Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Jeżeli w bitwie zdobywasz 1000 expa, to każdy z załogantów z osobna dostaje tyle samo pod warunkiem, że przeżył do końca bitwy. Jest także przyśpieszone szkolenie dla elitarnych czołgów i wówczas czołgista z najmniejszą ilością expa dostanie swój standardowy przydział oraz exp równy temu z bitwy (w tym przypadku byłoby to 2000).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2016 o 17:38, McFlash napisał:

Jeżeli w bitwie zdobywasz 1000 expa, to każdy z załogantów z osobna dostaje tyle samo
pod warunkiem, że przeżył do końca bitwy. Jest także przyśpieszone szkolenie dla elitarnych
czołgów i wówczas czołgista z najmniejszą ilością expa dostanie swój standardowy przydział
oraz exp równy temu z bitwy (w tym przypadku byłoby to 2000).


No dobra, a da się jakoś podejrzeć kto ile ma? Do tej pory na czołgu podstawowym zrobiłem tylko jedną rangę wyżej i co kilkanaście bitew w podsumowaniu wyskakuje mi "załoga zdobyła doświadczenie". W takim tempie to zrobię pewnie z 1000 bitew zanim zdobędę jakąś wyższą rangę na tym czołgu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2016 o 17:56, maniekk napisał:

No dobra, a da się jakoś podejrzeć kto ile ma? Do tej pory na czołgu podstawowym zrobiłem
tylko jedną rangę wyżej i co kilkanaście bitew w podsumowaniu wyskakuje mi "załoga zdobyła
doświadczenie". W takim tempie to zrobię pewnie z 1000 bitew zanim zdobędę jakąś wyższą
rangę na tym czołgu ;)


Bez modów nie można zobaczyć pełnej puli expa zdobytej przez załoganta. Naciśnij prawym przyciskiem myszy, żeby wejść w kartę czołgisty. Po prawej stronie będziesz miał podany exp potrzebny do zdobycia kolejnego punktu procentowego umiejętności. Jeżeli chcesz wyliczyć sobie ile potrzeba expa na kolejne poziomy, to sprawdź tutaj http://www.planetwot.com/Crewxp/
Ogólnie ten system jest morderczy, ponieważ nabicie od 0% do 100% wymaga dwa razy więcej doświadczenia niż poziom niżej. W ten sposób pierwszy perk to 210,064 expa, drugi 420,128, trzeci 840,255 i tak dalej. Na szczęście bonusy za pierwszą wygraną wliczają się do expa załogi, a dosyć często są premie dla tego rodzaju doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2/1/2018 o 18:02, Bubu11 napisał:

Witam mam problem.

Pobrałem WOT wszystkie aktualizacje zrobione odpalam graj i nic się nie dzieje ..

Co dokładnie się dzieje? jakiś proces się pojawia? cokolwiek pomagające namierzyć problem? jak wygląda to w trybie awaryjnym? czy reinstal pomaga? masz jakieś starsze mody jeśli tak usuń je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To od ostatniego posta, nadeszła jedna z największych rewolucji w historii WoT. Tym razem o dziwo nie zajęło to lat - po 1 mapie na patch i całość co jak co ale wygląda świetnie (tylko szkoda że technicznie działa różnie)

 

Tym razem o dziwo nie zajęło to lat - po 1 mapie na patch i całość co jak co ale wygląda świetnie (tylko szkoda że technicznie działa różnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2018 o 21:48, Tomoya-kun napisał:

To od ostatniego posta, nadeszła jedna z największych rewolucji w historii WoT. Tym razem o dziwo nie zajęło to lat - po 1 mapie na patch i całość co jak co ale wygląda świetnie (tylko szkoda że technicznie działa różnie)

Tym razem o dziwo nie zajęło to lat - po 1 mapie na patch i całość co jak co ale wygląda świetnie (tylko szkoda że technicznie działa różnie)

Chciałem zapytać czy wraz z wejściem patcha 1.0 staty graczy zostały wyzerowane?

Kolejne pytanie, jakiś czas temu stare community się przeniosło w pewne miejsce, niedawno chciałem tam zajrzeć, ale forum to już nie działa, wiadomo gdzie obecnie przeniosło się stare community? Chciałbym je odszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Wocie staty były wyzerowane globalnie tylko i wyłącznie przy przejściu z open bety.
Jeśli pytając o community masz na myśli ludzi stąd, to siedzimy na discordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować