Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Tajemniczy rok 2012, czyżby zagłada ludzkości?

1605 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2007 o 12:38, krzysiekxl29 napisał:

Az jak te portwele znowu zapelnia sie kasa z bzdurnych lub zaklamanych informacji i sensacji.
Nie zawiezajcie takim bzdetom zaraz,fakt jak to w dzisieszych czasch dysponuja mozliwosciami
badania DNA,ale niby z kad wiedziec beda jakie DNA mial Jezus?Dlamnie takie informacje nie
wzbudzaja wiekszych emocji,zawsze bedzie szukanie sensacji czesto dalekiej od prawdy.


Z KONTOWNI- jedyna poprawna odpowiedz na idiotyczne "z kad"
Hmm z calunu turynskiego? http://pl.wikipedia.org/wiki/Ca%C5%82un_tury%C5%84ski


Naukocwy twierdza, ze dzieki krwi mozna klonowac, ale kk jest ofc przeciwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 23:29, BlackSephir napisał:

Z KONTOWNI- jedyna poprawna odpowiedz na idiotyczne "z kad"


Chyba nie zrozumiales mojej opini,pozatym w linku,ktory podales jest wyraznie napisane, niema dowodow na to,ze to jest odbicie twarzy Jezusa na plotnie,predzej pochodzi ze sredniowiecza a do tego bylo mase innych takich plocien wczesniej.Jak cos czytasz to czytaj tak zeby zrozumiec.
Po co odpowiadasz mi bezsensu na moj post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 11:35, krzysiekxl29 napisał:

> Z KONTOWNI- jedyna poprawna odpowiedz na idiotyczne "z kad"

Chyba nie zrozumiales mojej opini,pozatym w linku,ktory podales jest wyraznie napisane, niema
dowodow na to,ze to jest odbicie twarzy Jezusa na plotnie,predzej pochodzi ze sredniowiecza
a do tego bylo mase innych takich plocien wczesniej.Jak cos czytasz to czytaj tak zeby zrozumiec.
Po co odpowiadasz mi bezsensu na moj post?


No to teraz masz dowód, bo DNA się podobno zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 11:35, krzysiekxl29 napisał:

> Z KONTOWNI- jedyna poprawna odpowiedz na idiotyczne "z kad"

Chyba nie zrozumiales mojej opini,pozatym w linku,ktory podales jest wyraznie napisane, niema
dowodow na to,ze to jest odbicie twarzy Jezusa na plotnie,predzej pochodzi ze sredniowiecza
a do tego bylo mase innych takich plocien wczesniej.Jak cos czytasz to czytaj tak zeby zrozumiec.
Po co odpowiadasz mi bezsensu na moj post?



No widzisz- kolega ci udowodnil co innego ;]

Btw- osoby ktore pisza "z kad" moim zdaniem nie powinny miec prawa na twierdzenie, ze ktos inny pisze "bezsensu"... cokolwiek "bezsensu" znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 14:35, krzysiekxl29 napisał:

To co czytam powyzej to pisze para tepakow.
---hans---
jaki dowod?Uzasadnij odpowiedz.



Wiec masz z nimi wiele wspolnego


Masz cytacik
"Z tych względów Całun Turyński można określić zarówno jako wykonaną w Średniowieczu fałszywą relikwię jak i autentyczny wizerunek umęczonego ciała Chrystusa i prawdziwą relikwię."

Masz drugi
"Walter Mac Crone chemik i ekspert w ustalaniu autentyczności dzieł sztuki stwierdził w 1979, że Całun jest bez wątpienia średniowiecznym falsyfikatem. Jednakże z jego zdaniem nie zgodził się nikt z powołanej do zbadania całunu grupy naukowców STURP (Shroud of Turin Research Project), którzy stwierdzili w 1978 roku, że nie znajdują ani jednego dowodu fałszerstwa całunu."

I masz trzeci
"Na korzyść autentyczności całunu przemawia obecność pyłku roślin z obszaru śródziemnomorskiego oraz "bliskowschodni" sposób tkania płótna. Odnaleźć można też ślady ludzkiej krwi rzadkiej grupy AB (obecnie występującej najczęściej u Żydów sefardyjskich) oraz jedynie mikroskopijne ilości farby, która jednak mogła dostać się na płótno w wyniku średniowiecznego zwyczaju przygotowywania tzw. Prawdziwych Kopii całunu poprzez przyłożenie malunku do "oryginału"."

Dalej nie wiesz o co chodzi? Nie dziwie sie, nie spodziewalem sie niczego wiecej od ciebie

Podkreslam- krew!
krew...
Chciales DNA Jezusa
Podkreslam jeszcze raz- krew na calunie

Juz rozwiazales ta zagadke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden cytat z linku:

Wątpliwości, być może, mogłaby rozstrzygnąć powtórna, pogłębiona analiza Całunu; jednak Kościół rzymskokatolicki nie wyraża na to zgody z obawy, jak podaje, przed ryzykiem zniszczeń.

Czyli jak mamy to rozumiec ?

Kosciol sie boi sie prawdy i nie chce dac do analiz ?

No bo z jakiej racji mieliby tak strzec calunu , ktory jest falsyfikatem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowodzisz tylko swojej naiwnosci i braku wyciagania wnioskow.
Podkresle ostatni raz NIE ma dowodu,ze to jest krew Chrystusa.
Na tym koniec!Nie dolaczam sie do grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:37, krzysiekxl29 napisał:

Dowodzisz tylko swojej naiwnosci i braku wyciagania wnioskow.
Podkresle ostatni raz NIE ma dowodu,ze to jest krew Chrystusa.
Na tym koniec!Nie dolaczam sie do grona.


To mialo byc do BlackSephir

Przepraszam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 11:35, krzysiekxl29 napisał:

> Z KONTOWNI- jedyna poprawna odpowiedz na idiotyczne "z kad"

Chyba nie zrozumiales mojej opini,pozatym w linku,ktory podales jest wyraznie napisane, niema
dowodow na to,ze to jest odbicie twarzy Jezusa na plotnie,predzej pochodzi ze sredniowiecza
a do tego bylo mase innych takich plocien wczesniej.Jak cos czytasz to czytaj tak zeby zrozumiec.
Po co odpowiadasz mi bezsensu na moj post?



To jest, moj ty gosciu "z kad", twoj wczesniejszy post... I co? " Chyba nie zrozumiales mojej opini,pozatym w linku,ktory podales jest wyraznie napisane, niema
dowodow na to,ze to jest odbicie twarzy Jezusa na plotnie,predzej pochodzi ze sredniowiecza"

""Z tych względów Całun Turyński można określić zarówno jako wykonaną w Średniowieczu fałszywą relikwię jak i autentyczny wizerunek umęczonego ciała Chrystusa i prawdziwą relikwię.""

""Walter Mac Crone chemik i ekspert w ustalaniu autentyczności dzieł sztuki stwierdził w 1979, że Całun jest bez wątpienia średniowiecznym falsyfikatem. Jednakże z jego zdaniem nie zgodził się nikt z powołanej do zbadania całunu grupy naukowców STURP (Shroud of Turin Research Project), którzy stwierdzili w 1978 roku, że nie znajdują ani jednego dowodu fałszerstwa całunu.""

Meczy mnie wklejanie ciagle tych samych rzeczy, bo ty ich nie rozumiesz


Wczesniej chciales DNA Jezusa- naprawde nie jest wazne czy na calunie bedzie krew, czy odbicie twarzy z krwi, czy tylko odrobinka krwi- DNA sie znajdzie

Motasz sie, koles, motasz- moze juz nie wiesz o co ci chodzilo? Za duzo wyrazow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestan juz smiecic czlowieku.Zamiast przepisywac tekst przeczytaj go lepiej w calosci i nie cytuj tu wiecej.
Zaluje,ze dyskutowalem z toba po pierwszej odpowiedzi,z mojej strony nie mam zamiaru z toba rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:37, krzysiekxl29 napisał:

Dowodzisz tylko swojej naiwnosci i braku wyciagania wnioskow.
Podkresle ostatni raz NIE ma dowodu,ze to jest krew Chrystusa.
Na tym koniec!Nie dolaczam sie do grona.


Ok popisales sie juz znajomoscia inteligentnych slow , a teraz odpowiedz:

Dlaczego KK nie chce sie zgdzic na badania ?

Naukowcy chyba nie maja zamiaru tego niszczyc wiec zaslona " nie damy bo zniszcza " jest slaba

Ten calun tak samo jak piramidy itp dziela z przeszlosci powinien byc doglebnie zbadany - bo dlaczego nie ?


Ja za to podkresle ostatni raz NIE ma dowodu, ze to NIE jest krew Chrystusa.

Na tym koniec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 14:35, krzysiekxl29 napisał:

To co czytam powyzej to pisze para tepakow.
---hans---
jaki dowod?Uzasadnij odpowiedz.

Bodaj trzy lata temu pobrano próbkę z środka całunu i preprowadzono analizę widmową DNA, taka samą jak robi się podczas testów na ojcostwo. Żaden problem porównać wyniki. Jeśli chrześcijanie twierdzą, że to jest krew Jezusa, to nie mogą zaprzeczyć autentycznosci jego grobu jeśli próbka DNA ma takie samo widmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez pomylke odpisalem na twoj post,chyba sie juz zorientowales?Jesli nie to jeszcze raz sory,a jak tak to chyba widze,ze dosiadasz sie do tamtego grona.
Niewiem czy tak ciezko kapujecie czy ja nie jasno sie wyrazam,no oczywiscie NIE ma dowodu ani na to ze jest ani ze nie jest to krew Chrystusa.
Przytocze na koniec,zeby podsumowac,ten link:
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=255&ShowArticleId=33157
na ktory po przeczytaniu w calosci,odpowiedzialem swoja opinia,potem dostalem sama krytyke.Mam prawo do wlasnego zdania.

Poprawic za blad ortograficzny nalezy,post wpisalem pospiesznie troche,ale nie madrzyc sie.
Na tym zakoncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Badania całunu turyńskiego różnie wychodzą.. Bo gdy przebadano wiek tego całunu metodą radiowęglowo to wyniki wskazywały na XIII-XIVw, czyli na pewno nie za czasów Chrystusa.. Ale przebadanie pyłków roślin które znajdowały się tkaninie wyszło, że jest to gdzieś z I w.p.e/I w.n.e. Daalej, nawet jeśli jest z tego samego okresu, to nie ma pewności, że napewno okryto tym Jezusa, a nie kogoś innego, a potem ktoś powiedział, że tym okryto Jezusa, np dla celów propagandy, czy własnych korzyści... Tym bardziej, ze gdyby zebrać wszystkie "relikwie" będące w obiegu w średniowieczu to bło by ciekawie, wyszło by, że różni święci oraz zwierzęta powiązane z nimi to byli mutanci (kilkanaście, albo kilkaset głów, palców,nóg, rąk/łap..) ... Taak.. woibec wszelkich relikwi któe przeszły średniowiecze trzeba mieć ogromny dystans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zagłada ludzkości w tym stuleciu nie jest możliwa. Są pewne teoriee np. , że Ziemia zacznie się obracać w przeciwną stronę, lub będzie jakieś globalne ocieplenie etcetera, etcetera. Jednak najbardziej dziwi to, że wiele osób w to wierzy. No cóż, każdy ma prawo do swojego zdania... W temacie ,,KONIEC ŚWIATA" pewien forumowicz napisał, że jego kolega mówił, że koniec świata nastąpi 18 grudnia czy jakoś tak. W każdym razie moja opinia na owy temat jest taka, że zagłada ludzkości nie jest bliska(czyli nie w tym stuleciu). Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:32, przemaspol napisał:

Według mnie zagłada ludzkości w tym stuleciu nie jest możliwa. Są pewne teoriee np. , że Ziemia
zacznie się obracać w przeciwną stronę, lub będzie jakieś globalne ocieplenie etcetera, etcetera.

Dobra dobra. Globalne ocieplenie jest faktem i wiadomo, że w ciagu kilku najbliższych dekad Holandia zostanie zalana. A jak już chcesz błyszczeć łaciną to chociaż sprawdź jak to sie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować