Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Tajemniczy rok 2012, czyżby zagłada ludzkości?

1605 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2006 o 22:00, Xantus napisał:

> tak wogóle to przebiegunowanie Ziemi to jest jakiś fakt naukowy?? Na czym to polega??:>:P


Tak, to fakt. Nastepuje co kilkaset tysiecy lat. Bieguny slabna i nastepuje ich zamiana (kompas
bedzie wskazywal przeciwny kierunek). Nikt nie wie dokladnie jak to bedzie przebiegac (czy
pole zniknie i pojawi sie w inny ustawieniu czy raczej baedzie sie przemieszczac). Nie sa znane
takze skutki takiego przemieszczenia.

No a skąd niby wiedzą że takie coś było i będzie??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 21:18, kupczyk11 napisał:

- Tysiące proroków mówi o końcu w roku 2012


Przepraszam, ale proroków będących przedstawicielami której wiary? Bo katolikom w kościołach do głów wbijają, że nie znamy dnia ani godziny.

Dnia 21.03.2006 o 21:18, kupczyk11 napisał:

- Tysiące kontaktów tzw. Channeling, różnych ludzi na Ziemi z istotami z innych światów i wymiarów
- za każdym razem jest przekazywana informacja ludziom o 2012 roku


Szczerze mówiąc, zainteresowałeś mnie tym Channelingiem, poszukałem na google i znalazłem coś takiego: http://www.ctn.com.pl/czytelnia/channeling.html Ja może ujmę to tak, niech się ludzie cieszą, że już nie istnieje coś takiego jak Święta Inkwizycja.

Dnia 21.03.2006 o 21:18, kupczyk11 napisał:

- Pojawiajace się ostatnio na całym świecie `kule energi = istoty duchowe z innych wymiarów''
na zdjeciach, które robią ludzie wierzący i majacy kontakt channelingowe z innymi bytami -
jest to udowodnione i potwierdzone przez wielu specjalistów.


To już było kilkakrotnie wałkowane na DiscoveryScience i za każdym razem wychodziło na złudzenie optyczne:P

Dnia 21.03.2006 o 21:18, kupczyk11 napisał:

- `Projekt Cheopsa'' - pewna Wrocławianka potwierdziła eksperymentem na duza skalę, ze ma kontakt
i bardzo dokładne informacje od innej cywilizacji - teraz szykuje się do odnalezienia Faraona
Cheopsa oraz otwarcia Piramidy cheopsa co spowoduje połączenie elektromagnetyczne Ziemi z innymi
planetami- jest to misja ratowania Ziemi.


A za ten fragment to ślicznie dziękuje. Od kiedy go przeczytałem świat przybrał o wiele bardziej przyjazne barwy;) Życzę tej Pani powodzenia. Tylko co na to Fantastyczna 4?:P

Dnia 21.03.2006 o 21:18, kupczyk11 napisał:

- Wzmożone obserwacje tysiecy statków UFO na całym świecie
- Setki, ogromnych Piktogramów Zbożowych - powstajacych na całym Świecie - potwierdzone naukowo,
że nie są wykonane ludzką reką.


Takie potwierdzenia to zależą od naukowca. Ponownie- Discovery. Wyświetlali kiedyś filmową dokumentację projektu, w którym grupa studentów z MIT''u miała wykonać takie kręgi w zbożu. Do imitacji wystarczyła im deska+sznurek oraz ustrojstwo do wytwarzania i pokrywania pola bodajże tlenkiem srebra. Następnie przyprowadzono ''specjalistę'' od takich kręgów. Stwierdził z całą pewnością, że zostały stworzone przez byty pozaziemskie:P
(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 22:01, Ninja Seba napisał:

> /.../ To chyba wyjaśnia
dokładniej :)

Jądro Ziemi jest stałe, z żelazoniklu, otoczone płynnym żelazoniklem. No to może wcale się nie przemagnesuje, a przekręci i w dodatku, może akurat być ustawione tak, że wcale się nie przemagnesuje, bo układ pola będzie zgodny z ziemskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat... Każdy ma swoją rację i jest specjalistą w tej dziedzinie.

kupczyk11 wypisuje dowody na koniec świata

- Koniec kalendarza Majów w 2012 roku
- Koniec kalendarza Starożytnych Egipcjan w 2012 roku
- `Proroctwo Oriona na rok 2012'' Ksiazka wybitnego astrofizyka P.Geryla

Ich słowo przeciwko słowu innych...
- Tysiące proroków mówi o końcu w roku 2012
Nawet nie wiedziałem, że jest ich tak dużo... A to na pewno daje nam pewność...
- Tysiące kontaktów tzw. Channeling, różnych ludzi na Ziemi z istotami z innych światów i wymiarów - za każdym razem jest przekazywana informacja ludziom o 2012 roku
Guzik prawda, ja w swoim kontakcie miałem wspomniany rok 1234.
- Pojawiajace się ostatnio na całym świecie `kule energi = istoty duchowe z innych wymiarów'' na zdjeciach, które robią ludzie wierzący i majacy kontakt channelingowe z innymi bytami - jest to udowodnione i potwierdzone przez wielu specjalistów.
UDOWODNIONE??!! Nie samowite...
- `Projekt Cheopsa'' - pewna Wrocławianka potwierdziła eksperymentem na duza skalę, ze ma kontakt i bardzo dokładne informacje od innej cywilizacji - teraz szykuje się do odnalezienia Faraona Cheopsa oraz otwarcia Piramidy cheopsa co spowoduje połączenie elektromagnetyczne Ziemi z innymi planetami- jest to misja ratowania Ziemi.
Pewien forumowicz potwierdza, że to kupa byka.
- Wzmożone obserwacje tysiecy statków UFO na całym świecie
UFO - Unidentified Flying Object. No to prawda dużo jest zagubionych samolotów i śmigłowców... Jest to termin wojskowy, używany codziennie na lotniskach.
- Setki, ogromnych Piktogramów Zbożowych - powstajacych na całym Świecie - potwierdzone naukowo, że nie są wykonane ludzką reką.
Wielkie Himalaje - podobno też nie są wykonane ludzką ręką, ale nie dajcie się zwieść.
- Niespotykane anomalie i katastrofy naturalne w ostatnich latach
Tylko w ostatnich??...
- Kod Biblii - 2012 rok
No to mnie rozbawiło~
- I wiele, wiele INNYCH!
To jeszcze bardziej.

Disclimer: Post to moje osobiste zdanie na temat, czasem ironiczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze lepszy pomysł. Stwórzmy własny kalendarz- gram.pl Nikt chyba nie powinien mieć wątpliwości, że pierwszy dzień to start portalu. Tym sposobem zyskamy prawie 2012 lat^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 22:11, shinian napisał:

BTW: o co chodzi z tym kodem Biblii 2012? Jak oni to policzyli? I z czego?:P


W dużym przybliżeniu: W Kodzie Biblii chodzi o to, że wszystko (w oryginalnym języku) zapisujemy bez spacji, a potem manipulujemy liczbą kolumn, przez co zmienia się też ilość wierszy. A potem szukamy liter leżących na jednej prostej (nie muszą sąsiadować, mogą być regularne przerwy na kilka pól, może być na ukos itp.), tak, że tworzą słowo, potem sprawdzamy, czy krzyżują sie z innymi itd. Np. odnajdujemy coś, co da nam krzyżujące się słowa "wieża", "dwa", "zagłada" i gotowe proroctwo o ataku na WTC.
Ale biorąc pod uwagę długość tekstu, ilość znaków, ilośc kombinacji kolumn i wierszy, oraz ogólne cechy języka (o ile wiem, nie ma tam spółgłosek, wstawia się je samemu), daje to dość spory generator proroctw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak chyba w 2000 riku w Polityce był artykuł zatytuowany "Za pięć dni koniec świata:" Oczywiście chodziło o przepowiednie Nostradamusa(czy jak on miał) .
Ciekawie na to zareogowałem... pięć dni poźniej wstałem ,wyjrzałem za okno i poszedłem odwiedzić kumpla,tak jak zaplanowałem.

Mam gdzieś te wszystkie ostrzeżenia.Wisi mi czy zginę za 10 lat,czy za 50.Szkoda mi byłoby tylko straconego życia na naukę:)))
Acha,mieszkam w Kielcach,fala powodziowa musiałaby być baaardzo duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytalem calego, ale przebiegunowanie ziemi wystepowalo juz co jakis czas... fakt pole magnetyczne slabnie teraz, ale koniukcja planet, czy jak to sie pisze, burze sloneczne itp, nie maja na to wplywu. Zmiana biegunow juz nie raz zdazyla sie naszej planecie i jeszcze nie raz sie zdazy, jedyne w tym ryzyko, ze bedziemy bardziej narazeni na promieniowanie sloneczne, a caly czas niszczymy warstwe ozonowa, a i elektronika bedzie bardziej narazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw. wiekszosc rzeczy jakie tu sa napisane to bzdury... kregu w zborzu robi czlowiek, studenci z MIT udowodnili, ze kregi da sie w 1 noc tak sfalszowac, ze wszyscy beda myslec, ze jest to prawdziwe zrobione przez "UFO".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ludzie sami sie nawzajem wykoncza... Wystarczy by ktos nieodpowiedzialny przejal wladze, zaczal grozic innym i mamy wojne nuklearna, ktora raczej wyniszczy wszystko co zyje i sie rusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 21:07, Ninja Seba napisał:

Może to i zbieg okoliczności, ale kalendarz Majów kończy się dnia 21 grudnia 2012 r.n.e


- Heniu, chodz narysujemy kalendarz!!
- dobra, mam troche czasu
[...minely 2 godziny...]
- mam juz dosc, wiecej mi sie nie chce
- ale brakuje jeszcze tylko paru dni i bedzie caly 2012!
- no i co z tego, tyle co jest wystarczy, chodzmy na piwo :P
- dobra, potem dokonczymy...

>- Koniec kalendarza Starożytnych Egipcjan w 2012 roku

- Zdzichu, chodz no tu! Maryska przywiozla z zagranicy jakis kalendarz, wez i przerysuj na nasze hieroglify
- OK, nie ma sprawy
[... minely 3 godziny...]
- Zdzichu i jak ci idzie?
- Wlasnie skonczylem, ale przerwali go na 2012, dorysowac kolejne lata?
- nie, zostaw tyle ile jest i chodzmy na piwo

>- Setki, ogromnych Piktogramów Zbożowych - powstajacych na całym Świecie - potwierdzone naukowo, że nie są wykonane ludzką reką.

- Marian, chcesz flaszke?
- Tak!!
- to wez narzedzia i machnij Romkowi w polu jakis zjeb[...] piktogram, tylko zrob to tak zeby nikt nie widzial, bo jak sie jego zona dowie to mu nogi z d[..] powyrywa


>- Kod Biblii - 2012 rok

- Juzek, zobacz jakas nowa ukladanke wymyslili
- te, no ale fajna, a jak sie nazywa?
- kod biblyjny.
[...]
- franek, franek, chodz tu szybko
- czego ?
- popatrz. wyszlo mi co jadlem wczoraj na sniadanie :P
- wiesz co juzek, ty juz tyle nie pij :P


sorry, ale nie moglem sie powstrzymac :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 22:21, Night Elf napisał:

/.../
a caly czas niszczymy warstwe ozonowa, /.../.

Jeśli warstwa ozonowa była kiedykolwiek naprawdę narażona na zniszczonie, to było bezpośrednio po wybuchu wulkanu Krakatau. Tylko wtedy ludzie o warstwie ozonowej nie wiedzieli i nie mogli się tym przejmowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten wulkan nie spowodowal dziury ozonowej, tak wlasciwie nie mial on tak duzego wplywu jak gazy cieplarniane... gdyz wyslal on w powietrze generalnie pyl, ktory nie niszczy ozonu, a ludzie uzywaja freonow i innych takich... gazy cieplarniane tez robia swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, no czyli gramowicze raczej nie mają w wielkim poważaniu tej daty :)
Widzisz Ninja, będziesz żyć teraz w stresie te 6 lat ;]
A wg mnie to w ogóle już jest po końcu świata, to była data ogłoszenia wyników wyborów hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 22:28, Night Elf napisał:

Ten wulkan nie spowodowal dziury ozonowej, tak wlasciwie nie mial on tak duzego wplywu jak
gazy cieplarniane... gdyz wyslal on w powietrze generalnie pyl, ktory nie niszczy ozonu, a
ludzie uzywaja freonow i innych takich... gazy cieplarniane tez robia swoje.

Daj spokój, patent na freony wygasł, stąd ta hryja ze szkodliwościa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawy temat, ale jeśli nawet by nadeszła ta "wielka powódź" czy było by to teraz takim problemem jak 12tys. lat temu? Uważam, że nie. technika idzie w przód. ludzie potrafią zmieścić powietrze wypełniające cały pokój w małym pojemniku, coraz częściej są wysyłane jakieś sondy w kosmos, księżyc ile razy był już odwiedzany :)
Dla starożytnych majów takie zjawiska mogły być problemem bo nie mieli takiej techniki, takich materiałów jak dziś. Czy przypuszczali, że człowiek za kilka tysięcy lat będzie latał jak ptak (mam na myśli lotnictwo :) ), będzie mógł oddychać pod wodą (akwalungi)?
To teraz spróbujmy sobie przypomnieć co robili egipscy kapłani, to jak wykorzystywali zaćmienie słońca.
Rok 2012 mógł być kolejną ściemą, by ludzie się podporządkowali. Wątpię by zwykli niewolnicy znali się na liczbach, kalendarzu i datach. To tak jakby po raz pierwszy pójść do szkoły, wszystko co ci powiedzą traktujesz od razu jako niezaprzeczalną prawdę, a mogą powiedzieć ci dokładnie wszystko (no, może prawie) a uwierzysz w to jak nic nie wiesz.

Ale jeśli jest coś w tym prawdy, a ja jestem ślepo przekonany że to ściema, to życzę tej pewnej Wrocławiance by misja ratowania świata się udała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować