Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Tajemniczy rok 2012, czyżby zagłada ludzkości?

1605 postów w tym temacie

A ja gdzieś czytałem gdzieś chyba w gazecie czy na onet.pl że w Rzymie prawdopodobnie jest ukryta jakaś księga której były podane ważne daty które okazały się prawdą
czyli 1 i 2 wojna zamach na papieża i podane też jest koniec świata na 2012 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą te końce świata miały być w 2000r rok temu czytałem w gazecie FAKT
że w 2009 rok koniec świata spowodowane uderzeniem asteroidy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 17:11, Neo02 napisał:

A ja gdzieś czytałem gdzieś chyba w gazecie czy na onet.pl że w Rzymie prawdopodobnie
jest ukryta jakaś księga której były podane ważne daty które okazały się prawdą
czyli 1 i 2 wojna zamach na papieża i podane też jest koniec świata na 2012 r.


I że Jezus żył 2 tysiące lat temu...
Wątpliwe czy jest prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata miał nastąpić już w 999 roku 31 grudnia.Ale nic się nie stało.Więc koniec świata 2012 to tylko teoria zacofanych naukowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 17:35, Hedwig napisał:

Koniec świata miał nastąpić już w 999 roku 31 grudnia.Ale nic się nie stało.Więc koniec
świata 2012 to tylko teoria zacofanych naukowców.


...Chyba pseudonaukowców. Naukowcy, Ci którzy wiedzą o czym mówią/piszą, informują, że rok 2012 jest, wg Majów, rokiem "Przejścia". Dlaczego Majowie nie liczyli lat dalej? Prawdopodobnie uważali, że po tym roku, przejściu w kolejną "erę", nie będą mieli potrzeby przejmować się czasem - tak wielki urodzaj? ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 17:35, Hedwig napisał:

Koniec świata miał nastąpić już w 999 roku 31 grudnia.Ale nic się nie stało.Więc koniec
świata 2012 to tylko teoria zacofanych naukowców.

Rok temu też miał być hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 17:15, Akoss-94 napisał:

> A ja gdzieś czytałem gdzieś chyba w gazecie czy na onet.pl że w Rzymie prawdopodobnie

> jest ukryta jakaś księga której były podane ważne daty które okazały się prawdą

> czyli 1 i 2 wojna zamach na papieża i podane też jest koniec świata na 2012 r.


I że Jezus żył 2 tysiące lat temu...
Wątpliwe czy jest prawdziwa.

No być może prawda jak przepowiedzieli 1 i 2 wojnę światową... zamach na Jana Pawła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. To bezsensu. Jestem katolikiem i sądzę, że końca świata nie będzie nim Jezus nie pojawi się na Ziemi się po raz drugi. Takie przynajmniej są moje wierzenia jako katolika, więc proszę tego nie kwestionować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 19:18, owca95 napisał:

Ja myśle że to stek bzdur i sztuczka kościoła ,aby zwabić więcej ludzi do siebie


kosciol sie nie zgadza z 2012. :) wiec to nie kosciol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 20:10, jpnastoprocent napisał:

moja pani od fizyki muwiła,że według teori może sie ziemia przemienić i na mijsce północy
bendzie południe a na miejsce południa bendzie północ. ale to tylko teoria


A z tym to się zgadzam. Kiedyś tam będzie. ale to dopiero za parę miliardów lat. A co do końca świata, to prędzej, czy później on nastąpi. Jednak, tyle co wiem na ten temat to to, że tylko Bóg zna tą datę. I to mi w 100% wystarczy.

P.S Ech... nie bluźnij języka narodowego. Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW, ignoranci, Kościół się pisze z dużej litery, to nie o budynek wam chodziło, tylko o wspólnotę. Powiedzcie jakiemuś zapalonemu muzułmaninowi coś złego o Allachu albo napiszcie jego imię z małej litery, już nie żyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 20:44, Loleksy napisał:

Tak BTW, ignoranci, Kościół się pisze z dużej litery, to nie o budynek wam chodziło,
tylko o wspólnotę. Powiedzcie jakiemuś zapalonemu muzułmaninowi coś złego o Allachu albo
napiszcie jego imię z małej litery, już nie żyjecie.


Jak chcesz kogoś poprawiać to sam pisz dobrze ( Allah ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 20:10, jpnastoprocent napisał:

moja pani od fizyki muwiła,że według teori może sie ziemia przemienić i na mijsce północy
bendzie południe a na miejsce południa bendzie północ. ale to tylko teoria

To sie nazywa przebiegunowanie :)
BTW : niezly nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 21:18, Loleksy napisał:

Zamknij się, jestem w Polsce i używam spolszczonych nazw. Różni ludzie różnie to piszą.


epic fail, poprawiasz mnie ( dobra zrobilem blad prawda przyznaje sie bez bicia ) ale zaraz po tym samemu odwalic taka gafe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak:
Koniec swiata predzej czy pozniej bedzie i nie unikniemy tego ale czy bedzie to w 2012 roku wątpie
(Oczywiscie moze byc tak ze wyjdzie spod kontroli antymateria i bedzie sie rozszerzac i wywali) ale szczerze to nie bede sie na ten temat rozpisywal bo za duzo o niej nie wiem moge powiedziec tyle:
Około tyle ladunku antymaterii jaka ma powierzchnie spinacz rozdupcyla by NY
Ostatnio była awaria podczas prob z nia (ale nic sie nie stalo)
Zeby ja utworzyc trzeba zderzac BODAJZE materie o materię z predkością swiatla (zblizona)
A jak nie to to moze promieniowanie gamma nas zniszczy po jakiejs wymarles gwiezdzie (zderzenie o ile sie nie myle)
i zachecam do poczytania o
Antymaterii , Promieniowaniu gamma (ktore by zepsuło el. urzadzenia na blisko 10-15 lat) itp.
(za bledy przepraszam , ogladalem to w tv kiedys emitowali i troche pozapominalem ale wolalem sie wypowiedziec)
BtW
Jezeli ktos ogladał film 2012 to od razu mowie tam przesadzili z wizją konca świata :}
PzDr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z was idioci, normalnie żal mi was, epic fail, pewnie synku nie wiesz, co to znaczy, a Allach się różnie pisze, ja od początku życia widzę wersję przez cecha, więc odpierdol... odczepcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować