Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Tajemniczy rok 2012, czyżby zagłada ludzkości?

1605 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2008 o 21:41, Baluk25 napisał:

A zauważyłeś
to, że kiedyś ludzie mieli po 3-4 dzieci, a teraz najczęściej 1-2? Czyli coraz mniej
będzie urodzin, a coraz więcej zgonów ;)

W cywilizacji Białego człowieka już tak jest. Europejczycy mają ujemny przyrost demograficzny, za to Semici (np. Arabowie) mają po kilkoro dzieci, tak samo murzyni. Jak zaleją nas murzyni to dopiero będzie koniec świata (na potwierdzenie moich słów sytuacja w RPA przed i po zniesieniu apartheidu). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 21:26, Radykał napisał:

Hehe, ciekawe skąd to wiesz? Bo filmy science-fiction chyba nie są najlepszym źródłem
informacji. :P Poza tym, żeby przenieść się w czasie trzeba poruszać się szybciej niż
światło, według Einsteina jest to niemożliwe. Na tym opiera się dzisiejsza fizyka, z
tego co się orientuje między innymi po to "wymyślono" czynnik Lorenza (wzór relatywistyczny
dla prędkości zbliżonych prędkości światła zawiera ten czynnik). Podsumowując: teoretycznie
jeśli przekroczysz prędkość światła cofniesz się w czasie, praktycznie jest to najprawdopodobniej
niemożliwe.

Nie, filmy science-fiction to swoista rozrywka.

Tak, wiem, że są nie możliwe podróże w czasie, aczkolwiek jest takie coś jak czas i czasoprzestrzeń. Polecam również stwierdzenie: "w przyrodzie wszystko jest możliwe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2008 o 21:59, Kalejdoskop86 napisał:

Tak, wiem, że są nie możliwe podróże w czasie, aczkolwiek jest takie coś jak czas i czasoprzestrzeń.
Polecam również stwierdzenie: "w przyrodzie wszystko jest możliwe"

A znasz wszystkie prawa rządzące przyrodą? Chyba nikt ich nie zna, a to, co dzisiaj wiemy jest jasne: prędkość światła jest maksymalną prędkością rozchodzenia się oddziaływań w przyrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 22:02, Radykał napisał:

A znasz wszystkie prawa rządzące przyrodą? Chyba nikt ich nie zna, a to, co dzisiaj wiemy
jest jasne: prędkość światła jest maksymalną prędkością rozchodzenia się oddziaływań
w przyrodzie.

Nikt ich nie zna... ;)
Co do prędkości to prędkość światła istotnie jest największą, ale jakby były inne prawa fizyki, jakby zobaczyć wszechświat za magiczną barierą, horyzontem czarnej dziury, to być może jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś powód musi być, dlaczego akurat to ten rok, i dlaczego była (jest?) taka nagonka, że za 4 lata wyginiemy...Wg mnie, to jacyś Prof.S.Jonaliści to wymyślili, żeby postraszyć ludzi, i pewnie byli z Ameryki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa juz to widze spada nagle kamien i bach w Ziemie i nas nie ma ^^ Moze do mnie to nie dociera ale ja w takie pierdoly nie wierze...Ktos postarszy i tyle ^^ pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do postudiowania artykułów na ten temat, a dopiero wypowiadania się i to w inny sposób niż ten z piaskownicy.

Jest wiele przesłanek przemawiających za tym, że coś ważnego może stać się w 2012 roku. Niekoniecznie koniec świata, być może początek końca lub początek nowego świata.

Świat naprawdę wygląda inaczej niż przedstawiają to media. Polecam film Zegeist. Szczególnie część o 11 września. Między innymi dzięki temu filmowi już prawie połowa Amerykanów nie wierzy w wersję podstawioną mediom przez rząd USA. Radzę obejrzeć również część na temat obrotu pieniędzy, banków itp oraz Grupa Bilderberga która stara się sterować wydarzeniami na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, panowie... My tu się bawimy w przyszłościowe sprawy jak przeludnienia, konflikty nuklearne na masową skalę, globalnych despotów czy paradoksy temporalne. A jak mogliśmy zapomnieć o czymś, co mamy pod ręką i to już w najbliższym czasie?? :>

Uruchomimy LHC, zrobimy sobie małą czarną dziurę i zniszczymy w kilkanaście minut nie tylko planetę, ale i cały układ, o!! A co, jak wyginąć to z przytupem... :P

Commentari: To oczywiście ironia, choć porusza IMHO ciekawy temat. Sam się uważam za technofila, niemniej zawsze mnie intrygowały potencjalne możliwości że człowiek sam się wykańcza nie wojną / zarazą / głodem, ale badaniem "które trochę poszło nie tak". Akurat LHC i ten (nie wiem czy słyszeliście) pozew kilku gostków amerykańskich, którzy żądają jego zamknięcia ponieważ zagraża całej planecie to śmiechu warta afera, ale przypomniała mi się teraz w tym kontekście. :) I w tym momencie przypomnijmy sobie kilka teorii, jak choćby BARDZO s-f "grey goo" pożerające naszą planetę...albo bunty AI. Co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz w moim Sony Ericsson''nie kończy się 31 grudnia 2069 roku ;P.
Tak na serio... to wątpię, żeby Majowie wiedzieli kiedy ziemia zostanie zniszczona. O końcu świata dowiemy się podczas końca świata. Czy ziemia zostanie zniszczona przez "drugie słońce", meteor, czy sama się rozpadnie, tego (mam nadzieję) nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 22:45, Miluś napisał:

obrotu pieniędzy, banków itp oraz Grupa Bilderberga która stara się sterować wydarzeniami
na świecie.


Oraz Żydzi, masoni i cykliści... Acha!! Jeszcze Illuminati i templariusze, jakżem mógł zapomnieć!! :/

Tak tak tak...już przed wojną słyszeliśmy takie teorie... Wyłącz komputer, wyłącz telewizor, odetchnij świeżym powietrzem, dobrze robi. Wyzywasz nas od piaskownicy, a sam się zachowujesz jak berbeć co nawet do tej piaskownicy wejść nie potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 22:45, Miluś napisał:

obrotu pieniędzy, banków itp oraz Grupa Bilderberga która stara się sterować wydarzeniami
na świecie.


Nigdy o tym nie słyszałem, ciekawe. To troszkę jak Patrioci z Metal Gear Solid. Czyżby to było natchnieniem Kojimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 22:54, Dexter McAaron napisał:

Oraz Żydzi, masoni i cykliści... Acha!! Jeszcze Illuminati i templariusze, jakżem mógł
zapomnieć!! :/

A Zakon Syjonu?! Przecież on zna prawdę i istotę wszechrzeczy! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 22:54, Dexter McAaron napisał:

Oraz Żydzi, masoni i cykliści... Acha!! Jeszcze Illuminati i templariusze, jakżem mógł
zapomnieć!! :/

Zapomniałeś o moherach, satanistach, nałogowych graczach i o tajnych psich agentach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 22:59, ja33no napisał:

Zapomniałeś o moherach, satanistach, nałogowych graczach i o tajnych psich agentach!


Yych, faktycznie!! Pies Pluto trzęsie nowojorską giełdą!! Odie trzyma łapę na światowym rynku ropy!! A Reksio kotroluje globalne przepływy płatków kukurydzianych, czym tak naprawdę 3ma za gardło całe amerykańskie społeczeństwo...

Właściwie to wyszliśmy od tematu o 2012, tak?? :P Eech, no ale skoro wypuszczają takie gry jak AC, to ja się nie dziwię że niektórzy ludzie niektóre fakty wezmą trochę zbyt na serio, a potem się przejmują... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2008 o 22:54, Dexter McAaron napisał:

Oraz Żydzi, masoni i cykliści... Acha!! Jeszcze Illuminati i templariusze, jakżem mógł
zapomnieć!! :/

Tak tak tak...już przed wojną słyszeliśmy takie teorie... Wyłącz komputer, wyłącz telewizor,
odetchnij świeżym powietrzem, dobrze robi. Wyzywasz nas od piaskownicy, a sam się zachowujesz
jak berbeć co nawet do tej piaskownicy wejść nie potrafi...


Nikt nic nie napisał o masonach i żydach. Sam sobie to dopowiadasz. Radzę poczytać kto i co robi na spotkaniach grupy. Jak masz wyjeżdżać z takimi farmazonami to lepiej uderz to pani z warzywniaka a nie do mnie.

Nie wyzywam wszystkich od piaskownicy tylko komentarze do tematu typu "l000l, pfffffff, omg, metor, laser lolololol, ufoludki".

PS. Spędzam dużo czasu na wolnym powietrzu, jakbyś chciał wiedzieć to właśnie teraz wróciłem ze spotkania po zakończeniu roku więc jak masz jakiś problem z zamykaniem Ciebie w domu na klucz i wyciem pod drzwiami to wybacz, nie moja działka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 23:08, Miluś napisał:

ze spotkania po zakończeniu roku więc jak masz jakiś problem z zamykaniem Ciebie w domu
na klucz i wyciem pod drzwiami to wybacz, nie moja działka.

Spokojnie, jemu pewnie chodziło o to żebyś zobaczył, że na "świerzym powietrzu" nikt Cię nie kontroluje ;).

Możesz mi podać jakąś ciekawą stonkę o Grupie Bilderberga?

PS: Rrosie nie kłućcie się :(, bo mi się śmutno robi :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować