Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Ja wysłałem i w godzinę chyba później miałem już zaproszenie. No chyba, że akurat był jakiś promołszyn na ich stronie specjalny, szczerze nie pamiętam, więc nie będę się kłócił.

Jakby co, to dzisiejszej nocy nieco pogram, wiec jakby ktoś chciał plutonik, to odzywać się śmiało. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 22:01, meryphillia napisał:

Ja wysłałem i w godzinę chyba później miałem już zaproszenie. No chyba, że akurat był
jakiś promołszyn na ich stronie specjalny, szczerze nie pamiętam, więc nie będę się kłócił.

Jakby co, to dzisiejszej nocy nieco pogram, wiec jakby ktoś chciał plutonik, to odzywać
się śmiało. ;]


Dobra, dostałem :D Już pobieram klienta. Jakieś rady na początek ?? Ogólnie to na punkcie broni pancernej z okresu 2 WŚ to mam fioła. A już w szczególności niemieckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2011 o 14:36, Kerigun napisał:


Dobra, dostałem :D Już pobieram klienta. Jakieś rady na początek ?? Ogólnie to na punkcie
broni pancernej z okresu 2 WŚ to mam fioła. A już w szczególności niemieckiej.


Sam gram dopiero kilka dni, z własnego doświadczenia wiem że krycie się po krzakach znacznie wydłuża czas życia, nie pchaj się na otwarty teren tylko laskami albo między budynkami się poruszaj, staraj się strzelać w boczny i tylny pancerz przeciwnika.


Tylko wyszukiwarka bitew mnie coś nie lubi i nawet jak kupię nowy czołg to wsadza mnie przeciwko sporo lepszym( ostatnio ciągle ląduję moim panzerem III ausf A na przeciwko panzer IV, t-34 i KV)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam kilka pytań. Chce grać tylko niemiecką bronią pancerną. Coś się stanie jak sprzedam początkowe czołgi (rosyjski i amerykański). Czy załoga zniknie czy jak ?? Czy załogę można bezpowrotnie stracić ?? I jak mam ten traktor na początku to warto w niego coś zainwestować czy lepiej zbierać na Panzera ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie, to ciężki kawał chleba.
Z początkowych, to dopiero na PzIV zarabia się przyzwoicie z racji niskich kosztów eksploatacji (naprawy i amunicja). Zarabia się na tyle dobrze, że posiadając Panterę i tak zarabiam kasę i doświadczenie dla Pantery (zamieniam później na free exp za golda) walcząc PzIV.
Ponoć ruskie tanki są dobre jeśli chodzi o te ciężkie. Co prawda na KingTiger i Ausf B idzie zarobić, ale nawet ich użytkownicy bardziej sobie chwalą Is-3 czy Is-4 gdy mają do niego także dostęp.

Ja zniesmaczony Pantera teraz zbieram kredyty na VK3601H w drodze ku Tygrysowi i później kolejnym ciężkim behemotom.

Z rad dla początkującego, to najistotniejsze, to trzymać się z innymi w kupie, najlepiej jadąc za kimś cięższym i ostrzeliwując wszystko co się rusza. W średnich lekkich warto już zacząć zaopatrywać się w moduł naprawczy i gąśnicę, w średnich to już "must have" ratujący często dupę z kłopotów. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie powolutku dorobiłem się PzIII. Za niedługo PzIV. Ale wcale źle nie jest. Grając dwoma traktorkami kasa i xp leci w miarę spokojnie. Gram mało, bo około godziny dziennie, ale da się.

Co do lekkich, to raczej radio i robić za zwiadowcę.

No i nie zapominajmy o treningu załogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co lekkim czołgiem w wysoko poziomowej walce czaić się po krzakach. Poczekać minutkę i zwiad.

Aktualnie gram Ferdinadem. Z kasą wychodzę mniej więcej na zero. Czasami trochę na plus.

Przede wszystkim - razem. To naprawdę daje efekty. Średnie zawsze osłaniają boki ciężkich i niszczycieli. Lekkim - zwiad. Staraj się wypatrzyć skąd mniej więcej strzela wroga artyleria i ustawiać się tak, żeby na drodze były przeszkody. Zestaw naprawczy, mała apteczka i ręczne gaśnice są przydatne. Później jak napisane było u góry, jest to must have.

Kerigun
- jak najszybciej staraj się zdobyć czołg VI poziom i w górę. Nie ma co się w niskopoziomowych walkach rozbijać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kerigun - jak najszybciej staraj się zdobyć czołg VI poziom i w górę. Nie ma co się w niskopoziomowych walkach rozbijać. ;)
E, walki niskiego tieru są najlepsze. Nie ma to co się rozbijać T-46 lub Marderem II ;] W wysokich tierach niekiedy za bardzo się frustruję, ze względu na to, że potrafię stać moim ISU z 100% camping i siatką w krzakach i nie widzieć Maus''a który jest 20m przede mną. A on mnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwie dlaczego czołgów wroga nie mogę zniszczyć, PzKpfW II z najlepszym działkiem i nic nie mogę ustrzelić :D Myślałem że najlepiej na zoomie strzelać. Dopiero jak bez zoomu zacząłem to o dziwno trafiałem :D Przy zoomie lufa tak podskakiwała że księżyc mogłem ustrzelić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One nie mają i tak żadnej wartości, z wyjątkiem dokupionego sprzętu. Sprzedać. Załoga zostanie jeżeli przeniesiesz ją do koszar, ale na tym etapie to całkowicie nieprzydatne (przeszkolenie na inny sprzęt kosztuje pewną część expa załogi, a teraz będziesz na tyle szybko zmieniał że nic z niego nie zostaje. Poza tym kiedy już zarobisz trochę to wykupisz już przeszkoloną załogę.

Jedna uwaga - rozwijaj maks 2-3 czołgi, gdyż kiedy będziesz rozwijał więcej w efekcie nic nie rozwiniesz, zwłaszcza na wyższych poziomach. Radze też skupić się na czołgach, a artylerię i niszczyciele ewentualnie na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 21:02, Luk_Der_Ritter napisał:

Jedna uwaga - rozwijaj maks 2-3 czołgi, gdyż kiedy będziesz rozwijał więcej w efekcie
nic nie rozwiniesz, zwłaszcza na wyższych poziomach. Radze też skupić się na czołgach,
a artylerię i niszczyciele ewentualnie na dodatek.


Mam Panzera II już ulepszonego na maxa prawie i nim będę wojował :D Nic tylko zbierać na Pz III, tylko strasznie drogi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee... 2-3 czołgi? Obecnie rozwijam ISU-152, SU-14, IS-4, PzIII, StuG III. Niedawno skończyłem rozwijać M26 Pershing ;] Na spokojnie idzie się ze wszystkim rozwijać. Zwłaszcza na wysokich tierach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w pewnym momencie miałem 15 pojazdów.
Sprzedałem większość wartościowych, by szybko kupić Panterę. Niestety odgryzło się to teraz na mnie, bo sprzedałem wtedy też VK3001H i tym samym straciłem szybką (w miarę) szanse pozyskania Tygrysa. Teraz wydałem 700k na VK3601H i już widzę problem, bo strasznie wolno przeładowuje tę 88''ke, a skuteczności też zbyt wysokiej nie ma na tiery na jakie trafia. No, ale nic trzeba dalej grindować... ;P Do Tygrysa zostało jeszcze 31k expa i niecałe 800k kredytów. ;P

Walki małym loltraktorami są na tyle sympatyczne, że nadal mam samego Loltraktora, MS-1 i T1, a także kilka następnych leszczy po nich, jak T2, BT2 i PzKpfw II i czasami dla relaksu sobie nimi pocinam. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załogę można "stracić" tylko ją odsyłając lub sprzedając pojazd. W walce giną, ale zawsze po walce mamy ich znowu dostępnych.
Zarabiać najlepiej uszkadzając czołgi i zdobywając specjalne odznaczenia:
http://game.worldoftanks.com/achievements za określone warunki spełnione podczas bitwy.
No i małymi czołgami nie ma zbytnio czego zarabiać. W przypadku niemieckich, sensowny kesz pojawia się dopiero przy PzIV, gdzie nawet za słabą i przegraną walkę można na plus skończyć z kilkoma tysiącami kredytów.

A VK3601H nie jest taki słaby, jak się odpowiednio kryć. :D --->

20110104213613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować