Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Tajemniczy rok 2012, czyżby zagłada ludzkości?

1605 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2007 o 17:57, szweider napisał:

Ja nie wierzę w koniec świata.A jak będzie,to będe siedzieć w domu i...grać na kompie:P


Nie mogę się powstrzymać... Sorry za offtop... Ale szweider mam nadzieję że do 2012 zrozumiesz że komputer to nie wszystko... Napisałeś to tak jakbyś siedział ciągle przed pc i grał...

Koniec offtopa

Co do 2012? Hmm Jakoś w to niewierze... Nie można wierzyć ślepo w coś takiego... Mamy się martwić czymś co może być za 5 lat a nie wiadomo czy jutro nie umrzesz... Jest wiele dowodów że to ma się stać jednak... Dla mnie dowodem głównym będzie okres kiedy te wszystkie przepowiednie zaczną się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że komp to nie wszystko,tylko żartowałem:)

Ja się jakoś tym wszystkim nie przejmuję-straszą,straszą,a potem...nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2047 rok zalania Holandii,haha, no to już nie mamy końca świata? Niech się zdecydują, bo jak może się coś dziać po 2012 roku, skoro wtedy będzie koniec świata :D No to nieźle pracują chłopaki, jutro może znów coś usłyszy- my...Tak to już jest:P
Raczej nie obędzie się bez masowych samobójstw w 2012 roku, jakby to coś zmieniło:P
A do 9898 roku napewno będzie i 100 innych dat, ale w końcu pewnie jedna z nich się spełni...Kosmici [NIE, NIE MARSJANIE:P] może kiedyś zawładną naszą planetą lub ją zniszczą...Przynajmiej ja myślę, że istnieją.Trzeba też wziąć pod uwagę, że wszechświat jest tak ogromny, że my nie jesteśmy w stanie tego pojąć i napewno istnieje jakaś inna rasa.Nie zbadaliśmy jeszcze układu słonecznego, a tymbardziej nawet 1% naszej galaktyki, a są ich setki...Sugeruję, że prędzej czy później będziemy musieli się na to przygotować, a czy to będzie za 100 czy za 1000 lat, to w końcu się zapewne stanie.Ludzie tego po prostu nie chcą rozumieć...Dobra, kończę, ale...miejcie się na baczności - oni są wśród nas i planują atak!xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 21:40, Immortal 1 napisał:

2047 rok zalania Holandii,haha, no to już nie mamy końca świata? Niech się zdecydują, bo jak
może się coś dziać po 2012 roku, skoro wtedy będzie koniec świata :D No to nieźle pracują chłopaki,
jutro może znów coś usłyszy- my...Tak to już jest:P

Zupełnie nie wiesz co czytasz. Informacja o Holandii jest praktycznie potwierdzona i zupełnie oderwana od tematu apokalipsy - jakiejkolwiek. Jeszcze za naszego życia (większości z nas przynajmniej) obie czapy lodowe praktycznie zanikną, a z racji, ze Holandia jest krajem silnie depresyjnym i nadmorskim nadejdzie taki moment, ze wysoko budowane wybrzeże już nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasugerowałem tylko, że skoro w 2012 roku jest koniec świata, to przecież po końcu świata rozpuszone lodowce nie zaleją Holandii:) Może to chaotycznie napisałem, a może po prostu coś przekręciłem, ale mniej więcej o to mi chodziło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 21:47, Immortal 1 napisał:

Zasugerowałem tylko, że skoro w 2012 roku jest koniec świata, to przecież po końcu świata rozpuszone
lodowce nie zaleją Holandii:) Może to chaotycznie napisałem, a może po prostu coś przekręciłem,
ale mniej więcej o to mi chodziło:D

Rozumiem ale ja napisałem, że te informacje są zupełnie oderwane od tematu apokalipsy. Naukowcy badając efekt cieplarniany nie biorą pod uwagę czegoś co mówią Majowie tylko to co zczytują z pomiarów fizycznych. To tylko przewidywania wynikające z obliczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 22:29, TigerBoss napisał:

przeciez za 30 lat ma walnac kometa w ziemi i NASA daje 150 tys za wymyslenie jak ja zniszczyc.

Do tego czasu 150k $ to będzie nic nie warte. Chińczycy uwolnią swoje nadwyżki i Świat zaleje hiperinflacja. To dopiero będzie kataklizm ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 22:30, hans olo napisał:

> przeciez za 30 lat ma walnac kometa w ziemi i NASA daje 150 tys za wymyslenie jak ja zniszczyc.

Do tego czasu 150k $ to będzie nic nie warte. Chińczycy uwolnią swoje nadwyżki i Świat zaleje
hiperinflacja. To dopiero będzie kataklizm ;).

człowieku zamim to nastapi mocher i MUNDURKI opanujA przestrzen kosmicna i to do piero bedzie trzeba bedzie miszczyc to laserem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 21:44, hans olo napisał:

Zasugerowałem tylko, że skoro w 2012 roku jest koniec świata, to przecież po końcu świata rozpuszone
lodowce nie zaleją Holandii:) Może to chaotycznie napisałem, a może po prostu coś przekręciłem,
ale mniej więcej o to mi chodziło:D

2012 wcale nie jest datą końca świata. Ma się tylko przebiegunować ziemia ( tylko:). W rzeczywistości nie oznacza to zagłady ludzkości. Pewnie nastąpi okres chaosu i dezorientacji, będzie parę mniejszych kataklizmów, powodzie i trzęsienia ziemi... ale żeby od razu zagłada całej ludzkości.
Zreszta jest wiele teorii, że w geologicznej histori ziemi takie przebiegunowanie miało miejsce już parę razy. A od dość dawna obserwuje się że pole magnetyczne ziemi słabnie ( dominujące pole ). Może to w końcu doprowadzić do odwrócenia biegunów ziemi. Tak więc nawet bez Majów naukowcy mają przesłanki świadczące że taki kataklizm jest możliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 12:11, Darth PeTeR napisał:

A tam ludzie nie maja co robic ciagle jakis PROROK gadas ze bedzie konic swiata a to bullshit
klamstwo wiec prosze was nie wiezcie w te bzdury!!!



A mógłbyś przeczytać całe 33 strony, aby wiedzieć że jest tu i połowywanie na naukowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 18:02, SirKamil napisał:

> A tam ludzie nie maja co robic ciagle jakis PROROK gadas ze bedzie konic swiata a to bullshit

> klamstwo wiec prosze was nie wiezcie w te bzdury!!!


A mógłbyś przeczytać całe 33 strony, aby wiedzieć że jest tu i połowywanie na naukowców?

.Szczeze wiesz gdzie mam naukowców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tyle: jak rozpieprzy sie cała ziemi i zgina wszyscy ludzie to mi nie bedzie żal tego wszystkiego. smutno bedzie jak zgina tylko niektórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 14:48, Mishael napisał:

Tutaj zapodaje linka do artykulu zaprzeczajacego jakoby rok 2012 - byl katastrofalny w dziejach
ludzkosci:
http://fakty.interia.pl/nauka/news/za-5-lat-koniec-swiata-to-bzdury,859761,14



juz to kiedys czytałem i powiem jedno: albo nasz wszystkich szlak trafi w sposób ziemski( wypadek, choroba lub starość) albo w kosmiczny(czyli zderzenie z kosmicznym obiektem). w żadne przepowiednie nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ogromną przyjemnością przeczytałem ten temat. Dlaczego? Bo mnie ten kretyński koniec świata bardzo interesuje. Jak bardzo? Ano, potwornie. Wciąz na niego czekam, pierwszy miał być w 1999, kolejny miał nastąpić w 2000 i miał się objawić jako bunt maszyn.
Chcecie przeczytać co jeszcze o tym sądzę? To wpadnijcie na mojego bloga. Tam już raz to napisałem i myślę, że chętnych do tego twierdzenia przekonałem.
Link do bloga znajduje się w moim podpisie, ale jeśli chcecie przeczytać tylko ten konkretny artykuł to musicie skorzystać z linka poniżej:
http://miszczq.wordpress.com/2007/01/13/i-nie-bedzie-juz-nietzschego/
Informuję z miejsca iż nie wtsawiam tego tutaj po to by zyskać rzesze młodzieży łażącej po moim blogu i wygrywać we wszelkich statystykach. Bloga prowadzę dla siebie i nie obchodzi mnie co inni o tym myślą. Kogoś zainteresuje to wejdzie poczyta i pójdzie jak się mu znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować