wymiata, naprawdę ciężko ją rozłupać tym bardziej że dość często i boleśnie
oddaje :P I jak chcesz szybko podreperować finanse polecam zrobienie kilku misji - bardzo
szybko pozwalaja zarobić trochę drobnych na waciki.

To mnie teraz zdrowo rozbawiłeś, mówisz misje i zarobie na waciki.. hmm jest gorzej, ponieważ ugrzązłem na ostatniej misji TD, 10 lt i 13 arty. W tej chwili nie mam ich na stanie, ale nawet jak miałem amx 12t i hummel nieszło zrobić tych misji. Reszta na medy i HT, TD z wyróżnieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2015 o 20:10, Tomoya-kun napisał:

ciach


Dodam tylko, że na bierząco sprzedaje jakieś tam pakiety naprawcze, stare moduły itp. tak to wygląda grasz prawie 3 lata i wzamian nie stać cie na ammo do czołgu VIII tieru xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować