Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Tajemniczy rok 2012, czyżby zagłada ludzkości?

1605 postów w tym temacie

A ja chciałbym wam cos przypomniec nie wiem czy moze to pamietacie ale te zdazenie miało miejsce około 5 lat temu cos około tego i własnie wtedy w wszystkich telewizjach mówiono ze niejeki meteor podczas lotu zmienił swoja trase własnie na ziemie nie wiem czy z was ktos to pamietam ale wlasnie wtedy mowiono ze jak nie uda sie zmienic trasy meteorytu to gdzies w okolocach 2011-2012 powinnien uderzyc w ziemie bo pamietam ze obliczałem sobie wtedy ze bede miał cos około 21 lat (mam teraz 16) i włąsnie tak mi sie przypomniało wiec moze i jest to prawda..kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, i bardzo dobrze ;) Popiszemy sobie na forum i zostaniemy ostatnimi śmiałkami którzy nie uciekli przed zagładą. Zostaniemy na forum do końca świata i o jeden dzień dłużej ;P A z tymi górami to przesadziłeś choć znając Majów to w 99% dobrze wyznaczyli datę końca świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przebiegunowanie Ziemi wystarczy by nas zmieść po co matka natura tyle się stara i ześle tego więcej... nie zdąrzymy wychodować sobie skrzeliw tak kródkim czasie ;)

PS. wyjaśnie "przebiegunowanie" w moim znaczeniu. Po prostu Ziemia ze zmianą biegunów zacznie kręcić się w odwrotną strone i morza nas zaleją wg prawa bezwładności. Nie wesoła perspektywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, nie będzie źle. Kupię sobie 50 zgrzewek Pepsi, 30 pudełek snickersów i Laysów, kilka chińskich zupek, opuszczę rolety i wejdę na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 15:00, boduczek napisał:

/.../ A z tymi
górami to przesadziłeś choć znając Majów to w 99% dobrze wyznaczyli datę końca świata...

Ja tam nic nie przesadzam, tylko autor książki.
Jeśli Majowie coś wyznaczyli, to i tak nie wiadomo na jaką to datę, bo nie wiadomo, od kiedy ten kalendarz się zaczyna. Rozbieżności początku (a zatem i końca) sięgają tysięcy lat...

-> Józek303
Przebiegunowanie, to nie zmiana kierunku obrotów Ziemi, tylko biegunów magnetycznych, co zdarzało się co najmniej kilkanaście razy w historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajdełej: czy ktoś z was zainteresował się czym w ogóle jest to przebiegunowanie ziemi?:) W sposób trochę bardziej dociekliwy niż + na - czy - na + ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 15:08, LuQeMaStEr napisał:

Oj tam, nie będzie źle. Kupię sobie 50 zgrzewek Pepsi, 30 pudełek snickersów i Laysów, kilka
chińskich zupek, opuszczę rolety i wejdę na forum :D


umżesz po paru dniach z powodu braku jedzenia (w najlepszym przypadku) lub dostaniesz raka jelit z powodu małej zawartości błonnika w tej djecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2007 o 15:13, KrzysztofMarek napisał:

Ja tam nic nie przesadzam, tylko autor książki.

No to ludzie powinni się tym nie przejmowac tylko żyć tak jak by dzisiejszy dzień był tym ostatnim...

Dnia 03.06.2007 o 15:13, KrzysztofMarek napisał:

Jeśli Majowie coś wyznaczyli, to i tak nie wiadomo na jaką to datę, bo nie wiadomo, od kiedy
ten kalendarz się zaczyna. Rozbieżności początku (a zatem i końca) sięgają tysięcy lat...

http://www.tajemniczyswiat.ija.pl/news.php Czytałeś? Radzę przeczytać,można się dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 14:54, Arclight napisał:

Dlatego stwierdzenie, iż to działania Rosji będą przyczyną zagłady ludzkości można między bajki
włożyć.

Ja dorzucę jeszcze coś od siebie jeśli pozwolisz. Ostatnio czytnąłem sobie że Putin stwierdził dufnie że 50% Rosyjskiego eksportu jedzie do UE. Jest tylko mały mankament Import z Rosji do dla UE zaledwie 5%, innymi słowy gdyby Rosja zechciała prowadzić jakąś wojenkę handlową z Europą to jakby się Europa odwinęła Rosja by już nie wstała. Że nie wspominam o takich "mało znaczących" państewkach jak Indie czy Chiny, których gospodarka idzie teraz na turbo-odrzutach i niedługo Rosja będzie się znajdywała w potężnych tarapatach. Innymi słowy. Rosją to my się przejmować nie musimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 15:13, KrzysztofMarek napisał:

-> Józek303



Czemu napisałeś Józek przez ó skoro w niku mam u. Wiem, że tak jest poprawnie gramatycznie, ale specjalnie
tak napisałem wienc 3maj sie tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 14:54, Arclight napisał:

Dlatego stwierdzenie, iż to działania Rosji będą przyczyną zagłady ludzkości można między bajki włożyć.


Nie sposób się nie zgodzić z tym, że nawet car wie, że nie da wygrać się z całym światem. Jednak jeśli Putin mówi, że tarcza antyrakietowa, która bronią w 100 % defensywną jest zagraża Rosji i może wywołać wojnę nuklearną to coś tu jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 15:17, boduczek napisał:

/.../ > No to ludzie powinni się tym nie przejmowac tylko żyć tak jak by dzisiejszy dzień był tym ostatnim...

Ja tam wolę odłożyć zakup nowego komputera na koniec roku. Stary jeszcze chodzi, grać na nim mogę, to po co mam tracić kasę? Na koniec świata i tak zdążę.

Dnia 03.06.2007 o 15:17, boduczek napisał:

http://www.tajemniczyswiat.ija.pl/news.php Czytałeś? Radzę przeczytać,można się dowiedzieć
kilku ciekawych rzeczy.

"Dowiedzieć się" to trochę z dużo powiedziane. Właściwszym byłoby określenie: "Dowiedzieć się, co ktoś sądzi na wybrane tematy" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2007 o 15:27, KrzysztofMarek napisał:

Ja tam wolę odłożyć zakup nowego komputera na koniec roku. Stary jeszcze chodzi, grać na nim
mogę, to po co mam tracić kasę? Na koniec świata i tak zdążę.

Hehe, ja też planuje zakup kompa około 2010 roku ;)

Dnia 03.06.2007 o 15:27, KrzysztofMarek napisał:

"Dowiedzieć się" to trochę z dużo powiedziane. Właściwszym byłoby określenie: "Dowiedzieć się,
co ktoś sądzi na wybrane tematy" ...

Przeczytaj to co dałem w tym linku powyżej i popatrz na sytuację na świecie, wiesz teraz co mam na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie Putin chce pokazać swojemu narodowi, że jest silnym przywódcą i nie da pomiatać Rosją. Ma też trochę racji - Iran pocisków dalekiego zasięgu nie ma, głowic prawdopodobnie też jeszcze nie, a tu Amerykanie już szykują środki obrony. Nie wiem jaka będzie trajektoria lotu pocisku z Iranu do USA, ale czy aby na pewno będzie to w zasięgu wyrzutni umiejscowionych w Polsce? Poza tym Rosja na razie wojną nuklearną nie grozi - grożą tylko wycelowaniem rakiet w miasta w USA. Jakoś od upadku komunizmu w Polsce przez kilka lat parę miast też było zagrożonych w razie wybuchu wojny, nie widzę więc tu nic nadzwyczajnego. Putin chce dać do zrozumienia, że należałoby się liczyć z jego zdaniem, ale jak dla mnie to takie gadanie, które raczej nie doprowadzi do poważniejszych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 15:30, boduczek napisał:

> > /.../ > Przeczytaj to co dałem w tym linku powyżej i popatrz na sytuację na świecie, wiesz teraz co
mam na myśli ?

Akurat to też przeczytałem, zanim dodałem własnego posta.
Jak bym miał więcej czasu do zmarnowania, to nie takie rzeczy bym napisał. A jakie proroctwa! Sytuację na świecie to ja znam, proroctwa Nostradamusa znam od 30 lat i nic z tego nie wynika. Można je dowolnie tłumaczyć. Zresztą podobnie jak wrózby wyroczni w Delfach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować