Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Tajemniczy rok 2012, czyżby zagłada ludzkości?

1605 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2006 o 12:51, janusz82 napisał:

skoro w 2012 roku ma byc koniec świata to fajnie by było gdyby w polsce były te mistrzostwa
europy w piłce nożnej.


Prędzej się doczekamy końca świata :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 13:18, Tomi_323 napisał:

Człowiek nie jest w stanie przewidzieć przyszłości, tak jak zapanować nad światem duchów itp.
Dlaczego więc wierzycie w to wszystko? :o

Człowiek potrafi przewidziec przyszłość. Na przykład ja. Pewnie chciałbyś jakiś przykład? Dobrze.
Dzisiaj jest środa. Ja już dzisiaj wiem, co bedzie jutro.
Jutro będzie czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 13:41, KrzysztofMarek napisał:

Dzisiaj jest środa. Ja już dzisiaj wiem, co bedzie jutro.
Jutro będzie czwartek.


Hehe to może teraz jakieś zdarzenie przyszłe i niepoewne? ;-)
Ja spóbuje - wyborów w drugim kwartale tego roku nie będzie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 13:41, KrzysztofMarek napisał:

> Człowiek nie jest w stanie przewidzieć przyszłości, tak jak zapanować nad światem duchów
itp.
> Dlaczego więc wierzycie w to wszystko? :o
Człowiek potrafi przewidziec przyszłość. Na przykład ja. Pewnie chciałbyś jakiś przykład? Dobrze.

Dzisiaj jest środa. Ja już dzisiaj wiem, co bedzie jutro.
Jutro będzie czwartek.



nie wiadomo czy jutro bedzie czwartek. może jeszcze dzisiaj bedzie koniec świata i czwartku nie bedzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę mnie to denerwuje... to przewidywanie końca... po co?! trzeba coś sobie psuć?!
mówie że koniec będzie w 31231roku. I co będą sprawdzać, czekać bo ktoś powiedział?
wiem żę to niby przewidzieli aztekowie ale nikt jeszcze tego nie rozszyfrował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 23:22, Widek napisał:

Pomyslcie czasem logicznie - JEŻELI
MIAŁ BYC KONIEC SWIATA TO BYLBY JUZ DAWNO TEMU


Teraz Ty pomysl logicznie. jakby mial byc, to dlaczego juz dawno by byl...? I niewatpliwe jest, ze keidys ten koniec swiata nastapi. Moze w 2012, moze w 56456752, ale nastapi. Jezeli mialbym umrzec, to jzu dawno bym umarl. Logiczne? Nie do konca...

Nie rozuemim tez dlaczego wszyscy reagujecie na czyjes poglady i wierzenia tak silnie sceptycznie? Ja rowniez w to nie wierze, ale jednak staram sie zachowac dystans do sprawy i nei atakuje ludzi, ktorzy w to wierza. Niech wierza. I faktem jednak jest, ze jakiestam prawdopodobienstwo tego przebieunowania istnieje. Jak juz wspominalem wczesniej - nie moge sie doczekac 2012, zeby powiedziec "a nie mowilem?". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 19:29, Wiadroman napisał:

I faktem jednak jest, ze jakiestam prawdopodobienstwo
tego przebieunowania istnieje.


To akurat będzie faktem :) No, a reszta to tylko domysły temu towarzyszące. Trzeba zauważyć, że zawsze jak coś się dzieje znaczącego na Ziemii to zaraz jest wokół tego szum. Przykład wejście w XXI wiek też sporo było różnych zapowiedzi końca świata. Tak też będzie w 2999r. przy kolejnym przebiegunowaniu ziemii za prawei 12 tysięcy lat i przy innych nadających się do tego okazjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 19:33, Ninja Seba napisał:

Trzeba zauważyć,
że zawsze jak coś się dzieje znaczącego na Ziemii to zaraz jest wokół tego szum. Przykład wejście
w XXI wiek też sporo było różnych zapowiedzi końca świata. Tak też będzie w 2999r. przy kolejnym
przebiegunowaniu ziemii za prawei 12 tysięcy lat i przy innych nadających się do tego okazjach.


To prawda. Ostatnio, kiedy wybierali nowego papieza dalo sie slyszec o nadchodzacej zagladzie, lub ewentualnie konca kosciola, bo na jakiejstam scianie nie ma miejsca na wizerunki kolejnych papiezy. :D Juz nie wspominajac o czarnoskorym bapiezu, ktory tez mial zwiasowac koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 19:29, Wiadroman napisał:

Jak juz wspominalem wczesniej - nie moge sie doczekac 2012,
zeby powiedziec "a nie mowilem?". :D


hehe bardzo optymistyczne podejscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jedno jest pewne- w 2012 roku każdy z nas będzie miał własny status a w ogóle to będzie już forum mark IV ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam trochę wierzę w koniec świata w 2012 r. , ale drodzy koledzy . Pamiętacie ile dat miało być końcami świata ? Pewnie nie słyszeliście o paru z nich, ale wymienię : 1998, 2000 ,2002, 2004 . I co ? Jakoś wciąż gram na kompie . ;) Przemyślcie dobrze mój post .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 19:59, WorldWar3PL napisał:

Sam trochę wierzę w koniec świata w 2012 r. , ale drodzy koledzy . Pamiętacie ile dat miało
być końcami świata ? Pewnie nie słyszeliście o paru z nich, ale wymienię : 1998, 2000 ,2002,
2004 . I co ? Jakoś wciąż gram na kompie . ;) Przemyślcie dobrze mój post .


O tym samym pisałem w moim pierwszym poście :) Tylko jeszcze raz przypominam przebiegunowanie Ziemi będzie i to jest nieuniknione, pytanie brzmi jakie będą tego następstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 20:04, Ninja Seba napisał:

O tym samym pisałem w moim pierwszym poście :) Tylko jeszcze raz przypominam przebiegunowanie
Ziemi będzie i to jest nieuniknione, pytanie brzmi jakie będą tego następstwa...


Jakie? To się okaże jak będzie przebiegunowanie:) hyhy:) A tak to nie znamy dnia ani godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej... ale czy ktokolwiek mówi tu o końcu świata w 2012 roku ? Nie, mówione jest tylko że nastąpi przemagnesowanie ziemi i nie wiadomo co będzie tego skutkiem. Bardzo możliwe są zmiany klimatyczne i w rzeźbie terenu. Jednek o końcu świata nikt nie mówi.
Przynajmniej odniosłem takie wrażenie czytając posty (sensowne) mówiące coś o tym zjawisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak . Z tego co wiem te przebiegunowanie ziemi było już parę razy w dziejach świata, mianowicie bieguny zamieniają się miejscami i to z zawrotną prędkością . Jeżeli prędkość jest taka jak myśle, żadne życie na ziemi nie zostanie .
P.S. : Naprawdę wyliczono, że to będzie w 2012 r. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 20:42, WorldWar3PL napisał:

Więc tak . Z tego co wiem te przebiegunowanie ziemi było już parę razy w dziejach świata, mianowicie
bieguny zamieniają się miejscami i to z zawrotną prędkością . Jeżeli prędkość jest taka jak
myśle, żadne życie na ziemi nie zostanie .
P.S. : Naprawdę wyliczono, że to będzie w 2012 r. ?


Tak jak pisałem w pierwszym poście. Ostatnie takie zjawisko (przynajmniej na taką skalę bo mniejsze przebiegunowania mają co jakiś czas miejsce) miało miejsce przeszło 9000 lat p.n.e. (dokładniej napisałem w tamtym poście). Właśnie w tamtym czasie miał miejsce Wielki Potop (tak z kolei twierdzą geolodzy). Takie zjawisko dzieje sięco 12 tys lat i wypada na 2012 rok na 21 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ze ten temat powraca na forum co jakis czas :)
wiec fakty sa takie:
-w okolicach 2010 slonce bedzie hiperaktywne (aktywnosc ma byc wieksza niz ostatnio okolo roku 2000)
-aktywnosc slonca ma wplyw na elektromagnetyczne pole ziemskie

a reszta to juz tylko interpretacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować