Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Po pół miesiąca przypomniał mi się WoT i z racji kolejnego wolnego dnia od pracy postanowiłem to uruchomić (oczywiście po 4 godzinach instalacji patcha).

Out.

Jedynie dominacja mi się spodobała. Bardzo fajny tryb o ile będzie dostępny kiedyś tam dla wszystkich pojazdów dostępnych w garażu.

20150604163242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 16:33, UnionPacific napisał:

Po pół miesiąca przypomniał mi się WoT i z racji kolejnego wolnego dnia od pracy postanowiłem
to uruchomić (oczywiście po 4 godzinach instalacji patcha).

Out.

Patrząc po twoim doświadczeniu w bitwach to raczej za wiele nie zrobiłeś. Więc sam się w pierś powinieneś uderzyć zanim od innych zaczniesz wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 20:30, UnionPacific napisał:

To też prawda. Z paru powodów: moje zezy, zła taktyka, ping. :)


Musimy znaleźć jakiś sposób komunikacji żeby móc się zgadać kiedy masz ochotę trochę się powkurzać przy tankach :). We dwóch/trzech zawsze lepiej idzie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak weekend z czołgami. Żadnego fajnego eventa nie ma a wysyp pomidorowych małp taki, że głowa boli. Jeśli człowiek chce cokolwiek wygrać to musi się zes... znaczy skichać. Najlepsze przykłady na screenach:

20150613134842

20150613134857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 13:49, drblase napisał:

Nie ma to jak weekend z czołgami. Żadnego fajnego eventa nie ma a wysyp pomidorowych
małp taki, że głowa boli. Jeśli człowiek chce cokolwiek wygrać to musi się zes... znaczy
skichać. Najlepsze przykłady na screenach:

E tam ja tam mam dziś całkiem dobre statystyki sesji :)
Zwycięstw/Bitew: 12 (15) (80.0%)
Efektywność/WN8: 1 886 (96) 2 711 (93)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 16:36, Paoro napisał:

/cut/


W końcu jakiś udany dzień się musi trafić :P.

Cóż w moim przypadku próby wbicia asa na M3 Lee (nikt mi nie wmówi, że ten badziew się do czegoś nadaje, a jak ktoś twierdzi inaczej to się nie zna :)) i nauka pasywnego spota (kusi żeby zacząć strzelać oj kusi) równa się 7/14 i 2k wn8 :/. Na plus jedynie mały progress w mojej bardzo indywidualnej misji- as na tierze II w linii E5 (yay...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Defeat...

Powinni do tych "porad" wyświetlających się przy wczytywaniu mapy dodać najważniejszą:
"Jeśli masz zamiar jechać jedną stroną razem z resztą pawianów, najlepiej odinstaluj wota szybciutko".

Ciekawe ile porażek w podobny sposób te ameby potrzebują, by w końcu ogarnąć że jednak coś jest nie tak...

20150615090546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak sądzicie, kody na JagdTigera 8.8(plus 1250 golda i 7 dni premium) które pojawiły się na Allegro po 70-80zł mogą powodować jakieś problemy? Niby to z oficjalnej dystrybucji(domyślnie dodawane do jakiś podzespołów komputerowych), ale nie wiem ile w tym tak do końca prawdy.
Bo perspektywa jest dość kusząca, zwłaszcza że drugi taki kod daje zwrot złota za wspomniany pojazd i można sobie kupić jakąś inną VIII premium znacznie poniżej jej realnego kosztu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 12:50, duzy_paczek napisał:

Hmm, jak sądzicie, kody na JagdTigera 8.8(plus 1250 golda i 7 dni premium) które pojawiły
się na Allegro po 70-80zł mogą powodować jakieś problemy?


Jeśli nikt w komentarzach po zakupie nie stwierdził, że kod nie działa to będzie dobrze :).

Dnia 27.06.2015 o 12:50, duzy_paczek napisał:

Niby to z oficjalnej dystrybucji(domyślnie dodawane do jakiś podzespołów komputerowych), ale nie wiem ile w
tym tak do końca prawdy. Bo perspektywa jest dość kusząca, zwłaszcza że drugi taki kod daje zwrot złota za
wspomniany pojazd i można sobie kupić jakąś inną VIII premium znacznie poniżej jej realnego kosztu.


Tak, to wszystko z kodów Intela (trzeba je aktywować na odpowiedniej stronie do 30 czerwca żeby otrzymać kody wota i na kilka innych gier- stąd taki wysyp tych kodów w tej chwili). Sam tydzień temu kupiłem dwa kody po 40zł każdy i żałuję jedynie odsprzedania za taki sam bezcen drugiego kodu kumplowi :). Ledwo co Jtigera ruszyłem z garażu, ale wydaje się zacną zarabiarką- sporo kredek za bitwy + niewielki koszt naprawy połączony z pestkami kosztującymi grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ban jest nieodwołalny, a następnym razem pójdzie wieczny. Do tego EU WG stuff nie ma najmniejszego wpływu na support, który robi co chce. Troska o klienta przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 21:47, meryphillia napisał:

WG.
Working as intended. ]:>


No, ja znam takich graczy. Super niewinni, a tu nagle się okazuje, że kilka modów nie do końca zgodnych z wytycznymi, ale oni są krystalicznie czyści. Kolo pisze, że gra cw, ale nie używa modów. Ta, jasne.

A ja właśnie wróciłem z Tankfestu, niezła impreza i maaaaasa kultowych czołgów. Tog w realu jeszcze bardziej pokraczny niż w grze. Był też wujek Jingles i QB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca "wszystkie mody legalne" jak to kwiczały nawiedzone unicumy, co bez tych cheatów mieliby po 1500WN pewnikiem...

Tankfest w Bovington był?
Zajefajna miejscówka.
Jeśli na dłużej w UK jesteś i nie obadałeś jeszcze, to polecam muzeum RAFu w Duxford (Blackbird na żywca jest kozacki!).
O oczywistościach w postaci Londyńskich Imperial War Musem i RAFu nie muszę chyba pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 22:52, Budo napisał:

No, ja znam takich graczy. Super niewinni, a tu nagle się okazuje, że kilka modów nie
do końca zgodnych z wytycznymi, ale oni są krystalicznie czyści. Kolo pisze, że gra cw,
ale nie używa modów. Ta, jasne.


Teraz sprawa dotyczy głównie afkowania/botowania. Teraz wszyscy męczą wujka Google o bota robiącego ciągle 2000+ WN8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 23:42, McFlash napisał:

Teraz sprawa dotyczy głównie afkowania/botowania. Teraz wszyscy męczą wujka Google o
bota robiącego ciągle 2000+ WN8.


Ta.
Elektryk i zauberer11 przytakują znacząco małpimi główkami gnając w dzikim szale na A1, by im stałych pozycji nie zajeli podobne im człekokształtne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 23:26, meryphillia napisał:

Tankfest w Bovington był?
Zajefajna miejscówka.


Si, Bovington.

Dnia 27.06.2015 o 23:26, meryphillia napisał:

Jeśli na dłużej w UK jesteś i nie obadałeś jeszcze, to polecam muzeum RAFu w Duxford
(Blackbird na żywca jest kozacki!).
O oczywistościach w postaci Londyńskich Imperial War Musem i RAFu nie muszę chyba pisać.


Imperial War Museum i jeszcze kilka innych takich miejsc muszę obskoczyć w tym roku. Mieszkam w anglii 3 lata ponad, a jeszcze nie byłem :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować