Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Tajemniczy rok 2012, czyżby zagłada ludzkości?

1605 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2012 o 11:40, Henrar napisał:

W schronach siedzą, to się nie dziw, że ich tu nie ma :D


=)

Swoją drogą, ze takim idiotom nie zatrybi w głowie np fakt, ze obecnie trwa bodajże szczyt UE-Rosja...
To jak ten wielki zły NWO co tak tuszuje te wszystkie złowrogie "niebezpieczeństwa" końca świata o nich wie, to czemu na boga nie schował się sam do schronów już kilka dni temu xD ?

Ale wiadomo - oszołomy powiedzą "Schowali się! Ci co są w TV to sobowtóry! Klony! Cyborgi!"....

Tragedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 11:50, Pietro87 napisał:

Swoją drogą, ze takim idiotom nie zatrybi w głowie np fakt, ze obecnie trwa bodajże szczyt
UE-Rosja...
To jak ten wielki zły NWO co tak tuszuje te wszystkie złowrogie "niebezpieczeństwa" końca
świata o nich wie, to czemu na boga nie schował się sam do schronów już kilka dni temu
xD ?

Meh, Putin to taki badass że Nibiru się co najwyżej rozleci na kawałki na jego klacie. Będzie swoją prezydencką klatą bronił Rosji przed wszystkim, asteroidami, atomówkami, planetami, rozbłyskami. Putin to taki Chuck Norris Rosji XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już chyba obronił planetę: dwa tygodnie temu w wiadomościach widziałem filmiki, jak Putin ledwo schodzi po schodach samolotu i ostrożnie wita gości gdzieśtam (ja wyglądam tak samo, jak mi kręgosłup strzeli, więc pewnie to mu się przydarzyło - mała cena za uratowanie świata przed kosmicznym zagrożeniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 11:55, Daelor napisał:

No właśnie już chyba obronił planetę: dwa tygodnie temu w wiadomościach widziałem filmiki,
jak Putin ledwo schodzi po schodach samolotu i ostrożnie wita gości gdzieśtam (ja wyglądam
tak samo, jak mi kręgosłup strzeli, więc pewnie to mu się przydarzyło - mała cena za
uratowanie świata przed kosmicznym zagrożeniem).

Właśnie! Tajemnica rozwiązana! Putin jest teraz taki obolały dlatego że poleciał [w samym garniturze] w kosmos i wykonał rzut Judo na Nibiru i coś mu strzeliło w kręgosłupie. Gadkę że zdarzyło się to podczas treningu Judo wymyślili by ludzi nie straszyć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować