Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Tajemniczy rok 2012, czyżby zagłada ludzkości?

1605 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 23:12, hans olo napisał:

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1356&wid=8820127&rfbawp=1176671123.501&ticaid=1392f
No to macie swój koniec Świata. Jakże to prozaiczne - zadzwonić po śmierć.

Mało to spektakularne. Bardziej chyba opinii publicznej pasuje wizja komety lub wojny atomowej. No ale jak sie nie ma co się lubi ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem nigdy o czymś takim w każdym razie ja nie lubie używać komórki i od roku do nikogo nie zadzwoniłem.Pozatym według moich obliczeń w 2012 roku ma wyjść half-life 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 01:30, buraczek18 napisał:

Pozatym według moich obliczeń w 2012 roku ma wyjść half-life 3:)

Od razu poczułem sie bezpieczniej. Mam pomysł: zróbmy plan wydawniczy na tak wiele lat jak się da - same wielkie tytuły. To powinno zapewnić wiecznie przetrwanie rasie ludzkiej i naszej wspaniałej cywilizacji (tak długo jak producenci będą wydawali gry w odpowiednich latach - Blizzard nie uczestniczy w zabawie ;P ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 17:49, Arti 101 napisał:

W 2012 roku będzie koniec świata bo ...... Polska i Ukraina będzie sponsorować mistrzostwa
świata ;-)

Racja w tym roku przezież mają być mistrzostwa Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem koniec świata może rzeczywiście być w 2012 roku jeśli nic nie zrobimy. Każ y wierzący w Boga wie że to właśnie wszystko od niego zależy, jeżeli nie utwierdzimy się w wierze i nadal będziemy tyle grzeszyć to koniec świata nadejdzie szybciej niż sie tego spodziewamy. Jezus chciał odkupić świat i zawisł na krzyżu a my nic sobie z tego nie robimy. Zaprawdę powiadam z takim zachowaniem koniec świata może przyjść chociażby już dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:10, ShaDoW The Dark napisał:

Mistrzowstwa Europy? Czyżby sie nieidbyły?

A może to podczas nich nastąpi?? Słyszałam ze na świecie będzie kobieta prezydent, czarny papież i wtedy koniec świata. Ale zapewne to tylko przypuszczenia, chociaż nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 06:34, Grzema napisał:

W 2012 juz pewnie będzie coś w stylu Kotor 4 ;p albo Jade empire 2 i coś w stylu heroes VI
i worms 6 ;]

I GTA 4D. Ale będzie wstyd na mistrzostwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:28, m a g d a napisał:

> Mistrzowstwa Europy? Czyżby sie nieidbyły?
>
A może to podczas nich nastąpi?? Słyszałam ze na świecie będzie kobieta prezydent, czarny papież
i wtedy koniec świata. Ale zapewne to tylko przypuszczenia, chociaż nigdy nic nie wiadomo.

Wątpie żeby dopuścili kobiete do stanowiska prezydenta...i "kolor" papieża nie zależy o nas ...bo raczej już nie będzie papieża polaka (J.P.*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 20:42, Wiktor B napisał:

Nie będzie końca świata!!!! To jest bullSHIT!!!!!!!!!!!!!!!! Koniec świata to będzie wtedy,
jak Bill Gates popełni samobójstwo!!! Czyli NIGDY

Lol W zupełności się z tobą zgadzam xD Dawno nie słyszałem bardziej...emmm... oryginalnej opinii na temat końca świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 23:08, Tomek1990 napisał:

później
możemy kląć, że zignorowaliśmy to, a już może byc zbyt późno :p.


Pfffff.... Człowieku każdy jest kowalem własnego losu, a że ktoś sobie coś powiedział że będzie koniec świata to jego problem;-)))
Nikt mi tu bajek opowiadać nie będzie, możecie liczyć, mnożyć dzielić i dodawać, a to wszystko i tak spekulacje;-)))
Mnie to nie rusza, a w 2013 roku pewnego słonecznego dnia znów przypomnę sobie że znowu nic się nie sprawdziło:) Nie ignoruję tego, to po prostu śmieszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa jasne w 2006 miał byc koniec świata i co żyjemy ten kto zaczyna opowiadać dla innyh o zagładzie jest po prostu głupi jak dla mnie taki człowiek jest po prostu dzieciny i niedojrzały skoro nawet ma byc zagłada świata to niech sobie bendzie ludzie gadaniem nic nie zmienią tylko pogorszają sytułacje własną głupotą i niewiedzą .

Ludzie robią dziwne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować