Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Tajemniczy rok 2012, czyżby zagłada ludzkości?

1605 postów w tym temacie

Bez obrazy, ale jeśli miało ono miejsce te 12tys. lat temu tak jak się mówi to jak niby my teraz mamy istnieć. Że niby w ciągu kilkuset/tysięcy lat odtworzyło się całe życie na ziemi. Neee mało prawdopodobne, na pewno będą jakieś kataklizmy i wogóle, ale bez przesady nie takie żeby całe życie zmyło z naszej matuszki Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmienić tytuł wątku na: Proroctwa pesymistyczne początków XXI wieku. ;-)
Hehe widzę, że niektórym odbija na punkcie końca świata. Eeee, nie warto sobie takimi rzeczami zawracać głowy. Jak będzie koniec świata to Bóg zapuka do waszych trumien i powie: czas do raju. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem ostatnio ciekawą opinię. ''Żyj tak, jakby koniec świata miał nastąpić jutro''. Moim zdaniem powinniśmy przejmować się końcem świata. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę to, że koniec świata zaczyna się z naszą śmiercią ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 21:14, Furrbacca napisał:

A ja słyszałem ostatnio ciekawą opinię. ''Żyj tak, jakby koniec świata miał nastąpić jutro''.


... a gospodaruj tak jakbyś miał żyć wiecznie" - gdzieś to słyszałem wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 21:17, Ninja Seba napisał:

... a gospodaruj tak jakbyś miał żyć wiecznie" - gdzieś to słyszałem wiesz :)


Serio? A wiesz może czyj to cytat? Zakładam, że napisał to ktoś sławny, ale nie pamiętam kto mówił coś takiego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście w koniec świata nie wierzę... moim zdaniem napewno on nie nastąpi w przeciągu najbliższych stu lat... z tego co się orientuje to rok 2012 uważają za koniec świata jacyś szarlatani... :) Tutaj potrzeba lepszych badać... kiedyś słyszałem, że będzie gdzieś koło roku 2100, więc mnie już nie będzie, dzieci już ledwo, bądź też ich nie będzie... :-D A wnuki będą sobie żyły... ;) Mają nas wykończyć podobnoż wszystko co możliwe... efekt cieplarniany , terroryzm, roztopienie biegunów itd. Pożyjemy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 21:35, Furrbacca napisał:

Serio? A wiesz może czyj to cytat? Zakładam, że napisał to ktoś sławny, ale nie pamiętam kto
mówił coś takiego ;).

Sory za drugi post pod rząd, ale to powiedzieli Inkowie... podczas czasów odkrywania świata, czyli za Kolumba, Magellana itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rosyjcy metereolodzy przewiduja, ze w 2012 zacznie sie mini epoka lodowa. ostatnia taka byla w 17 wieku. czym predziej to zycie moze zniszcyc np asteroida w 2036 ma byc blisko ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 20:55, Hubi Koshi napisał:

Bez obrazy, ale jeśli miało ono miejsce te 12tys. lat temu tak jak się mówi to jak niby my
teraz mamy istnieć. Że niby w ciągu kilkuset/tysięcy lat odtworzyło się całe życie na ziemi.
Neee mało prawdopodobne, na pewno będą jakieś kataklizmy i wogóle, ale bez przesady nie takie
żeby całe życie zmyło z naszej matuszki Ziemi.


Ciagle powtarzane jest w tym temacie, ze nikt nie uwaza, ze nastapi kres ludzkosci. Z dzisiejsza technika nie straszne nam potopy. :) Jak w tym wielkim artykule dodanym przez pewnego uzytkownika forum (sorry, ale nie pamietam kto to... :/) napisane bylo, ze zginie duza czesc ludzi. I w to moge uwierzyc, bo wiemy co zywioly potrafia z nami zrobic. Calkowita zaglada - chyba przez kilka lat musialyby sie przebiegunowywac w kolko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 22:05, lis899 napisał:

rosyjcy metereolodzy przewiduja, ze w 2012 zacznie sie mini epoka lodowa. ostatnia taka byla
w 17 wieku. czym predziej to zycie moze zniszcyc np asteroida w 2036 ma byc blisko ziemi.


ja bym nie wierzyl rosyjskim meteorologom. Oni epoke lodowcowa mieli w zeszly w czwartek, wiec pewnie przewiduja ja tez na 2012, bo to dla nich normalne. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie była moja opinia tylko WorldWara3PL więc nie do mnie się zwracaj tylko do niego :-] Ja tylko tłumaczyłem że raczej nie ma racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 22:29, Ninger napisał:

Od dziś by ratować Ziemię przelewajmy oceany do wiader ;)


Eeej! Czy to jakas glupia aluzja?! xD

-> Hubi Koshi - w takim razie sorry... Czy kiedykolwiek mi wybaczysz? :) Masz 6 lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 22:50, Wiadroman napisał:

-> Hubi Koshi - w takim razie sorry... Czy kiedykolwiek mi wybaczysz? :) Masz 6 lat. :)

Poczekaj tak z 5 lat i 364 dni i wtedy ponów pytanie może sie już wtedy namyśle :-]
Cóż powiem krótko, co by się nie stało (nawet przywalenie komety w ziemie) ludzie jakoś przeżyją choćby i w podziemnych schronach i sie odbudują, jak nie na ziemi to np. pod wodą będą takie fajne kolonie jak z SeaQuestu, albo na szczytach gór. Człowiek to ciężka do ubicia bestyja :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem inaczej, że ostatnia zmiana biegunów miała miejsce 500-700 tys. lat temu . A taka zmiana następuje właśnie co około 500 tys. lat . Mamy niewielkie opóźnienie . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 13:41, KrzysztofMarek napisał:

> Człowiek nie jest w stanie przewidzieć przyszłości, tak jak zapanować nad światem duchów
itp.
> Dlaczego więc wierzycie w to wszystko? :o
Człowiek potrafi przewidziec przyszłość. Na przykład ja. Pewnie chciałbyś jakiś przykład? Dobrze.

Dzisiaj jest środa. Ja już dzisiaj wiem, co bedzie jutro.
Jutro będzie czwartek.



jesteś wielki. jest dzisiaj czwartek przepowiedziałeś to. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować