Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

Wojna wywołana w 2011r. Rosji przez Polskę i NATO na dowody w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem. Miejsce akcji wojny rozpoczeło by się w Europie Środkowej, a następnie na całym świcie kończąc się upadkiem całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie akcja kolejnej części Medal of Honor powinna toczyc się podczas wojny w byłej Jugosławii lub w niedalekiej przyszłości w Rosji owładniętej wojną domową a może III wojna światowa - Rosja napada na kraje europy wschodniej - Ukraina, Białoruś, Polska - całkiem fajnie by było wcielic się w żołnierza WP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem obranie jednego miejsca w którym miał by sie toczyć konflikt było by nudne. Twórcy powinni zainspirować sie motywem wywoławczym do III wojny światowej. Bardzo fajnie gdyby za nimi stały jakieś ataki terrorystyczne. Akcja powinna być pokazana w wielu państwach takich jak Rosja , Usa , Korea , Afganistan czy Niemcy. Zmienność środowisk , kultur , języków zapewniła by wspaniałą widowiskowośc . Rozgrywanie calej akcji w jednym i tym samym , że tak powiem ''''krajobrazie'''' bylo by nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ciekawym rozwiązaniem byłaby akcja tocząca się w czasie zimnej wojny, w państwach za żelazną kurtyną (PRL, strajki, walka o demokrację)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra będzie dobra fabularnie to również w Afganistanie, Iraku, te klimaty. Jeśli nie to proponuję przede wszystkim zwolnić scenarzystę, a pole bitwy przenieść do miasta. Dość już dżungli, piasku i tego typu klimatów. Ja chcę strzelaninie w wyniszczonym przez wojnę mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie następna część Medal of Honor powinna toczyć się w AZJI gdzieś w chinach a Medal of Honor to fabuła miała by polegać na tym ze tamtejsze mafie zmówiły się i mają technologię którą mogą zniszczyć ziemie jeżeli nike dostaną jakiejś konkretnej rzeczy czyli kraju czy pieniędzy.No i wiadoma na czym będzie polegało nasze zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna część powinna mieć miejsce w umyśle głównego bohatera - po ciężkim postrzale w głowę zapada on w śpiączkę. Ewentualnie mogłaby się rozgrywać w domu głównego bohatera - wraca on z wojny do domu, gdzie czeka na niego żona z obiadem, wiernym psem oraz córką która właśnie przeżyła swój pierwszy raz bez zabezpieczenia, nie wspominając o tym rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować